Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2013., 14:25   #1
Gdje na Internetu oglašavati privatni smještaj (II. dio) [PROČITATI 1. POST]

Napomena moderatora:
Na temelju pravila Forum.hr da se tema zatvara nakon 10.000 postova i otvara nova tema (kao nastavak), a kako je tema "Gdje na Internetu oglašavati privatni smještaj (apartmane, sobe) (I. dio)" prešišala tu granicu, otvara se tema "Gdje na Internetu oglašavati privatni smještaj (apartmane, sobe) (II. dio)". Prethodni dio ove teme vidi ovdje (link na "Gdje na Internetu oglašavati privatni smještaj (apartmane, sobe) (I. dio)":
https://www.forum.hr/showthread.php?t=252218

Molimo poštovane forumaše da OBAVEZNO čitaju ovu temu od samog početka, kako ne bi dolazilo do stalno jedno te istih pitanja uslijed čega dolazi do prevelikog zasićenja i preopterećenja zbog prevelikog broja nepotrebnih postova, a to se može izbjeći ČITANJEM CIJELE TEME.
P.S. Puno korisnih informacija se može naći i u prethodnoj temi o oglašavanju smještaja.


edited by aircanada: Molimo da se poštuje pravilo koje glasi kako je svaki pokušaj reklame ZABRANJEN, da se diskutira o temi, te da je NOVO PRAVILO to da se linkovi postaju ili u CODE-u ili odvojene tocke:
Kod:
www.forum.hr
ili
www . forum . hr
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 01.04.2015. at 10:48.
nasmijanonebo is offline  
Old 22.08.2013., 19:26   #2
evo da budem prvi nakon 10.000 postova , barem u nečemu
Ronaldo9 is offline  
Old 22.08.2013., 19:30   #3
točnije bi bilo da si drugi...
Split-36 is offline  
Old 22.08.2013., 19:59   #4
Quote:
Split-36 kaže: Pogledaj post
točnije bi bilo da si drugi...
moderator se ne racuna
kako je na Hvaru ? je li kalalo ?
Ronaldo9 is offline  
Old 22.08.2013., 20:46   #5
ja cilo lito nisan bija na škoju, čekamo pomladak pa svi mirujemo u splitu... otac kaže da je u prosjeku bilo 10 % manje svita...kod mene cca do 15.09. i to je to...onda, jesi li prvi iznamljivač Grohota ? oće li bazen na zimu?
Split-36 is offline  
Old 23.08.2013., 00:30   #6
Quote:
Split-36 kaže: Pogledaj post
ja cilo lito nisan bija na škoju, čekamo pomladak pa svi mirujemo u splitu... otac kaže da je u prosjeku bilo 10 % manje svita...kod mene cca do 15.09. i to je to...onda, jesi li prvi iznamljivač Grohota ? oće li bazen na zimu?
moram priznat da san bia samo 4 puta na smjenu i to je to
hahahaha, prvi iznajmljivač u grohotama , dobra dobra , ima nas dvoje , bit će to foto finish u zadnjoj utrci
lako tebi zajebavat s hvara
Ronaldo9 is offline  
Old 23.08.2013., 10:41   #7
Da li netko radi sa adriatic-sea.info?
Danas su upali materi u kucu sa pricom da rade sa njemačkim TUI i da ih zanima samo period od 15.09-01.06 koji bi punili skandinavcima. Mi placamo njima oglasavanje 50 eur po smjestajnoj jedinici ( apartmanu), a gost ima dir.kontakt sa nama.
zore is offline  
Old 23.08.2013., 11:22   #8
Quote:
zore kaže: Pogledaj post
Da li netko radi sa adriatic-sea.info?
Danas su upali materi u kucu sa pricom da rade sa njemačkim TUI i da ih zanima samo period od 15.09-01.06 koji bi punili skandinavcima. Mi placamo njima oglasavanje 50 eur po smjestajnoj jedinici ( apartmanu), a gost ima dir.kontakt sa nama.
godinu dana , otvoren kalendar , apsolutno ništa.
Čini mi se kao mrtva stranica totalno
Samo za ukras
Ronaldo9 is offline  
Old 23.08.2013., 11:26   #9
Quote:
zore kaže: Pogledaj post
Da li netko radi sa adriatic-sea.info?
Danas su upali materi u kucu sa pricom da rade sa njemačkim TUI i da ih zanima samo period od 15.09-01.06 koji bi punili skandinavcima. Mi placamo njima oglasavanje 50 eur po smjestajnoj jedinici ( apartmanu), a gost ima dir.kontakt sa nama.
Pa koliko ima uspjeha od njih ,,,ovo mi se čini neš bez veze,,,pa neče ti valjda reč da pune u 9 mjesec česima,,,

Zadnje uređivanje lovre2000 : 23.08.2013. at 11:32.
lovre2000 is offline  
Old 23.08.2013., 11:27   #10
Quote:
zore kaže: Pogledaj post
Da li netko radi sa adriatic-sea.info?
Danas su upali materi u kucu sa pricom da rade sa njemačkim TUI i da ih zanima samo period od 15.09-01.06 koji bi punili skandinavcima. Mi placamo njima oglasavanje 50 eur po smjestajnoj jedinici ( apartmanu), a gost ima dir.kontakt sa nama.
ta priča s skandinavcima mi je komedija
svi znaju da su to dobre platiše , da s njima nema problema i onda guraju
priču i čekaju ko će se uhvatit
onaj ko zna kako doć do skandinavaca neće to tek tako podijelit s ostalima
meni su prijatelju u Splitu prije neki dan Norvežani bookirali 5 dana 9.mjesec po 130 eura dan , stan koji se u srcu sezone renta za 100 eura
ne znam kako je doša do njih , nije mi odgovoria janso i glasno
Ronaldo9 is offline  
Old 23.08.2013., 13:47   #11
Ma koja posebna stranica za skandinavce! Ja ih imam u sezoni! Dolaze preko housetripa-a, a mlađi rado rentaju preko airbnb-a! Jedna od glavnih im je također owners direct i sve glavne engleske str. koliko su mi rekli... Nema nikakve posebne str. Već bi se to znalo. Jwdina razlika kod njih je što oni nisu kokošari...nema kod njih cjenjkanja i tih gluposti, ne varaju i prilično su uredni gosti...
Le ciel is offline  
Old 23.08.2013., 13:55   #12
Koliko sam shvatila bitna im jako blizina mora, tj. Teško da će jedan slandinavac rentati nešto 500 m od mora... Možda ima i takvih ali rijetko... Zadnji finci koje ssm imala su mi rekli da je njima HR otkrivena tek prije 3 godine preko neke serije peije toga nisu imali pojma za nju..direktno sam ih pitala da li ima neka agencija tsmo što dila smještaj ovdje, nisu bili upućeni i kad sam išla na njihov google sve se svodi na isto.. Finska je ljudi super novo tržište! To su super gosti! Traže razinu, kuturni, tihi, nenametljivi, uredno plaćaju. Ja sam razmišljala kad bi se iznajmljivači mogli oglasiti gorw, nekako zajedno ili naći neki link za to... Možda mi je ideja glupa, ali vjerujte dalo bi se o tome porazmisliti...
Pa sad napišite što mislite...
Le ciel is offline  
Old 23.08.2013., 14:08   #13
Ja ove godine imala tri puta šveđane, dva put norvezane..

Finci mi se dosad nikad nisu javljali..
Tako da je vjerojatno Hrvatska kod njih još uvijek nepoznata kao ljetno turističko odredište..
taniada145 is offline  
Old 23.08.2013., 14:21   #14
U Skandinaviji smo jos nepoznati, osim iznimaka koje ste imali.
Vecina Norvezana jos ima predodzbu o nama da smo poludivlja zemlja, nesto izmedju ist. Europe i Afrike.

A i Svedjani isto, kad god bih upoznala Svedjane vani i pitali odakle sam (izgleda vole brinete), na ime Hrvatska bi ono, tj. znaju samo di je to ali nikakvu predodzbu nemaju.
Finci isto tako.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 23.08.2013., 14:33   #15
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
U Skandinaviji smo jos nepoznati, osim iznimaka koje ste imali.
Vecina Norvezana jos ima predodzbu o nama da smo poludivlja zemlja, nesto izmedju ist. Europe i Afrike.

A i Svedjani isto, kad god bih upoznala Svedjane vani i pitali odakle sam (izgleda vole brinete), na ime Hrvatska bi ono, tj. znaju samo di je to ali nikakvu predodzbu nemaju.
Finci isto tako.
To je sve istina.Nemojmo se zavaravati da oni musle da smo mi nešto specijalno, oni misle da smo mi debelu balkan gdje se nekad vodio rat i to je to! Čisto se iznenade kad vide sve to... Oni su oduševljeni morem, klimom ali hoće i sadržaj i određenu razinu smještaja. Ovi Fincu su bili oduševljeni, ja im rekla dovedite mi goste imaš proviziju! Mislim ako bi više ljudi bilo gore oglašeno na nekoj od nihovih lokalnih stranica možda bi se nešto jače počelo dešavati..ali za to treba malo veći broj smještajnih jedinica a ne sporadični
Ako nešto saznam javit ću... Uostalom proguglajte sami, uvijek se nešto otkrije
Le ciel is offline  
Old 23.08.2013., 14:40   #16
Sorry za greške u pisanju jer sve pišem preko iphona...
Le ciel is offline  
Old 23.08.2013., 14:40   #17
Mladje generacije, rodjeni od 1980-te nadalje (rodjeni 80-te je vec polako "srednja dob" ) nadalje i ne znaju da je kod nas bio nekakav rat, cak ni Talijani. Kad ih pitas, oni se zblenu da je relativno nedavno bio rat igdje u Europi.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 23.08.2013., 14:48   #18
Quote:
Ronaldo9 kaže: Pogledaj post
ta priča s skandinavcima mi je komedija
svi znaju da su to dobre platiše , da s njima nema problema i onda guraju
priču i čekaju ko će se uhvatit
onaj ko zna kako doć do skandinavaca neće to tek tako podijelit s ostalima
meni su prijatelju u Splitu prije neki dan Norvežani bookirali 5 dana 9.mjesec po 130 eura dan , stan koji se u srcu sezone renta za 100 eura
ne znam kako je doša do njih , nije mi odgovoria janso i glasno
Pa Skandinavci su u prosjeku najbogatiji u Europi,tako da im nase cijene zaista nisu skupe.Zasto ih je malo u Hrvatskoj,pa vjerojatno zato jer je nasa reklama vrlo slaba na skandinavskim trzistima,a i to nisu neke mnogoljudne zemlje. Prije rata je bilo dosta Danaca i Svedana,a sada se pomalo vracaju,ali najvise u kampove.
babas is offline  
Old 23.08.2013., 14:51   #19
Quote:
Le ciel kaže: Pogledaj post
To je sve istina.Nemojmo se zavaravati da oni musle da smo mi nešto specijalno, oni misle da smo mi debelu balkan gdje se nekad vodio rat i to je to! Čisto se iznenade kad vide sve to... Oni su oduševljeni morem, klimom ali hoće i sadržaj i određenu razinu smještaja. Ovi Fincu su bili oduševljeni, ja im rekla dovedite mi goste imaš proviziju! Mislim ako bi više ljudi bilo gore oglašeno na nekoj od nihovih lokalnih stranica možda bi se nešto jače počelo dešavati..ali za to treba malo veći broj smještajnih jedinica a ne sporadični
Ako nešto saznam javit ću... Uostalom proguglajte sami, uvijek se nešto otkrije
U pravu si budući da imam poznanike koji su za vrijeme rata otišli u Švedsku jer je brak bio mješani ,oni misle da smo mi Balkan i još nismo ni r od razvikanosti kod njih ..šteta na tome treba poraditi kako neznam ali mi smo za njih još neotkriveno tržište!
jelenko 1 is offline  
Old 23.08.2013., 14:55   #20
wimdu

Iz Wimdu mi poslali objašnjenje zašto mi je uplaćen manji iznos. Govore da sam tražila njihove specijalne usluge prevođenja!!!!!!
Niti jesam niti znam o čemu se radi,šalju mailove svako malo nerazumljivog sadržaja. nigdje nema konkretno ničega sve rekla kazala ..Nisam zadovoljna razvojem situacije!
Sreća pa izno nije bio neki veliki ali šta reći.....neznam jel se nekom slično desilo!
Nebitno AIRBNB mi je popunio 3 dana u 9. mjesecu! I opet dokazali da su za mene broj 1!
jelenko 1 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:00.