Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Trač partije

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2005., 10:44   #2001
pa dobro kako se niko ne osvrne na novu informaciju iz story novine o aniston-pitt razdvodu tj. da nije istina kako aniston veli da su se razveli jer ona nije željela djecu čak dapače ona želi djecu već su se razveli jer je anđelina bila kap koja je prelila čašu....oće kazat da ju je brad pitt varao od samog početka braka i zato je uzoriti brak puknijo!!!!!
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Old 23.06.2005., 10:46   #2002
a što se tiče bobanovih ja baš imam informaciju od osobe koja se zadnjih nekliko mjeseci družila s leonardom i kaže ta osoba da ona jako puno pije tulumari i mjenja dečke da gosp. boban čak nekad i udari nju po njenoj brnji ne bi li se smirila...a ima bit da su se privremeno umirili...a što se tiče neplodnosti mislim da je problem do njega a ne do nje
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Old 23.06.2005., 11:13   #2003
Quote:
sanjalica kaže:
jer su mi baš "dragi" , pa ne bi htjela širiti možda netočne informacije

no ovo je tračerska rubrika, zar ne, pa mogu malo...naime, navodno Zvone ima godinama ljubavnicu, a Lea je zbog toga svojevremeno jako puno pila, a sada se kljuka hormonima jer on inzistira na "njihovom" (čitaj: od njegovih famoznih spermića) dijetetu, te da Marija i Gabrijel (mislim da se tako zovu) ne nose njegovo prezime jer nisu njegova krv

ne vjerujem ni pola od toga, osim onoga da ima ljubavnicu, možda i nekoliko njih, no, takve priče kruže po kuloarima
Ima on nekoliko ljubavnica.....100% provjereno
__________________
.....and I miss You like the desert miss the rain.....
bionda is offline  
Old 23.06.2005., 12:19   #2004
znači da prema ovoj mojoj informaciji lea samo njemu vraća milo za drago
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Old 23.06.2005., 13:51   #2005
mene zanima ovo kad pišete sto% provjereno jel to znači da ste vi "ta druga strana"...

meni uz trač puno bolje sidne:
ma rekla mi je frendica, od njegove žene strica neviste brat.

100% izgleda tako otužno i nepotrebno

btw, Leonardica je ta koja je par puta pobacila, bilo u 100% provjerenim tiskovinama i mislim da joj to baš je bad (ovo nije 100%)

ona je navodno jaaaako tila ostat u milanu, a on se tija vrnit i započet znanstveno/ politčko/ humanističku karijeru.

e, onda je on jope otiša i milano, tamo raducka ko neki kakti nogometni komentator i ona ja jope sama na Balkanu. al smiješe se danas sa kioska...
beatrice is offline  
Old 28.06.2005., 17:33   #2006
pa koke, ne mogu vjerovat da NITKO nije komentirao intervju Vlatke Pokos u Gloriji... Citam, suze brisem od smijeha, padam sa stolca...

obavezno procitati

A u moj sig od danas nadalje idu ove recenice

"Kod nas su u modi instant zvjezdice i užasava me da ti ljudi vladaju medijima, iako još nisu ništa u životu napravili. Uvijek su prisutne iste face, za koje je teško reći što uopće rade."


Vlatka je moj idol!!!!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 28.06.2005., 18:00   #2007
Dakle: " Nisam bez automobila, vozim grand cherokee ili jaguar, koji pripadaju mom dragom"



Nije li to onaj isti grand cherokee....

Jao, koja bijednica.
Crow Jane is offline  
Old 28.06.2005., 18:04   #2008
a izjava o zenidbi. a dala bi ljevo jaje da se uda

dragi!

.
Billi is offline  
Old 28.06.2005., 18:21   #2009
Quote:
kemik kaže:
"Kod nas su u modi instant zvjezdice i užasava me da ti ljudi vladaju medijima, iako još nisu ništa u životu napravili. Uvijek su prisutne iste face, za koje je teško reći što uopće rade."


Vlatka je moj idol!!!!
Rečenice li
__________________
x
Elektra is offline  
Old 28.06.2005., 18:26   #2010
Quote:
Crow Jane kaže:
Dakle: " Nisam bez automobila, vozim grand cherokee ili jaguar, koji pripadaju mom dragom"



Nije li to onaj isti grand cherokee....
...bez kojeg ona ne bi bila gdje jest? Dok se nekom ne smrkne, drugome ne osvane.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Old 28.06.2005., 23:03   #2011
Quote:
Crow Jane kaže:
Nije li to onaj isti grand cherokee....
jao, kako se nadam da to nije bas TAJ isti...
ponekad, kad ju vidim tako blaziranu i glupu, postane mi beskrajno zao sto je Ena poginula. Jebote, kako bi ona obrisala pod s pokosicom kad bi se ova pocela motat oko njenog muza (a bi, sigurna sam da bi)!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 29.06.2005., 11:03   #2012
eto mene opet...

jesmol' ovdje pricale o tome tko je otac od malog princa Harry-ja. izgleda da to nije zanimalo samo nas, nego je kraljevska family ipak trazila Dianu da dokaze... I ona dokazala...

ma jebes DNA!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 29.06.2005., 11:11   #2013
Taj mi je mali, sto stariji to zgodniji.
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Old 29.06.2005., 11:37   #2014
Quote:
Billi kaže:
a izjava o zenidbi. a dala bi ljevo jaje da se uda

dragi!

.
viš da je vlatka proširila vidike i u 30.ima svatila da joj udaja nije bitna
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 05.07.2005., 12:30   #2015
pogledajte fotke ane saso u jutarnjem danas. koja ruzna faca
cini se da joj je tijelo domet
Billi is offline  
Old 07.07.2005., 01:26   #2016
Bejb, da mi netko da priliku, ja bih odma potpisala "za" tu facu i to tijelo.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Old 07.07.2005., 10:42   #2017
Hej, a zna netko što je s aferom Giriček?
Anastasia is offline  
Old 07.07.2005., 12:42   #2018
evo pise u Storyu da sva ki put kad ON dodje po curicu, dijete pocne histericno plakati (navodno cim vidi njegov auto)...a on bi sad htio sa djetetom na ljetovanje...
Neznam, ON mi bas nije simpatican, izgleda mi hladno i bahato, vise drzim njenu stranu...
cutecat is offline  
Old 07.07.2005., 13:34   #2019
Quote:
cutecat kaže:
evo pise u Storyu da sva ki put kad ON dodje po curicu, dijete pocne histericno plakati (navodno cim vidi njegov auto)...a on bi sad htio sa djetetom na ljetovanje...
Neznam, ON mi bas nije simpatican, izgleda mi hladno i bahato, vise drzim njenu stranu...
kao i svako dijete kad nekoga ne pozna!

zašto ne pozna, to je drugi par rukava...
Pink Lemon is offline  
Old 07.07.2005., 16:33   #2020
Quote:
Billi kaže:
pogledajte fotke ane saso u jutarnjem danas. koja ruzna faca
cini se da joj je tijelo domet
a kaj kazes na ovu MISS ITALIJE u danasnjoj Gloriji


link na sliku
aola is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:25.