Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.08.2012., 00:10   #1
Jesam li ja kriva za ovo?

Početak jednogodišnje veze bio je strastven, s njegove strane svemirska ljubav (a bome i s moje na početku), nosio me kao kap vode na dlanu, zajednički život… A ja… Prije tri mjeseca počela sam sumnjati u njega… Ne u smislu da me vara, nego želim li ja zapravo živjeti s njime, da li imamo budućnost… To je naravno proizašlo iz nekih problema…

Iznijela sam mu svoj problem iskreno, rekla sam mu što me muči bez deranja, bez predbacivanja, stvarno na najnormalniji mogući način… Umjesto da razgovaramo, on je šokiran, odmah želi prekid, pa cmizdri, pa se pravi hladan i ne želi razgovarati…

Mogli smo ovo zajedno riješiti, normalnim razgovorom. Mogao mi je dopustiti da se osjećam kako se osjećam, a ne mi nabijati krivicu jer sam u krizi i jer me strah. Povjerila sam mu se zbog toga što sam željela biti fer prema njemu, ne mu lagati i po mogućnosti to s njime riješiti… Ogolila sam svoju dušu, a dobila nezrelu reakciju… Sad ću ili posrati sebe i pomiriti se sa čovjekom koji s 52 godine ne shvaća da se krize jednostavno događaju i da ih treba prebroditi. Ili ću ga ostaviti jer mi je pun kurac ljudi koji me guše na način da zahtijevaju da sve negativno držim u sebi jer oni to ne mogu podnijeti i onda se zgražaju kad na kraju puknem i odjebem ih jednom za svagda.

Imam li nerealan pogled na sve ovo? Jer ja njega volim i najradije bih priznala da sam u krivu, samo da sve ovo prođe i da sve opet bude u redu
SamoČitam is offline  
Old 15.08.2012., 00:18   #2
sta si ti ocekivala da ce napraviti covjek kojemu si rekla da sumnjas da imate buducnost zajedno, da ne zelis zivjeti s njime ? mislila si da ce te nagovarati i moliti ?
ocito imas dovoljno godina pa mi nije bas jasno kako si to izvela bas
dodo89 is offline  
Old 15.08.2012., 00:23   #3
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
sta si ti ocekivala da ce napraviti covjek kojemu si rekla da sumnjas da imate buducnost zajedno, da ne zelis zivjeti s njime ? mislila si da ce te nagovarati i moliti ?
ocito imas dovoljno godina pa mi nije bas jasno kako si to izvela bas
Glupo sam to izvela, eto kako

Nisam uopće priželjkivala moljenje i nagovaranje, htjela sam da porazgovaramo o tome kako ćemo riješiti te neke probleme... Moguće da se to sve na van činilo ovako loše kao što si prikazao... Fuck.
SamoČitam is offline  
Old 15.08.2012., 00:25   #4
pogledaj si top temu "znakovi ...."

partner koristi manipulatorske fore i emocionalne ucjene.
__________________
"Snovi se ostvaruju. Da nije tako, priroda nas ne bi poticala da ih imamo" - John Updike
Mladenac is offline  
Old 15.08.2012., 00:31   #5
Quote:
Mladenac kaže: Pogledaj post
pogledaj si top temu "znakovi ...."

partner koristi manipulatorske fore i emocionalne ucjene.
koji kurac jebote ? jel ti to ozbiljno ?
di je tu netko nekoga ucjenio ?
dodo89 is offline  
Old 15.08.2012., 00:47   #6
mislim da nisi postupila nimalo zrelo. njegova reakcija nije čudna. sva ta sila informacija koje si slagala u glavi mu je isporučena u jednom mahu kao iznenađenje. vjerojatno čovjeku treba vremena da procesira i prihvati što si sve rekla. meni bi isto bilo koma da mi netko kaže nešto tako veliko, a ja živim u uvjerenju da nam cvatu ruže. i onda instant očekuje da to staloženo primim i idem tu osobu tješiti.
MyNameIsJane is offline  
Old 15.08.2012., 00:50   #7
Quote:
MyNameIsJane kaže: Pogledaj post
mislim da nisi postupila nimalo zrelo. njegova reakcija nije čudna. sva ta sila informacija koje si slagala u glavi mu je isporučena u jednom mahu kao iznenađenje. vjerojatno čovjeku treba vremena da procesira i prihvati što si sve rekla. meni bi isto bilo koma da mi netko kaže nešto tako veliko, a ja živim u uvjerenju da nam cvatu ruže. i onda instant očekuje da to staloženo primim i idem tu osobu tješiti.
Hvala na odgovoru

Hjoooj, di je meni pameti bila...
SamoČitam is offline  
Old 15.08.2012., 01:23   #8
Iz kojih problema je proizašlo tvoje djelovanje u smjeru u kojem se tennutno stanje razvilo?
Što se dogodilo da si počela sumnjati imate li budućnost itd.?
Deedy is offline  
Old 15.08.2012., 01:59   #9
Quote:
SamoČitam kaže: Pogledaj post
Početak jednogodišnje veze bio je strastven, s njegove strane svemirska ljubav (a bome i s moje na početku), nosio me kao kap vode na dlanu, zajednički život… A ja… Prije tri mjeseca počela sam sumnjati u njega… Ne u smislu da me vara, nego želim li ja zapravo živjeti s njime, da li imamo budućnost… To je naravno proizašlo iz nekih problema…

Iznijela sam mu svoj problem iskreno, rekla sam mu što me muči bez deranja, bez predbacivanja, stvarno na najnormalniji mogući način… Umjesto da razgovaramo, on je šokiran, odmah želi prekid, pa cmizdri, pa se pravi hladan i ne želi razgovarati…

Mogli smo ovo zajedno riješiti, normalnim razgovorom. Mogao mi je dopustiti da se osjećam kako se osjećam, a ne mi nabijati krivicu jer sam u krizi i jer me strah. Povjerila sam mu se zbog toga što sam željela biti fer prema njemu, ne mu lagati i po mogućnosti to s njime riješiti… Ogolila sam svoju dušu, a dobila nezrelu reakciju… Sad ću ili posrati sebe i pomiriti se sa čovjekom koji s 52 godine ne shvaća da se krize jednostavno događaju i da ih treba prebroditi. Ili ću ga ostaviti jer mi je pun kurac ljudi koji me guše na način da zahtijevaju da sve negativno držim u sebi jer oni to ne mogu podnijeti i onda se zgražaju kad na kraju puknem i odjebem ih jednom za svagda.

Imam li nerealan pogled na sve ovo? Jer ja njega volim i najradije bih priznala da sam u krivu, samo da sve ovo prođe i da sve opet bude u redu
Načelno, ne smatram da si krivo postupila pokušavajući riješiti svoje nedoumice iskrenim i otvorenim razgovorom. No, pitanje je jesi li ti svih tih mjeseci nezadovoljstva, sumnji i dvojbi koji su proizašli iz sasvim konkretnih problema o svemu tome šutila, ne odajući ničim do znanja kako se osjećaš?
Kako god bilo, takvu reakciju odrasle osobe koja na pokušaj iskrenog razgovora ( pa makar i netaktičnog ) cmizdri, duri se, inati i odbija razgovarati smatram prilično nezrelom.
Ne znam je li ovo izoliran slučaj ( a najčešće nije ) ili je on i do sada po istom principu 'rješavao' probleme u vašem odnosu. Je li upravo to razlog tvome nezadovoljstvu?

Također, kad izjaviš u zadnjem dijelu posta kako bi ti sad najradije priznala da si u krivu, slabašan srh sumnje pada i na tvoju zrelost
Nezadovoljna si i imaš određene sumnje u kvalitetu vašeg odnosa. Po kojim točkama si ti tu kriva? Ili si zadovoljna ili si nezadovoljna.
Ako si zadovoljna, onda ne stvaraj probleme gdje ih nema.
Ako si nezadovoljna, zašto misliš da će tvojim deklarativnim priznanjem neke imaginarne krivnje 'opet sve biti u redu'?
I kako to misliš: 'da opet sve bude u redu'? Ako je bilo sve u redu zašto si osjećala nezadovoljstvo?
__________________
Nije loše...
olivera0 is offline  
Old 15.08.2012., 08:19   #10
Quote:
SamoČitam kaže: Pogledaj post
Iznijela sam mu svoj problem iskreno, rekla sam mu što me muči bez deranja, bez predbacivanja, stvarno na najnormalniji mogući način… Umjesto da razgovaramo, on je šokiran, odmah želi prekid, pa cmizdri, pa se pravi hladan i ne želi razgovarati…
Počeli su te gušiti problemi u toj vezi, pokušala si razgovarati o tim problemima, dobila reakciju 15-godišnjeg razmaženka - i ti tražiš gdje si pogriješila???

"Jako ga voliš" - jesi li sigurna da se u tom uvjerenju ne krije strah od toga kako će izgledati život bez njega, strah od samoće (jer u tim godinama nije najjednostavnije naći nekog s kim ćeš kliknuti)?
Lord Byron is offline  
Old 15.08.2012., 10:53   #11
Quote:
SamoČitam kaže: Pogledaj post

Imam li nerealan pogled na sve ovo? Jer ja njega volim i najradije bih priznala da sam u krivu, samo da sve ovo prođe i da sve opet bude u redu
bio je predobar prema tebi, pa si iz dosade išla radit probleme? tipično žensko. nema veze, nije problem, kad te ostavi buš brzo došla sa obje noge na zemlju
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 15.08.2012., 11:40   #12
Autorice,koliko godina imaš?
Engine25 is offline  
Old 15.08.2012., 11:49   #13
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Počeli su te gušiti problemi u toj vezi, pokušala si razgovarati o tim problemima, dobila reakciju 15-godišnjeg razmaženka - i ti tražiš gdje si pogriješila???

"Jako ga voliš" - jesi li sigurna da se u tom uvjerenju ne krije strah od toga kako će izgledati život bez njega, strah od samoće (jer u tim godinama nije najjednostavnije naći nekog s kim ćeš kliknuti)?
apsolutno potpisujem, Byron je rekao sve na mjestu.
Previše si mu se dala, ne znam zašto si ustrajala kad nisi dobila povratnu informaciju. To je alarm da se trebaš odaljiti...
nuklica is offline  
Old 15.08.2012., 12:37   #14
meni nije jasno sta je tu nezrelo kad ti neka zena od 50-ak godina nakon godinu dana veze kaze mislim da mi nemamo buducnost i da ne zeli zivjeti s njime, a ti prekines s njom
o cemu imas pricati sa zenom koja ti doslovno kaze da te ne zeli ?
dodo89 is offline  
Old 15.08.2012., 12:37   #15
Quote:
SamoČitam kaže: Pogledaj post
Umjesto da razgovaramo, on je šokiran, odmah želi prekid, pa cmizdri, pa se pravi hladan i ne želi razgovarati…
....
čovjekom koji s 52 godine
Come again?

Jesi slučajno obrnula godine i dodala 8?

Ne bi bilo naodmet da napišeš koji problemi su pokrenuli to.
Apophis is offline  
Old 15.08.2012., 12:46   #16
Quote:
SamoČitam kaže: Pogledaj post
Početak jednogodišnje veze bio je strastven, s njegove strane svemirska ljubav (a bome i s moje na početku), nosio me kao kap vode na dlanu, zajednički život… A ja… Prije tri mjeseca počela sam sumnjati u njega… Ne u smislu da me vara, nego želim li ja zapravo živjeti s njime, da li imamo budućnost… To je naravno proizašlo iz nekih problema…

Iznijela sam mu svoj problem iskreno, rekla sam mu što me muči bez deranja, bez predbacivanja, stvarno na najnormalniji mogući način… Umjesto da razgovaramo, on je šokiran, odmah želi prekid, pa cmizdri, pa se pravi hladan i ne želi razgovarati…

Mogli smo ovo zajedno riješiti, normalnim razgovorom. Mogao mi je dopustiti da se osjećam kako se osjećam, a ne mi nabijati krivicu jer sam u krizi i jer me strah. Povjerila sam mu se zbog toga što sam željela biti fer prema njemu, ne mu lagati i po mogućnosti to s njime riješiti… Ogolila sam svoju dušu, a dobila nezrelu reakciju… Sad ću ili posrati sebe i pomiriti se sa čovjekom koji s 52 godine ne shvaća da se krize jednostavno događaju i da ih treba prebroditi. Ili ću ga ostaviti jer mi je pun kurac ljudi koji me guše na način da zahtijevaju da sve negativno držim u sebi jer oni to ne mogu podnijeti i onda se zgražaju kad na kraju puknem i odjebem ih jednom za svagda.

Imam li nerealan pogled na sve ovo? Jer ja njega volim i najradije bih priznala da sam u krivu, samo da sve ovo prođe i da sve opet bude u redu
je li u ovom problem?prestala ljubav i naravno da se pitaš...onda mu to kaži otvoreno,jasno i glasno......
emily_ is offline  
Old 16.08.2012., 08:06   #17
Quote:
SamoČitam kaže: Pogledaj post
Početak jednogodišnje veze bio je strastven, s njegove strane svemirska ljubav (a bome i s moje na početku), nosio me kao kap vode na dlanu, zajednički život… A ja… Prije tri mjeseca počela sam sumnjati u njega… Ne u smislu da me vara, nego želim li ja zapravo živjeti s njime, da li imamo budućnost… To je naravno proizašlo iz nekih problema…

Iznijela sam mu svoj problem iskreno, rekla sam mu što me muči bez deranja, bez predbacivanja, stvarno na najnormalniji mogući način… Umjesto da razgovaramo, on je šokiran, odmah želi prekid, pa cmizdri, pa se pravi hladan i ne želi razgovarati…

Mogli smo ovo zajedno riješiti, normalnim razgovorom. Mogao mi je dopustiti da se osjećam kako se osjećam, a ne mi nabijati krivicu jer sam u krizi i jer me strah. Povjerila sam mu se zbog toga što sam željela biti fer prema njemu, ne mu lagati i po mogućnosti to s njime riješiti… Ogolila sam svoju dušu, a dobila nezrelu reakciju… Sad ću ili posrati sebe i pomiriti se sa čovjekom koji s 52 godine ne shvaća da se krize jednostavno događaju i da ih treba prebroditi. Ili ću ga ostaviti jer mi je pun kurac ljudi koji me guše na način da zahtijevaju da sve negativno držim u sebi jer oni to ne mogu podnijeti i onda se zgražaju kad na kraju puknem i odjebem ih jednom za svagda.

Imam li nerealan pogled na sve ovo? Jer ja njega volim i najradije bih priznala da sam u krivu, samo da sve ovo prođe i da sve opet bude u redu
A zašto se pitaš da li uopće još želiš živjeti s njim? Nešto te sigurno navelo na to.
Koliko si mlađa od njega? Jel on već bio u braku? Ima dijete? Napiši malo više o tome.
Možda te samo strah budućnosti. Logično je da kada dođemo do tog koraka, počinjemo razmišljati da li je to to ili možda nije.
Kažeš da on ima 52g. Ako si puno mlađa od njega, razumijem te. Šta ću za 10 ili 15g. Kako ćemo onda?
mrvica lovran is offline  
Old 16.08.2012., 08:20   #18
Quote:
SamoČitam kaže: Pogledaj post
To je naravno proizašlo iz nekih problema…

Mogli smo ovo zajedno riješiti, normalnim razgovorom.

Imam li nerealan pogled na sve ovo? Jer ja njega volim i najradije bih priznala da sam u krivu, samo da sve ovo prođe i da sve opet bude u redu
Kakvih problema, njegova neodgovornost ili nezrelo ponašanje?
Mogli ste normalno riješiti, ovako samo imaš potvrdu da nešto ne štima i da si se s razlogom brinula.
On i želi da popustiš pred njegovim ponašanjem. Da nije sin jedinac?

Quote:
Mladenac kaže: Pogledaj post
pogledaj si top temu "znakovi ...."

partner koristi manipulatorske fore i emocionalne ucjene.
Potpis kao kuća!
Fantasyland is offline  
Old 16.08.2012., 12:27   #19
hahahaha, kao da čitam o svom bivšem... Ja sam riješila problem brzo i bezbolno, prekidom...
__________________
Prihvati svaku stresnu situaciju kao pas... Ako to ne možeš pojesti ili se s time poigrati, popišaj se na to i kreni dalje...
piva007 is offline  
Old 16.08.2012., 14:19   #20
ja bih rekao da jesi, jer tko voli čuti ''imamo li ja i ti budućnosti''....
darkripper is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger