Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2010., 22:16   #6761
Iva super. S tim da između quotova možeš normalno pisati.



Npr kad quotaš to otprilike izgleda ovako:

[QUOTE=leeloo27, 547788 bla bla bla

bla bla bla

[/QUOTE]

Između ova 2 quota normalno možeš pisati i to će ti se pojaviti ko tekst poslije posta.

[QUOTE=leeloo27, 547788 ...............................

.......................

[/QUOTE]





¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Evo ovako to onda izgleda:

Quote:
leeloo27, 547788 kaže:
bla bla bla

bla bla bla
Između ova 2 quota normalno možeš pisati i to će ti se pojaviti ko tekst poslije posta.

Quote:
leeloo27, 547788 kaže:
...............................

.......................

Nadam se da si skontala šta ti želim reći.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 22.10.2010., 22:30   #6762
Quote:
Ziza Kovacevic kaže: Pogledaj post
ja sam isto od 37 godine imala to nocno znojenje i bilo mi je vezano za klimaks a prestala sam dobivati mens. prije skoro 4 godine tako da sam i ja istog misljenja da se jednostavno na to treba navici i prihvatiti kao normalno dok ne prodje.

pusa
Quote:
Viktoria 51 kaže: Pogledaj post
Jos nesto : mislim da se jasa 45 zalila na obilno znojenje pa da odgovorim kako sam ja prosla na VMA sa tim problemom. Naime, ovo je jedina ustanova koja je zakljucila da je ipak u pitanju samo klimaterijum koji je poceo od 43 godine pa i danas. Jednostavno to treba shvatiti kao normalnu pojavu , nista patolosko.

Lep pozdrav svima !!!
Quote:
iva64 kaže: Pogledaj post
Draga Leeloo,
znam da si diplomirala Ekonomiju, ali Medicina je mozda tvoj latentni poziv.
Vidim kako lepo i svima objasnjavas.

E, da, ja i ne napisah, juce smo moj muzic-puzic, zajedno sa najmilijima i drustvancetom imali zurku povodom 20 godina braka!

Evo, jos mi osmeh ne slilazi sa lica.
Sve vas grlim i ljubim !
Drage moje,sve vas puno volim i drago mi je kad imam s nekim da popricam o ovim nasim problemima.Ja bih volela da je ovo nocno znojenje koji me muci vec nekoliko godina ipak klimaks ali ipak mislim da je to povezano sa nasom bolescu.Ja cesto navecer imam i malo povisenu temperaturicu oko 37-37,2,bude mi tad hladno,trese me groznica.Ali sta je, tu je i cim jedan dan bude bolje mi zaboravimo na bolest.Takav je zivot,da ne bude gore.

Draga Iva,cestitam na godisnjici braka!
jasa45 is offline  
Old 22.10.2010., 23:25   #6763
Draga Iva,evo caja onog sta sam obecala za povisene jetrene enzime.
U zdravoj hrani se uzme cikorija,rastavic i cicak ,otprilike po 100 gr. i pomesa.Prokuva se litar vode i prelije jedna supena kasika mesavine caja i ostavi da odstoji 15-ak minuta.Pije se preko dana .Njoj je pomoglo,sad da li surutka ili caj,uglavnom dobro je i jedno i drugo.Pokusaj,nije problem nabaviti a mislim da nije los ni za piti.Pozdrav
jasa45 is offline  
Old 22.10.2010., 23:49   #6764
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Iva super. S tim da između quotova možeš normalno pisati.

Nadam se da si skontala šta ti želim reći.
Draga Leeloo, Mislim da sam skontala i recikrirala belinu

Quote:
jasa45 kaže: Pogledaj post
Drage moje,sve vas puno volim i drago mi je kad imam s nekim da popricam o ovim nasim problemima.Ja bih volela da je ovo nocno znojenje koji me muci vec nekoliko godina ipak klimaks ali ipak mislim da je to povezano sa nasom bolescu.Ja cesto navecer imam i malo povisenu temperaturicu oko 37-37,2,bude mi tad hladno,trese me groznica.Ali sta je, tu je i cim jedan dan bude bolje mi zaboravimo na bolest.Takav je zivot,da ne bude gore.

Draga Iva,cestitam na godisnjici braka!
Hvala, draga Jasa,.
I ja imam te bas bezvezne temperature, ali iz danasnjeg "gradiva" smo videli da je to za nas normalno.

Quote:
jasa45 kaže: Pogledaj post
Draga Iva,evo caja onog sta sam obecala za povisene jetrene enzime.
U zdravoj hrani se uzme cikorija,rastavic i cicak ,otprilike po 100 gr. i pomesa.Prokuva se litar vode i prelije jedna supena kasika mesavine caja i ostavi da odstoji 15-ak minuta.Pije se preko dana .Njoj je pomoglo,sad da li surutka ili caj,uglavnom dobro je i jedno i drugo.Pokusaj,nije problem nabaviti a mislim da nije los ni za piti.Pozdrav
Prepisalasam, idem sutra da kupim travke, pa da probam, hvala ti puno,
poljupci, drustvance
iva64 is offline  
Old 22.10.2010., 23:54   #6765
Quote:
iva64 kaže: Pogledaj post
Draga Leeloo, Mislim da sam skontala i recikrirala belinu
Jeeeeeeeeeeeeeeee Nisam bila sigurna jesam li dovoljno razumljivo napisala. Kod mene ti je uvijek jezik brži od pameti, pa tako i na netu prvo natipkam pa onda ispravljam kad skontam sklop rečenice koji sam napisala.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 22.10.2010., 23:56   #6766
Quote:
Ziza Kovacevic kaže: Pogledaj post
draga generacijo
e ovo si tako rekla kao da smo vec razgovarale o tome i ti danas to napisala. mm i ja smo juce razgovarali kako ne bi mijenjali zivot i da ponovo imamo sanse i da nam je bas ovaj bio tako lijep uz nase Lane samo da tako potraje i sve te slatke obaveze i mukice su nam ga doslovno ispunile do svake minute.
Divna, draga Ziza
iva64 is offline  
Old 23.10.2010., 00:53   #6767
Dragi moji,
nesto smo neaktivni veceras, mozda zbog servera, ili, petka, druzenja, prijatne veceri...
Evo neceg za laku noc, a ako ne stignete, moze i za lepo, opustajuce dobro jutro
http://www.youtube.com/watch?v=mpgyT...ayer_embedded#!

Pozdrav
iva64 is offline  
Old 23.10.2010., 02:24   #6768
Quote:
Viktoria 51 kaže: Pogledaj post
Draga Ziza,
hvala Ti na odgovoru ! Herpes zoster sam dobila pre odlaska na bolnicko ispitivanje i odmah mi je uvedena antivirusna terapija. Imala sam velike bolove, kidanja, cupanja a najzad je izbio na stomaku i vec se sada susi hvala dragom Bogu.

Obilna preznojavanja se znaju javiti i kod RA pa jos kada si u klimaterijumu tim gore.
Mnogo te pozdravljam i zelim sve najbolje !!!

draga pjetra i ja tebi zelim naravno sve najbolje a to za herpes sam prozivila potpuno isto i lijecenje je trajalo dugo samo nisam htjela da te prepadam a ni ostale jer nisam bila sigurna u kojoj si fazi lijecenja. za njega su mi rekli da najcesce dolazi poslije stresnih situacija i to je zaista tako jer sam ja nekoliko mjeseci prije toga izgubila tatu iznenada a samo kad se sjetim spomenulo se a nikada se i nikome ne desio taj herpes zoster.
izvini u pravu si da je citostatik ne znam zasto sam ga pomijesala s kortikosteroidima a ja ti pijem imuran evo leelo je napisala ta je to slicno.
nekih velike nus pojave ne mogu vezati uz njega samo jer sam ga pocela piti zajedno sa pronizonom a pronizon daje vise nus pojava. znam da su mi imuran dali da bi mi zastitili vitalne organe koliko se sjecam da su tako rekli. pusa i svaku srecu ti zelim
Quote:
Pjetra kaže: Pogledaj post
najprije da vas svih pozdravim,jedan dan me nema,a vi ispunili dvi stranice!Dobrodosla moja sumjestanko,Ljiljana,i sretan ti rodjendan!Luna,kako je bilo na koncertu?Draga Zizo,i tebe zacas svladaju emocije,to je valjda odlika svih nas lupusica(ili nas u najboljim godinama..)A za Ivino pisanje,sta reci,dira u dusu.Victorija,eto,nesto su ti isljucili od bolesti,i to je dobro,sad hrabro s tim sta je,bit ce dobro.Begemotice,cini mi se da si se prepala,nemoj,to nam ne cini dobro!Pozdrav Gogi,Renchy,Betilli i bebici!Leeloo,kako se snalazis u novoj funkciji?Pero,u pravu si skroz,u desnom ramenu imam to jedno bolno mjesto,nakupina calcif.kazu u nalazu,a morat cu te poslusati sta se tice zuci i jetre,jedan UZ mi ne gine!Hvala na sugestiji!I na kraju,pozdravljam i sve ostale,da koga ne preskocim!
je draga Pjetra jako sam emotivna a to me bas i ne raduje jer uvijek nekako zelim biti budna nad svima i kontrolisati situaciju a najmanje brinem o sebi ali ne mogu se promijeniti i ako dobrim dijelom postepeno uspijevam a valjda ce doci i to kada cu moci kontrolisati samo sebe. u pravu si potpuno da smo svi lupusici takvi. ljubim te
Quote:
luna mn kaže: Pogledaj post
Dragi moji ,
šta da kažem a da ne djeluje preuveličano...
Koncert Josipe Lisac je bio fantastičan , ona divna , harizmatična , veličanstvena ... jedna riječ -Josipa.
Uživala sam u dobro poznatim kompozicijama , uživala u njenoj interpretaciji , fantastičnim inprovizacijama , neviđenoj energiji na sceni, sve u svemu čista 10.
draga luna ne moras nista reci znam da si uzivala jer sam i ja to dozivljavala na njenim koncertima u Zagrebu a isto tako znam koliko se emocija probudi u nama kad slusamo neku pjesmu a ja kakva sam u svakoj vidim jedan dio price iz mog zivota. ma stvarno sam fuj nepopravljiva ali me nemoj ruziti molim te jer si mi draga.
sto pusa i nek si ti meni uzivala

Quote:
ljiLjana21 kaže: Pogledaj post
pozdrav svima, a poseban mojoj sumještanki...jednom je latinica imala temu o rijetkim boleštinama, između ostalih i SLE, a nas ima ko u priči, na izvoz...samo u Šibeniku oko 20, ako ne i više...nađemo se na kavi?
e moja ljiljana danas se mnogo vise i poznaje o lupusu a Bogu hvala imamo i ovaj forum a kad sam ja pocela bolovati prije 23 godine bila sam treca zena u cijelom Sarajevu. ma mozemo mi i ovdje soljicu pored sebe i lagano tipkanje uz kaficu samo nek nama bude dobro i da sto prije svi budemo u remisiji.
svako dobro i srecu ti zelim
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Čestitam ti na gosišnjici!!!! Lijepa brojka, vjerujem da vam je bilo predivno jučer. :cerek

Pusa!!
nek tebi lagano prolaze te modrice i da nam pucas od zdravlja nasa moderatorice i hvala ti za ovo sto si ispravila da je ovaj lijek sto treba viktorija piti citostatik. ma vise mi se sve pomijesalo u glavi.
bit ce mi se malo tesko navici na ovo novo pisanje jer mi je onako prosto bilo lakse zato sto nisam morala puno razmisljati ali imam ja privilegiju kod tebe ako se nekad omakne neces me iskljuciti.
ljubim te

Quote:
iva64 kaže: Pogledaj post
Draga Leeloo,
znam da si diplomirala Ekonomiju, ali Medicina je mozda tvoj latentni poziv.
Vidim kako lepo i svima objasnjavas.

E, da, ja i ne napisah, juce smo moj muzic-puzic, zajedno sa najmilijima i drustvancetom imali zurku povodom 20 godina braka!

Evo, jos mi osmeh ne slilazi sa lica.
Sve vas grlim i ljubim !
draga moja generacijo majke mi sam pomislila da je u pitanju godisnjica i bas mi je drago da vam je bilo tako lijepo i da ste sve to pregledali i stvarno sam se smijala citajuci kako su djeca prokomentarisala sve to. ma ljubim te i rado procitam svaki tvoj post jer su puni emocija a opisujes to na divan nacin.
profesorice progledaj mi kroz prste jos nisam ni pogledala onaj link jer kod mene ti je sve nekako posebno i na tenane a pozurila sam ovdje javiti vam se i procitati sta ste pisali i Bogu hvala ovo do sada sto sam procitala je uglavnom lijepe vijesti samo si me sa tekstom one pjesme iz nasih dana malo bacila u emocije ali proci ce me ne sekiraj se. ljubim te i svako dobro ti zelim

Quote:
ljiLjana21 kaže: Pogledaj post
pozdrav, svima:neću peticu to nije za mene, ja u zadnjoj klupi pravin nered....kaže "knjiga" potrebno uključiti: imunologa, hematologa, dermatologa, nefrologa, reumatologa, neurologa, fizijatra, I kad bi svima tima prošla kroz ruke zbilja bi mi triba PSIHIJATAR!!!!! baš me zanima tko je imao posla bar sa dvojicom al u vezi SLE:
ma stvarno si draga ljiljana jako pozitivna i vjeruj mi da ce ti biti zivot puno laksi i ljepsi sa ovom nasom bolestinom i drago mi je da si na nasem forumu jer si puna pozitivne energije i vec vidim vedrog duha.

a na kraju velika pusa i za sve ostale i laka vam noc svima
Ziza Kovacevic is offline  
Old 23.10.2010., 02:37   #6769
moderatorice ocekujem pohvalu kako sam brzo skontala a to je za mene veliki plus napominjem zbog moje koncentracije a ne kao luna prvo poslala probni
hehe.... ljubim lunu ona to zna samo malo sale.

ja danas isla kod ginekologa i uradili mi biopsiju grlica maternice i papa test ali sad to treba cekati 5 sedmica rezultate pa citav sam zivot na nekoj ceki ali zato sam pricala i sa sinovim doktorom i kaze da je onaj ekspert koji treba propisati mome sinu terapiju to sve poslao na moju adresu ali mamino Lane ce morati svaki mjesec vaditi krv i kontrolisati posebno secer, kolesterol i ove enzime na jetri znaci opet ostajem na ceki ovo c je s kvacicom ali bit ce dobro ne predajem se ja a nikada i necu dok mogu hodati. on je danas poslije vadjenja krvi bio nagradjen jednom dijetalnom picom i uzivao je pravo a stvarno je bio mamina prava hrabrica jos ga je bola dva puta jer mu nije mogla naci venu a mozda su mu se povukle i od straha ali je izgledao jako miran i cak je sa mojom mamom u cekaonici cekao jos pola sata da meni urade ovaj pregled i da razgovaram sa doktoricom. jutros sam odnijela i 24 sata urin na analizu jer zbog uvecanih ovih koeficijenata doktorica sumnja da mi je opet smanjena funkcija bubrega.

eh posto sam vam svima sad ovako opisala sve i saopstila na samo moj nacin kao prvacic u skoli sve vas grlim i ljubim pa se tipkamo sutra.
Ziza Kovacevic is offline  
Old 23.10.2010., 09:23   #6770
Dobro jutro moje društvance

Juče sam bila kod transfuziologa ambulanta za koagulaciju, i zamisli te što mi je rekla? Kaže slobodno mogu ostati trudna, bez problema, samo da in se odmah javim pa ako bude potrebno da mi da neke injekcije za stomak mislim da je rekla heparin!Joj toliko sam sretna i ja i muž, rekla sam joj dođe mi da vas zaglim od sreće!Velika pusa za sve!
saša33 is offline  
Old 23.10.2010., 10:54   #6771
juhu, ponovo igram žmurke sama.... gdje ste ??..... (trenutno mi je zabrinut pogled na licu) , važi sad idem da se ljutim
luna mn is offline  
Old 23.10.2010., 10:56   #6772
Quote:
saša33 kaže: Pogledaj post
Juče sam bila kod transfuziologa ambulanta za koagulaciju, i zamisli te što mi je rekla? Kaže slobodno mogu ostati trudna, bez problema, samo da in se odmah javim pa ako bude potrebno da mi da neke injekcije za stomak mislim da je rekla heparin!Joj toliko sam sretna i ja i muž, rekla sam joj dođe mi da vas zaglim od sreće!Velika pusa za sve!
Bravo saša, lijepe vijesti
luna mn is offline  
Old 23.10.2010., 11:36   #6773
Quote:
saša33 kaže: Pogledaj post
Juče sam bila kod transfuziologa ambulanta za koagulaciju, i zamisli te što mi je rekla? Kaže slobodno mogu ostati trudna, bez problema, samo da in se odmah javim pa ako bude potrebno da mi da neke injekcije za stomak mislim da je rekla heparin!Joj toliko sam sretna i ja i muž, rekla sam joj dođe mi da vas zaglim od sreće!Velika pusa za sve!
Dobro jutro, draga Sasa, mi smo uz tebe, lepo jutro, lepe vesti, sta ces vise!!!

Quote:
luna mn kaže: Pogledaj post
juhu, ponovo igram žmurke sama.... gdje ste ??..... (trenutno mi je zabrinut pogled na licu) , važi sad idem da se ljutim
Tu smo, draga Luna, nego, jos ce ovaj moj "cumur" (izraz naucila od Zize, )da bude ljubomoran, pijem kaficu sa vama, morala sam na pola sa njim, a posto on to brze uradi, evo me da sa vama izgustiram.
Na radiju ide neka super mjuza, svi smo nesto lepo raspolozeni, pevamo, kako koja krene stvar, neko vikne--Jao,aaaaaaa, krene da peva-sad ce ionako da se deca rastrce po treninzima, muz na pijac.... ja pristavljam rucak...danas-corba od karfiola (cvijetaca), spanac (spinat), pire, neko mesce ili jaja (kako ko zeli), paradajz salata.
iva64 is offline  
Old 23.10.2010., 14:38   #6774
Quote:
luna mn kaže: Pogledaj post
Bravo saša, lijepe vijesti
Hvala luna stvarno su predivne vijesti, jako se veselim!Pusa
saša33 is offline  
Old 23.10.2010., 14:40   #6775
Quote:
iva64 kaže: Pogledaj post
Dobro jutro, draga Sasa, mi smo uz tebe, lepo jutro, lepe vesti, sta ces vise!!!



Tu smo, draga Luna, nego, jos ce ovaj moj "cumur" (izraz naucila od Zize, )da bude ljubomoran, pijem kaficu sa vama, morala sam na pola sa njim, a posto on to brze uradi, evo me da sa vama izgustiram.
Na radiju ide neka super mjuza, svi smo nesto lepo raspolozeni, pevamo, kako koja krene stvar, neko vikne--Jao,aaaaaaa, krene da peva-sad ce ionako da se deca rastrce po treninzima, muz na pijac.... ja pristavljam rucak...danas-corba od karfiola (cvijetaca), spanac (spinat), pire, neko mesce ili jaja (kako ko zeli), paradajz salata.
Joj Iva hvala puno, mnogo mi znači podrška od svih vas!Pusa
saša33 is offline  
Old 23.10.2010., 15:59   #6776
možete mi reč što je stillova bolest? tek sam saznala da je imam. jel opasno?
dora12 is offline  
Old 23.10.2010., 16:29   #6777
Sasa,super,baci se na "posao"!

Iva,Luna,pozdrav!
Pjetra is offline  
Old 23.10.2010., 16:37   #6778
Quote:
leeloo27 kaže: Pogledaj post
Jeeeeeeeeeeeeeeee Nisam bila sigurna jesam li dovoljno razumljivo napisala. Kod mene ti je uvijek jezik brži od pameti, pa tako i na netu prvo natipkam pa onda ispravljam kad skontam sklop rečenice koji sam napisala.
probala i ja,valjda ce upaliti!
Pjetra is offline  
Old 23.10.2010., 16:42   #6779
Draga Dora,

Quote:
dora12 kaže: Pogledaj post
možete mi reč što je stillova bolest? tek sam saznala da je imam. jel opasno?
mislim da je to isto sistemska bolest vezivnog tkiva,ali ne znam bas nista detaljnije,to ce ti bolje nasa Leeloo naci na internetu,uglavnom,hrabro,nije smak svijeta,svi smo se prepali po uspostavljanju dijagnoze,ali brzo se naucis zivjeti s tim
Pjetra is offline  
Old 23.10.2010., 17:07   #6780
Quote:
dora12 kaže: Pogledaj post
možete mi reč što je stillova bolest? tek sam saznala da je imam. jel opasno?
Dr ljubiša Arsić VMA Beograd (reumatolog)-odličan dijagnostičar , može pomoći
luna mn is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.