Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2003., 22:33   #1
Sjenila

kakva najcesce koristite?
ja vecinom zelene nijanse,tamno plave,tamno sive,zlatne i na smede...sad sam kupila jedno kao tamni lavender sa sparklicima nutra-ne jako,onak malkicu..
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 23:44   #2
Re: sjenila opcenito

sad uglavnom tamno-sivo za smokey eyes.
inace prije uvijek plavo...imam tamno smedje oci, tamno smedje-crvenu kosu i to mi super stoji (jednom se tak nasminkala i svi rekli ).
i uvijek onak u kut oka bijelo, onak samo tockicu
matilda1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 23:44   #3
Zimi volim mat sjenila,vecinom smede i sive nijanse,
a ljeti sjajna Pupina sjenila,tu se vec poigram bojama plavo,zlatno,metalic bijelo...
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2003., 23:56   #4
sjenila koristim otprilike 2 puta mjesecno, kad ih koristim tad najcesce s unutrasnje strane oka svijetlo sivo ( da otvori oko, rekla frendica vizasist ) a prema van na tamnije, zadnja nijansa je sivo - plava.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 00:02   #5
Crno.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 08:56   #6
ljučibasto u svim mogućim nijansama, uvijek i u svako doba. uz to još i maslinasto zelena, zlatna, siva i to bi bilo to. ljeti aqua plava.
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 08:57   #7
Ja koristim crno Max factor, uz rub kapka, a za ostatak - Borjouis sjenila su mi naj - smeđe, tamnoljubičasto i tamnoroza, te srebrno [jedna od tih boja uvijek u kombinaciji s crnom, 2 boje(osim crne) su mi too much
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 10:36   #8
uglavnom tamno smeđe mat ili metalic, razne nijanse roze, tamno siva mat, to su boje koje ugl. koristim premda imam svojih bljeskova sa žutim, ljubičastim ili nekim drugim ludim sjenilom.
sweet Irma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 11:09   #9
nekoliko svijetlih (krem, beige)
svijetlo smedje
razne nijanse sive
maslinasto-zeleno

medju bojama koje vise ne koristim su ruzicaste, plave, ljubicaste...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 13:02   #10
Koristim Chanel i MAC sjenila. Od Chanela obozavam nijansu Vega (nesto izmedju srebrno-sivog i svijetlo smedjeg), a od MAC-a smedju s mrvicom lila u sebi.
Te dvije firme su mi se pokazale kao najkvalitetnije i nakon citavog dana boja ostaje postojana na kapcima.
nina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 13:28   #11
sjenila gotovo uvijek MAC (imam dva shiseido), jer je najbolji kvalitet koji sam ikad probala. takodje imaju veliki izbor boja. kupujem sve nijanse zelene boje (imam narancastu kosu i zelene oci, pa fino sjedne). uvece stavim tamne tonove smedje boje.
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 13:32   #12
sad ste me zarazile sa tim MAC sjenilima..
tu di zivim sam ih jednom vidjela u nekoj robnoj kuci.....uuu, moracu prosnjofati..
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 22:19   #13
najvise volim lancome sjenila, pokazala su se najkvalitetnijima.i chanel su ok. od boja crvenkaste,lila,beige,srebrnasta...ma volim sve boje.
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2003., 23:49   #14
Za dnevni look ih rijetko stavljam, ponekad nanesem neko svijetlije. Lijepo mi stoji ružićasta, posebno kada na sebi imam ružićastu majicu. S plavim sjenilom izgledam mrak, ali to mi se sviđa navečer, onda ga nanesem puno + crni tuš- smokey eyes.
Belle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 13:35   #15
Jako ih rijetko stavljam jer imam lece i onda ne mogu pocesat oci od njega i sve raspackam. Stavljam ih samo za neke stavrno posebne prilike a imam od Cliniqur smedi i neka roza onako boja prasca
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 16:28   #16
Smile pa gdje si vec?

Quote:
nina kaže:
Od Chanela obozavam nijansu Vega (nesto izmedju srebrno-sivog i svijetlo smedjeg)
ovo sam ja nasla u L'Oréal verziji (kao kremasto je ali nije bljak) i nisam mogla vjerovati da napokon ima takva nijansa koju sam zamislila...

(ps: tebi )
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 16:30   #17
Ja imam slichnu od Margaret Astor - Terra.

Struzhem zadnje mrve...valjda ce brzo Djed Mraz
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 16:36   #18
Quote:
magic kaže:
Ja imam slichnu od Margaret Astor - Terra.

Struzhem zadnje mrve...valjda ce brzo Djed Mraz
i tebi
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 20:16   #19
kaj su vam ta kremasta sjenila dobra? ja sam imala jedno, ali nisam bila zadovoljna..mislim,dok ga stavis, izgleda super, ali se jako brzo razmaze i ostane crta..
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2003., 22:12   #20
Re: pa gdje si vec?

Quote:

(ps: tebi ) [/B]
i tebi ...
evo me...alive and kicking
nina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:47.