Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2007., 11:08   #1
Upomoć! Prevarila sam muža:-(

Forumaši i forumašice,pomozite!
Posljednjih nekoliko godina na poslu sam promatrala jednoga kolegu,eminentnog farmaceuta,koji je kod nas došao kao vanjski suradnik a igrom slučaja kod nas je i ostao.Nešto mlađi od mene najprije mi je u oko upao zbog izrazito privlačnog stila odjevanja,skladnoga.Kroj odjeće koju je nosio odavao je izuzetno lijepu liniju tijela........No, u početku mi ništa nije padalo na pamet,promatrala sam ga samo kao sredovječnog muškarca koji jako dobro izgleda i još više drži do sebe.Vremenom taj mi je ljepotan postao i nadređeni.Naša komunikacija bila je u početku isključivo službena,do pred sam kraj njegovog rada u našem poduzeću.Prije nove godine 2007. rekao mi je kako u siječnju odlazi u inozemstvo odakle je i došao.Tad je naš odnos izašao van granica službenog.Pričali smo o našim životima,pričala sam mu kako sam sretno udana,o svojoj kćeri,on meni o svojem propalom braku,svoja dva sina......
Nedugo nakon toga pozvao me da izađem s njim u večernji obilazak grada.Nisam mu rekla ni da ni ne,nego sam mu rekla da me nazove na bob predvečer pa ćemo se dogovoriti ovisno o situaciji.
Istu večer me nazvao i dogovor je pao.Nalazimo se.Bila sam van sebe,uzbuđena bla bla bla.
Šetnja gradom sokovi,bla bla bla i na kraju odlazak u Tomislavac na Sljemenu,da ne širim previše o tome kako sam se uspjela odhrvati njegovom pozivu na to lijepo mjesto.
I tamo,malo po malo,desio nam se seks,lud,nezaboravan..........
Bila sam u kupaoni,zvonio mi mob.,on se javio,a s druge strane tko drugi nego moj muž.
Sve mu bilo jasno.Neću rastezati priču previše da ne dosadim,muž i ja imali smo skladan brak bez razmirica,ali odkad je shvatio da sam mu bila nevjerna sve se promijenilo.Imam osjećaj da me zamrzio,ne izlazimo zajedno kao nekada,neda mi da izlazim sama iz stana,pogotovo na večer,često mi spočitava moju nevjeru,neželi na more samnom,a samu me nepušta,seksa me,ali ni izdaleka kao nekada,postala sam mu skoro doslovno sluškinja i samo sluškinja.
Imate li kakav savjet,recept da me spasite,šta mi je činiti u ovakvoj situaciji????????
Veronika49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:12   #2
Pa razgovarajte. A ako ti ni na koji način ne može oprostiti tu romansu, onda se rastanite. Ne vidim smisao daljnjeg zajedničkog života ako je situacija takva kako navodiš a on se ne buni nego potencira upravo takvu situaciju.
Gospodja Dragica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:17   #3
Quote:
Gospođa_Dragica kaže: Pogledaj post
Pa razgovarajte. A ako ti ni na koji način ne može oprostiti tu romansu, onda se rastanite. Ne vidim smisao daljnjeg zajedničkog života ako je situacija takva kako navodiš a on se ne buni nego potencira upravo takvu situaciju.

Trebam li osjećati toliku krivnju zbog nevjere? Rastava bi mi uništila život u materijalnom pogledu.
Veronika49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:19   #4
slažem se, trebali bi razgovarati. stvari se ne mogu riješiti same od sebe.
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:22   #5
Dobro ti kaze gospodja..

No stavi se u njegov polozaj- koliko dugo bi ti njega tjerala da "placa" za svoj grijeh..? Naravno da vam seks nije isti kad se on osjeca inferiorno jer misli da je razlog prevare to sto ti on nije dovoljno dobar- a jos k tome najvjerojatnije zamislja sto ti je on radio i kako ti je bilo.. Razgovarajte.
I za boga miloga, u toku razgovora reci da mu taj covjek ne seze ni do gleznjeva.

I da- moras osjecati krivnju: napravila si nesto lose covjeku za kojeg si, kako si ranije opisivala, sretno udana.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:23   #6
Quote:
Torma kaže: Pogledaj post
Dobro ti kaze gospodja..

No stavi se u njegov polozaj- koliko dugo bi ti njega tjerala da "placa" za svoj grijeh..? Naravno da vam seks nije isti kad se on osjeca inferiorno jer misli da je razlog prevare to sto ti on nije dovoljno dobar- a jos k tome najvjerojatnije zamislja sto ti je on radio i kako ti je bilo.. Razgovarajte.
I za boga miloga, u toku razgovora reci da mu taj covjek ne seze ni do gleznjeva.
Nemogu i nesmijem mu lagati
Veronika49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:23   #7
ti ne možeš njemu biti sluškinja zbog jedne nevjere. neka se odluči- ili će oprostiti ili neće. sve između je tortura.
vjerujem da bi te razvod malo stresao, ali, zar nije bolje malo izgubiti novaca, nego psihičko zdravlje i samopouzdanje?
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:24   #8
Quote:
nephthys kaže: Pogledaj post
ti ne možeš njemu biti sluškinja zbog jedne nevjere. neka se odluči- ili će oprostiti ili neće. sve između je tortura.
vjerujem da bi te razvod malo stresao, ali, zar nije bolje malo izgubiti novaca, nego psihičko zdravlje i samopouzdanje?
Nebi izgubila malo novca,nego bih izgubila SVE! Svu imovinu je on kupio,sve je njegovo,ja bih ostala PODSTANAR!
Veronika49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:25   #9
Jos jedna sto bi se jebala a da joj ne udje.

Najbolje mi je ovo "pricala sam mu kako sam sretno udana..."
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:25   #10
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Nemogu i nesmijem mu lagati
Da, jer takva bijela laz koja bi ti mozda spasila brak i sigurno spasila njegov ego je definitivno gora od prevare.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:26   #11
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Nemogu i nesmijem mu lagati
dušo, s tim si započela priču. a osim toga, za tog si se čovjeka udala i on bi ti zaista trebao biti iznad svih, pa tako i tog ljepotana. ako nije....
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:27   #12
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Nemogu i nesmijem mu lagati
ha ha
što mu onda nisi rekla da vodiš zgodnog rastavljenog kolegu u noćni obilazak grada. A možda usput padne i orgazam
Smrdi mi priča
I zašto taj faker dozvoljava sebi da se javi na tvoj mob? Misli da njega netko traži? Jebo
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:27   #13
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Nebi izgubila malo novca,nego bih izgubila SVE! Svu imovinu je on kupio,sve je njegovo,ja bih ostala PODSTANAR!
ako je to stečeno u braku, bez obzira tko je kupio, ne dijeli li se na pola?
__________________
"This above all: to thine own self be true, And it must follow, as the night the day, Thou cans't not be false to any man " (Hamlet, ll.78-80)

Bowties are cool.
nephthys is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:29   #14
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Nebi izgubila malo novca,nego bih izgubila SVE! Svu imovinu je on kupio,sve je njegovo,ja bih ostala PODSTANAR!
E o tome si trebala misliti prije neg si se jebala s superzgodnim eminentnim farmaceutom.

Kako misliš ne smiješ lagati mužu? Da li ti kolega bio toliko bolji u sexu? Mislim da ti je u tom slučaju laganje jedini spas..

I pobogu, ZAŠTO se taj tip javio na TVOJ mobitel?
Ajd da varaš, al si još i glupa.
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:31   #15
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
E o tome si trebala misliti prije neg si se jebala s superzgodnim eminentnim farmaceutom.

Kako misliš ne smiješ lagati mužu? Da li ti kolega bio toliko bolji u sexu? Mislim da ti je u tom slučaju laganje jedini spas..

I pobogu, ZAŠTO se taj tip javio na TVOJ mobitel?
Ajd da varaš, al si još i glupa.
Bio je bolji jer je nepoznat,nov,javio je sa na moj mob refleksno,kako mi je rekao kod njega u DE je to nešto najnormalnije,bez ikakvih skrivenih namjera.
Veronika49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:33   #16
Zašto se jebač javljao na tvoj mobitel?
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:33   #17
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Forumaši i forumašice,pomozite!
Posljednjih nekoliko godina na poslu sam promatrala jednoga kolegu,eminentnog farmaceuta,koji je kod nas došao kao vanjski suradnik a igrom slučaja kod nas je i ostao.Nešto mlađi od mene najprije mi je u oko upao zbog izrazito privlačnog stila odjevanja,skladnoga.Kroj odjeće koju je nosio odavao je izuzetno lijepu liniju tijela........No, u početku mi ništa nije padalo na pamet,promatrala sam ga samo kao sredovječnog muškarca koji jako dobro izgleda i još više drži do sebe.Vremenom taj mi je ljepotan postao i nadređeni.Naša komunikacija bila je u početku isključivo službena,do pred sam kraj njegovog rada u našem poduzeću.Prije nove godine 2007. rekao mi je kako u siječnju odlazi u inozemstvo odakle je i došao.Tad je naš odnos izašao van granica službenog.Pričali smo o našim životima,pričala sam mu kako sam sretno udana,o svojoj kćeri,on meni o svojem propalom braku,svoja dva sina......
Nedugo nakon toga pozvao me da izađem s njim u večernji obilazak grada.Nisam mu rekla ni da ni ne,nego sam mu rekla da me nazove na bob predvečer pa ćemo se dogovoriti ovisno o situaciji.
Istu večer me nazvao i dogovor je pao.Nalazimo se.Bila sam van sebe,uzbuđena bla bla bla.
Šetnja gradom sokovi,bla bla bla i na kraju odlazak u Tomislavac na Sljemenu,da ne širim previše o tome kako sam se uspjela odhrvati njegovom pozivu na to lijepo mjesto.
I tamo,malo po malo,desio nam se seks,lud,nezaboravan..........
Bila sam u kupaoni,zvonio mi mob.,on se javio,a s druge strane tko drugi nego moj muž.
Sve mu bilo jasno.Neću rastezati priču previše da ne dosadim,muž i ja imali smo skladan brak bez razmirica,ali odkad je shvatio da sam mu bila nevjerna sve se promijenilo.Imam osjećaj da me zamrzio,ne izlazimo zajedno kao nekada,neda mi da izlazim sama iz stana,pogotovo na večer,često mi spočitava moju nevjeru,neželi na more samnom,a samu me nepušta,seksa me,ali ni izdaleka kao nekada,postala sam mu skoro doslovno sluškinja i samo sluškinja.
Imate li kakav savjet,recept da me spasite,šta mi je činiti u ovakvoj situaciji????????
Smrdi mi malo ovaj dio o javljanju na mob. Ili kenjas ili je eminentni farmaceut napravio pocetnicki zajeb. Javljati se na mob udate ljubavnice koju se upravo spremas poseviti? Gadno mi smrducka prica.
savka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:33   #18
Quote:
Tija kaže: Pogledaj post
ha ha
što mu onda nisi rekla da vodiš zgodnog rastavljenog kolegu u noćni obilazak grada. A možda usput padne i orgazam
Smrdi mi priča
I zašto taj faker dozvoljava sebi da se javi na tvoj mob? Misli da njega netko traži? Jebo


Osim toga ako si baš takva 2ka, nek te odere ko zeca

Ni zrna žita neprijatelju
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:34   #19
Dakle, u Njemačkoj je normalno da kad trpaš oženjenu kolegicu, javiš se na NJEN zvoneći telefon?
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 11:35   #20
Quote:
Veronika49 kaže: Pogledaj post
Bio je bolji jer je nepoznat,nov,javio je sa na moj mob refleksno,kako mi je rekao kod njega u DE je to nešto najnormalnije,bez ikakvih skrivenih namjera.

Je, posebno na prvoj jebačini s tuđom suprugom
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:13.