Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2022., 17:33   #1221
Quote:
mkmarino kaže: Pogledaj post
Imam problema za firefoxom. Niti jedan video unutar stranica ne može pokrenut. Niti f1 tv pro ne radi. Youtube radi normalno. Probao sve, gasio ekstenzije i addone. Private mod, onaj trabulshuter i na kraju najprije napravio refresh, pa onda i kompletno brisanje i na novo instalacija firefoxa ali ne radi. U edgu sve radi normalno.
Programeri web stranica ciljaju kompatibilnost sa Chromeom koji se ne drži web standarda umjesto Firefoxa a Edge je "ispod haube" isto Chrome u tome je problem.

Što je manje web stranica koje su kompatibilne sa Firefoxom to manje korisnika koristi Firefox, što je manje korisnika Firefox to programeri imaju manje interesa održavati kompatibilnost sa Firefoxom i stvara se začarani krug koji dovodi do Googleovog monopola nad web tehnologijom.
Torrio888 is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2022., 22:13   #1222
Ha, Žalosno. Ovo bi mi čak i zvučalo moguće s obzirom da sam instalirao i chrome i na njemu isto sve radi,
a probao i vivaldi i sa njim takodjer neke ne rade. Uglavnom hvala na odgovoru.
mkmarino is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2023., 16:55   #1223
Zašto mi u Firefox neće otvara neka videa kaže not suported format, dok u Edge isti taj video otvori bez problema.
ovo se događa zadnje, nije prije. (pretjerali su sa svim dopunama svako malo upgrade) do njih je


riješio bih ga se ali sve mi je u firefox
Edit: tek sad vidim čitam gore da i drugi imaju iste probleme
Monro is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2023., 21:40   #1224
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Zašto mi u Firefox neće otvara neka videa kaže not suported format, dok u Edge isti taj video otvori bez problema.
ovo se događa zadnje, nije prije. (pretjerali su sa svim dopunama svako malo upgrade) do njih je


riješio bih ga se ali sve mi je u firefox
Edit: tek sad vidim čitam gore da i drugi imaju iste probleme
Možda ovo pomogne?
https://appuals.com/how-to-fix-no-vi...me-type-found/
Sky Glass is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2023., 09:33   #1225
jebi ga, ne znam gdje bih pitao pa cu ovdje, ako je kriva tema, premjestite na pravu. znaci imam ovaj adblock plus i on blokira neke reklame, ali neke jednostavno prolaze, ne znam kako se rijesit toga, a cesto citam tu stranicu i bas smetaju, jer se non stop mijenjuaju i mijenja im se oblik i onda se stranica drka gore dolje.
https://i.ibb.co/XyJxJsy/2023-07-02-092833.jpg
__________________
:rolleyes:
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2023., 09:41   #1226
Zamjeni adblock s ublock origin. I u njegovim opcijama popali još dodatne liste.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2023., 13:32   #1227
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
jebi ga, ne znam gdje bih pitao pa cu ovdje, ako je kriva tema, premjestite na pravu. znaci imam ovaj adblock plus i on blokira neke reklame, ali neke jednostavno prolaze, ne znam kako se rijesit toga, a cesto citam tu stranicu i bas smetaju, jer se non stop mijenjuaju i mijenja im se oblik i onda se stranica drka gore dolje.
https://i.ibb.co/XyJxJsy/2023-07-02-092833.jpg
Ghostery instaliraj.
komunistaJozo3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2023., 18:26   #1228
Quote:
Jarvis kaže: Pogledaj post
Zamjeni adblock s ublock origin. I u njegovim opcijama popali još dodatne liste.
Quote:
komunistaJozo3 kaže: Pogledaj post
Ghostery instaliraj.
fala. idem probat to
__________________
:rolleyes:
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2023., 22:19   #1229
Kao što ti je Jarvis rekao- ublock origin. Blokira sve i bez dodatnih lista.
Vulpes Vulpes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.