Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.12.2010., 20:23   #41
isprike za krivo postavljen prethodni post
__________________
prodajem bubreg tream keš, a ak nema keša onda ga prodajem za porciju čevapa s lukom
slatkoprase is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 20:45   #42
Quote:
slatkoprase kaže: Pogledaj post
pozz

evo ovako nakon nekog vremena čačkanja po internetu naišla sam na ovaj recept:
500ml šampona od koprive
50ml Pantenol otopine (25kn)
50ml maslinovog ulja
50ml ricinusovog ulja (14kn - 200ml)
d3 kapi (23kn idu na recept al ja ih izmolila bez recepta u ljekarni )
2ampule b6 kapi (6kn)
2ampule b12 kapi (6kn)
1ampula vitaminae
50ml rakije (komovica)

http://img130.imageshack.us/img130/2135/dsc050020.jpg

e sad mene zanima (posto nisam nigdje to mogla naci) - zar nije da ako bi se stavilo 50ml maslinovog ulja i 50ml nerafiniranog ricinusovog ulja; zar nije da bi to bilo full masno da se samo opere glava s tim, ispere lagano i to je to?
sve su cure uglavnom samo komentirale kako im je kosa bila fenomenalna nakon toga, uzasno puno izrasla i bla bla bla...no sta je s toliko ulja u receptu?

i ako netko zna za ovaj recept, da li mi moze reci koliko treba staviti D3 kapi u tu cijelu smjesu?
Je li ti pomogao taj recept na kraju?
Ja sam sad ostala bez dosta kose zbog ekstenzija,a moja kosa je inače slaba, pa tražim nešto što će mi pomoći...

Čula sam da je super šampon od nafte i Vichy-eve ampule za poticanje rasta kose...
Molim vas da mi kažete ako je netko od vas koristio što od ovog
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 22:25   #43
Te vichy ampule su bezveze. Kupila ih ja i nula,mom dečku isto nije ništa pomoglo a sad ih koristi i moja frendica i pogađate rezultat? ništa naravno! Koristila sam ih 3 mjeseca i sad mi je žao zbog potrošenih novaca
što se tiče ovog recepta čula sam da je odličan i ja redovno prije pranja kosu natrackam ricinusovim,maslinovim i čičkovim i kosa mi je presavršenaaa,blješti,pobujnila se i raste vjerujem da ovo sličan efekt ostavlja
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 02:56   #44
Nije istina, da današnji šamponi za rast kose nisu učinkoviti . Ja potvrđujem da jesu i kvalitetni su ako birate one malo boljeg brenda i naravno nešto skupljeg .
Ja sam se osobno uvjerila u djelovanje, šampona,losiona, i sprejeva za poticaj rast kose . Koristila sam gotovo sve, dok mi sve nije dosadilo, pa bih sad htjela opet nešto nepoznato. Imala sam šok u glavi i na glavi nakon farbanja,blajhanja,ekstenzija, i svih loših frizura koje su utjecale na njezin daljnji rast kose. Kasnije sam pustila kosu na miru, i sporo je rasla kao inace,no kad sam pocela korisiti šampon Schwarzkopfa dr.hoting roza bočica,mirišljave prozirne emulzije kao žvakača guma i to u kombinaciji s losionom zelene emulzije marke KRON , moja kosa nakon tocno mjesec dana se preporodila , nakon ekestenzija vrhovi su izravnati,kosa, ispucalim vrhovima ni traga, dobila sam novu kosu mekana,podatna sjajna, a kad se korijen kose oporavi logicno je i da mi je i brže narasla do 2x više nego inace .
No kada sam sve manje vise isprobala, pa cak i one ogavne merz dražeje tu sam spiskala novce na 3-4 bočice zaredom, ne hvala više , gutati te tablete, nije pametno a istina je da su svi sastojci potrebni koji su na poleđini bočice navedeni, ali svakako te tablete dulje od mjesec dana ne bi trebalo korisiti, koristila sam još jedne od naturala pivski kvasac, od njih nije bilo rezultata, no merz su djelovale donekle dok sam ih koristila .
Samo jedan savjet cu dati iz kojeg sam ponesto pametno napokon naucila !
Ni u ludili nemojte pocet prckati po kosi, minival,ekstenzije,stalno blajhanje i sl. pokvarit ce te kosu na duzi vijek , pa nema plakanja poslije .
Uglavnom , pokušajte sa ovim subrina losion, nivea for men, balea men, fitoval nije dobar meni, masti mi kosu.
Neto skuplje je i jako,jako dobro evo sad ih reklamiram to su definiitvno KRON PROIZVODI ZA KOSU . Stoje iza svake svoje napisane rijeci
__________________
Scientia est potentia
melisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 22:45   #45
Kupila sam si sad Das gesunde plus tablete za kosu i nokte... pitanje za cure koje su već pile te tablete, je li vam zlo ako popijete 2 odjednom?
Subrina šampon i losion koristim neko vrijeme, za sada ne vidim napredak jer nemam izrast,sutra se farbam u svjetlije pa ću vam javiti ako vidim kakav pomak...
Makar je sve oko i placebo,uzdam se u onih 40% djelovanja istog :P
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 18:19   #46
Za brži rast probajte napraviti pakung od ricinusovog i maslinovog ulja...ostavite na glavi minimalno sat vremena... I ako vam možda neće brzo rasti, barem čete dobiti sjajnu, mekanu i lepršavu kosu... Meni je ricinusovo ulje učvrstilo trepavice.

Ja trenutno koristim Suhi pivski kvasac od enciana u kapsulama i predobar je! Počela mi je rasti mlada kosa i općenito mi kosa brzo raste od toga! Prvi rezultati se veoma brzo vide. A i jeftin je 25 kn u ljekarni... Zaista je odličan
SweetBabyDolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 00:26   #47
ja sam koristila kal i das gesunde za kosu i obadva su mi bila super. kal je bio bolji, ali je i puno skuplji.
vichy šampon i ampule su mi bile jako dobre za prestanak ispadanja kose, a i kosa se više sjajila od tog šampona.
meni je ricinusovo ulje na vlasištu jako mastilo kosu, iako sam je dobro našamponirala i isprala.
a encian kao marku i njihovu nekvalitetu neću niti komentirati. ja bi ih zabranila na tržištu kao i natural wealth...
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 13:50   #48
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
ja sam koristila kal i das gesunde za kosu i obadva su mi bila super. kal je bio bolji, ali je i puno skuplji.
vichy šampon i ampule su mi bile jako dobre za prestanak ispadanja kose, a i kosa se više sjajila od tog šampona.
meni je ricinusovo ulje na vlasištu jako mastilo kosu, iako sam je dobro našamponirala i isprala.
a encian kao marku i njihovu nekvalitetu neću niti komentirati. ja bi ih zabranila na tržištu kao i natural wealth...
Meni je pomoglo ricinusovo ulje najviše za trepavice, na kosu sam ga par puta stavila i bila mi je super mekana i sjajna.
Suhi pivski kvasac mi je jako pomogao od Enciana, a za natural wealth se u potpunosti slažem...

Ali svi smo različiti, svakome nešto drugo pomogne.
SweetBabyDolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 22:17   #49
Quote:
SweetBabyDolly kaže: Pogledaj post
Meni je pomoglo ricinusovo ulje najviše za trepavice, na kosu sam ga par puta stavila i bila mi je super mekana i sjajna.
Suhi pivski kvasac mi je jako pomogao od Enciana, a za natural wealth se u potpunosti slažem...

Ali svi smo različiti, svakome nešto drugo pomogne.
da,i meni je ricinus super za trepavice, ali na vlasištu nikako...
za kosu mi je još dobro i arganovo i avokadovo ulje u kojima znam otopiti shea butter jer mi je kosa jako suha, ali to stavljam na cijelu kosu ,osim na vlasište.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2011., 19:17   #50
Quote:
NinaLady kaže: Pogledaj post
Kupila sam si sad Das gesunde plus tablete za kosu i nokte... pitanje za cure koje su već pile te tablete, je li vam zlo ako popijete 2 odjednom?
Subrina šampon i losion koristim neko vrijeme, za sada ne vidim napredak jer nemam izrast,sutra se farbam u svjetlije pa ću vam javiti ako vidim kakav pomak...
Makar je sve oko i placebo,uzdam se u onih 40% djelovanja istog :P

Pozdrav! Ja sam ti koristila das gesunde plus , najdulje mjesec dana i onda sam shvatila da ne zelim niti tablete ni kapsule . Jer ionako nema nekog napretka ako ne pijes redovito bez pauziranja . No razlika izmedu njih i merz special drazeja je da su ove merz opskrbljene sa nesto malo vise sastojaka , nego das gesunde . Tako da se sve svodi na isto .
Korisitila sam subrina tonik od hmelja, bila sam zadovoljna kosa je pocela davati znakove zivota , jer kod tonika je vazno da dodje u potpun doticaj sa tjemenom i tako lagano masirati da dodje do prokvljenosti a pritom kroz vrijeme i raste kosa . Vjerujte da djeluje jer su kod šampona za kosu važni sastojci to uvijek gledajte , takodjer kadulja,hmelj,KOPRIVA,ružmarin je idealni miks bombe za rast kose . Znam jer sam sve isprobala za kosu .
Iduce sto cu kupiti je od dr. Swarchkopf tonik za kosu ima predivan miris
Jeste li to koristili
__________________
Scientia est potentia
melisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 17:17   #51
Quote:
melisa kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Ja sam ti koristila das gesunde plus , najdulje mjesec dana i onda sam shvatila da ne zelim niti tablete ni kapsule . Jer ionako nema nekog napretka ako ne pijes redovito bez pauziranja . No razlika izmedu njih i merz special drazeja je da su ove merz opskrbljene sa nesto malo vise sastojaka , nego das gesunde . Tako da se sve svodi na isto .
Korisitila sam subrina tonik od hmelja, bila sam zadovoljna kosa je pocela davati znakove zivota , jer kod tonika je vazno da dodje u potpun doticaj sa tjemenom i tako lagano masirati da dodje do prokvljenosti a pritom kroz vrijeme i raste kosa . Vjerujte da djeluje jer su kod šampona za kosu važni sastojci to uvijek gledajte , takodjer kadulja,hmelj,KOPRIVA,ružmarin je idealni miks bombe za rast kose . Znam jer sam sve isprobala za kosu .
Iduce sto cu kupiti je od dr. Swarchkopf tonik za kosu ima predivan miris
Jeste li to koristili
Bezveze mi je bio, 100x bolji mi je Subrinin tonik
Nemoj ga kupovati samo zato kaj ti fino miriši


Ja sad pijem po 2 kapsule Haar vital komplex dnevno nakon jela...
Ne znam djeluje li, koristim ih tek 10 dana...
Jedino sam primijetila da mi je je od Subrina šampona i tonika ojačala kosa i da imam dosta mlade kose, počela je rasti na dijelu čela gdje sam bila doslovna proćelava..
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2011., 01:34   #52
pozz svima! dr.hoting active f šampon i tonik- po mom mišljenju dosta dobra kombinacija protiv ispadanja i jačanja kose... što se tiče bržeg rasta ne sjećam se, davno ga koristih... )))
carica24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 17:52   #53
Dr.hoting active f šampon je meni osobno bio jedno lijepo otkrice za "preporod kose" obnovio mi je strukturu vlasi,nahranio kosu svim mogucim sastojcima i vitaminima,kosa je dobila na volumenu, primjetila sam pomak kod rasta kose, jer svi ti odabrani sastojci su za intenzivno liječenje loše kvalitete kose, ili oštećene osim toga predivno miriše, lijepo zapjeni kosu, ima ga dovoljno nije skup . Nedavno sam ga tražila u dm-a da ga kupim, no povukli su ga iz prodaje.
Dkle kupila sam kron šampon koristim ga tek nekoliko dana, a zadovoljna sam . Dakle ako želite pomoći svojoj kosi def. kupite preparate tipa ovo što sam ja kupovala i koristila
__________________
Scientia est potentia
melisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 00:10   #54
Quote:
melisa kaže: Pogledaj post
Dr.hoting active f šampon je meni osobno bio jedno lijepo otkrice za "preporod kose" obnovio mi je strukturu vlasi,nahranio kosu svim mogucim sastojcima i vitaminima,kosa je dobila na volumenu, primjetila sam pomak kod rasta kose, jer svi ti odabrani sastojci su za intenzivno liječenje loše kvalitete kose, ili oštećene osim toga predivno miriše, lijepo zapjeni kosu, ima ga dovoljno nije skup . Nedavno sam ga tražila u dm-a da ga kupim, no povukli su ga iz prodaje.
Dkle kupila sam kron šampon koristim ga tek nekoliko dana, a zadovoljna sam . Dakle ako želite pomoći svojoj kosi def. kupite preparate tipa ovo što sam ja kupovala i koristila

Pošto sam prije godinu-2 prestala s mijenjanjem šampona jer mi se od 95% njih mastila kosa stalno kupujem isti pa više nisam ni upućena što je novo zanima me gdje ima za kupiti kron šampona i kako im se kreće cijena?
Puštam kosu već dulje vrijeme, ali presporo raste ... šišam se svaka 2 mjeseca (vrhove), ali imam osjećaj kao da mi frizerka uvijek ošiša i to malo što mi naraste, ne znam više kako bih ubrzala stvari malo.
Unaprijed hvala
Zmej is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 16:22   #55
Quote:
Zmej kaže: Pogledaj post
zanima me gdje ima za kupiti kron šampona i kako im se kreće cijena?
Kozmo, DM - za druge nisam upućena...70-ak kuna je šampon, onaj losion za rast/regenerator je skuplji 180... mislim da bi bilo najbolje uzeti oboje ako hoćeš neke brže/bolje rezultate
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2011., 20:03   #56
Hvala Potražit ću dakle u dm-u pošto kod mene nema Kozma -.-"
Zmej is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 22:16   #57
Kupi definitivno u dm jer je nešto jeftinije nego u kozma . Ja sam platila šampon 65kn,losion sam također još prije imala on je 75kn, a sprej je svugdje 180kn .
Kupi za početak šampon od krona,jer toliko su me oduševili da ih od srca preporučujem svima koji imaju problema sa rastom kose i sl . jer to nije običan šampon već reparator oštećene kose, gledam na netu dojmove drugih i većina ih je prezadovoljno , jer stoje iza svake napisane riječi .
Imam želju kupiti sprej jer def. želim sve njihove proizvode isprobati, no čini mi se za sada ništa jer je veoma skup, ali znam da je to opravdana cijena, jer su stvarno veoma kvalitetni . Ako imaš masnu kosu kron ti ovdje ne može pomoći je ron več ima svoje namjensko djelovanje na određene probleme vlasišta, tako da ja u biti kosu perem svaki drugi dan :/
p.s. Kupi taj KRON nećeš požaliti
__________________
Scientia est potentia
melisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 15:55   #58
Cure

toplo preporučam



Dovoljna je samo kombinacija - kapsule i šampon

Imate za kupit u svakom DM-u
__________________
✽2.7.2010. - M ✽
orGinaLna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2011., 13:50   #59
Quote:
melisa kaže: Pogledaj post
Kupi definitivno u dm jer je nešto jeftinije nego u kozma .
kod mene u gradu je u Kozmu Kron već dugo snižen...dakle, ne mora nužno biti u DM-u jeftiniji treba malo prošvrnjati...btw. drže ga i u BIPI
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 12:37   #60
Dakle znači. Kupila sam si maloprije od Schwarzkopfa ACTIV tonik...no...stavr je u tome što piše da je za muškarce, onaj plavi jelte. Koristila sam prije rozi za žene...i ermmm...sad mi je malo, eto prpa, ak ćem koristiti ovaj za mužjake, hoće li meni otpasti kosa ili što? Zaista, je li mi pametno to koristiti ?


*Razlog što sam ga uopće kupila je što je sa 70 kn spao na 30
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:00.