Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2009., 16:28   #281
Ukoliko su crvene ,ima masa mjesta gdje se mogu tretirati. Salata, Zambelli, Zgaljardic, Matesa, Skin Centar itd... Ukoliko su stare...nema spasa,ali se moze probati kod kirurga koji imaju lasere.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 13:16   #282
Kirurzi s laserima?oO
Anyways, hvala na odg . Htio sam još pitati, jel normalno da strije peku/bole?
FFdreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2009., 11:33   #283
Quote:
FFdreamer kaže: Pogledaj post
Kirurzi s laserima?oO
Anyways, hvala na odg . Htio sam još pitati, jel normalno da strije peku/bole?
Obzirom da su duboka dermicka (i tu tvom slucaju upaljena) lezija (pukotina), da.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 18:00   #284
Da se naručim onda kod kirurga ili dermatologa?
FFdreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2009., 15:36   #285
Quote:
FFdreamer kaže: Pogledaj post
Da se naručim onda kod kirurga ili dermatologa?
Bolje kirurg. Ali isto tako ekspertni dermatolog bi mogao dati dobro riješenje.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2009., 19:13   #286
Čekaj malo ali ovi dečki u Rtl su skidali akne a ne ožiljke,i meni je plastični kirurg rekao da ne boli,a ovi dva su se dimili ko da ih je netko zapalio.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 16:03   #287
Ovako stvari zasad stoje:

Zvao sam na Šalatu, baš na laserski odjel i javila mi se neka sestra i prvo me pita jeste li sigurni da su to strije, da bi mi na kraju rekla da će provjerit jel oni imaju laserski tretman strija i da će me nazvat. Nakon toga je starija sestra zvala na odjel za kožne bolesti i tražila doktoricu koja me naručila za pregled i rekla da će kad utvrdi da su strije me poslat na odgovarajući tretman.

I sad me danas zove sestra s laserskog odjela i kaže mi smo se raspitali i kod nas nema lasera za strije.

I za šta ja sad čekam taj pregled? Da mi kažu da su to uistinu strije i da mi nemože pomoć?
FFdreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 16:05   #288
Phoenix poslao sam Žgaljardiću email i javio mi je da ima sad i ordinaciju u Zagrebu i da za strije koristi radiofrekvenciju. Kako ti se to čini, ta radiofrekvencija?
FFdreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2010., 17:58   #289
Iz Zambelli su mi ovako napisali:

Postovani,
Strije nastaju kod naglog dobivanja na tezini ili ponekad kod uzimanja steroida. Izgled se donekle moze popraviti laserom. Mi koristimo Fraxel 1500 i PDL laser za crvene strije. Rezultati su skromni i moguce je poboljsanje najvise do 30 %.
FFdreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2010., 07:52   #290
Phoenix, što misliš o uređaju dermax? Navodno nešto novo, tako bar reklamiraju, kombinacija ipl-a i radiovalova ili radiofrekvencije, nisam dobro upamtila?
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 10:17   #291
Nemam nikakve informacije.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2010., 14:23   #292
Jel netko laserski odstranjivao kapilare na licu?
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 21:42   #293
Quote:
FFdreamer kaže: Pogledaj post
Phoenix poslao sam Žgaljardiću email i javio mi je da ima sad i ordinaciju u Zagrebu i da za strije koristi radiofrekvenciju. Kako ti se to čini, ta radiofrekvencija?
Isto kao i sve drugo tj. nema rezultata.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 09:57   #294
jel išao nekog negdje na tretman okoloočnog područja (borice, tamni podočnjaci, vrećice pod očima)
iskustva...

konkretno namjeravam se interesirati u polidermi o tome
pinkday is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 10:10   #295
ne znam za tretmane za koje pitas, ali nemoj u polidermu, tamo nitko nije zadovoljn
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 10:24   #296
a kud onda jadna da idem?
znam samo za polidermu
pinkday is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 10:27   #297
odi bilokud, al ne u polidermu, oni su bozesacuvaj

imas negdje na zdravlju topic o polidermi, pa pogledaj iskustva.
top-secret-koka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 14:39   #298
Centar Bella i Sensa - Centar zdravlja i ljepote nude tretmane radiofrekvencijom i IPL-om za uklanjanje crvenila strija. Jel bio netko kod njih (premda se radi o kozmetičkim salonima, gdje ne rade sad baš liječnici pretpostavljam) i imate li šta reć o njima, bilo pozitivno ili negativno?

Isto me zanima da li IPL kad ukloni crvenilo vraća i pigment ili će strije svejedno kasnije biti par nijansi svjetlije od ostatka kože i izgubiti pigment?
FFdreamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 20:50   #299
Quote:
FFdreamer kaže: Pogledaj post
Centar Bella i Sensa - Centar zdravlja i ljepote nude tretmane radiofrekvencijom i IPL-om za uklanjanje crvenila strija. Jel bio netko kod njih (premda se radi o kozmetičkim salonima, gdje ne rade sad baš liječnici pretpostavljam) i imate li šta reć o njima, bilo pozitivno ili negativno?

Isto me zanima da li IPL kad ukloni crvenilo vraća i pigment ili će strije svejedno kasnije biti par nijansi svjetlije od ostatka kože i izgubiti pigment?
IPL sigurno nece vratiti pigment,bar ne toliko da bi osoba bila zadovoljna,ali moze biti dobar izbor za crvene strije,dakle dok su upaljene. Izbljediti ce ih i nece se stvoriti veliko oziljno tkivo,a to znaci da ce koza biti i gladja.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 11:00   #300
Je li netko bio na AFT tretmanu kod dr. Kaliterne? Znam da nije baš omiljen i bilo bi dobro da ima još netko taj uređaj..Piše na stranicama poliderme da je to sad nešto najnovije, bolje od IPL-a?
anya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.