Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2012., 09:18   #61
Quote:
anabell_lee kaže: Pogledaj post
tilastu suknju?
ja?


nit naručujem s neta, nit nosim tilaste suknje
Joj, sori, zamijenila sam te sa miss p A slične ste mi, zanemari

Dark, fala ti na ovom kaj si napisala, sad mi je lakše

Negoo, trebam jedan savjet. Kupila sam jučer u zari končanu vesticu (ima na ŠSDK) i ono kaj mi stvara problem je princip kopčanja. Ja to zovem muško-žensko , ne znam oćete me skužit, uglavnom s jedne strane je kao mala kukica koja se zakači na malu kariku s druge strane (a je mi opis). I sad meni ta kukica stvara probleme jer mi se u pranju zakači za konac i izvuče ga. I ja sad nakon prvog pranja moram uvlačit konce E sad, zanima me koja je najbolja varijanta zakopčavanja koju bih mogla stavit umjesto ovoga. Gumbi ne mogu jer nema rupica, a to mi se nit da radit, nit želim radit. Možda cif?
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 10:36   #62
Quote:
~*Aurora*~ kaže: Pogledaj post
bogomoljka . mislim da sam te vidjela, ali nisam 100% sigurna pa nisam htjela smetati .


pa teze me je zaobic nego preskocit!

jesi ti bila s nekim plavim deckom? red iza mene?

hm, prepoznavanje - pa bila sam najstarija tamo koja je skakala ko navijena

metuzalem!

i poceli su mi se obracat u mnozini
Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 11:00   #63
Quote:
Thunderdragon kaže: Pogledaj post
Sretan rodjendan, yuma!
Hvala Thunder.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 11:01   #64
di ste bile?

mi smo bili na pozitivnom koncertu. netko mi je izlio pivu u martu.
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 11:03   #65
jesam, jesam, onaj koji se cijelo vrieme mrštio nešto . ti si bila s nekim jako kratko pošišanim u (čini mi se) demanufacture majici, imala si visoki rep i crveni ruž? još dok je infernal tenebra svirala i nije bilo puno ljudi.

tko ti se obratio u množini? . nisi bila najstarija, bio je onaj neki veseli dedek od 60ak godina koji se grlio okolo, i još par njih od 50+ koji su plesali na devina, umirala sam od smijeha .

mene uši bole i dalje, ali bilo je difno . jako sam sretna što sam vidjela FF na kraju (iako dragi i frendica mislim da i nisu pretjerano )

Edit, yuma sretan rođendan , baš sam bezobrazna

lik, fear factory i devin townsend project, tvornica . ja sam uspjela izbjeći zalijevanje pivom, ali jedva.
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 11:15   #66
Hvala Aurora.

Kako sam mamurna aaaaiiii. Ne ide to više kao prije.
I još se probudim ujutro kao vještica.
Mialim da sam sinoć pojela i popila koliko nisam u mjesec dana.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 12:24   #67
yuma sretan ročkas

freakette, mislim da ju neće cariniti jer je 23 $ naručila sam ju, pa ćemo vidjeti...
miss p is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 12:56   #68
Quote:
miss p kaže: Pogledaj post
yuma sretan ročkas

freakette, mislim da ju neće cariniti jer je 23 $ naručila sam ju, pa ćemo vidjeti...
I ja sam ju uzela danas, bež, baš me zanima kakva će bit.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 13:38   #69
recenzije su dobre...samo računam da mi neće biti tako duga kao na ovoj curi...ipak su one uglavnom mini
miss p is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 13:44   #70
Quote:
~*Aurora*~ kaže: Pogledaj post
jesam, jesam, onaj koji se cijelo vrieme mrštio nešto . ti si bila s nekim jako kratko pošišanim u (čini mi se) demanufacture majici, imala si visoki rep i crveni ruž? još dok je infernal tenebra svirala i nije bilo puno ljudi.

tko ti se obratio u množini? . nisi bila najstarija, bio je onaj neki veseli dedek od 60ak godina koji se grlio okolo, i još par njih od 50+ koji su plesali na devina, umirala sam od smijeha

mene uši bole i dalje, ali bilo je difno . jako sam sretna što sam vidjela FF na kraju (iako dragi i frendica mislim da i nisu pretjerano

Edit, yuma sretan rođendan , baš sam bezobrazna

lik, fear factory i devin townsend project, tvornica . ja sam uspjela izbjeći zalijevanje pivom, ali jedva.
YUMIĆ - najsretniji i nek ih bude jos puno, puno u dobrom zdravlju i sreci!

Zorice ma kad sam isla doma, cekam ja tramvaj i skuzim da ne vozi nego bus umjesto njega. I dodje par koji sam vidjela na koncertu do mene i pita me dal znam gdje bus pristaje. i Tako, zapricali se mi (jako su dragi bili) i oni mi citavo vrijeme VI-kaju

... i onda se sjetim da sam i ja VI-kala ovakvima ko ja u njihovim godinama
I zvali se da idem znjima afterpartijat
Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 13:45   #71
eh da, to sam bila ja s visokim repom

na koncert sam krenula informativno, bez velikih ocekivanja, i radi 20 godina nostalgije (a ponajvise zbog toga jer znam da su FF u proslosti jako puno partyali s Type O Negative-om (), pa da osjetim malo bliskost i emocije koje je tesko objasniti ljudima kad ne znaju dublju pricu iza svega toga...

...a koje vise nema na zemlji
Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 13:53   #72
awwww

ja sam išla zbog devina (koji me zbilja oduševio svojom pojavom i nastupom ), ne očekujući previše od FF, s obzirom na sve što sam čula, ali kad su oni krenuli derati po obsolete i demanufacture, jao, pa nisam doma htjela, bila sam sretna kao malo dijete . šteta što burtonu glas puca na cleanovima, bilo bi divno čuti archetype uživo...

mislim da su ti VI-kali jer jadni ne znaju što bi sa sobom . tako je i meni, ono ne znaš da li da se obraćaš s vi ili ti, i sav si zbunjen i petljaš nešto
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 14:16   #73
Hvala miss p i Bogomoljka.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 14:46   #74
yuma, sretan rođo!

ajme, šta ja ne volim ove sive nedjelje niš mi se ne da, nigdje mi se ne ide, a sutra pon.

e ljudi, jel već planirate di ćete za novu? ja nemam pojma di ću i tješim se da ima još dosta vremena da se nešto pametno izorganizira
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 14:49   #75
yuma, također, sretan ti rođendan!!!

ajme, ni meni se ništa ne radi po ovom mokrom sivilu, a posla ka u priči
...samo spavam i krivim se
__________________
Instagram
<Lady in Black> is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 14:51   #76
sretan rođo, yuma

meni je u petak obrana diplomskog što je i nije dobro jer se moram vraćat iz srbije na jednu noć (što mi je trošak), a super je što ću barem KRO skinut s leđa, napokon
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 14:52   #77
yuma, sretan

ma.nx, pojma nemam kamo ćemo
jedna ideja je bila Beograd, da se vidimo s dragim prijateljem prije nego on ode za NY, druga Sarajevo...ali je mali problem što s macom putujemo k meni doma za Božić, pa bismo je morali ostaviti mojima, which spells doom
treća je Rumunjska (što ja ne bih, a ni on nije baš lud za idejom), četvrta ostati 'doma' i tu raditi nešto, ali pojma nemamo što - kako su blagdani, većina mog društva će se razbježati doma, a s njegovim frendovima ne bismo
na sve to, još smo i financijski malo 'skromni' ovaj mjesec, jer idemo u London na 4 dana ...

ma joj, nova godina ionako uvijek bude odlučena u zadnji tren

edit: anabell, super
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 15:01   #78
cijena dsrl je toliko pala da se "povoljno" kupi, a kraju 99% se ne makne od zelene oznake, odn." auto".
mislim da je to preveliki novac ako se osoba sa time ne bavi profi, po svom iskustvu savjetujem da je bolje uzesti odlican idiot jer je praktican i radi odlicne fotke.
Kad idem na put pola gepeka je moja oprema, pa stalak, pa velika "skolska" torba sa dodatnim objektivom, cetkicama za ciscenje i cem sve ne, nemali put sam pozalila kaj teglim torbu posebno kada bih se verala po brdu na +40.
A kaj je najgore uvijek ti treba apsolutno sve u torbi, iako to rijetko izvadim, ali svejedno trebaju mi svi filteri, svi polarizacijski i gradacijski i svaki objektiv...zasu.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 15:12   #79
xavi, ajme, london blago vam se... ja se nikako dočepati londona, ali pomalo... strpljiva sam beograd i sarajevo su i nama neke od opcija, ali tražimo još onih koji su voljni ići pa da dijelimo troškove... čak smo našli i neki aranžman za sofiju, al otom-potom

anabell, sretno s obranom bit će to super, divan je osjećaj nakon obrane, kao da ti hrpa kamenja pala sa srca, leđa i tako

Lady, i na moru je znači sivilo...? ja baš nemam volje za ništa
ma.nx is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 15:19   #80
jee, već par dana, meni ko vječnost
zvali su navečer priokretanje na buru (šta znači i zahladnjenje), ne znam šta mi je draže
__________________
Instagram
<Lady in Black> is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:50.