Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2013., 18:12   #181
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
....Kolega je mamu nedavno ipak odveo na kemoterapiju. Preko godinu dana kljukao ju je algama, ponešto uljem kima i "čistio" glinom. I to je sve. Nedavno je počeo i nekakvim čajevima

Naravno, stanje se nakon naizglednog poboljšanja ipak pogoršalo. I začudo, "fitoterapeutica" koja ga je "vodila kroz liječenje", prestala mu se javljati na telefon nakon zadnjih nalaza.....
Ajme užasa
ženu su najvjerojatnije osudili na smrt
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 22:41   #182
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Još jedan "profesionalni liječnik" na forumu. Tako mi se i činilo. Šteta, forum bi trebao biti platforma za širenje informacija, ali svačije je pravo da ono što zna i naplati.

Svejedno, drago mi je da se ipak vidi da ne usmjeravaš samo u jednom pravcu, kao što mnogi, na žalost, rade. Jer nema čarobnog lijeka. Štoviše, ako se u navikama oboljeloga ništa ne promijeni, i ako se izliječi, ponovo će oboliti. Praksa je tako pokazala.

Kolega je mamu nedavno ipak odveo na kemoterapiju. Preko godinu dana kljukao ju je algama, ponešto uljem kima i "čistio" glinom. I to je sve. Nedavno je počeo i nekakvim čajevima.

Naravno, stanje se nakon naizglednog poboljšanja ipak pogoršalo. I začudo, "fitoterapeutica" koja ga je "vodila kroz liječenje", prestala mu se javljati na telefon nakon zadnjih nalaza.

I kome danas uopće možeš vjerovati?
Prvo te molim bez ovih uvredljivih epiteta, drugo ne naplacujem nikome nista. Ja nisam dr. Rosso. Moju suprugu je zadesila zla sudbina i prevrnuo sam sve da bi nasao pravu terapiju. Za sada pomaze. Moram reci da to ja nisam izmislio nego je ona plod hrvatskih znanstvenika koji su mi je preporucili. Hvala bogu za sada je sve ok. Karcinom se smanjuje, a sto ce biti poslije vidjet cemo. Ja sam se namucio da stupim u kontakt s tim ljudima i ne zelim da neko od toga pravi shou ili se zabavlja. Ako je kome potrebito javi mi se privatno i izađem mu ususret. Nista drugo.
1708988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 22:59   #183
Ispričavam se zbog pogrešne "procjene". No, po forumima se vucaraju kojekakvi promotori vlastitih usluga, a redovito se služe frazama "javite mi se na PM"...

Svako dobro supruzi.
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2013., 23:01   #184
Quote:
Johnny B. kaže: Pogledaj post
Ajme užasa
ženu su najvjerojatnije osudili na smrt
Na koga konkretno misliš?
__________________
Nullius addictus iurare in verba magistri... In a name of science, question everything
sonata-LPG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 22:28   #185
kancer

Zvanična medicina nije još nikoga izlječila od kancera i to je činjenica.
Smanjenje tumora nije izlječenje. Znate li onaj vic (crnjak, naravno) kad se onkolozi, na autopsiji, okupe oko pacijenta i kažu: "Samo što nismo potpuno uništili tumor a ode nam pacijent". Naravno da se to događa i to je činjenica. Naime, tumor nije rak. Rak je stanje organizma a tumor je samo manifestacija tog stanja na organu koji je prethodno bio najviše ugrožen (kod pušaća ili nekog tko je kao mali često oboljevao od upala - pluća, kod nekog tko je jeo isključivo kuhanu ili pečenu hranu - pankreas, itd ....) Zašto, na prvoj kontroli, izgleda da hemioterapija deluje kao lek za tumore. Zato što hemioterapija uništi samo benigni deo tumora što je oko 90% tumorskog tkiva a nit ne zadirne u njegov maligni deo. Zato hemioterapija nije efikasna i zato onaj vic sa početka. Hemioterapija ne leči, zračenje ne leči i postoji samo jedan lek za sve bolesti a to je ishrana presnom (termički ne obrađenom) hranom.
Suplementi su samo to kako se i zovu -. SUPLEMENTI. Jako puno pomažu ali od njih se ne može očekivati da budu lekovi. Pogledajte sajt "svejeizljecivo" i javite mi se na mailove tamo objavljene, sigurno ćete dobiti mnogo više nego očekujete.
__________________
Ima lijeka i u Hrvatskoj
dietfood is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 22:39   #186
A kaj je onda neoplazma?
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 10:03   #187
Pozdrav!

Može li mi netko pomoći kako najbrže doći do B17? Hvala puno!
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 17:55   #188
Quote:
sonata-LPG kaže: Pogledaj post
Na koga konkretno misliš?
Sorry, ovo nisam vidio ranije,
Mislio sam na kolegu i "fitoterapeuticu"
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 13:14   #189
lijepi pozdrav

Zanima me da li je itko uspio doći do vitamina b17, ali ne u kapsulama ili košticama nego ekstrakt koji je namijenjen za infuziju ?
majka mi je imala operaciju želuca i jako bi teško podnijela tolke količine koštica od marelice, sada prima infuziju pa bi joj preko infuzije pokušali dati taj vitamin b17.
zaista bih bio neizmjerno zahvalan za bilo kakav info
ljutilaf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 13:58   #190
možeš pogledati ovdje http://www.alternativa-forum.com/kar...tamin-b17.html, ili ovdje alternativa-webshop.com
aboriđin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 17:31   #191
kostice marelice: http://www.iherb.com/apricot-power-b...2?rcode=zgz000
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 10:27   #192
koliko je meni poznato jezgru koštice je najbolje jesi svježe odnosno dok plod ne istrune, i najbolje sa ostatkom ploda.
što dulje koštica stoji to se u njoj stvara više onog otrova cijeanonešto, koji bi se trebao stvarati nakon hranidbe u potencijalno tumorskoj stanici.
zato se to i zove "vitamin", jer je to nešto što treba konzumirati kao dio hrane dok smo nebolesni.
to se može uočiti u košticama jabuke, čije koštice mijenjaju okus što dulje stoje.
Končar Zanussi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 17:51   #193
suprugu sam međuostalim (a ima jako puno toga što smo kombinirali od bilja npr.) davala i po 10 koštica marelice par puta na tjedan prvih mjesec dana. mogu samo reći da je bolovao od leukemije, krv mu se popravila i trebao je ići na transplataciju matičnih stanica ali onda je umro od gljivice u plućima koju je dobio u bolnici. koštice mu nisu odmogle, a sad dal su one pridonijele da se krv stabilizira ili nešto od mnogočega drugog ne znam.
dandelion root is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 09:30   #194
Evo nešto informacija:

http://articles.mercola.com/sites/ar...up_facebookdoc
__________________
"The government means industry, if you know what I mean." - Jacque Fresco
segregator is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.