Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2008., 14:27   #101
ja sam jako oprezna kod izbora majstora , ali krojaća sam našla i neću ga mjenjat , suprug treba sigurno 3 odijela godišnje zbog posla i sve narućujemo kod istog jer je stvarno dobar i čak jako povoljno radi sobzirom da je ručni rad i po mjeri . Svakome bi savjetovala da ima nekoga takvoga , nikakave firmice i markice koje samo debelo plačamo,a suprug je prezadovoljan kvalitetom(on se nanoso odijela i kaže da ovaj konkurira mnogim zvučnim imenima sigurno,što se kvalitete tiće) , a tek uslugom (znatno manje vremena od traženja dobrog odijela po cijelom gradu ) . Ako želiš , poslat ću ti kontakt da vidiš da li radi ili je na godišnjem . Jedino mi je žao što se specijalizirao za muške stvari a ne ženske
žensko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 10:45   #102
Ajmo sve žene i svi "muškarci" koji se kuže u ovo...
Što s nosi danas? Naime našao sam neko talijansko odijelo marke Reporter. Zna li netko da li oni imaju neku web stranicu da vidim malo cijene i ostalu ponudu? Također da li se kod nas nosi onaj talijanski "štih", onako pomalo uske nogavice, i hlače malo nižeg struka (barem mi se čine da im je struk niži ili je moj pivski trbuh još više narastao). Iskreno već sam lud od kupnje tog odijela. Prodavačice mi pokušavaju bilo što uvaliti a kada već moram dati toliko novaca tada bih htio kupiti nešto dobro i "in". Unaprijed se zahvaljujem na odgovorima i sugestijama.
azzie83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 12:23   #103
Ima široka paleta odijela: Hugo Boss,Versace collection,D&G,Emporio Armani...koštaju negdje od 4000 do 7000 kn...nisu super kroja i od extra materijala,ali uglavnom ne izgledaju klasično,nego baš za mlade i to mi se sviđa (osim Bossa)..ne znam što to šivaju u Herucu,ali ako je to nešto slično Zegna odijelima i još kroj po narudžbi onda je to možda i bolja opcija za te novce...
za nesto vise para 7000-12 000 mogu se kupiti super odijela u Italiji :
Armani Collezioni i Dolce&Gabbana,da trazim pravo odijelo te dvije marke bi bile prvi izbor...sumnjam da ne bih našao barem jedno savršeno,ako ipak ne bih,dodao bih još par tisuća kuna i u Versaceu sigurno našao
ma moguće da u bilo kojem dizajnerskom dućanu možeš naići na nešto dobro i da ti se sviđa,ali koliko sam ja obilazio,Giorgio Armani su klasična(čitaj za starije) i preskupa,čak preko 3000 E, generalno Gucci,Prada,Dior,Fendi imaju 'feminizirana' odijela koja po meni jako loše stoje na muškarcu,ne sviđa mi se taj geek look,šarenilo,preuska odijela i sl..cijela paleta drugih Zegna,Brioni,Loro Piana,Etro,itd..imaju klasiku...tako da ograničim izbor: Armani Collezioni ili Dolce&Gabbana po nekoj razumno skupoj cijeni ili Versace po skupljoj i nemaš stvarno gdje drugdje tražit
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 14:20   #104
Ja iskreno nemam namjeru potrošiti više od 2000 kn na odijelo. Uostalom to Reporter odijelo je taman negdje oko 2000kn. Jedino me brine taj talijanski "štih". Prodavačica mi jE rekla da sva talijanska odijela imaju uže nogavice (kaže ona idu na mrkvu!?) i niži struk hlača.
azzie83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 22:11   #105
Za 2000 kn se može imati vrhunsko odijelo . Pola od toga ide u vrhunski materijal i pola u dobrog krojača . Heruc sigurno nema takve materijale u ponudi , jedino možda Croata i Brioni čije cijene ne treba spominjat . Reporter odijelo nije extra mat , svi oni teže što jeftinijoj proizvodnji i što skupljem proizvodu ( konfekcija ). Azzie83 , pogledaj sirovinski sastav Reporter odijela , vidi finoću , potraži takav materijal (teško ćeš naći isti isti , ali po sastavu hoćeš ) i uvjerit ćeš se da možeš imati takvo odijelo sigurno za 20% manje novca . Prodavačice samo rade svoj posao , ali moraš znati da ti ne pristaju svi modeli koji su na tržištu pa makar da i cijeli svijet ima niži struk i da idu u mrkvu što će ti ako ti ne pristaje . Npr moj muž je prisiljen na odijela po mjeri jer nikad nismo našli takav konfekcijski br . koji odgovara njegovom pivskom trbuhu . Već sam ga tražila rastavu zbog toga pa mi obećava da će ga skinuti .
žensko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 16:32   #106
A kako ide s godisnjim dobima? Zar cu morati kupiti dva odjela? Ili imas jedno odjelo za cijelu godinu, pa ti je po ljeti vruce, a po zimi zima. Nemam iskustva s odjelima, a treba mi sad.
__________________
We're associates of your business partner Marsellus Wallace.. You remember your business partner.., dont'ya!?
I am THE man.
The Final Cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2008., 19:40   #107
Kakav je to gospodin koji posjeduje samo jedno odijelo !?
žensko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 13:51   #108
Evo, ja sam gledao odjela. Savjetujem da pogledate domaće proizvođače. Siscia, Kamensko, Varteks, Brioni, Heruc. Kamensko siva Pierre Carden po licenci, i ima linuju Prince (šugavo ime) za mlade, strukirano s 2 gumba. To je isto kao Varteksov DiCaprio. Cijene su ok, do 2000. Možete otići u tvornički dučan, pa još ako naletite na rasprodaju... Super! Mogu reć da naši proizvođači imaju jako dobra odijela, po dobrim cijenama. Boss od 4000 kuna je identičan odjelu od 1900 kina Kamenskog ili Varteksa. Ok, možda i nije, ali na meni jednako stoje i jednako dobro djeluju.
__________________
We're associates of your business partner Marsellus Wallace.. You remember your business partner.., dont'ya!?
I am THE man.
The Final Cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 16:38   #109
Quote:
The Final Cut kaže: Pogledaj post
Evo, ja sam gledao odjela. Savjetujem da pogledate domaće proizvođače. Siscia, Kamensko, Varteks, Brioni, Heruc. Kamensko siva Pierre Carden po licenci, i ima linuju Prince (šugavo ime) za mlade, strukirano s 2 gumba. To je isto kao Varteksov DiCaprio. Cijene su ok, do 2000. Možete otići u tvornički dučan, pa još ako naletite na rasprodaju... Super! Mogu reć da naši proizvođači imaju jako dobra odijela, po dobrim cijenama. Boss od 4000 kuna je identičan odjelu od 1900 kina Kamenskog ili Varteksa. Ok, možda i nije, ali na meni jednako stoje i jednako dobro djeluju.
mislim da Brioni nije domaći proizvođač,a i svrstat ga u kategoriju sa Sisciom i drugim nema nekog smisla...preozbiljna odijela za moj ukus,ali sam se iznenadio cijenama..najjeftinije odijelo je koštalo 2500 E,a po narudžbi koštaju od 10000-36000E...s tim da u ponudi imaju nekoliko tisuća uzoraka pa cijene variraju ovisno o uzorku...a glede Bossa,odijela su u klasi s Varteksom i bezvezna,online se mogu kupit već za 300$-400$
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 16:54   #110
Da, ovo za Brioni... Nešto sam ja krivo...
__________________
We're associates of your business partner Marsellus Wallace.. You remember your business partner.., dont'ya!?
I am THE man.
The Final Cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 15:17   #111
kupio odijelo! a mislio da necu nac nista ok,s obzirom na gradju..prije nego velim koje,sta mislite,jel su bolja varteksova il od mure? ...i koja boja kosulje i kravate na crno odijelo..?
tomy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2008., 15:53   #112
Quote:
tomy23 kaže: Pogledaj post
kupio odijelo! a mislio da necu nac nista ok,s obzirom na gradju..prije nego velim koje,sta mislite,jel su bolja varteksova il od mure? ...i koja boja kosulje i kravate na crno odijelo..?
nije bitno, glavno da tebi dobro stoji i da si zadovoljan, sta se kravate tice, ovisi o prigodi, kosulju bilu ako ti se neda izmisljat toplu vodu, kravatu da nije jednobojna vec neki uzorak da razbujes monotonost, npr vako nesto:

http://www.thomaspink.com/fcp/produc...s-Tie/99903763
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2008., 17:54   #113
Muška odijela

Dakle,zanima me postoji li neka internet stranica na kojoj bi mogao vidjeti sto veci izbor muskih odijela i kombinacija raznih boja(odijelo,kosulja,kravata),s obzirom da nemam bas volje za hodanjem od ducana do ducana,a jos manje za isprobavanjem.Puno hvala svima!
g33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 03:58   #114
pa di je na kraju taj herucov dućan???? već je 5 puta postavljeno pitanje a odgovora nema...
mariocactae is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 15:11   #115
U Ilici. Izmedju Trga i Frankopanske na sjevernoj strani.
__________________
We're associates of your business partner Marsellus Wallace.. You remember your business partner.., dont'ya!?
I am THE man.
The Final Cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 17:25   #116
e hvala, nego daj mi reci kaj je to outlet ili..._
mariocactae is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 10:43   #117
Heruc u Zagrebu ima ducane u Ilici 26,Novoj Vesi 11(Centar Kaptol),Mesničkoj 1 i Novoj Cesti 99. Outlet trgovina se nalazi u sklopu tvornice na Trešnjevci a adresa je Petračićeva 4.
mad max 04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2008., 13:32   #118
Kakve su cijene u Herucu? Osim Name, vrte li se i u ovim ostalim dućanima cijene oko 2000 kuna, koliko je za mene optimalno, jer nemam baš para... Pomagajte!!
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 12:54   #119
Odjela u Zg

Pozdrav,

Zanima me koliko su Hugo Boss odjela? Otprilike, od najjeftinijeg do najskupljeg i koliko su njihove kosulje i kravate?

Gdje ima kupiti kvalitetnih odjela u kojim ducanima, odnosno u kojem trgovackom centru?
AnelBihac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2009., 14:50   #120
Quote:
AnelBihac kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Zanima me koliko su Hugo Boss odjela? Otprilike, od najjeftinijeg do najskupljeg i koliko su njihove kosulje i kravate?

Gdje ima kupiti kvalitetnih odjela u kojim ducanima, odnosno u kojem trgovackom centru?
Hugo Boss odijela su od 4000 do 7000 kn,možda ima i skupljih, košulje oko
1000 kn,kravate ne znam,ali vjerojatno oko 500 kn. Po mom mišljenu,niti dobiješ izgled,niti super kvalitetu. Sve ono što je netko gore pričao o gužvanju i skraćivanju hlača je posljedica lošeg odijela,a ne nešto zbog čega bi bilo potrebno paziti na veličinu prilikom kupnje.
U ZG imaš Brioni i Zegna dućan pa pogledaj ponudu. To je premium kvaliteta,jeftinije od toga nađi nekog krojača da ti skroji po mjeri od nekog Zegna materijala i da ti kostur odijela ne bude na lijepljenje. Ovo zadnje će podići cijenu,ali barem neće biti gužvanja,bolje će pratit liniju tijela i podnosit kemijsko čišćenje.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.