Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2010., 23:47   #41
piromanka, primjetila sam da tebi odlično stoje tople boje(s primjesama žute), poput one zelene s makeuplooks-a (cijeli kapak travnato zeleni)
anchy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 08:21   #42
A meni na Piromanki najbolje izgleda plava. Bio je jedan plavi look, ma nešto
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 11:49   #43
Ja imam smeđe s žučkastim primjesama..primjetila sam da mi žuta super stoji,bež,ali smeđa i ljubičasta nikako,oči mi se kao utope,smanje..ali volim i sivu boju..ali ona je hladna boja,jel griješim?koje još boje bi mi odgovarale?
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 12:50   #44
Quote:
Angel2 kaže: Pogledaj post
Ja imam smeđe s žučkastim primjesama..primjetila sam da mi žuta super stoji,bež,ali smeđa i ljubičasta nikako,oči mi se kao utope,smanje..ali volim i sivu boju..ali ona je hladna boja,jel griješim?koje još boje bi mi odgovarale?
Vjerovatno su slične mojim očima

Sivo definitivno, crno, modro, teal, sivo-plavo, forest green... Mislim da bi ti super pasale na tu boju očiju
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 13:02   #45
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Vjerovatno su slične mojim očima

Sivo definitivno, crno, modro, teal, sivo-plavo, forest green... Mislim da bi ti super pasale na tu boju očiju
hvala ti,dileme riješena.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 17:46   #46
Quote:
anchy87 kaže: Pogledaj post
piromanka, primjetila sam da tebi odlično stoje tople boje(s primjesama žute), poput one zelene s makeuplooks-a (cijeli kapak travnato zeleni)
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
A meni na Piromanki najbolje izgleda plava. Bio je jedan plavi look, ma nešto
joj ja ne znam ni sama .. oči su mi svakakve... mislim smeđe jesu, al jedan dan su žučkaste, drugi više zelene, treči ful tamne..nekad to i o šminki na njima ovisi, a k tomu ne znam si ni podton :facepalm....
piromankaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 23:58   #47
imam smede oci i stavljam jedino smedi (najcesce) ili crni tus na bez sjenilo.
nikak se nemrem naviknut na sjenila u boji, mislim da mi nis ne stoji
__________________
.
Stella. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 00:13   #48
Na smeđe oči jako lijepo stoje zelena i ljubičasta sjenila. Probaj prvo s laganijim bojama, da se privikneš da imaš nešto na očima, pa kasnije malo jače boje. eksperimentiraj slobodno, ako ti se nešto svidi, to nosi.

Ako misliš da ti ne stoje boje, probaj i dalje koristit neko neutralno bež sjenilo sa tušem ili olovkom u boji.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 00:30   #49
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Vjerovatno su slične mojim očima

Sivo definitivno, crno, modro, teal, sivo-plavo, forest green... Mislim da bi ti super pasale na tu boju očiju
Ti meni imaš tamno smeđu boju očiju gotovo crnu i bolje ti stoje hladne nijanse sjenila. Ja imam smeđe oči jako tople boje s dosta žutog u njima i bolje mi stoje tople nijanse sjenila s tu i tamo kojim izuzetkom sivog.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 00:33   #50
e da, zaboravila sam ljubicastu od koje koristim iskljucivo neko deborah vec godinama, i ne izgleda bas ljubicasto vec daje dojam masnice, umora ili slicno, no to mi se svida
a zelena sjenila i tuseve marljivo skupljam, ali uvijek se na kraju odlucujem za najjednostavniju varijantu (tus)

to mi i odgovara jer nosim cesto crvene ili bordo ruzeve pa si izgledam 'prenasminkano'
__________________
.
Stella. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 02:35   #51
Imam sivo plave oči. Najčešće stavljam siva sjenila,ljubičasta,smeđa,žuta, a i zelena..mislim da mi zeleno puuno bolje stoji od plavog.

Jel to moguće?
__________________
Drago srce,šta misliš da se malo počneš baviti samo svojim poslom.Pumpaj tu krv, mani se emocija...
okana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 02:38   #52
Je. Zelena jako lijepo ističe takve svijetlije oči. Probaj kombinirat svijetlije plavo - sivo sjenilo sa sjenilom boje breskve. Mislim da bi dobro izgledalo, makar zvuči malo scary.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 02:44   #53
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Je. Zelena jako lijepo ističe takve svijetlije oči. Probaj kombinirat svijetlije plavo - sivo sjenilo sa sjenilom boje breskve. Mislim da bi dobro izgledalo, makar zvuči malo scary.
Misliš da to sve odjednom stopim?

I super mi paše crna olovka na oči i obavezno ju nanesem i uz sam rub oka.

Zanimljivo je da koje sam god olovke probala druge nisu mi ostajale kao crna olovka.
__________________
Drago srce,šta misliš da se malo počneš baviti samo svojim poslom.Pumpaj tu krv, mani se emocija...
okana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 02:47   #54
Mislim bresvasto sjenilo u kombinaciji sa plavim. A sad, tamnijim plavim, svijetlije plavim, sivkasto plavim... Igraj se.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 10:15   #55
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Mislim bresvasto sjenilo u kombinaciji sa plavim. A sad, tamnijim plavim, svijetlije plavim, sivkasto plavim... Igraj se.
E ovo ću ja danas isprobat! Imam oboje!
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 11:04   #56
Ja imam trobojne oči tj. tamnoplavi rub, plavu sredinu i zlatni rub oko zjenica (i uz to imam plave bjeloočnice ). Ne šminkam baš oči, ali kad šminkam onda se šminkam ovisno o raspoloženju jer je istina to da svakome stoje sve boje samo treba naći nijansu.

Npr. tamnoljubičasta mi nikako ne stoji, dok mi je neka svijetlija shimmerasta nijansa super (s tim da ju uvijek kombiniram sa žutom). Isto tako netko bi rekao da mi sigurno na plave oči ne stoji plava, ali petrol olovka na donjem kapku uz taupe-sivkasto sjenilo na gornjem je isto odlično... U principu mi bolje stoje jače i vedrije boje (koliko god ja to odbijala prihvatiti ), a jedino što mi zbilja ne stoji i ne volim nositi je crna olovka na waterlineu, ne sviđa mi se efekt koji ima i izbjegavam ju. I nikad ne bih eksperimentirala s pretoplim bojama (crvena, narančasta...).
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 14:52   #57
Ja volim crvenu i rozu, ali izgledam ko da sam plakala kad ih stavim. Pa ih izbjegavam.

A narančastu često koristim, u kombinaciji sa žutom. Doduše, ja imam zelene oči, pa mi ih super istakne. Bađ bih mogla danas neki tak veseli look napravit, baš mi je vrijeme takvo vani.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 17:00   #58
Daj nakelji onda na lookse, ja uopće ne mogu zamisliti kako bi takve boje izgledale na očima
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 20:43   #59
Budem sljedeći tjedan jedan dan kad ću imat fotić kod sebe.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 22:00   #60
moje su smeđe,tamna kosa i zapravo mi najbolje stoji bijela,sedefasta olovka..

ponekad smeđe sjenilo u kombinaciji sa bijelim isto tako sedefastim,dobra maskara.....
emily_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:09.