Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2013., 23:46   #61
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
a daj jbt taman sam mislila ovu preskočit i ne znam koji me đava tjerao da dođem na ovu temu i krenem čitat...i sad ste me fino nagovorili svojim komentarima da ju vrijedi gledat i moš ga hebat
Ahhahah Zna đavao što je dobro. Nećeš se žaliti na njegovu preporuku budi sigurna. Imaš šta za gledati
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 13.07.2013., 01:29   #62
Evo i mene LaVie da vas ne iznevjerim...

Ovo je naaaaaajbja serija od petnaest kojih sam gledala.. I ja sam na pocetku promislila djeca s faksa hoce li me to zadrzati za ekranom...kad ono drama.. Gledala sam iz noci u noc i nisam prestajala.. Nekad bi i svanula a ja bi po 8 sati neprekidno buljila u ekran.. Svaka epizoda zavrsi tako da ne mozes da ne upalis sljedecu.. Prestrasno kako je dobra!!
Hazal je glumica bez rijeci, ponekad me znala nervirati ali to je zbog redatelja
Caga je svakom epizodom sve bolji i bolji,od modela do talentiranog glumca, on je sljedeci nakon Kivanca kojeg ce hvaliti kako dobro glumi razlicite tipove uloga, odlican do kraja!!
Serija tooootalno nepredvidiva, blagog pojma nemate iz epizode u epizodu sto ce se dogoditi.. Evo zasjenila mi je i FTSN i SO moje dvije omiljene prije AFK..
Sto je LaVie rekla i dan danas do dva znam listati po netu i gledati sto ima novo
Niko sretniji od mene sto krece na malim ekranima
Pogledala 67 epizoda u 17 dana pa onda jos jednom na preskoke a sad cu s gustom svaki dan uz kavicu ujutro gledati reprizicu
Divota!!!

Sve preporuke )))))))))
AnaPi is offline  
Old 13.07.2013., 19:05   #63
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
a daj jbt taman sam mislila ovu preskočit i ne znam koji me đava tjerao da dođem na ovu temu i krenem čitat...i sad ste me fino nagovorili svojim komentarima da ju vrijedi gledat i moš ga hebat

Pozdrav, taman htjedoh napisati upravo ovo isto...rekla sama sebi ajde odmori od tv-a do jeseni, BBO me iscrpio i razocarao, ovo je neka teen prica...kad ajde samo da vidim kaj curke pisu...kad ono...evo me, jos jedna koja ce sigurno pratiti, malo komentirati i puno Vas citati
pisemo se, citamo se
__________________
01.07.2010
CICOTINA is offline  
Old 13.07.2013., 21:39   #64
serija je odlična, barem prvih 25-30 epizoda, onda su ju srozali do kraja, napokon
ću ju gledati sa prijevodom, jer sam ju streamala bez titlova, pa će bit sad
zanimljivo gledati ju sa prijevodom ah taj emir će me opet baciti na
koljena i da u početku ne glumi nekaj, al kak će serija odmicati tak će i
njegova gluma napredovati, vidimo se u ponedjeljak u 8 uz novu


http://i1095.photobucket.com/albums/...um/feriha2.jpg

Zadnje uređivanje Bhea : 16.07.2013. at 07:57.
The Princeza is offline  
Old 14.07.2013., 23:35   #65
ma serija je odlična cijelo vrijeme i meni najbolja turska koju sam gledala,a gledala sam ih dosta.
ja sam je na preskokce ovaj tjedan pogledala cijelu i nemam nikakvih zamjerki. i ove iza 30-e epizode su isto dosta napete..
jedva čekam sutra seriju gledat na televiziji
melin22 is offline  
Old 15.07.2013., 21:27   #66
Baš danas gledam prvu ekpu i svaka čast. Sviđa mi se jako ta serija.
Afro Dita is offline  
Old 15.07.2013., 21:30   #67
haj rekoh, da vidim nakon BBO što se nudi, tj. zašto tolika pomama za AFK. za sada serija nije loša, teen serija rekla bih, ne znam hoće li mi zadržati pažnju. je li ovom cagatayu sinhroniziraju glas? skroz mu je čudan.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 15.07.2013., 21:31   #68
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Baš danas gledam prvu ekpu i svaka čast. Sviđa mi se jako ta serija.
Ja već mislila da nema nikoga, mi zapeli dolje na offu

Zehra, ta me žena svaki put iznova osvoji, zraka sunca u onom podrumu
Riza i Meho

mina jasmina, sinkroniziran je u prvih 10-ak ep.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 15.07.2013., 21:51   #69
Quote:
LaVie kaže: Pogledaj post

Zehra, ta me žena svaki put iznova osvoji, zraka sunca u onom podrumu
Riza i Meho

mina jasmina, sinkroniziran je u prvih 10-ak ep.
tnx! znači kasnije će mu biti normalan glas? ovako mi je skroz čudan, čak bih mogla reći da je loše uradjeno, baš se vidi.

burhan bey aka riza "idem kćer tražit na faxu, tko zna je li živa!" ma yok, napali je zombiji. mama zehra, buduća hurrem sultan, za sada mi se svidja. stvarno zraka sunca u onom podrumu. hazal mi je ok za sada, prvi put je gledam (nisam gledala SO/A-iM).
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 15.07.2013., 21:54   #70
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
tnx! znači kasnije će mu biti normalan glas? ovako mi je skroz čudan, čak bih mogla reći da je loše uradjeno, baš se vidi.

burhan bey aka riza "idem kćer tražit na faxu, tko zna je li živa!" ma yok, napali je zombiji. mama zehra, buduća hurrem sultan, za sada mi se svidja. stvarno zraka sunca u onom podrumu. hazal mi je ok za sada, prvi put je gledam (nisam gledala SO/A-iM).
Da, bit će mu normalan glas.
Ma Riza se meni gadi, digla mi se kosa na glavi kad je počeo s onim da je sin jedva završio osnovnu, a gle ti čuda, kćer, žensko ide na fax, ne daj Bože. I još sumnja da će upisati, ali je, njemu u inat je!
A Meho samo podbada jer drugo ni ne zna.
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 15.07.2013., 22:07   #71
Ajoj, koji kraj serije... Sad će je glupi buraz otkantati starom.
Afro Dita is offline  
Old 15.07.2013., 22:34   #72
Uff kako je Emir zgodan nemogu ga se nagledati
Ovaj Riza je toliku uzbunu digo zbog jednog mobitela
A ona maćeha od Cansu prava zmija
Sanja 451 is offline  
Old 15.07.2013., 22:36   #73
Da je glupi Riza barem slomio nogu na mokrim pločicama i da ga je metla pogodila u glavu , možda bi mu došla pamet iz guzice u glavu
vanhaver is offline  
Old 15.07.2013., 22:40   #74
Quote:
Sanja 451 kaže: Pogledaj post
Uff kako je Emir zgodan nemogu ga se nagledati
Ovaj Riza je toliku uzbunu digo zbog jednog mobitela
A ona maćeha od Cansu prava zmija
Riza ko da živi u kamenom dobu.
Sanem bi jezik isčupala kad je počela kreštati da je Feriha kućepaziteljeva kćer, glupača. Bolje biti to, biti pametan i upisati faks, nego razmaženo derište poput Cansu koje ni to nije u stanju uz sve moguće instrukcije i ostala čudesa.
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
Da je glupi Riza barem slomio nogu na mokrim pločicama i da ga je metla pogodila u glavu , možda bi mu došla pamet iz guzice u glavu
Nebi ni onda
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 15.07.2013., 22:52   #75
Evo nam ponedeljka i dugo najavljivane nove serije, već mi fali moj najdraži doktor ali dobro sad, šta je-tu je.

Za početak... sviđa mi se Intro. Serija bi se komotno mogla zvat "kako biti ono što nisi". Naša glavna likica Feri lijepa, pametna, ambiciozna ali eto fali joj love i pedigre, pa je ona ko mačka odlučila iskoristit svih 9 života i lagat koliko je duga i široka, vidjet ćemo koliko će dugo moći lagati, već se sad zapetljala u laži. ne znam... nije mi sjela....nekako mi je površna...pa pobogu nije sramota biti siromašan. E sad ovisi što tko smatra pod pojmom siromaštvom, meni su siromašni ljudi oni koji nemaju što jesti, gdje spavat i okupati se. Koliko vidim ona ima sve navedeno osim najnovijeg tipa mobitela, e pa kad zna tako dobro lagat mogla si je naći neki posao i zaradit si za mobitel. Da me ne bi krivo shvatili ne mislim ja da je loše biti ambiciozan ali treba u svemu biti umjeren. Ne mogu se otet dojmu da je upisala taj faks samo da bi bila bliže bogatstvu i glamuru za kojim toliko čezne, a ne radi znanja. Ne zna još naša Feri da bogatstvo nije uvijet za sreću i da novac kvari ljude. Vidjet ćemo kako će sve to završiti.


Emir me užasno izgledom podsjeća na jednog američkog glumca, ali se nikako ne mogu sjetit na kojeg a gluma bi mu mogla bit i bolja.
Ledolinna is offline  
Old 15.07.2013., 23:02   #76
Pozdrav svima! I mene ste navukli na ovu seriju i veceras sjedoh da pogledam sta toliko falite, hehe... Privukla je moju paznju dovoljno da jedva cekam sutra Samo ako neko moze da mi kaze koliko epizoda ima ova serija? Nadam se da nije u dijelovima, jer necu stici pofatati sve
Villapaprika is offline  
Old 15.07.2013., 23:12   #77
Emirova gluma se kasnije popravi. Ovo mu je 1. ep u životu
Feriha je bila odgajana kao spasiteljica obitelji, ona je morala biti uspješna, nije drugoga izbora imala. Upisala se na fakultet jer je htjela uspjeti, htjala je biti Feriha, a ne domarova kći. Htjela se uklopiti. Išla je na najelitniji fakultet u državi, ona je tamo dospjela pameću, ostali novcem, možda je imala što za jesti, ali da nije bila siromašna to se ne može reći. Kako bi ju tamo tretirali da je rekla: "Hej ja sam domarova kći, živim u podrumu, nigdje nikada nisam išla, jedino na brdo s kojeg su mi roditelji sišli. Nosim tuđe smeće jer je ono što imam doma još 10 puta gore". Prihvatili bi ju, moš' mislit. Ona nije lagala zato što joj se lagalo. Nakon 1. laži uvijek ih dođe 1000, to je pouka ove serije. Nakon 1 laži nema kraja, i više ne možeš disati, ostaje jedino strah, stalan i opsjedajući. Sve moraš imati pod kontrolom jer sve je laž i kao što je Perhan iz Doma za vešanje rekao: "Od kada sam sebe uhvatio u laži ne vjerujem nikome" i samo jedna sitnica može dovesti do lavine koja će uništiti sve do kojih ti je stalo i više neće biti povratka.

Nije u dijelovima. Nova je otkupila 67 ep.

Zadnje uređivanje vanhaver : 15.07.2013. at 23:17.
vanhaver is offline  
Old 15.07.2013., 23:16   #78
Ledolinna, ne bih se složila s tobom u vezi razloga upisa na faks. Kao prvo, taj faks nije upisala samo došavši tamo kao većina njih koji imaju novac i ajde me upiši, trebalo je nekako dobiti stipendiju, zaslužiti ju, za upis se je morala dobrano namučiti svojom glavom, nitko to nije napravio za nju, sama je uspjela. Ambiciozna je, i treba to biti, pa neće valjda ostati na Mehmetovoj i Rizinoj razini razmišljanja te se držati podruma ko pijan plota Ona se bori sama za sebe kako god zna i umije, u ovom slučaju bori se najmoćnijim oružjem, znanjem. Nije sramota biti siromašan, da, ali svijet u koji je ona bačena je okrutan, nitko od nas se ne bi osjećao ugodno u takvom okruženju. Počinje lagati jer zna da bi bila glavna atrakcija na faksu, ruglo svih. Ne radi to kako bi napakostila drugima, pokušava se boriti za sebe, ostati na nogama uz sve udarce, Hande je već počela s podbadanjem, Lara, Cansu. Kome bi bilo lako u tom svijetu? Laže kako bi preživjela, ne zato što joj se eto u tom trenutku prohtjelo. Bi li ju itko od njih pogledao da znaju tko je? Realan odgovor je ne, ne bi.

Emir je početnik ovdje, usavršit će se potpuno do kraja. Ne znam na koga te podsjeća
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Old 15.07.2013., 23:18   #79
LaVie ti uvijek znaš kako ja mislim
vanhaver is offline  
Old 15.07.2013., 23:21   #80
Quote:
vanhaver kaže: Pogledaj post
LaVie ti uvijek znaš kako ja mislim
Tek sam sad vidjela tvoj post. 2 posta, isto rečeno samo na drukčiji način
Nego, kakvi su komentari na Cansu, Sanem, i naravno Zehru?
__________________
Bolek obmanjuje narod! ♥
LaVie is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.