Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2010., 09:19   #121
Možda sam blesava, ali smatram kako je kvalitetan brak i odnos dvoje ljudi itekako plodan izvor kojekakvih začina, koje ćete uvijek moći isprobavati i nadograđivati zbog uzajamnog poštovanja i ljubavi, pa i seksualne kemije i privlačnosti, koja je nekada pogrešan uzrok mnogih na brzinu sklopljenih brakova, takvima onda najčešće i fali Vegete.
GiRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 09:23   #122
Quote:
GiRL kaže: Pogledaj post
Možda sam blesava, ali smatram kako je kvalitetan brak i odnos dvoje ljudi itekako plodan izvor kojekakvih začina, koje ćete uvijek moći isprobavati i nadograđivati zbog uzajamnog poštovanja i ljubavi, pa i seksualne kemije i privlačnosti, koja je nekada pogrešan uzrok mnogih na brzinu sklopljenih brakova, takvima onda najčešće i fali Vegete.
Nisi blesava..

Samo si jako mlada i neiskusna.. Velika je razlika
sex-addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 09:24   #123
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Mislim da se veći broj ljudi u tako nešto ne upušta da bi nakodnadilo 'rupe' u braku nego jednostavno da bi životu dodalo malo začina. Da bi stavili malo šlaga na tortu. I tko je onda lud zbog začina napuštati ono što ti je dobro, što funkcionira i do čega ti je stalo? Pa taman i da se zaljubiš.
Here we go again!

Pa, netko svakako jest lud.

Onaj tko ima nešto što je dobro, što funkcionira i do čega mu je stalo i što ne želi napuštati mora biti lud da to ide ugroziti zbog malo začina, zbog malo šlaga na torti. Mora biti lud ako misli da je posezanje za tim začinom jednostavno, mora biti lud ako misli da to nije opasno. Mora biti lud ako ne pomisli da bi mu nešto moglo poći po zlu. I mora uzeti u obzir da bi mu ljubavnica mogla dobiti napadaje osvetoljubivosti kad otkrije da njen ljubavnik o njoj misli ovo što si ti napisao - da nije ništa doli malo začina, šlag na torti. Pa baš zato što je govorio da je u nju zaljubljen.

Meni se to čini ludim - ignorirati takve mogućnosti. Ili ih ni ne biti svjestan.

A budući da mi je malo vjerojatno da je preljubnik baš tako glup, a ipak ugrožava svoj brak svojim preljubničkim ponašanjem, nameće mi se zaključak da je netko ovdje ipak lud. Ili mu brak i ne vrijedi baš toliko kad ga izlaže ovakvim rizicima.
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 09:27   #124
@sex-addict: Heh, znam...

Ovo o mladosti stoji, ali neiskustvo, hm, ne bih se složila, ali kako god, ne radi se o meni ovdje, mislim da je tema trebala biti sasvim praktična izvor informacija za žene koje žive u romantiziranoj zabludi...

Konkretno, sebe ne vidim u braku, barem ne onom uzornom, katoličkom, niti mi je ta ideja privlačna, jer mnogi ljudi brak smatraju okovima koji će vas zadržati bez obzira na sve kaj napravite, pa i preljub, a žene s druge strane i dalje gaje iluzije da će moći preodgojiti svog supruga i modelirati ga kako njima paše, a ne kuže da su udajom dobile gotov proizvod.
GiRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 09:31   #125
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Onaj tko ima nešto što je dobro, što funkcionira i do čega mu je stalo i što ne želi napuštati mora biti lud da to ide ugroziti zbog malo začina, zbog malo šlaga na torti.
To i ja kažem, mislim, čemu sve to, skrivanje, strepnja, opijanje od jada jer vas je otkantao ili otkantala, depiliranje, jebuckanje po autima, natekla kičma i ostali ekstremiteti, to mi nekako passe, ja to sve prošla u srednjoj i na faksu, iživjela sam se, sad čekam svog princa za divlji brak!
GiRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 09:47   #126
nema to veze sa iživljavanjem..
ja se isto izživjela prije braka...našla princa i sve je ok..no nakon nekog vremena opet poželjela malo šlaga na torti
__________________
But just because it burns, doesn't mean you're gonna die, you've gotta get up and try ...
Jebezljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 10:45   #127
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Protratila ni više ni manje nego najljepše godine?!



A može i

Sad ovdje ide neki tekst, iako je odabir quotanja sasvim dovoljan da bi se reklo što se imalo za reći.
A čemu se ti iščuđavaš?? Stojim iza ovoga što sam napisala jer su po meni dvadesete najljepše godine, ne podcjenjujem pritom godine nakon toga. Ako ništa drugo, žena je u dvadesetima fizički najatraktivnija, a samim time muškarcima privlačnija (ovo jest okrutno, ali nažalost muškarci vole mlađe). Ovdje se radi i o konkretnom problemu: moja prijateljica živi u vrlo maloj sredini za koju je vezana poslom. Svi znamo kako to u malim sredinama funkcionira - svi sve znaju. I ona je sada etiketirana kao djevojka koja hoda sa oženjenima. I jebiga, svi imaju loše mišljenje o njoj, pa tako i potencijalni 'normalni' dečki. Osobno smatram da svatko ima pravo na pogreške i na nove početke, ali okolina to ne smatra. Ona nema ni sredstava ni mogućnosti da se mrdne otamo, ima blizu 30 godina, želi napokon normalnu vezu i želi osnovati svoju obitelj, a na glasu je kao raspuštenica. I ti sad reci da nije potratila najljepše godine čekajući razvode svojih ljubavnika?
cvetakzanovetak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 10:56   #128
Quote:
LAV.Karlo kaže: Pogledaj post
a mnoge žene, iz raznih predrasuda o svom položaju i ulozi u braku, ne žele i tu ulogu često koristiti, a koja je najbolja zaštita od moguće muževe prevare. Žena se mora boriti za svog muškarca i tu bitku ima cijeli svoj život, koliko god to nepravedno bilo po nju.
Zašto bi se ijedna osoba koja imalo drži do sebe i zdravog razuma "štitila od partnerove nevjere"?
Nije li poanta da ljudi budu zajedno zato što to žele/zato što je to njihov odabir, a ne zato što je jedno poduzelo sve što može da "zadrži" partnera?

Jednako tako nije mi jasna ni "borba za muškarca" o kojoj pričaš.
Hvala lijepa, ali ne treba mi netko za koga se moram boriti da bi ostao sa mnom/bio mi vjeran.

Sačuvaj me Bože muškarca koji će mi biti vjeran samo ako poduzmem sve što mogu da se ne posklizne te ako se budem predano za njega borila.
Hvala lijepa, ali takav može slobodno potražiti neku drugu ratnicu.
Meni neće nimalo nedostajati.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 11:11   #129
To što je lav pisao, njegovo mišljenje. Ne slažem se sa njime, uopće. Smatram da je jedini razlog za živjeti sa nekim je taj da jako ŽELIŠ živjeti sa nekim. Da si sretan sa njim. I sex sa nekim drugim ne mora uopće imati nikakve veze sa tom srećom, ili nedostatkom iste.

Također, smatram da prevara (sexualna) nije razlog za razjebati brak. Bar ja nikad ne bih uopće pomislio da razjebem brak, ako mi se draga pojebala sa drugim. Ako je sve drugo dobro i lijepo u braku, da smo si dobri i sretni - nekakav tamo sex sa nekim drugim mi neće upropastiti sve drugo. Ali, to sam ja i to je moj sklop. Mnogim ljudima je to dealbreaker.

Uglavnom, ne namjeravam se igrati Sherlocka Holmesa, ne bi li utvrdio da li se draga potrošila koji put. Jedino mi je bitno da bude diskretna, da ja ne znam i da selo ne zna..

Jebote, da mi je to jedina briga u životu.. Bio bi zadovoljan
sex-addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 11:28   #130
Quote:
cvetakzanovetak kaže: Pogledaj post
A čemu se ti iščuđavaš?? Stojim iza ovoga što sam napisala jer su po meni dvadesete najljepše godine, ne podcjenjujem pritom godine nakon toga. Ako ništa drugo, žena je u dvadesetima fizički najatraktivnija, a samim time muškarcima privlačnija (ovo jest okrutno, ali nažalost muškarci vole mlađe). Ovdje se radi i o konkretnom problemu: moja prijateljica živi u vrlo maloj sredini za koju je vezana poslom. Svi znamo kako to u malim sredinama funkcionira - svi sve znaju. I ona je sada etiketirana kao djevojka koja hoda sa oženjenima. I jebiga, svi imaju loše mišljenje o njoj, pa tako i potencijalni 'normalni' dečki. Osobno smatram da svatko ima pravo na pogreške i na nove početke, ali okolina to ne smatra. Ona nema ni sredstava ni mogućnosti da se mrdne otamo, ima blizu 30 godina, želi napokon normalnu vezu i želi osnovati svoju obitelj, a na glasu je kao raspuštenica. I ti sad reci da nije potratila najljepše godine čekajući razvode svojih ljubavnika?
Dvadesete su godine stjecanja iskustva, učenja, kao i godine prvih razočaranja i spoznavanja da ovaj svijet baš i nije cvjetičasta dolina u kojoj sve mora ići po pe-esu, dakle faks, posao, onaj pravi i udaja , i nijedno iskustvo nije bacanje godina. Kad se sve zbroji, velik dio dvadesetih otpadne kao uvertira za pravi život. Čovjek mora biti prilično suženog uma da mu dvadesete budu dernek i ništa sem toga. Ali ima i takvih...

Po čemu je tvoja prijateljica bacila godine, a neka druga prijateljica koja se u međuvremenu udala u 20oj nije iste bacila u vjetar i možda će na teži način u tridesetima otkrivati zablude o braku kojih je ova prva već debelo svjesna?

I da, ti "normalni" dečki koji sad imaju mišljenje o njoj kao o raspuštenici i nisu neki zgoditak. Selo priča selo je otpisalo , mislim , kakvi su to argumenti (osim kao mjerilo zatucanosti sredine)?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 11:32   #131
Quote:
cvetakzanovetak kaže: Pogledaj post
Stojim iza ovoga što sam napisala jer su po meni dvadesete najljepše godine, ne podcjenjujem pritom godine nakon toga.
Iskreno se nadam da nisu.

Quote:
Ako ništa drugo, žena je u dvadesetima fizički najatraktivnija, a samim time muškarcima privlačnija (ovo jest okrutno, ali nažalost muškarci vole mlađe).
Iskreno se nadam da nije.
I da su muškarci malo pametniji od toga.
A kad kažem muškarci, ne mislim na dječake u dvadesetima.

Muškarci u čijem društvu ja uživam vole pametne i drage žene, ne ograničavaju se na ranu mladost.
Zaista ne znam o čemu bih pričala s nekim, barem ne duže od dvadeset minuta, a da konverzacija i dalje bude ugodna, tko u ženi prvo gleda mlado, napeto meso, a svaku naznaku zrelosti smatra neprivlačnom.

Quote:
I ti sad reci da nije potratila najljepše godine čekajući razvode svojih ljubavnika?
Reci prijateljici da još može učiniti sa svojim životom što god želi. Otići iz te sredine, stvoriti si život negdje drugdje, ako to želi.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 11:39   #132
Quote:
Jebezljiva kaže: Pogledaj post
nema to veze sa iživljavanjem..
ja se isto izživjela prije braka...našla princa i sve je ok..no nakon nekog vremena opet poželjela malo šlaga na torti
Heh, da, ljepše je to nazvati šlagom ili začinom umjesto flasterom na otvorenu ranu, opet semantika, ne?
GiRL is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 12:28   #133
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
Here we go again!

Pa, netko svakako jest lud.

Onaj tko ima nešto što je dobro, što funkcionira i do čega mu je stalo i što ne želi napuštati mora biti lud da to ide ugroziti zbog malo začina, zbog malo šlaga na torti.
Podcjenjuješ značenje začina. Čak ako ostanemo na banalnoj razini -- začini su nekad, kad ih u Europi nije bilo, vrijedili kao zlato. Golema bogatstva su se stvarala dovoženjem začina iz egzotičnih zemalja i trgovanjem s njima. Krv se zbog njih prolijevala. Jesu li ljudi bili ludi što su začine shvatili tako ozbiljno? Jesu li ih, kao što GiRL sugerira, trebali potražiti doma? Možda. Ali, neporeciva činjenica je da nisu.

Quote:
Mora biti lud ako misli da je posezanje za tim začinom jednostavno, mora biti lud ako misli da to nije opasno. Mora biti lud ako ne pomisli da bi mu nešto moglo poći po zlu.
Nije jednostavno. Opasno je. Može poći po zlu. Ali, očito je da ljudima vrijedi. Ne bi se inače običaj preljuba žilavo održao usprkos zakonskim, moralnim, vjerskim i svim drugim društvenim naporima da se iskorijeni, tamo još od kamenog doba do danas.

Quote:
I mora uzeti u obzir da bi mu ljubavnica mogla dobiti napadaje osvetoljubivosti kad otkrije da njen ljubavnik o njoj misli ovo što si ti napisao - da nije ništa doli malo začina, šlag na torti. Pa baš zato što je govorio da je u nju zaljubljen.
Zar su baš sve ljubavnice glupe i žrtve iluzija? Zašto svi ignorirate ljubavnički odnos kao odnos dvoje ljudi koji oboje znaju u što se upuštaju i to čine potpuno svjesni naravi, razloga, dometa i možebitnih posljedica toga što rade?

Quote:
budući da mi je malo vjerojatno da je preljubnik baš tako glup, a ipak ugrožava svoj brak svojim preljubničkim ponašanjem, nameće mi se zaključak da je netko ovdje ipak lud. Ili mu brak i ne vrijedi baš toliko kad ga izlaže ovakvim rizicima.
Također mislim da se preuveličavaju ti rizici. Stvarnih preljuba je po svemu sudeći puno više od otkrivenih. Što ako se otkrivaju pretežno preljubi bedastih i neopreznih, a svi ostali ostanu neotkriveni? Kako možemo znati da nije tako? Po nekim ispitivanjima svaka se treća osoba upušta u preljub, što bi značilo da se preljub uplete u svaki drugi brak. A ne možete mi reći da se u svakom drugom braku preljub otkrije.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 12:31   #134
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Zašto bi se ijedna osoba koja imalo drži do sebe i zdravog razuma "štitila od partnerove nevjere"?
Nije li poanta da ljudi budu zajedno zato što to žele/zato što je to njihov odabir, a ne zato što je jedno poduzelo sve što može da "zadrži" partnera?

Jednako tako nije mi jasna ni "borba za muškarca" o kojoj pričaš.
Hvala lijepa, ali ne treba mi netko za koga se moram boriti da bi ostao sa mnom/bio mi vjeran.

Sačuvaj me Bože muškarca koji će mi biti vjeran samo ako poduzmem sve što mogu da se ne posklizne te ako se budem predano za njega borila.
Hvala lijepa, ali takav može slobodno potražiti neku drugu ratnicu.
Meni neće nimalo nedostajati.
Hvala ti na zdravom razumu.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 13:37   #135
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Zašto svi ignorirate ljubavnički odnos kao odnos dvoje ljudi koji oboje znaju u što se upuštaju i to čine potpuno svjesni naravi, razloga, dometa i možebitnih posljedica toga što rade?
Kao prvo, krajnje mi je neobično ovakvo - po potrebi, rekao bih - hvatanje za racionalnost i "svjesnost onoga u što se ljudi upuštaju", u stvarima u kojima razuma ponajčešće jednostavno nema. Nijedan ljubavni(čki) odnos ne vidim kao odabir filma koji će se gledati (iako u u takvim "upuštanjima" zna biti promašaja - srećom, s daleko manjim posljedicama) - onako, pogledaš kratki sadržaj pa se odlučiš.

Kao drugo, krajnje mi je neobično učestalo opširno obznanjivanje te stanovite limitiranosti takvih odnosa - ne znam radi li se o vjerovanju u terapijski učinak guranja prsta u oko svim bivšim, sadašnjim i budućim začinima, ili pak o nerazmišljanju o bolnom oku svih bivših, sadašnjih i budućih začina.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 13:38   #136
malo si razmisli...

Quote:
roko1 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Evo jedne zanimljive teme. Voljela bi da se u ovu temu uključi što više aktera i to po mogućnosti s iskustvom. Znam da je to tema na koju se uvijek razgalabalo, naravno da ima svakakvih slučajeva i priča ali me zanimaju iskustva onih koji su to prošli, i to s bilo kakvim krajem, za njih povoljnim ili nepovoljnim.

Ja sam inače osoba koja je do sada bila vrlo čvrstog stava, "nikad s oženjenim" ali sad mi se nešto dešava što je protiv svih mojih dosadašnjih principa, načela pa ......... :
Čisto psihološki - meni ljubavnice koje se nadaju da će mužjak ostavit ženku i oženit ljubovcu nikako nisu jasne. Ne kužim kak se ne pitaju /kak se ne pitaš - da ako sad vara ženu s tobom će na isti način varat i tebe? Kužiš? Maybe you are exceptional, but you are not an exception... If you know what I mean.
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 13:47   #137
Evo ja ljubavnica sam se javila da komentiram ovu temu,naravno da ce moji primjeri biti oni u kojima muzevi ostavljaju svoje supruge zbog ljubavnica.
Znam ih mnogo,mogla bi nabrojiti neke od njih,ali nema smisla.

Najgori i najgluplji su mi komentari da ce muskarac ako je jednom varao zenu,varati i ljubavnicu,e sa time se ne bih slozila...jer ima ljudi koji mladi udju i brak i jednostavno pogrijese,pronadju novu ljubav,rastave se i ponovno ozene...glupo je generalizirati.

Ali isto tako ima i tisucu primjera kada dragi ozenjeni pricaju bajke a nikada se ne rastave,jer zasto bi njima ocito tako odgovara...

Sve sto ljudi bilo muskarci ili zene rade,rade zbog sebe,kao sto kaze jedna izreka nitko ne place zbog drugog,vec srodan bol nam izaziva suze.
Isto tako se nitko ne rastavlja zbog ljubavnice niti se ostaje u braku jer voli suprugu i djecu,da mozes mislit,a sa strane je kupleraj.
Nazalost svi mi radimo ono sto u nama izaziva osjecaj zadovoljstva,hrani nas ego,i svaka nasa zrtva je napravljena isto tako zbog necega sto nama odgovara.
I glupo je reci muskarci su sebicni,svi smo mi pomalo sebicni,samo nitko ne vidi sebe...netko vise netko manje,netko to pokazuje,netko krije...

I hoce li muskarac ostaviti zenu zbog ljubavnice,hoce ako njemu to odgovara i tu nalazi vise zadovoljstva,kad izvaze na koju stranu mu vise prevagne tu ce ostati.Ili se zaljubi i taj osjecaj je tako jak,da on odlazi s drugom koja u njemu izaziva te osjecaje ushicenosti i srece,i on ne misli ni na zenu ni na djecu jer zaljubljeni covjek je opijen emocijama.Jedino sta ga moze odmaknuti je strah jer strah je najjaca emocija,da strah za svoju guzicu.
Luzarija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 14:33   #138
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Podcjenjuješ značenje začina.
Ili ti precjenjuješ. Dobra juha dobra je i bez vegete.

Quote:
Quote:
Perzefon@ kaže: Pogledaj post
I mora uzeti u obzir da bi mu ljubavnica mogla dobiti napadaje osvetoljubivosti kad otkrije da njen ljubavnik o njoj misli ovo što si ti napisao - da nije ništa doli malo začina, šlag na torti. Pa baš zato što je govorio da je u nju zaljubljen.
Zar su baš sve ljubavnice glupe i žrtve iluzija? Zašto svi ignorirate ljubavnički odnos kao odnos dvoje ljudi koji oboje znaju u što se upuštaju i to čine potpuno svjesni naravi, razloga, dometa i možebitnih posljedica toga što rade?
Aha, ako misli da je više od malo začina, šlaga na torti, onda je glupa i žrtva iluzija, tako kažeš.

Ako pristaje biti malo začina, šlag na torti i ništa više, onda je pametna i zrela. Može biti. No ne mogu se oteti dojmu da je tad... kako da ti kažem... da je s tobom zbog nekih moralno diskutabilnih motiva. (rekla bih izravno da je drolja, ali Tupelo bi me kartonirala). A ti si jako bogat, lijep i utjecajan. Osim ako nije s tobom zbog golog seksa i to ne smatramo diskutabilnim motivom.

Također mislim da ni jedan ljudski odnos, a ljubavni ponajmanje, ne može biti unaprijed definiran, pa čak ni onaj koji se uređuje zakonskim aktima. I da je to, unatoč svijesti o naravi, razlozima, dometima i možebitnim posljedicama, jedan dinamičan odnos koji se razvija, raste i mijenja i još je k tome podložan razvijanju emocija koje su često u konfliktu s razumom.
Perzefona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 15:32   #139
Quote:
Luzarija kaže: Pogledaj post

Najgori i najgluplji su mi komentari da ce muskarac ako je jednom varao zenu,varati i ljubavnicu,e sa time se ne bih slozila...jer ima ljudi koji mladi udju i brak i jednostavno pogrijese,pronadju novu ljubav,rastave se i ponovno ozene...glupo je generalizirati.
Tako je. Ima ljudi koji pogriješe pa se rastanu pa si nekog nađu ili ne nađu, kako god. Međutim, kad ti koji su "pogriješili" ušavši u brak jelte ili im je brak naprosto dozlogrdio nađu ljubavnicu, onda je jasno kakva im je mentalna sklopka. Naime, muškarac koji je nezadovoljan u braku i želi izaći iz braka neće imati ljubavnicu u formi sage... Ako ga je ta druga osoba i potakla da izađe iz braka, to se neće razvlačiti kao kauguma. Nadalje, naravno da ima slučajeva gdje muškarac nakon dužeg ili dugog varanja žene ipak odjaši s ljubovcom u suton, ali statistički gledano, to nije pravilo. TAko da se ne ishitruj s izjavama o "glupim komentarima" ako nisi shvatila point.
__________________
Ondine
Moju je dušu svijet iskvario, moja je fantazija nemirna, a srce se ne može nasititi. Meni je svega premalo; i na bol se lako naviknem kao i na nasladu, i zivot mi postaje iz dana u dan sve pustiji; samo mi je jedno sredstvo ostalo: putovanje.
ondine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 16:06   #140
Quote:
ondine kaže: Pogledaj post
Tako je. Ima ljudi koji pogriješe pa se rastanu pa si nekog nađu ili ne nađu, kako god. Međutim, kad ti koji su "pogriješili" ušavši u brak jelte ili im je brak naprosto dozlogrdio nađu ljubavnicu, onda je jasno kakva im je mentalna sklopka. Naime, muškarac koji je nezadovoljan u braku i želi izaći iz braka neće imati ljubavnicu u formi sage... Ako ga je ta druga osoba i potakla da izađe iz braka, to se neće razvlačiti kao kauguma. Nadalje, naravno da ima slučajeva gdje muškarac nakon dužeg ili dugog varanja žene ipak odjaši s ljubovcom u suton, ali statistički gledano, to nije pravilo. TAko da se ne ishitruj s izjavama o "glupim komentarima" ako nisi shvatila point.
Pod broj jedan moja izjava se nije odnosila na tvoje pisanje o ljubavnicama koje se nadaju da ce muzevi ostaviti svoje zene zbog njih i o tome kako li se one jadne ne bile ne pitaju hoce li i njih varati kao sto su i zakonite?
Dok sam pisala svoj post,tvoj nisam ni procitala,ali eto ispostavilo se kao da se nadovezujem na tvoj,svejdeno.

Ja svoje izjave ne smatram ni malo ishitrenima,vec kazem kako je po meni glupo komentirati tipa- varao je svoju zenu,varat ce i drugu tj ljubavnicu kad bude njen,e pa je se ne bih s time slozila.
Isto tako se mogu zapitati i sve ostale cure u vezama da li njihov dragi vara njih,jer i to je moguce kao sto je i moguce da ce onaj sta je varao u braku varati ponovno.
Pa ne pada mi napamet da se s time opterecujem,pa nemam pet zivota,vec jedan,kad se pojavi problem,onda se rijesava.


Ti meni mozes reci- kako se ja mogu nadati da ce moj ostaviti suprugu i da isto tako nece jednom napraviti meni.Ali mene to ne brine,jer glupo je unaprijed analizirati sto bi bilo kad bi bilo,ako je jednom ponovno ce...
Ja tebe i razumijem ,da sam za tebe kao ljubavnica sigurno glupa i jadna sto se nadam,ali ja tebe ne krivim ti imas pravo na svoje misljenje,kao i ja na svoj zivot kakav zelim,nekad sam i ja razmisljala kao i ti,ali ponekad te zivot uvjeri u posve suprotno,tj namjerno ti preokrene sve ono sto si gradio i sve stavove kojih si se cvrsto drzao...ali to je tako,treba biti otvoren za sve,nikad se ne zna,ali bas nikada...
Luzarija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.