Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2008., 18:49   #1
Pitanje u vezi mačke

u mojoj ulici u jednom napustenom dvoristu zivi nekoliko macaka. Prije par dana primijetio sam jednu malu..ima oko mjesec i pol do dva...izadje povremeno van iz dvorista. Izgleda cudno.. sva je nekako bojazljiva (ne znam kako da bolje opisem). Nejaka je i malo skilji na jedno oko. Nekoliko puta sam je nahranio. Normalno jede. Htio sam je odvest veterinaru da je pregleda, ali strah me ako ju uzmem i odvojim od ostalih macaka u dvoristu (od kojih joj je jedna vjerojatno mama), da je ostale macke nece odbaciti...ono...ako dobije injekciju vitamina i sl., pa po mirisu..i ako ju je netko vec drzao u rikama i odveo pa onda vratio natrag. Ne bih htio zbog svoje sumnje u neku bolest da macka bude protjerana od svojih...

Pitanje je: da li de je ipak odvedem veterinaru ili da pustim?
Simultan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 22:49   #2
Najbolje vetu pa sebi doma
huncut is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2008., 22:50   #3
Na zalost...ne mogu. Imam jednu macku i tu stajem...zbog x razloga.
Simultan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 05:16   #4
Bilo što poduzmi,ako ju nemožeš uzet doma,vet,tu i tamo nekakva hrana svima...je ipak bolje od ništa...pusa;i hvala u ime siročića na bilo čemu od dobrih ljudi
yin yang is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2008., 18:15   #5
Pomozi joj kako god možeš, triput će se ti vratiti.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 16:36   #6
A da je uzmes doma, stavis Kloramfenikola na oko, i stavis slikice na Plavu sapu da je netko udomi? Ne mora ostati kod tebe, ima jos ljudi koji privremeno udome neko takvo siroce i onda mu se nadje dom

Samo nemoj okretati glavu
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.