Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2009., 17:26   #1
Adobe Premiere ili Ulead Video Studio?

Počeo sam se koristiti raznim programima. I listajući tako programe naišao sam na programe za video produkciju Adobe Premiere i Ulead Video Studio. Zanim me koji je bolji i koji je jednostavniji program? Ima li negdje web - priručnik u vezi programa?
blue_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 19:04   #2
Bolji Adobe jednostavniji Ulead !! Ako instaliras program uz njega dobijes i prirucnik !!
__________________
Luzifer666
Luzifer666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 21:22   #3
Mogu ti reći da ih nisam probao,ali su mi frendovi rekli da je bolji Adobe!
__________________
99.9% članova na Forumu je glupo. Ako pročitaš ovo i ti si!
Moby Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2009., 21:58   #4
Hvala vam. Zbavio sam Ulead Video Studio i vidio tutorijale. Kad se uštelim idem na Adobe.
blue_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 15:35   #5
Još nešto. Jeli Visual Studio 2008 Professional Edition program za video produkciju ?
blue_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 18:23   #6
Ne nego za WebProdukciju !!
__________________
Luzifer666
Luzifer666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 20:12   #7
Zašto mi svaki puta kad astavim neki video na koji želim staviti neke titlove zaštopa i automatski se ugasi program. Pričam o Ulead Video Studio.
blue_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2009., 19:59   #8
Vidim po postovima da se ovdje trazi program koji divxe recimo njih 5 kom (sve ovisi o minutazi) trpa na jedan dvd i da taj dvd ima svoj izbornik vjerovatno a isto tako da se pokraj filma stave i titlovi (sub. srt.) ako je tako onda je pravi program za tebe ConvertXtoDvd 3

ovo sam nesta random odabrao sa interneta kako otprilike izgleda taj program
http://www.videohelp.com/toolsimages...xtodvd_703.jpg

u tom programu imas stvarno sve od manipulacije subtitlovima do uredjivanja izbornika slikovno pa cak i audio a sto je najbolje kad stavis 5 videa cca 90 min negubi se nista na kvaliteti slike niti zvuka bar ne vidljivo... i jedna od meni drazih prednosti program je brzi od svih gore navedenih znaci konvertiranje traje puno manje...
__________________
The power is in your hands, don't spoil the future, fight for your family. Save the family and you saved the world!
)Ankh( is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:11.