Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2012., 19:19   #21
Quote:
Crimson Wind kaže: Pogledaj post
Lik, samo se nadam da ćemo doživjeti 28. rođendan i da nećemo umrijeti i ući u "klub 27" kao Kurt, Amy, Janis, Jimi i ostala ekipa.
ja sam uvijek brijala da cu umrijeti s 27 ali vjerujem u reinkarnaciju pa ne brinem. uzivam dok traje

miss p, kolko ti imas godina?
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:28   #22
Quote:
miss p kaže: Pogledaj post
ajme crimson, katastrofa...definitivno je on taj koji mora raščistiti situaciju, ali i ja bi joj na tvom mjestu sasula u facu da je sebična i beskrupulozna, te da prestane gurati nos tamo gdje mu nije mjesto...ne razumijem kako joj uopće padne na pamet tebe tražiti novce??? i ovo sa zabranom posjeta, onak, luđakinja...dođe mi da

lik ja sam imala toliko prekretnica u životu, da sam prestala brojati
to ću tek nakon kaj on porazgovara s njom.

nego, jel ti bolje danas? nadam se da bolest polako popušta...

Lik, stvarno?
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:28   #23
nist bitno s 27. ja sam s 31 krenula s va banque igrom nenadano
__________________
zelim
Thunderdragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:33   #24
lik u 5 mj. ću napuniti 29...ali dosta rano sam "odrasla"...sa 23 sa rodila...nekoliko života bi stalo u jedan moj...

crimson danas sam živnula...mogu pričati, mogu jesti...meni dovoljno hvala što brineš
i kad smo već kod maminih sinova, jedan takav je nedavno odselio od moje best frendice zbog svoje majčice...naime, ona nikako nije mogla prihvatiti da je njezino blago u vezi sa curom koja ima dijete...pa ga je svaki dan zvala "sa hitne" jer joj jadnoj nije bilo dobro od silne brige i uzrujavanja...kakve glumice hodaju ovim svijetom...zlo od žene, sve će joj se to vratiti....
miss p is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:34   #25
crimson, da
sad vise nisam tak sigurna, al nije ni bitno. nije da bas mogu utjecati na to
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:44   #26
Quote:
miss p kaže: Pogledaj post
crimson danas sam živnula...mogu pričati, mogu jesti...meni dovoljno hvala što brineš
i kad smo već kod maminih sinova, jedan takav je nedavno odselio od moje best frendice zbog svoje majčice...naime, ona nikako nije mogla prihvatiti da je njezino blago u vezi sa curom koja ima dijete...pa ga je svaki dan zvala "sa hitne" jer joj jadnoj nije bilo dobro od silne brige i uzrujavanja...kakve glumice hodaju ovim svijetom...zlo od žene, sve će joj se to vratiti....
glavno da ti je bolje.

a "mamin sin" i mamica s kojima se susrela best frendica - ajme. čitam sad "Svekrve" sa ŽuD-a i zgražam se čega sve ima.
al baš to, i ja vjerujem u onu dobru staru - what goes around comes around.
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 19:57   #27
nikad mi neće biti jasne te žene i bolestan odnos koji imaju prema svojim sinovima...
jednog će dana i moj sin dovesti svoju djevojku meni na vrata, moj stav će i onda biti isti kao i sada, ako je tebi dobra, dobra je i meni ispekla sam zanat na mlađem burazu, uvijek sam tu za savjet, ali se nikad ne miješam... naravno isto ne vrijedi ako mu netko slomi srce, onda se pretvaram u

držim fige da to tvoj dragi rješi sa svojom mamom, jednom zauvijek...
miss p is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 20:23   #28
Quote:
Thunderdragon kaže: Pogledaj post
oooo bas taj usklik: ziva je!!!!



ni meni ovaj tjedan na poslu bas nije lagan, mislimda je sve zbog punog mjeseca


bas je ovaj tjedan koma em ta juzina em ludnica na poslu se nastavila;tlak mi je bio -50, nisam sigurna da sam bas najsuvislije govorila i reagirala

Quote:
lik iz bajke kaže: Pogledaj post
uvjerena sam da se mnoge zivotne promjene i prekretnice dogadjaju kad imas 27 godina. jel mi moze neka od vas koje ste starije to potvrdit ili opovrgnut?
nita...sve je nastavilo po starom...i jos tako traje..
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 21:52   #29
Crimson, Isuse Moram priznat da sam mislila da je od mog dragog mama zeznuta, al ovo kaj čitam je čisti horor. Zbilja ne mogu vjerovat da jedna odrasla žena ima srama tražit curu svog sina da joj posudi lovu.

Al ne... Mame sinova su posebna priča. Zbilja su rijetke one koje ne guraju nos u sve kaj im padne na pamet.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 22:09   #30
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Al ne... Mame sinova su posebna priča. Zbilja su rijetke one koje ne guraju nos u sve kaj im padne na pamet.
.
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 22:19   #31
Quote:
Crimson Wind kaže: Pogledaj post
tak i mene maturanti danas, al nema veze. nakon pola sata spavanja sam k'o nova.

Pupetta, super ti je frizura, fakat izgledaš još mlađe. bubi? o'š ti vidjet šta je bubi? pogle si na Fejsu moje slike od lani iz 8. i 9. mjeseca. beatles katastrofa, srećom je naraslo brže nego što sam mislila.

baj d vej, idem sutra u obračun sa "svekrvom". opet ona. opet.
mislim da idem pisati na ŽuD na onu temu o svekrvama, majke mi.
prisluškivala je prekjučer razgovor dečka i mene, nazove me jutros i kaže kak je čula da dragi priča sa mnom o tome kak radim u školi. pa mi kao čestitala, pa jel imam za posuditi išta. četveroznamenkasta suma, jelte. nemam toliko, a i da imam... ne bih dala takvoj osobi. nikad.
iskopčali im neki dan na 2 dana vodu zbog duga, al glavno da se ona prije 2 tjedna hvalila s novom jaknom koja je četveroznamenkaste cifre i prelazi cifru 1999.

i tako. i opet se desilo ono gdje je zapinjalo, dragi jučer zakurio. veli joj on da dolazim možda sutra do njih da ga posjetim kak sumnja da će ozdravit, ona opet rekla "Ne" (pogodite zašto - nisam imala lovu za posuditi). il će on to stvarno riješit ko muško il ja sutra odlazim na dvoboj, sasut ću joj sve u facu, a on postaje prošlost.
svijet mi se okrenuo za 180 stupnjeva u par dana i ne namjeravam trošiti ono malo slobodnog vremena koje trenutno imam na nekoga tko toga nije vrijedan.
Mila što se ove situacije tiče,način na koji se ona tebe obraća je krivica tvog dragog,objasni mu kratko i jasno kako stvari stoje jer njemu mora biti jasno da se mora postaviti prema njoj.
Imam dojam da ona manipulira sa njim,tako sam to izvukla iz tvojih priča tu.
Inace cestitam ti na poslu i moram reći da si stvarno jedna super-super cura,baš mi je drago zbog tebe.
__________________
.....................
Angor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 22:20   #32
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Crimson, Isuse Moram priznat da sam mislila da je od mog dragog mama zeznuta, al ovo kaj čitam je čisti horor. Zbilja ne mogu vjerovat da jedna odrasla žena ima srama tražit curu svog sina da joj posudi lovu.

Al ne... Mame sinova su posebna priča. Zbilja su rijetke one koje ne guraju nos u sve kaj im padne na pamet.
Čestitam i tebi što si se riješila muke,fotić ti je inače mrak.
__________________
.....................
Angor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 22:22   #33
Quote:
Crimson Wind kaže: Pogledaj post
glavno da ti je bolje.

a "mamin sin" i mamica s kojima se susrela best frendica - ajme. čitam sad "Svekrve" sa ŽuD-a i zgražam se čega sve ima.
al baš to, i ja vjerujem u onu dobru staru - what goes around comes around.
Eee da,čega sam sve ja naslušala kad se o svekrvama radi ne bi vjerovali.
__________________
.....................
Angor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 22:43   #34
Quote:
Angor kaže: Pogledaj post
Mila što se ove situacije tiče,način na koji se ona tebe obraća je krivica tvog dragog,objasni mu kratko i jasno kako stvari stoje jer njemu mora biti jasno da se mora postaviti prema njoj.
Imam dojam da ona manipulira sa njim,tako sam to izvukla iz tvojih priča tu.
Inace cestitam ti na poslu i moram reći da si stvarno jedna super-super cura,baš mi je drago zbog tebe.
hvala, draga.

manipulira, da. i to opako. on je djelomično progledao i tu i tamo se odupre, al čini mi se da će ona uvijek biti "holy mamica", zaštićeno biće više vrste od ostalih. ok, mama ti je, voliš je. sve ok, sve pet. al nitko nije savršen, a on mora prihvatiti da ni njegova gđa. majka nije savršena. mislila sam da je skužio, al' nakon svega večeras... hm. pitanje je koliko će ekšli još biti moj dragi.
i k'o za vraga smo frendica, on i ja sinoć prije nego je zakurio na kavi pričali o mamama i svemu, ja prepričavala kako hendlam sa svojom (a zna fakat biti davež i control freak, al je naspram njegove mila majka, doslovno ), ona kak je svoju skinula s vrata...

Freakette, kak radi novi fotić? g1x je mirrorless, zar ne? sad me baš zanima koja je razlika između niže klase DSLR-ova (kao što su Canonove troznamenkaste serije) i mirrorlessa osim u veličini.
ako me prime u školu nakon što mi istekne probni rok za tjedan i pol pada 600D ili 650D kroz 2, 3 mjeseca.
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 22:55   #35
Quote:
Crimson Wind kaže: Pogledaj post
hvala, draga.

manipulira, da. i to opako. on je djelomično progledao i tu i tamo se odupre, al čini mi se da će ona uvijek biti "holy mamica", zaštićeno biće više vrste od ostalih. ok, mama ti je, voliš je. sve ok, sve pet. al nitko nije savršen, a on mora prihvatiti da ni njegova gđa. majka nije savršena. mislila sam da je skužio, al' nakon svega večeras... hm. pitanje je koliko će ekšli još biti moj dragi.
i k'o za vraga smo frendica, on i ja sinoć prije nego je zakurio na kavi pričali o mamama i svemu, ja prepričavala kako hendlam sa svojom (a zna fakat biti davež i control freak, al je naspram njegove mila majka, doslovno ), ona kak je svoju skinula s vrata...

Freakette, kak radi novi fotić? g1x je mirrorless, zar ne? sad me baš zanima koja je razlika između niže klase DSLR-ova (kao što su Canonove troznamenkaste serije) i mirrorlessa osim u veličini.
ako me prime u školu nakon što mi istekne probni rok za tjedan i pol pada 600D ili 650D kroz 2, 3 mjeseca.
Vjeruj ako to ne prerežeš oštro,kratko i jasno jest ćeš sa oproštenjem njena govna cijeli život.
Sa takvima ne ide lijepo jer one igraju lukavo,pred tobom su jedno,a pred sinom pričaju svoju neku priču u kojoj naravno ti ispadaš onakva kakvom te želi okarakterizirati i onda priča priču dok ga u to ne uvjeri,a muškarci su uglavnom slabi na svoje mame i njihove suze.
Vjeruj,biti u takvoj zajednici i trpiti takvu osobu i povremeno je jako teško i nije lako te stvari ignorirati osobito kad jednog dana živiš u bračnoj zajednici sa čovjekom koji ima takvu majku.
I nemoj dopuštati da priča o tebi priče,reci mu da se postavi ako je slabić i papak nabij ga nogom u dupe jer ti ne treba šmrkljavac kojim mama manipulira već muškarac.
No ti si još cura i zato biraj najbolje za sebe,zauzmi se za sebe.

Uživila se ja,previše sam se svega naslušala.
__________________
.....................
Angor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 23:11   #36
hvala na savjetima.

ma nisam ti ja tak naivna, nema šanse da ona ikad od mene dobije i lipe.
odrezala ja njega već par puta žestoko zbog mame. čak smo bili i prekinuli par puta zbog toga na par dana. nešto se je pomaknulo otad, al ne onoliko koliko bi trebalo.

a nju sam već odrezala par puta, al ne nepristojno. al sad mi je dosta.
rekla sam dragome već - ako ćemo jednog dana živjeti zajedno, nema šanse da joj posuđujem lovu. a nećeš ni ti. u redu je pomoći roditelju ako je stvarno u financijskoj nevolji, ali rasipnom roditelju koji će ići na mikrodermoabrazije, laserske anticelulitne tretmane i kupovati si odjeću za vrlo troznamenkaste ili četveroznamenkaste iznose, a istovremeno sinovima kupuje najjeftiniju hranu i ograničava je količinski, ne plaća račune, a iskopčavaju im net, vodu i slično - ne.
dogodilo se već da ona nije htjela da idemo u Skopje i Barcelonu (koju smo nas dvoje platili sami lovom zarađenom na studentskom poslu) jer su joj trebale - pare. pa ono - povuci pare, sinko, izmislila je čak da baka ima početni stadij Alzheimera i da može svaki čas umrijeti. tu se bio suprotstavio.
a baka mu na kraju ima običnu staračku demenciju, malo se počela gubiti što je normalno za ženu od 75 g.

ponekad sam stvarno zahvalna na tome što sam rasla uz dominantnu mamu koja sve drži čvrsto i ne da se nikome zafrkavati.

što se pak tebi takvo desilo? isto psiho-mama nekog (bivšeg) dečka?
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2012., 23:59   #37
huh

moj stari nikad nije stao na maminu stranu. al nikad. uvijek to bilo polovično u stilu 'pa daj nemoj', ali nikada je nije potpuno zaštitio, što bi svakako trebao. i danas im je brak takav kakav je, nema tu neke nježnosti, uvažavanja, razumijevanja - zajedno su jer imaju djecu, kredite i psa.

s druge strane, bio mi je super stav mame od jedne moje frendice. ona kaže da je njoj njen muž uvijek na prvom mjestu i da to otvoreno kaže pred frendicama, a one se na to zgražavaju u stilu 'a djeca?' da, naravno da su djeca bitna i da ćeš im uvijek pomoć i dat sve od sebe za njih, bespogovorno, ali prije svega treba graditi kvalitetan odnos s partnerom i raditi na njemu, inače trpe i djeca i ostali...

ajd crimson, držse nedajse
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 08:59   #38
anabell, to isto veli i moja sveki.


enivej, kada govorimo o prekretnici, 90% je sigurno da se opet selim u drugu drzavu.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 09:10   #39
Quote:
anabell_lee kaže: Pogledaj post

s druge strane, bio mi je super stav mame od jedne moje frendice. ona kaže da je njoj njen muž uvijek na prvom mjestu...
divno
OK, mi još nemamo klince, ali ja sam ista ovakva, i nadam se da ću i ostati. klinci su i ljubav i odgovornost i svaštanešto, ali partner je osoba koju ja biram, i koja mi je najbliža.

nego, dobro jutro svima
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 10:10   #40
Quote:
anabell_lee kaže: Pogledaj post
s druge strane, bio mi je super stav mame od jedne moje frendice. ona kaže da je njoj njen muž uvijek na prvom mjestu i da to otvoreno kaže pred frendicama, a one se na to zgražavaju u stilu 'a djeca?' da, naravno da su djeca bitna i da ćeš im uvijek pomoć i dat sve od sebe za njih, bespogovorno, ali prije svega treba graditi kvalitetan odnos s partnerom i raditi na njemu, inače trpe i djeca i ostali...
S ovim se slažem u potpunosti. Takav stav je imao i moj bivši. Rekao mi je jednom da ću mu ja biti uvijek na prvom mjestu i da je naš odnos najbitniji da sve ostalo dobro funkcionira i kad dođe obitelj. Na žalost, jako malo ljudi razmišlja na takav način.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:24.