Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2004., 18:28   #1
Zašto je ženama seks bez ljubavi loša stvar?

OK, nije svim ženama, al kolko sam ja steko dojam tako je sa većinom žena. Bar tako kažu

Mislim, ne kužim. Seks = zadovoljstvo i ništa više. Zašto biste morale ostati u vezi nakon seksa?
A znanost kaže da u seksu uživate 7 (slovima: sedam) puta više od nas muškaraca. I puno lakše i brže dobite orgazam.
I ne samo to, nego je ženi prosječnog izgleda puno lakše nać tipa nego obratno.

To mi je recimo jedna od najvećih enigma međuljdskih odnosa.
Ajde OK, kužim ženu koja je prešla dvajspetu, ima dobar, siguran posao pa razmišlja o udaji... pa kužim da bira partnere. Ni ja se ne bi udao za prvu koju nađem.

Kaj se tolko bojite da će vam drugi govoriti da ste "kurva"





Da sam ja mlada žena sekso bi se svaki dan
Mljacko is offline  
Old 06.09.2004., 18:54   #2
Re: Zašto je ženama seks bez ljubavi loša stvar?

Quote:
Mljacko kaže:
Kaj se tolko bojite da će vam drugi govoriti da ste "kurva"
To je glavni razlog. Osjecale bi se iskoristeno, koliko god one uzivale.
__________________
Kako oblikovati potpise
Zmaj is offline  
Old 06.09.2004., 18:56   #3
A ja da sam muško jebala bi sve što hoda

Odgoj stari moj, jednostavno. Nije se svaka kadra nositi s pritiskom okoline. Sumnjam da bi majka bila ponosna na kćer što svaki vikend dovodi drugog doma u svrhu sexualnog ispražnjavanja. Dok se sinu tolerira da mijenja cure, to je, kao, normalno

A i biologija - žena bira najboljeg kojem će podariti svoje jajašce dok muškarci imaju potrebu sijati svoje sjeme na što više lokacija
Tinchi is offline  
Old 06.09.2004., 18:58   #4
Quote:
Tinchi kaže:
A ja da sam muško jebala bi sve što hoda

Odgoj stari moj, jednostavno. Nije se svaka kadra nositi s pritiskom okoline. Sumnjam da bi majka bila ponosna na kćer što svaki vikend dovodi drugog doma u svrhu sexualnog ispražnjavanja. Dok se sinu tolerira da mijenja cure, to je, kao, normalno

A i biologija - žena bira najboljeg kojem će podariti svoje jajašce dok muškarci imaju potrebu sijati svoje sjeme na što više lokacija
Potpisujem
sassy1 is offline  
Old 06.09.2004., 19:33   #5
Žene više uživaju u seksu zato šo je to za njih biološki bitnije iskustvo. Uvjetovane su da se više suzdržavaju i biraju partnera. Potom, kad ga nađu, užitak je velik kako bi lakše prihvatile i sljedeću fazu - trudnoću.

Ljubav u svemu tome je proces kojim se osigurava i materijalna pomoć partnera te zaštita u ovom zahtijevnom svijetu punom fizičkog, emocionalnog i intelektualnog zlostavljanja.

Pa tko voli, nek izvoli. :zijeva:
Kesten is offline  
Old 06.09.2004., 19:55   #6
Quote:
Kesten kaže:
Žene više uživaju u seksu zato šo je to za njih biološki bitnije iskustvo. Uvjetovane su da se više suzdržavaju i biraju partnera. Potom, kad ga nađu, užitak je velik kako bi lakše prihvatile i sljedeću fazu - trudnoću.

Ljubav u svemu tome je proces kojim se osigurava i materijalna pomoć partnera te zaštita u ovom zahtijevnom svijetu punom fizičkog, emocionalnog i intelektualnog zlostavljanja.

Pa tko voli, nek izvoli. :zijeva:
zvucis ko da si skoro nesto jebo, kesten
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 06.09.2004., 20:05   #7
Quote:
Natch kaže:
zvucis ko da si skoro nesto jebo, kesten
Upravo suprotno, to mi nejebica drži glavu čistom
Kesten is offline  
Old 06.09.2004., 20:19   #8
Quote:
Tinchi kaže:
A i biologija - žena bira najboljeg kojem će podariti svoje jajašce dok muškarci imaju potrebu sijati svoje sjeme na što više lokacija
E pa vidiš, ne pričam o trudnoći. Da je stvar djeteta onda je normalno da biraš što boljeg tipa.
Ali ako ne planiraš djete uskoro, zašto ne samo seks?
Mljacko is offline  
Old 06.09.2004., 20:40   #9
govoreci ovako iz nekakvog saznanja do kojih covik dodje pricajuci s prijateljima mogu reci sljedece
naime, znam cura koje se jebu kad in to pune,dakle svaki dan,tjedan,misec ili sto vec drugi i naravno drustvo ima ric za to "kurva" dok za muskarca je to "cool" tip "zakon" i te stvari. dakle to je jedan od glavnih razloga.jer ok u tom trenu je i njoj dobro i tile bi masu njih svaku malo pohebat nesto ali ipak pocnu kruzit neukusne price sto nije ugodno a i onda jednom kad nadje nekog s kim se zeli trajnije jebat onda to nije to jer on "zna" da je ona kurva a ko bi tija takvu curu tj. s takvom reputacijom.
dakle ipak mislim da je glavni razlog drustvo.
ali ipak ima i onih koje odjebu te norme i gustaju. pa sad ko voli nek izvoli.
P.S. zene nisu vecinom maloumna,prenapaljena,seksisticka stvorenja koja oce svakog koji ima opremu u gacama. ipak vole malo probrat i kad se uvate za dobrog e hebiga stari sta je tvoje to je i moje a sta je moje je samo moje! zisku?!

__________________
Put do pakla poplocan je dobrin namjerama!!!
LoveHater is offline  
Old 06.09.2004., 20:47   #10
Quote:
LoveHater kaže:
govoreci ovako iz nekakvog saznanja do kojih covik dodje pricajuci s prijateljima mogu reci sljedece
naime, znam cura koje se jebu kad in to pune,dakle svaki dan,tjedan,misec ili sto vec drugi i naravno drustvo ima ric za to "kurva" dok za muskarca je to "cool" tip "zakon" i te stvari. dakle to je jedan od glavnih razloga.jer ok u tom trenu je i njoj dobro i tile bi masu njih svaku malo pohebat nesto ali ipak pocnu kruzit neukusne price sto nije ugodno a i onda jednom kad nadje nekog s kim se zeli trajnije jebat onda to nije to jer on "zna" da je ona kurva a ko bi tija takvu curu tj. s takvom reputacijom.
dakle ipak mislim da je glavni razlog drustvo.
ali ipak ima i onih koje odjebu te norme i gustaju. pa sad ko voli nek izvoli.
P.S. zene nisu vecinom maloumna,prenapaljena,seksisticka stvorenja koja oce svakog koji ima opremu u gacama. ipak vole malo probrat i kad se uvate za dobrog e hebiga stari sta je tvoje to je i moje a sta je moje je samo moje! zisku?!
Ma mogu razumjet žensku iz Pripizdine Donje jer znam mentalitet malih zajednica. Doduše, ta se nema ni s kim jebat

Al recimo iz veće grada si (Zagreb, Split, Rijeka) i odeš na neki tulum i prasneš se s nekim. Tko će, molim te, znati da si baš ti jebala tad i tad?
Mljacko is offline  
Old 06.09.2004., 20:50   #11
Quote:
Mljacko kaže:
Ma mogu razumjet žensku iz Pripizdine Donje jer znam mentalitet malih zajednica. Doduše, ta se nema ni s kim jebat

Al recimo iz veće grada si (Zagreb, Split, Rijeka) i odeš na neki tulum i prasneš se s nekim. Tko će, molim te, znati da si baš ti jebala tad i tad?
pa nije stvar u tome, nego u spolnim bolestima, nezeljenoj trudnoci itd. pa ugodnije je drkanje od takvih egzibicija, ne? a i poslije drkanja nemas cjelotjedni mamurluk...
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 06.09.2004., 20:51   #12
Quote:
Mljacko kaže:
E pa vidiš, ne pričam o trudnoći. Da je stvar djeteta onda je normalno da biraš što boljeg tipa.
Ali ako ne planiraš djete uskoro, zašto ne samo seks?
nema veze kaj ne planira, ipak ju biologija smota, bilo na televiziji
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Old 06.09.2004., 20:54   #13
Quote:
unspeakable kaže:
nema veze kaj ne planira, ipak ju biologija smota, bilo na televiziji
A zakaj onda ne markira biologiju?
Mljacko is offline  
Old 06.09.2004., 20:56   #14
Mljacko, zvučiš kao inkarnirana sexualna frustracija tj. kao frajer koji nema nikog ili ništa što spremno liježe pod njega, pa je cijeli svijet kriv jer ima vake ili nake navike i stavove.

Poznato je da je u vezama sex češći, kvalitetniji i bolji, pa valjda žene preferiraju kvalitetu. Na tvom bih mjestu pokušala prodat se kao kvalitetu i stavila si sex na raspolaganje uz sve ostale prednosti veze.
lucija is offline  
Old 06.09.2004., 20:58   #15
Quote:
Mljacko kaže:
A zakaj onda ne markira biologiju?
jer oće proć s 5
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Old 06.09.2004., 21:03   #16
Quote:
lucija kaže:
Mljacko, zvučiš kao inkarnirana sexualna frustracija tj. kao frajer koji nema nikog ili ništa što spremno liježe pod njega, pa je cijeli svijet kriv jer ima vake ili nake navike i stavove.
Pa zanima me, jer ak oću zbarit neku žensku onda se moram potrudit, bacit spikicuu i to... bez obzira na moj nenadjebivi izgled( ) nemreš doć ženi "ajmo se jebat" i dobit pičke.

Kod vas žena bez diplomacije nema karanja
Mljacko is offline  
Old 06.09.2004., 21:07   #17
Quote:
Mljacko kaže:
Pa zanima me, jer ak oću zbarit neku žensku onda se moram potrudit, bacit spikicuu i to... bez obzira na moj nenadjebivi izgled( ) nemreš doć ženi "ajmo se jebat" i dobit pičke.

Kod vas žena bez diplomacije nema karanja
Znaš kako se kaže - komu obojci, komu opanci
lucija is offline  
Old 06.09.2004., 21:10   #18
Quote:
Mljacko kaže:

Kod vas žena bez diplomacije nema karanja
muskarac ovo shvaca kao da bez lazi nema seksa.
zena to shvaca kao da bez truda nece dat.
plavva is offline  
Old 06.09.2004., 21:11   #19
A ljubav bez sexa?
Vanjushka is offline  
Old 06.09.2004., 21:12   #20
mljacko je dobro primjetio da zene pretjeruju u tom neckanju prije seksa. i pitanje je dobro postavljeno. zasto se ne seksamo ako nam se seksa i mozemo si to priustiti?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:05.