Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.01.2015., 14:43   #6281
Quote:
Tyrion the Lion kaže: Pogledaj post
Koliko su kvalitetni bjelanjci u prahu tipa ovaj: http://www.myprotein.com/sports-nutr...10529687.html?
molim odgovor.
Tyrion the Lion is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 14:49   #6282
Odgovorili bi ti da znamo, možda da zaobiđeš izvođenje kerefeka i jedeš jaja / whey?
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 16:39   #6283
Quote:
Tyrion the Lion kaže: Pogledaj post
molim odgovor.
Nutritivna vrijednost je ok no skuplje od whey.

Pa ti biraj.
__________________
Kad joysticka nema, miševi kolo vode!!
Jericho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 18:40   #6284
Glupost sigurno nije isto kao i čisti bjelanjak, odi na neko selo kupi brdo jaja gdje je jeftinije domaćih i imaš za mjesec dana puno bjelanjaka, pravih!

I uz to još piješ whey koji ti je jeftiniji od ovog, kako ne razumiješ da će uskoro počet izbacivat "holy protein, blessed by jesus" drži se nečeg što znaš da je provjereno i da mnogo ljudi koristi

Ne govorim da ne valjaju ovi bjelanjci u prahu ali...
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 19:15   #6285
Pozdrav, jel zna netko za akciju kakvu whey-a, tipa bio sam uzeo My Protein 5kg manje od 500 kn bila akcija ?!!!
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 20:08   #6286
Funta je dosta skocila u zadnjih godinu dana, mislim da ce myprotein kod nas po trgovinama poskupjeti. Na myprotein.com bez popusta 5 kila bezokusnog je kostalo 435 kn, sad je cca 470. Jedino ako narucujes preko neta, da se uloviti neki popust.
EasyOn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2015., 20:43   #6287
Malo offtopic
Cikatić je prolupao

http://www.jutarnji.hr/branko-cikati...icama/1281113/
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 14:13   #6288
samo cu rec da je on jedan neinformirani debil.
chopy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 21:48   #6289
Quote:
volim čokoladu kaže: Pogledaj post

momci, momci... aj molim vas da to što ste napisali, malo potkrijepite primjerima i napišete na način da skontam što ste htjeli reći

hvala
Od puke cifre važnije je što jedeš i, obzirom na ono što želiš postići, omjer između makronutrijenata.Ako ti je zdravlje važno,naravno.
jaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 01:11   #6290
Quote:
chopy kaže: Pogledaj post
samo cu rec da je on jedan neinformirani debil.
On je malo pomješao onaj sport u kojem se on borio sa bbom izgleda
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 11:42   #6291
Quote:
Jericho kaže: Pogledaj post
Nutritivna vrijednost je ok no skuplje od whey.

Pa ti biraj.
Onda whey.
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
Glupost sigurno nije isto kao i čisti bjelanjak, odi na neko selo kupi brdo jaja gdje je jeftinije domaćih i imaš za mjesec dana puno bjelanjaka, pravih!

I uz to još piješ whey koji ti je jeftiniji od ovog, kako ne razumiješ da će uskoro počet izbacivat "holy protein, blessed by jesus" drži se nečeg što znaš da je provjereno i da mnogo ljudi koristi

Ne govorim da ne valjaju ovi bjelanjci u prahu ali...
Prihvaćeno.

Koliko bi trebao biti omjer unosa hrane za dobivanje mase?
Koristim neku app i kalorijski to je ok 2900 cal.
Omjer je pak po app 50% UH, 30% masti i 20% proteina. Jel to ok?
Po app trebam unositi 100g šećera, a banane mi same natuku 50g. Uz druge prirodne izvore šećera (voće) prije sam na 130g nego na planiranih 100g.
Tyrion the Lion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 13:50   #6292
Bolje mi zvuči 50/25/25.

Idi na što kompleksnije UH ali sada ograničavati količinu šećera je smješno, bitnije je ograničiti količinu masti jer je ona najopasnija u suficitu.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 17:25   #6293
Hvala. Poslušat ću savjet.
Mast mi nije problem.
Jedem smeđu rižu, malo tjestenine integralne, dosta žitarica. Kruh rijetko, ali uvijek integralni sa sjemenkama, kimom i sl.
Proteine mi nije problem dogurati do 25%.
Tyrion the Lion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 17:04   #6294
Pozdrav, recite mi da li se isplati uzeti My Protein whey na njuškalu. Tipa tamo ima 5kg po 410 kn ?!?
Da li je sigurna ta kupnja, ima li tko iskustva jer je super povoljno ! Npr prodavač pod imenom 'Cory' zadarska županija. Hvala unaprijed !!
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 17:15   #6295
Pogledaj mu oglase.

Pogledaj i cijenu na Myprotein.com i oduzmi 20% od te cijene, ako ispadne cirka 380kn onda je moguće da je potpuno legit jer čovjek i dalje ima profit.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 19:37   #6296
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Pogledaj mu oglase.

Pogledaj i cijenu na Myprotein.com i oduzmi 20% od te cijene, ako ispadne cirka 380kn onda je moguće da je potpuno legit jer čovjek i dalje ima profit.

Hm...a evo ispada tako nešto oko 380, koja kuna manje. Nije mu neka zarada. A opet me čudi zar postoje proteini koji nisu original My Protein, pa ekipa mulja s tim ili ?? Ne znam jel ima tko iskustva jel kupovao preko njuškala ?!
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 19:40   #6297
postoje ali to su oni koje bi trebao lagano skužiti tipa ekstremno niska cijena ili nekakav drugi sistem prijevare

pomiješaju malo
ali ako se imalo potrudiš lagano ih zaobiđeš
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 21:24   #6298
Quote:
PhillHeath kaže: Pogledaj post
postoje ali to su oni koje bi trebao lagano skužiti tipa ekstremno niska cijena ili nekakav drugi sistem prijevare



pomiješaju malo

ali ako se imalo potrudiš lagano ih zaobiđeš

Znači ova ponuda bi mogla bit OK ?! Ne kužim kako mješaju ?!?
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 21:46   #6299
Quote:
techno kaže: Pogledaj post
Znači ova ponuda bi mogla bit OK ?! Ne kužim kako mješaju ?!?
jesi izračunao kako je melodic rekao i pregledao mu profil? ako jest onda je u redu

a ima svakakvih luđaka, otvore pa mješaju ja znam jednoga koji to radi već sam pričao o tome, ali kupci su mu svi maloumni tako da je jako lagano skužit ako nije identično sve tvornički + slična cijena
PhillHeath is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 01:38   #6300
Quote:
Tyrion the Lion kaže: Pogledaj post
Onda whey.


Prihvaćeno.

Koliko bi trebao biti omjer unosa hrane za dobivanje mase?
Koristim neku app i kalorijski to je ok 2900 cal.
Omjer je pak po app 50% UH, 30% masti i 20% proteina. Jel to ok?
Po app trebam unositi 100g šećera, a banane mi same natuku 50g. Uz druge prirodne izvore šećera (voće) prije sam na 130g nego na planiranih 100g.
ako pazis na prehranu i ne jedes smeće, kalorijski suficit bi trebao biti cca 500njak cal, a na aplikaciju zaboravi, jer ne valja!


Quote:
techno kaže: Pogledaj post
Znači ova ponuda bi mogla bit OK ?! Ne kužim kako mješaju ?!?
pa pregledas pakiranje i vidis, kad se jednom otvori tvornički zapakirano to se više ne moze ponovo zatvoriti, a da ne skuzis


da li neko ima iskustva sa proteosom? navodno pakiraju sirutku u koliko god hoces kila, cijena isto nije loša....
GLAVATAR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:14.