Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2006., 10:47   #61
evo danas mi je frendica rekla da odem pogledat na kaptol, valjda neka ulica prije katedrale i ima više trgovina s odijelima
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 15:43   #62
odijelo(kravata,sesir...)

tribala bi mi neka kombinacija za maturalnu...tila bi nesto sa sesiricem,kravatom il mozda tregere koji vise...al ono u zenskom stilu!mislim da znate na sta mislim...trazila san slike na netu,al nisan nista uspila naci pa ako neko ima neku sliku il neki dobar savjet,prijedlog...bila bi zahvalna!
sad san se sitila nesto u stilu demi moore u striptizu,al ne tak kratko
pozzzz
traveler is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 15:48   #63
mislim ono moze i bez sesira il ktravate,ja to samo nadodam na odijelo...
traveler is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 16:22   #64
Mislis slike obicnih odijela hlace+sako?
__________________
Nitko ti nije rekao da je ta promjena neopoziva. Da ces u vlastitom srcu osjecati svaku bol, svaki gubitak, svako razocaranje, svako odbijanje, svaku okrutnost koju ona dozivi -do kraja zivota.
Ultra* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 17:48   #65
pa da...otprilike i ja bi to onda prominila,ne bi sasvim obicno,svugdi trazim,al nis...
traveler is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 22:37   #66
Muško odijelo, gdje, kako, koliko...

trebam muško odijelo , a budući da je ovo moj prvi susret sa kupovinom odijela, molio bih pomoć.
znači gdje kupiti odijelo ispod 2000kn?
ja.mulac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 22:58   #67
ajmo ljudi, pomagajte!
ja.mulac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2007., 23:51   #68
Quote:
ja.mulac kaže: Pogledaj post
trebam muško odijelo , a budući da je ovo moj prvi susret sa kupovinom odijela, molio bih pomoć.
znači gdje kupiti odijelo ispod 2000kn?
Kamensko- u Ilici. Prodaju (il su prodavali) razna fina odijela za malo para.

il ajde u city centar one i nađi neki dućan...il u centru šetaj okolo i naići ćeš ih na masu. odijelo je lako kupiti, cipele i kravata će ti bit problem
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 03:52   #69
a da skoknes do varazdina? po varteksovo odijelo? mozda ulovis neko snizenje...
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 07:30   #70
U Zagrebu, Kamensko je najjeftiniji, a kvalitetan odabir.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 09:50   #71
moj muž je za svadbu kupio odjelo u Lantei u centru grada.... Ilica mislim al nisam sigurna , sa košuljom sve skupa 2400 kn. Bilo je predivno, prugasto , crno. I to je baš Lantea specijalizirana za odijela,ima veliki izlog ispred i dosta je povoljna. kao što je netko već spomenuo i varteks u vž ima lijepa i povoljna odijela.
__________________
Filip stigao točno na termin!!
iva1608 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 20:17   #72
Quote:
NoWa kaže: Pogledaj post
Kamensko- u Ilici. Prodaju (il su prodavali) razna fina odijela za malo para.

il ajde u city centar one i nađi neki dućan...il u centru šetaj okolo i naići ćeš ih na masu. odijelo je lako kupiti, cipele i kravata će ti bit problem
mislim da bum isao na varijantu bez kravate, dlakava prsa i zlatni lanac debljine podlaktice! lol
ja.mulac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 20:51   #73
zaleti se ako imas volje u arteni u udine u italiju
tamo sam kupovao za maturalnu, imas poredu sve moguce marke, od najeftinijih do najskupljih i sve vrste kosulja , remena i majca, veoma je veliko i poredano je uredno po redu sve... prodavaci nisu napadni i dosadni nego imaju smisla za obuc ako nisi samostalno sposoban odabrati pravo itd... a i jeftinije je, povrat poreza na granici, jos k tome proputujes malo po italiji...
Mylo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2007., 21:01   #74
Quote:
Mylo kaže: Pogledaj post
zaleti se ako imas volje u arteni u udine u italiju
tamo sam kupovao za maturalnu, imas poredu sve moguce marke, od najeftinijih do najskupljih i sve vrste kosulja , remena i majca, veoma je veliko i poredano je uredno po redu sve... prodavaci nisu napadni i dosadni nego imaju smisla za obuc ako nisi samostalno sposoban odabrati pravo itd... a i jeftinije je, povrat poreza na granici, jos k tome proputujes malo po italiji...
tnx, ali bitno mi je vrijeme, a nemrem si odvojit cijeli dan za put, jerbo mi odijelo treba za vikend, nemrem s posla izostat...
sutra ujutro u varteks i kamensko!
ja.mulac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 01:22   #75
pogledaj i u Herucov outlet na tresnjevci.
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2007., 09:02   #76
Quote:
ja.mulac kaže: Pogledaj post
tnx, ali bitno mi je vrijeme, a nemrem si odvojit cijeli dan za put, jerbo mi odijelo treba za vikend, nemrem s posla izostat...
sutra ujutro u varteks i kamensko!
Ako ti ne treba neko svecano onda pogledaj u Sashu (mislim da se tak zove) u Ilici, imaju snizenje 50 posto.
jennifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 18:38   #77
ipak sam u nami uspio naći odijelo taamno sivo, materijal: svila i vuna, soma i po, košulja blijedo žuta, kravata, žuta sa nekim crnim sranjima, cipele špic papak totalni
ja.mulac is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 14:01   #78
Kupnja muskog odijela

Krećem u kupnju prvo odijela i prilično sam izgubljen. Gdje se u Zagrebu oko centra (osim Name i Heruca) mogu naći shopovi s odijelima? Ako je veći broj shopova smješten izvan grada, gdje je to? Thanks na odgovorima.
bandek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 16:42   #79
Na Ilici imaš Muru i onaj neki dućan samo sa muškim odjelima blizu Stiefelkoniga. Na trgu imaš u Varteksu cijelu hrpu. Ak hoćeš nekaj malo ležernije onda odi do Benettona. Nadam se da sam pomogao.

P.S. Ak ti se ta iz dućana ne sviđaju, uvijek si možeš dat napravit po mjeri.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 19:13   #80
mura je dobra. moj decko ima njihova 2 odjela i stvarno su
ima i pierre cardin.. al ne znam di je ducan.
boss ima dobra odjela...(kaptol centar)
ima ih hrpa u peeku u city centru
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:18.