Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2010., 22:51   #10641
Quote:
mladžo0504 kaže: Pogledaj post
Pa recimo ovako... ja živim normalno kao i prije diagnoze ali sa malo manje inteziteta, bavim se sa svim uobicajenim aktivnostima kako u životu tako i u rekreativnim aktivnostima...neznam kako drugi ali ja osobno nakon određenog fizickog napora osjetim da mi se neki simptomi MS-a pojavljuju pa onda moram stati i odmoriti, potom se sve vrati u normalu.
U razgovoru sa neurologom mi je objasnio da je to normalno kad tjelesna temperatura se digne da se pojave neki simptomi...to je znak da sam pretjerao...
volio bi znat dali su i drugi imali slicne situacije
Također, pojave mi se neki simptomi, i mislila sam da je to od toga što sam pretjerala, pa ti hvala kaj si potvrdio. Nisam o tome sa svojim neurologom jer nije strašno, ne traje dugo. Pretežito su trnci u nogama, ali kažem, ne traju dugo. Moramo pazit
MarijanaRed is offline  
Old 11.10.2010., 07:47   #10642
Što manje mislim na bolest, simptomi su sve manji... meni je najgore kad se iživciram (to je sad sve rjeđe, al...).. e onda mi je svašta.. uglavnom, bila sam kod dečka tjedan dana, uopće se nije primjetilo da imam MS, a i ja sam potpuno zaboravila na nju, al zato kad sam došla doma i kad su počela kvocanja, lošije mi je..
__________________
”Gorda naspram podsmeha i spletki poslednjih,
usamljeni galeb iznad mora osrednjih"
Luscinia is offline  
Old 11.10.2010., 13:55   #10643
Quote:
Luscinia kaže: Pogledaj post
Što manje mislim na bolest, simptomi su sve manji... meni je najgore kad se iživciram (to je sad sve rjeđe, al...).. e onda mi je svašta.. uglavnom, bila sam kod dečka tjedan dana, uopće se nije primjetilo da imam MS, a i ja sam potpuno zaboravila na nju, al zato kad sam došla doma i kad su počela kvocanja, lošije mi je..
zaključak: Odi živi s dečkom
celamar is offline  
Old 11.10.2010., 13:58   #10644
Quote:
celamar kaže: Pogledaj post
zaključak: Odi živi s dečkom
dobar zaključak.. i to sam ja još prije mjesec dana zaključila.. ali (to prokleto ALI...)
__________________
”Gorda naspram podsmeha i spletki poslednjih,
usamljeni galeb iznad mora osrednjih"
Luscinia is offline  
Old 22.10.2010., 21:12   #10645
Moderatorska obavijest

Nova tema Multipla skleroza, koliko nas ima? (2) nalazi se ovdje.

Silvery
__________________
Fuj. Kaka to!

Zadnje uređivanje Termination : 26.10.2010. at 16:11.
Silvery is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.