Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2011., 15:24   #321
hej! ja imam 168cm i 56kg..gornji dio tijela mi nije mrsav (ima me ) ali noge su za poludit.. izgledaju ko 2. stapica zapiknuta na krumpir(krumpir je guzica koja je poveca) i to me oduvjek mucilo...u jednom periodu zivota sam cak na svoju visinu imala 68 kg, ali i dalje su mi noge bile ko stapici pokusala sam vjezbama,prezderavanjem,trcanjem,voznjom bicikla..ma svimee!! ali nikako da mi se noge udebljaju...ako ima tko neki savjet zamolila bi da mi pomogne..ocajna sam
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 23:05   #322
ovaj topic kao stvoren za mene

imala sam prije pola godine 72 kg na svojih ~180 cm visine i bila sam taman popunjena s mrvicooom viška i bila sam zadovoljna sobom...
sad imam 58 kg na ~180 cm i stvarno sam premršava...jedem ko luda, razne nezdrave stvari koje inače debljaju (McDrek, ćevapi....itd), najmanje 5 obroka dnevno i ništa se ne događa....štoviše, čim krenem recimo na rolanje ili bicikl - smršavim grozno..

genetski sam mršavija i svi u mojoj obitelji stvarno savršeno izgledaju (mama ima kg sada jednako koliko je imala prije 1.trudnoće koja je bila prije 20ak god - za što ja kažem da je savršeno)...i znam da ako je po genima - neću nikad bit debeljuca...

ali ajmeeee želim barem 5 kg dobit...

ako netko ima ideju kako, pliz javite
iva2301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2011., 23:25   #323
Curke, ja imam 12god i 43kg na 171cm i odlučila sam nabaciti koje kilo jer mi je više puna kapa onoga: anoreksijo, čačkalico,..itd. Nakon što sam u par dana pročitala podosta članaka i foruma o debljanju skužila sam što treba. Treba jesti doručak, ručak i večeru obilato! Između obroka pojesti suho ili svježe voće (banane bi bile super), čokolade, slatkiša , ali ne pojesti previše da se zasitite, nego ,ono, malo da ubijete glad ,ali da ostane dovoljno mjesta za obilni doručak/ručak/večeru. Ja od sutra staram s debljanjem i javim vam kako napreduje! :**
nn2310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2011., 15:16   #324
Thumbs up

Quote:
izgubljena u noci kaže: Pogledaj post
stalno se pokušavam udebljati, jedem u nenormalnim količinama - stalno, i ujutro i tijekom dana mali milijun puta, i kasno navečer, sve što mi dođe pod ruku - posebno čokolade u zadnje vrijeme (mix.2 po 100grama na dan ), i meda, i šećer i tone majoneze i sve živo, ali ne ideeeeeeee
i dalje imam bijednih 58 kila na svou visinu od 180
oću bit ko seka aleksić

heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeelp
Ja sam imala isti takav problem. 47 kg na 170 cm. Mnogi su mi govorili da prestanem pušiti, da više jedem , kasno uvečer i sve to, ali nije uspijevalo. Kada sam konačno odustala od svega, iz dosade sam se upisala na fitnes, skupa s 120 žena koje su pokušavale da smršaju.svi su mi se smijali kad sam došla na prvi trening. Ali za 3 mjeseca bavljenja fitnesom ja sam se udebljala 8 kg.!
U međuvremenu sam pila i B-kompleks . Ja ti svajetujem da se počeneš baviti nekim sportom, ali aktivno, bar 3 puta tjedno. Jer treninzi ti nenormalno otvaraju apetit, i daju ti volju za sve, kondiciju, a i pravilno raspoređuju svu mišićnu masu po tijelu, tako kad se udebljaš, neće ti visiti salo, nego češ dobiti lijep oblik.
želiiim ti puuno sreće,
ps: nemoj željeti da budeš kao Seaka Aleksić, ona je debela :S
bubamara0802 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 21:54   #325
lipo je vidit da nisan jedina koja se ne moze udebljat... to prije 4 godine sam imala 58kg na svojih 1,69 i bilo mi je bas super, onda zbog lose veze koja je za sobom povukla razne zdravstvene probleme pala na 47kg, par miseci nakon prekida uspila doc na 52-53kg i nikako se vratit na staru kilazu... stovise, sad sam opet smrsavila [ravno 50kg], a kako radim ko konobar, cesto mi se zna dogoditda se probudim u podne, otusiram, na brzinu rucam, odem na posal [pocinjem od 2] i onda do 5-6 nista ne stignem pojest, a kad pojedem, pojedem ili pizzetu ili sendvic [mmm, panona, gauda i majoneza] i onda do 11-12 navecer nista dok ne dodjem doma, a tada uglavnom ni nemam volje za jest jer sam preumorna

mrzim ljeto. volim zimu. ljeti uvik smrsavim. zimi se vratim na svoja 53kg i onda si ne izgledam ko hodajuci kostur. ovako su mi ruke ko cakcalice, rebra ko tipke od klavira strse, guzice skoro pa i nema, al zato bokova ima i viska. i onda ispod kolina opet nista, samo misici
zla_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 21:58   #326
Dakle, malo jedeš i ne debljaš se.

Pa to je zaista neobično, odi što prije na pretrage, možda te ždere neka teška bolest.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2011., 22:27   #327
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Dakle, malo jedeš i ne debljaš se.

Pa to je zaista neobično, odi što prije na pretrage, možda te ždere neka teška bolest.
ti se zajebavaš jel da? pa ako jede malo onda nije čudno što se nemože udebljat. s obzirom da joj je takav posao pa ne stigne
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 00:33   #328
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Dakle, malo jedeš i ne debljaš se.

Pa to je zaista neobično, odi što prije na pretrage, možda te ždere neka teška bolest.
sarkazam moze bit jako mocno oruzije u rukama onih koji ga znaju koristit

ja znam zasto se ja SAD ne mogu udebljat, al ja ne radim u kaficu zadnje 4 godine, nego zadnjih godinu dana, a zadnjih 2 ipo miseca mi je takva guzva da ne stignen jest. sad sam vec 2 tjedna na godisnjem, ne izlazim, ne tulumarim, vise manje san zalipljena za kucu, ali sam svejedno izgubila 1 kg, a jedem puuuno vise i redovitije nego od pocetka sezone.

jesen/zima/dio prolica jedem ko blesava, za rucak se nazderem ka stoka, odem radit, na poslu vecinu vrimena sidin jer nema bas ljudi [zabranjeno pusenje u kaficu -.-] pa od dosade stalno nesta jedem, onda oko 6 uri zovem fast food pa pozderem topli, piletinu, ili nesta slicno, i onda opet akd dodjem doma zderem, dakle nije da cile godine ne mogu jest, a u ovom kaficu sam godinu dana, prije toga sam radila u struci, vise manje samo sidila i vidala vide.

znam da nisam ovo odma objasnila, al jbg, tila sam samo zapocet da znam nastavit kad se vratim kuci [vodila sam mamu malo u setnju i dobila kokice ]

Zadnje uređivanje zla_kokos : 21.08.2011. at 00:48.
zla_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2011., 22:14   #329
hm.. tebe brine kako se udebljati

Pohovani Milky Way ili Mars
recept:


1.ostaviti cokoladicu u zamrzivac par trenutaka
2.izvaditi je
3.umijesat u jaja i potom u brasno
4.ispeci u tavi punoj ulja
5.izvaditi na tanjur


tako jedanput na tjedan i bez muke u terapiji od 5 tjedana udebljas se od 15 do 30 kila ovisno o organizmu


POZOR: jesti samo jedanput na tjedan!




Sent by iPhone using Tapatalk
Numizmatičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2011., 02:09   #330
Quote:
izgubljena u noci kaže: Pogledaj post
stalno se pokušavam udebljati, jedem u nenormalnim količinama - stalno, i ujutro i tijekom dana mali milijun puta, i kasno navečer, sve što mi dođe pod ruku - posebno čokolade u zadnje vrijeme (mix.2 po 100grama na dan ), i meda, i šećer i tone majoneze i sve živo, ali ne ideeeeeeee
i dalje imam bijednih 58 kila na svou visinu od 180
oću bit ko seka aleksić

heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeelp
i ja isto imam 20 godina i 52 kg...sta da radim kako se udebljati..pomozite
emushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 17:48   #331
Kao sto vidite pisala sam pred nekih cca mj. dana da se ne mogu udebljati...e sad mi je zao sta sam to uopce pisala xD dobila sam 10 kg u mj. dana na moru sam nakupila, ne znam valjda onaj svjezi zrak djeluje na mene...sad sam si taman samo da se ne nastavim debljat... Dakle savjetujem odlazak na more, ranije budenje, jedite puno voca, meseka, ribice i kile ce doci, samo pazite da ne pretjerate Sretno !!
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2011., 13:06   #332
Quote:
Numizmatičar kaže: Pogledaj post
hm.. tebe brine kako se udebljati

Pohovani Milky Way ili Mars
recept:


1.ostaviti cokoladicu u zamrzivac par trenutaka
2.izvaditi je
3.umijesat u jaja i potom u brasno
4.ispeci u tavi punoj ulja
5.izvaditi na tanjur


tako jedanput na tjedan i bez muke u terapiji od 5 tjedana udebljas se od 15 do 30 kila ovisno o organizmu


POZOR: jesti samo jedanput na tjedan!




Sent by iPhone using Tapatalk
wtf?
molim detaljnije objasnjenje
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 15:11   #333
Quote:
izgubljena u noci kaže: Pogledaj post
stalno se pokušavam udebljati, jedem u nenormalnim količinama - stalno, i ujutro i tijekom dana mali milijun puta, i kasno navečer, sve što mi dođe pod ruku - posebno čokolade u zadnje vrijeme (mix.2 po 100grama na dan ), i meda, i šećer i tone majoneze i sve živo, ali ne ideeeeeeee
i dalje imam bijednih 58 kila na svou visinu od 180
oću bit ko seka aleksić

heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeelp
ja jedem nenormalno a ni grama kako i zasto ja neznam
emushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 16:11   #334
ja sam se od 5.mj udebljala 2.5 kg
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2011., 16:33   #335
evo da vam se i ja javim:i ja dobivam kile,ali herbalifeom.
Imam shake od čokolade i proteine,a ide ovako-doručak,nakon 10min 2 mjerice shakea i 1 mjerica proteina u 250 ml mlijeka,tako isto za ručak ili večeru,2x na dan.
I idu kile,točno tamo di fali,za te 2 pixe vam treba oko 700,00kn
__________________
"Brzina.Ja sam brzina"
Malo Kreketalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 00:35   #336
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
ja sam se od 5.mj udebljala 2.5 kg
Ja sam tolko u 2 tjedna ahahhaha.
Pocela sam pit kontracepcijske pilule i to mi je jako otvorilo apetit. Stalno sam gladna i stalno jedem nesto.
Recimo za dorucak 3 krafne i cokoladno mlijeko, onda mcdonalds(danas sam pojela 2 big maca i salatu sa 1000 otoka preljevom sto u zivotu nisam prije mogla pojest), pojela sam u 3 minute toffifee cijelu kutiju, jos doma neki gulas nesto. Bitno je STALNO jesti i to visokokaloricne namirnice. Pojedem cips, pojedem cokoladu, ali uvijek doma jedem i kuhano nesto, to je jako vazno. Treba pocet i vjezbat da se to lijepo rasporedi jer vidim da dobivam celulit, znaci to treba iskorijenit i zategnut.
Inace maslac od kikirikija, ljesnjaci, bademi, zitarice, junk food, karamela, sve su to visokokaloricne namirnice i trebalo bi ih jest ako se zelis zdebljat. Ne kazem da samo to trebas jest, ubaci neko voce/povrce kroz dan, jabuka neka veca ili sezonsko voce neko. 250 grama maslaca od kikirikija ima oko 2000 kalorija sto je neki dnevni prosjek unosenja kalorija, pa si vi mislite. A nemas kaj vidit tu teglicu malu. 100 grama ima oko 650 kalorija, a to na zlicu pojedes samo tako.

Prije 3 mjeseca sam imala 53 kile, sada imam 57 s tim da sam to nakupila u zadnjih mjesec dana samo. I visoka sam 174. Cilj mi je do 60 doc.

A sad vozdra, odo jest nesto!
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 00:49   #337
Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
Ja sam tolko u 2 tjedna ahahhaha.
a daj oću i ja evo sad sam pred pol sata jela pečeni masni krumpir i dvije hrenovke. valjda budem barem 3g dobila

Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
Bitno je STALNO jesti i to visokokaloricne namirnice. Pojedem cips, pojedem cokoladu, ali uvijek doma jedem i kuhano nesto, to je jako vazno. Treba pocet i vjezbat da se to lijepo rasporedi jer vidim da dobivam celulit, znaci to treba iskorijenit i zategnut.
pa i ja jedem svako malo nešto. kod dečka se najedem, on me isto tovi stalno ima nešto slatko,kekse, čokolade, kolače...a ja luda za slatkim netko bi se na mom mjestu već 5kg udebljo u tjedan dana a meni treba 4mj
i treniram taekwondo svaki dan, tak da nemam problema s celulitom. i to sve kaj pojedem tamo potrošim
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 13:56   #338
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
a daj oću i ja evo sad sam pred pol sata jela pečeni masni krumpir i dvije hrenovke. valjda budem barem 3g dobila



pa i ja jedem svako malo nešto. kod dečka se najedem, on me isto tovi stalno ima nešto slatko,kekse, čokolade, kolače...a ja luda za slatkim netko bi se na mom mjestu već 5kg udebljo u tjedan dana a meni treba 4mj
i treniram taekwondo svaki dan, tak da nemam problema s celulitom. i to sve kaj pojedem tamo potrošim
Bas zato ti trebas jest vise! Ja kad sam trenirala tae-kwon-do, najvise sam se bila zdebljala. Jer sam poslije treninga bila mrtva i cim bi dosla doma jela bi i jela. Al to je bilo JAKO davno.
Poanta je jesti vise nego sto mozes. Umjesto 2 hrenkovke, pojedi 4. Umjesto 3 kolaca, pojedi 6. Ne do granice di ne mozes disat, ali polako povecavaj kolicinu obroka i jedi vise. Ako si do sad recimo unosila 3000 kalorija dnevno, sad unesi 4500. To nije problem.
Ja unesem dnevno i puno vise od 4500 kalorija jer jedem neprestano i sve kaloricnu hranu.
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 15:46   #339
ahaha ma joj jedva pojedem i te 2 hrenovke jer ih ne volim baš. ja nemam pojma kolko kalorija unosim. nikad nisam to brojala
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2011., 22:38   #340
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
ahaha ma joj jedva pojedem i te 2 hrenovke jer ih ne volim baš. ja nemam pojma kolko kalorija unosim. nikad nisam to brojala
Onda pojedi vise krumpira. Udvostruci samo unos koji unosis. Ja sam lako mogla sad pojest 1 puding i bilo bi mi dosta. Ali pojela sam 2. U tome je poanta. Jesti vise nego sto inace jedes.
Ja volim gledat sto pise na poledini namirnice sto se tice kalorija i svega, nekako mi je u naviku uslo.
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina razlika je u našim igračkama.
If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic.
Moja Luna https://www.forum.hr/showthread.php?t=818958
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.