Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2007., 02:42   #301
Bila sam danas na sajmu vjenčanja - kutijice za kolače imaju po 3 kn komad (akcijska cijena za velike ili male) u onom studiju u Središću koji izrađuje i pozivnice i zahvalnice i svašta još. Zaboravila sam kako se zovu..

Za kolače sam već preporučivala Slatku tajnu iz Stupnika - odlični kolači, ali skupi (80 kn/kg). Međutim, još na prošlom sajmu sam otkrila kolače pekarne Mus iz Ribnika kraj Karlovca - prefini su, a koštaju samo 55 kn/kg. Bili su dobri tada, a bome i danas

Nutrapek isto izlaže na ovom sajmu, ali nisam probala njihove
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 11:22   #302
Također informacija sa sajma, al nisam uspjela dobro istražiti, možda ću danas uspjeti više... Slastičarna iz Karlovca kila kolača 48 kuna, najjeftinije. Dostave u Zagreb bez problema i sve se može dogovoriti.
milica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 11:45   #303
Quote:
milica123 kaže: Pogledaj post
Također informacija sa sajma, al nisam uspjela dobro istražiti, možda ću danas uspjeti više... Slastičarna iz Karlovca kila kolača 48 kuna, najjeftinije. Dostave u Zagreb bez problema i sve se može dogovoriti.
Od njih sam ja imala i mogu vam ih preporučiti sa potpunim povjerenjem, stvarno su jeftini ali kolači su im fenomenalni, ukusni, lijepi, oni su jako, jako ljubazni i profesionalni i da bez problema rade dostave u hladnjači, ma možeš se sa njima stvarno dogovoriti a peku nekih 130 vrsta domaćih kolača.Preporuka 5+, sa njima nećete definitivno pogriješiti !!!

p.s. e da zovu se Bond pro i svima zainteresiranima mogu dati broj na pm, kolače možete probati, prodaju se u Konzumu i Billi mješani, kila je doduše tamo skuplja....
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 15:43   #304
je, ja pitala frendicu iz karlovca. kaze da su super.
moram jos vidjeti, ima jedna firma u zagorju koja radi za 45kn/kg.
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 18:05   #305
ovako će izgledati moji kolači...mmmmmmmmmmm

kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 18:15   #306
kirshna gdje češ ih naručiti, koliko dođe kg? Stvarno izgledaju mmmmmljac...
__________________
MOJI ALBUMI http://public.fotki.com/neo7/
dumai is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 19:22   #307
Quote:
dumai kaže: Pogledaj post
kirshna gdje češ ih naručiti, koliko dođe kg? Stvarno izgledaju mmmmmljac...
jedna žena sa sela (okolica Osijeka) privatno peče...
50/kn kg...
torte su 100kn,
a mladenačka 400kn ako kod nje radiš kolače...
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 19:24   #308
htjela sam reći da to na slici nisu njeni kolači,ali ja sam joj to odnjela i zahtjevam da budu takvi...
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2007., 19:51   #309
Quote:
kirshna kaže: Pogledaj post
htjela sam reći da to na slici nisu njeni kolači,ali ja sam joj to odnjela i zahtjevam da budu takvi...
ha ha ha , dobra s i Ja još muku mučim kod koga bi naručila, isto sam jako zahtjevna što se tiče kolača, a u sljedečih tjedan dana moram odlučiti i otiči sve dogovoriti da ne bi bilo prekasno a i da se toga riješim. Ajd ako nije problem može brojček te tete na pm ako ne nađem nešto bolje pa da i ja zahtjevam od nje
__________________
MOJI ALBUMI http://public.fotki.com/neo7/
dumai is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 10:03   #310
A ovako su izgledali moji kolači....a tek kak su bili fini http://img528.imageshack.us/img528/1199/dsc0117qv4.jpg
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 10:49   #311
Ajmo curke pliz brojeve telefona za kolače na PM gdje ste vi radile... Sly tvoje me posebno zanima... sjećam se da si pričala da su bili jako fini i sad mi sline cure kad se sjetim kako si to lijepo pričala I cijene naravno...
Mislim M&M cijeni 110kn kg; Vincek 90kn kg... jel postoji jeftinije.. koliko se sjećam tu su se vrtile cijene oko 70kn Aj pišite pliz...volim vas i ljubim
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 10:55   #312
Quote:
iva11 kaže: Pogledaj post
A ovako su izgledali moji kolači....a tek kak su bili fini http://img528.imageshack.us/img528/1199/dsc0117qv4.jpg
Iva11, tko ih je pekao, od kuda, cijena? Znas da nas ovdje sve zanima
btw, netko je spominjao kolace koje pece netko u Zagorju za 45 kn/kg - to je meni blizu, pa dajte da cujemo: tko, gdje tocno, kak mozemo probati i ino
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 11:06   #313
Ovi od Ive11 su iz Karlovca, Bond pro, 48kn/kg... baci oko na prijašnje postove, Iva11 nudi i brojček na pm
Žabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 11:34   #314
Quote:
JednoTamburasko kaže: Pogledaj post
Iva11, tko ih je pekao, od kuda, cijena? Znas da nas ovdje sve zanima
btw, netko je spominjao kolace koje pece netko u Zagorju za 45 kn/kg - to je meni blizu, pa dajte da cujemo: tko, gdje tocno, kak mozemo probati i ino
http://www.slatki-dar.hr/
oni su gornjoj stubici
moji su frendovi imali njihove kolace i bili su super
ja ih mislim nazvati uskoro da vidim jel se sta promijenilo i kada trebam naruciti kolace.
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 14:43   #315
uzet ću kolače iz karlovca, a razmišljam i o njihovoj torti, pa ako je netko uzimao kakve su? da li se isplate? Najprije sam mislila uzeti kod vinceka, ali su bezobrazno skupi. Digli su cijene od Dana vjenčanja u rujnu, u Globusu...
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 14:46   #316
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
uzet ću kolače iz karlovca, a razmišljam i o njihovoj torti, pa ako je netko uzimao kakve su? da li se isplate? Najprije sam mislila uzeti kod vinceka, ali su bezobrazno skupi. Digli su cijene od Dana vjenčanja u rujnu, u Globusu...
Ja sam ti pisala o njihovim kolačima a malo iznad imaš i slikicu ....
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 14:49   #317
Quote:
iva11 kaže: Pogledaj post
Ja sam ti pisala o njihovim kolačima a malo iznad imaš i slikicu ....
nisam se dobro izrazila, kolače uzimam sigurno, pitam za tortu
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 14:56   #318
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
nisam se dobro izrazila, kolače uzimam sigurno, pitam za tortu

Sorry, sorry ja sam krivo skužila ...za tortu na žalost ne znam, moja je bila od Vinceka ali poklon restorana, bila je jaaako fina ali su dosta skupi to je istina
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 14:58   #319
i ja se dvoumim kod koga cu uzeti tortu, pa bi bilo super kada bi netko znao kakve su im torte.
a jel netko uzimao torte kod tom&ana iz sesveta??
__________________
...Elvis is dead......
snupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 15:00   #320
u Karlovcu su mi rekli 700 kuna za 100 ljudi sa svim ukrasima i bez obzira na okus, a vincek od 1200, pa ovisno o ukrasima nadalje...
ako su im kolači dobri, valjda su i torte
Kitty Kat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.