Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2008., 22:50   #21
Autoru hvala što me podsjetio na neke stvari i premda priča nije neka sočna vidi se da je iskrena i točno znam kako mu je bilo.
Blue predetaljno čovječe da je bilo tako dobro pol toga se ne bi sječao. Ne mora bit da je laž al neki detalji mislim da su ubačeni dok si pisao.
nemoralan is offline  
Old 14.12.2008., 23:13   #22
svak od nas će imat bar jednom najbolji seks u životu... naravno, pod uvjetom da se bar jednom poseksamo...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 14.12.2008., 23:55   #23
Jedanput mi je bilo odlično ali na prilično bizarnom mjestu, benzinskoj postaji ali toliko sam bila napaljena da se nisam mogla suzdržati.
boskam is offline  
Old 15.12.2008., 00:08   #24
Quote:
Ieria kaže: Pogledaj post
To je vec objavljeno, tip je samo prepisao...
ako je bilo objavljeno morao je netko napisat a taj netko je mogao bit lik koji je to tu postao, čak i da nije on napisao lijepo je od njega što je tu stavio
mene zanima jel vam i drugi sex bio barem upola tak dobar?


o.t. moj naj sex.
teško je izdvojit, zbilja ih je puno i kad pomislim poslje sexa kako je bilo presavršeno i da bolje ne može u vrlo kratkom roku otkrijem da može
najbolje mi je recimo kad ja otputujem pa se ne vidimo 3-4 dana, jedva preživim to vrijeme bez njega i bez sexa, umirem od napaljenosti, ruke se već tresu, onda me on pokupi sa kolodvora i jedva izdržim da ga već tamo pred ljudima ne napadnem, čim sjednem u auto stavljam mu ruku u bokse, najteže mi pada ti 5-6min koliko se vozimo do stana. al kad stignemo u stan
jednom je on zbog zdravstvenih razloga morao biti 4 dana bez sexa, odnosno bez svršavanja, vjerovali smo da mi to možemo ali već prvi dan ga je morao stavit samo malkice, pa još malo, polako, polako, jako polaka, onda ja osjetim da je on blizu pa stanem(o) pa opet krenemo lagano, jako lagano, pa bude blizu pa ga vadi van u zadnji tren, a malo samo iscuri pa nastavimo, nije to niš, lagano, lagano, pooolako, par puta taj dan
drugi dan je svršio pa smo počeli novu turu od 4 dana, opet lagano, poolako i tako, nekih 10 dana "mučenja" od kojih je 2,5 valjda bilo bez njegovog svršavanja, to su bili dani, i inače se ne možemo odljepit jedno od drugog al ovo je bilo baš posebno nešto, valjda zabranjeno voće, a i to polako, uh, 528 puta sam se skoro onesvjestila od napaljenosti, u tim danima sam skužila koliko mi fali i koliko volim okus njegove sperme u ustima, i koliko je lagani sex ludnica, i koliko ja beskonačo volim sex sa svojim dečkom, ma to svaki dan otkrivam, i ono jednom na stolu u prijateljicinom stanu i na bazenima kraj prometne ceste, i u podrumu zgrade, i jednom kad sam bila preumorna i samo ležala misionarski pa nenadano svršila i počela plakat kak je bilo dobro, i onaj put kad sam prala suđe u suknjici, on došo iza leđa, spustio mi gaćice ljubio vrat, stavio ga, počeo nabijat i zapjevao: "da me oće stipe..." i danas u guzu, i neki dan poslje finog lizanja, i neki dan kad je vodio ljubav (hihi) sa mojim stopalima pa sam mu rukom i baby uljem pa mi je svršio u usta pa je bio sretan a ja živim zato da moj slatkić bude sretan, barem upola onoliko koliko sam ja sretna što ga imam,,, pa jednom kad smo se sexali grublje sa čupanjem i spenkanjem (a dok još nisam uopće svršavala) pa mi je naredio da svršim i još 500 000 puta, ma svaki sex s njim je nešto neprocjenjivo i neopisivo i niti jedan takav sex nebih mjenjala za dobitak na lotu ili ne znam ni ja šta
(koja patetika mi je post)
mishamu is offline  
Old 15.12.2008., 00:18   #25
Quote:
taXist kaže: Pogledaj post
Naime prvi puta u mojoj "karijeri" seksa dogodilo mi se da je curka svršila za vrijeme samog čina, i to prije nego sam ja imao i približnu namjeru završiti, odnosno svršiti.

To, bravo stari, to se traži. Meni je najbitnije da i ona svrši, ne samo ja, nema ljepšeg neg kad joj vidiš na licu da uživa i da hoće još.
Joaquin_Sanchez is offline  
Old 15.12.2008., 00:19   #26
ok. inače ne ostavljam ovako priglupe tragove..

jebemumiša . prejebeno. koja slika zdravog sexualnog odnosa. mrak.

blue a ti, ako vec ne pišeš, počni. mogao bi se i obogatiti.

Thorn is offline  
Old 15.12.2008., 00:47   #27
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Khm...


imaš rješenje?
__________________
Ne treba mi potpis
Wannda is offline  
Old 15.12.2008., 00:55   #28
Pa nu me!
Blue is offline  
Old 15.12.2008., 11:59   #29
Quote:
taXist kaže: Pogledaj post
Večeras sam imao najboji sex u životu

No ipak, nisam došo ovdje da se sad hvalim. Zanimaju me slična iskustva i okolnosti zbog kojih je netko od vas doživio neki puta kao najbolji sex u životu.

Naime prvi puta u mojoj "karijeri" seksa dogodilo mi se da je curka svršila za vrijeme samog čina, i to prije nego sam ja imao i približnu namjeru završiti, odnosno svršiti.

Zapravo, nas dvoje toliko dobro okidamo jedno na drugo i toliko dobro funkcioniramo i nadopunjujemo jedno drugo, kako u krevetu, tako i izvan njega...toliko dobro da se čini kao da smo stvarno stvoreni da kročimo zajedno kroz život. Apsolutno nitko do sada me nije uspio ovako dobro "pročitati" u pogledu seksualnih potreba. Svi prije nje su bili apsolutna nula...da bi stvar bila bolja, isto je i s njezine strane...ona svršava bez iznimke kada ju zadovoljavam oralno.. i to je gotovo svaki puta uvertira u amjezing sex.
Pa pošto si ga počeo mećat a ne primat (ili mećat ali na pravo misto) zapazio si razliku.
Zanimljivo, ženska pica lipša od dlakava muškog čmara... Otkrio si toplu vodu.
Marijan is offline  
Old 15.12.2008., 12:50   #30
Ovo ljeto, na moru, mm i ja se odvezli gumenjakom na pučinu........
*tina* is offline  
Old 15.12.2008., 13:03   #31
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Svršio sam po njenom trbuhu i sisama. Ona se nastavila izvijati i razmazala spermu po sebi. Završili smo u jednom toplom, vlažnom feromonskom zagrljaju, usred parkinga, u zamagljenom autu.

a ona, kad je ona svršila? 'bemu miša...
__________________
ne da mi se stavljati potpis....
dr.bitch is offline  
Old 15.12.2008., 13:12   #32
meni najbolji bio kad mi je cura rekla da ju mogu zvat kujom, ne znam zasto al eto napalilo me to, i bilo je super xD
__________________
If looks could kill, I'd be worlds most wanted.
Andykeke is offline  
Old 15.12.2008., 13:53   #33
taxist opis tvog sexa je poput mojih prvih mjesec dana sexualnih experimentiranja, nema što bi dodala, fenomenalno, svaki put, osmijeh od uha do uha skoro svaki dan

prvi sex sam imala s tim frajerom i sve to skupa je trajalo oko mjesec dana,dok su mi starci bili na moru, tad sam svršalava ko luda i po par puta za redom, i onda jedna psihološka katastrofica, kojoj nije mjesto ovdje da pišem.
poslje svega toga nisam više nikad svršila s tipom,dakle već nekih 7,5godina mislim da više ima veze s tim što ni jednog nisam poslje voljela. tak da taksist čuvaj svoju dragu
Chui is offline  
Old 15.12.2008., 14:31   #34
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
umjesto da primite na znanje što se dogodilo.
Ja sam primila na znanje...
Bolje da kažem, upila energiju iz auta.
__________________
The older we become, the more serious we become about life. An adult laughs an average of 15 times a day; a preschooler laughs an average of 400 times.
Herbion is offline  
Old 15.12.2008., 14:34   #35
Quote:
taXist kaže: Pogledaj post
Večeras sam imao najboji sex u životu

No ipak, nisam došo ovdje da se sad hvalim. Zanimaju me slična iskustva i okolnosti zbog kojih je netko od vas doživio neki puta kao najbolji sex u životu.
Može li se to opisat?

I ako pokušaš, zvučiš u najbolju ruku smiješno, al vjerojatno patetično. Ili lažeš
Svaki opis takvih iskustava zvuči gore na papiru nego kaj je u stvarnosti. Nepotrebno je trošiti vrijeme.
TincH is offline  
Old 15.12.2008., 15:42   #36
Dva su iskustva najboljeg seksa u mojem životu i teško mi je reći koji je bio bolji, pa ih evo oba.

Jedan je bio u New Yorku. U sobi u tom nekom malom hotelu, spavala sam sa svojim tadašnjim dečkom. Nemam pojma zašto je bilo tako jako posebno. Već smo bili skupa barem godinu dana i sex je uvijek bio predobar, ali ta noć... Uglavnom, soba je imala ogledalo preko puta kreveta i znam da sam mu gola sjela u krilo na njega i da sam se polako dizala i spuštala dok smo se gledali u ogledalu... onda je izludio i bacio me na krevet na leda i zestoko zestoko me jebao. Svrsila sam dva puta, ali ono sto je tako jako posebno je to sto ja jako rijetko mogu svrsiti u tom polozaju. Uglavnom svrsim kada sam ja gore ili kada mi je s guza... Nakon toga nisam mogla disati... nevjerojatan seks, nikada to neću zaboraviti!

Drugi sex je bio s jednim muškarcem kojeg sam jako jako voljela, ali nismo mogli biti zajedno. Neću ulaziti u to, ali bilo je zapreka tome da budemo zaista zajedno iako smo se užasno voljeli. Vodili smo ljubav svega nekoliko puta, ali svaki put je to bilo nabijeno s toliko emocija, ljubavi, strasti, boli, ushita, rastanka... i valjda je zato bilo tako strašno intenzivno...

Taj put je bio na meni, a ja ležala na leđima. Ulazio je u mene sasvim polako, ali do kraja tako da me malo boljelo jer je bio velik. polako polako me izluđivao i onda je u jednom trenutku rekao: pogledaj me... Do tada sam žmirila i stenjala, sva u ekstazi, a onda sam ga pogledala i vidjela toliko ljubavi i čežnje u njegovim očima i strasti i svašta... krenule su mi suze, a on je počeo ubrzavati i sve jače i jače prodirati u mene. Svršili smo zajedno, tako da smo oboje osjetili grčenje jedno drugog. I onda smo ostali ležati tako i on je bio u meni. Grlila sam ga, a on je imao glavu na mojim grudima.

E sad, ono što prije nikada nisam doživjela... nakon par minuta počeo se ponovo gibati u meni. Osjetila sam kako je opet nabrekao i bez da ga je ikada izvadio iz mene, ponovo smo vodili ljubav. Nisam mogla vjerovati...

Uglavnom, ta noć nam je bila oproštaj i najdivniji seks mog života...
__________________
Cijeni riječi. Svaka od njih može biti tvoja posljednja.
HummingBird is offline  
Old 15.12.2008., 15:44   #37
meni je svaki sex manje vise isti
__________________
more
marko356 is offline  
Old 15.12.2008., 15:48   #38
..ovaj gore navedeni,oprostajni sex..pokrenula sam jednom temu o takvom sexu ali me mrzilo da je odrzavam pa je crkla...uglavnom,slazem se da sex nabijen razlicitim emocijama zna biti extra....
__________________
...volim m i a....
coff is offline  
Old 17.12.2008., 03:50   #39
hhehe...pa to sve je skroz normalan stvar hehe!!! ljepo da se i tebi to dogodilo, nastavi dalje tak ee sad znas kako...

Zadnje uređivanje KoFFin_KaT : 17.12.2008. at 04:04.
KoFFin_KaT is offline  
Old 17.12.2008., 04:04   #40
ja osobno nemogu reci koji mi je bilo najbolji sex...hmm. a i ima toga nakupilo se pogotovo kad si u dugim vezama. jer svaki put u trenucima tog cina uvijek se desi nesto novo, fatalno, posebno...bitna je i naravno kemija, koliko su osobe povezane... ja sam osoba kojoj je to bitno i nikad necu ne imati vremena za sex ili ga tek samo tako "odraditi" da se rijesim i odem spavati (onda bolje ne nista ni zapocinjati) a eto nije me sram to priznati. ponekad je super kad je Hard Core haha - nabijen dozom agresivnosti i strastima, a ponekad nesto njeznije (ali u mom slucaju nikad previse njezno)...kad npr. tokom sexa imash neku komunikaciju s osobom tipa ...gledate se u oci, kapi njegovog znoja ti kapaju na usne...koje oblizujes...grizes u trenutku svrsavanja...a to opet pali njega...a tebe opet josh vise pali to sto on sve to gleda...a...samo naprijed ljudi...nema josh najboljeg sexa za nas, jos živimo.

Zadnje uređivanje KoFFin_KaT : 17.12.2008. at 04:13.
KoFFin_KaT is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger