Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2010., 15:59   #61
Imam plavo-zelene oči i najviše volim crvenu, bordo i ljubičastu boju a inače nosim skoro sve koje mi padnu na pamet. U raznovrsnim kombinacijama

Jedino što pazim kad kombinujem boje je da na kapcima ne mješam tople i hladne nijanse jer ne izgledaju dobro skupa.

Ne obazirem se na uvriježena mišljenja da npr plavim očima pristaju zemljani tonovi ( koji meni recimo apsolutno ne stoje) i ravnam se isključivo prema svojoj mašti i pogledu u ogledalo jer što bi MUG rekla "life is serious - make up is fun"
__________________
Blog is back :)
Plavooka25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 17:17   #62
Social, zakeljila sam ti na RMUL slikice.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2010., 22:51   #63
Ja imam zelene oči, mogu reći da je to neka toplija nijansa samo što mi je oblik očiju nekako "mačkast" kada se našminkam (ali to ne volim). Što se šminke tiče; stavljam prvo fiksator, zatim kameni puder boje lica i onda sjenilo. Sve zavisi, uglavnom stavljam tamno - smeđe, crne (koje često bacaju na sive ) i tamno - zelene. Olovke za oči ne koristim (ukoliko mi je potreban dodatak crnog na donjim trepavicama onda koristim crno sjenilo). I stavim malo više maskare. Boju sjenila uglavnom kombinujem sa bojom očiju i zavisi, ponekad stavim uz odjeću ali samo te 3 boje. Što se boje lica tiče, onako... a taj podten (ako sam dobro zapamtila naziv) - ne znam ni kakav je.
tobleronica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 23:49   #64
Quote:
SocialButterfly kaže: Pogledaj post
Ja imam trobojne oči tj. tamnoplavi rub, plavu sredinu i zlatni rub oko zjenica (i uz to imam plave bjeloočnice ).
plave bjeloočnice - poremećaj u strukturi kolagena


Ja imam plave oči i najbolje mi stoje sive nijanse, također mogu proći i zelenkaste i ljubičaste nijanse, ali zato mi smeđe i zlatne ne stoje nikako . a posjedujem ovo predivno sjenilo koje mi je bilo najveći promašaj u kupovini šminke ikad (na slici se ne vidi dobro, ali boje su tople smeđe-zlatne):

rose123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 00:28   #65
Ja imam smeđe i najbolje mi stoji zelena (svaka nijansa ), siva i oker tonovi... Užas slučaj kod ljubičaste.
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 15:18   #66
Jučer sam si stavila neko zeleno sjenilo u prahu od Avona (nijansa Jade, ili tako nekako) i iznenađujuće dobro je izgladalo, a bila sam ga skroz otpisala.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 18:42   #67
Prvi put u životu snimam malo tuševe, pa me zanimaju mišljenja koji bi najbolje istaknuo boju mojih očiju.

blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 19:00   #68
Zeleni, ljubičasti, smeđi... Lijepa boja očiju.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 19:03   #69
Hvala. I na komplimentu i na prijedlozima.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 21:14   #70
crni ide uvijek
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 22:33   #71
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
crni ide uvijek
Istina. Samo se bojim da bi mi to bio prevelik šok nakon nikakvog tuša. U biti sestra mi je jednom probala staviti crni tuš i komentar čim ga je stavila je bio: "OK, evo ogledalo da vidiš, ali skidamo odmah dolje." Jednostavno je izgledalo čudno.
blenta is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 23:18   #72
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Istina. Samo se bojim da bi mi to bio prevelik šok nakon nikakvog tuša. U biti sestra mi je jednom probala staviti crni tuš i komentar čim ga je stavila je bio: "OK, evo ogledalo da vidiš, ali skidamo odmah dolje." Jednostavno je izgledalo čudno.
ma sumnjam da bi to bilo nešto "šokantno", to ti se vjerojatno samo čini.
meni je crni tuš ipak kralj među tuševima
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 01:02   #73
Za zelenooke djevojke, evo par mojih lookova čisto da vidite što koristim, pa možda i vama pomogne.

ljubičasti tuš


petrolej/tirkizna olovka na donjem kapku


neutralni look


zeleni look


ljubičasti look


plavi look


ljubičasto zeleni look


Eto, fali mi još neki konkretni smeđi i smokey eyes look, budem i to nabacila.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 10:11   #74
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Za zelenooke djevojke, evo par mojih lookova čisto da vidite što koristim, pa možda i vama pomogne.

ljubičasti tuš


petrolej/tirkizna olovka na donjem kapku


neutralni look


zeleni look


ljubičasti look


plavi look


ljubičasto zeleni look


Eto, fali mi još neki konkretni smeđi i smokey eyes look, budem i to nabacila.
meni su tvoji lookovi odlični..ja sam plavooka i dugo dugo sam govorila da mi samo zemljane boje stoje..a onda sam otkrila i ostale boje u paleti...ljubičaste,roskaste,bordo,zelene, čak i plave (ne šljive)...tako da sam mišljenja da svima sve boje stoje..neke malo bolje od drugih ali sve stoje...jaaaaaaaaaaaaaaaaaako puno ovisi o tome kako se našminkaš...frendica je godinama tvrdila da joj ne stoji ljubičasto na smeđe oči jer izgleda kao da ima šljive...e pa na kraju sam je za svadbu našminkala ljubičasto na smeđe oči i bila je prejebena...stvar je u tehnici šminkanja i kombiniranju a ne u bojama...
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 14:32   #75
Da, ali stvar je i u bojama, odnosno nijansama. Ne stoji svakome ista nijansa ljubičaste, nekome ljepše stoji ona hladna ljubičasta, nekome topla i tak to. Ja uvijek govorim da svima stoje sve boje, samo treba nać pravu nijansu za sebe.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 15:04   #76
imam sive oči i uglavnom se vrtim sa crnim,sivim,smeđim i ljubičastim sjenilima i olovkama iste boje...plavo sjenilo mi ohladi oči još više i ne mogu ga smislit na sebi
a nekad davno bih napičila tamno crveno i narančasto sjenilo,pa još malo zlatne...oči ožive...iako mi se sad čini da sam malo prestara za takve eskapacije...nisam ja kriva što sam se davno rodila
zato pozdravljam sve hrabre cure koje se ne boje isprobat nešto novo i drugačije
m@na is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 18:12   #77
Imam oči boje mora i volim modra, tamno siva, tamno zelena, smeđe nijanse, bež, bijela sjenila.
Volim ja i roza al mi mama uvijek kaže da to na meni izgleda, kih, kao od šljivice.
__________________
Volim Dečeca svoga
deya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2010., 18:23   #78
Quote:
okana kaže: Pogledaj post
Misliš da to sve odjednom stopim?

I super mi paše crna olovka na oči i obavezno ju nanesem i uz sam rub oka.

Zanimljivo je da koje sam god olovke probala druge nisu mi ostajale kao crna olovka.
Ja isto imam sivo plave oči i rijetko koja plava mi stoji. Evo jedina koja mi je super je Rimmel - denim, baš je traper plava, ni svijetla ni tamna, ja bi to opisala kao dim plava - više kao light verzija crne za waterline.
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 21:32   #79
Ja imam tamno smedje oci i apsolutno mi sve nijanse pasu
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 23:53   #80
Meni ne stoje sve boje..malo broj boja mi stoji i one koje mi stoje nikad nije neka tacno definisana boja..sve su to neke cudne nijanse..
Imam plavo-sive oci ..djeluju kao neke tamnije oci inace,samo na dnevnom svjetlu budu svijetle. Stoji mi eto koliko sam do sad skuzila neke sive i smedje nijanse..neka ljubicasta tu i tamo.
LightRain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:49.