Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2019., 12:56   #101
Imam Oshadhi ovo ulje, jeli ga netko koristio za seboreicni dermatitis ,mozda pomijesan s jos nekim uljem?
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2019., 15:44   #102
Zanima je smije li se ovo ulje divlje ruže u organskoj varijanti koristiti preko ljeta? Strepim na bilo što što bi mi pogoršalo situaciju s hiperpigmentacijom. Pazim se, ali svejedno.

Inače, na iHerbu već duže nema ovog ulja, pratim već neko vrijeme. Čini se da je, za nas, najpovoljnije na superskin.hr-u. Ima li boljih prijedloga?
Creamastique is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2019., 16:55   #103
Quote:
Creamastique kaže: Pogledaj post
Zanima je smije li se ovo ulje divlje ruže u organskoj varijanti koristiti preko ljeta? Strepim na bilo što što bi mi pogoršalo situaciju s hiperpigmentacijom. Pazim se, ali svejedno.

Inače, na iHerbu već duže nema ovog ulja, pratim već neko vrijeme. Čini se da je, za nas, najpovoljnije na superskin.hr-u. Ima li boljih prijedloga?
Smije se koristiti (vjerojatno te zbunjuje sastojak - vitamin A) i naravno adekvatna UV zaštita. Gdje je najpovoljnije organsko ulje divlje ruže, trebalo bi malo istražiti (organsko, hladno prešano, količina) Nisam u zadnje vrijeme gledala tako da ne znam. Inače pogledaj u terra organica, kemig
happines is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2019., 17:05   #104
Hvala ti. Da, uvijek spf50 antispot-zaštita, no, svejedno strepit ću do kraja života na bilo što što mi može izazvati dodatnu hp. Uzet ću ovu od Ordinary - organska, hladno prešana (30 ml za 85 kn plus dostava 35 kn). Na Terra organica, baš sad gledam, imaju Ulje ploda divlje ruže, Rosa canina, hladno prešano, ali ne piše organsko (30 ml 79 kn plus dostava 29 kn).
Creamastique is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2019., 21:26   #105
Quote:
Creamastique kaže: Pogledaj post
Hvala ti. Da, uvijek spf50 antispot-zaštita, no, svejedno strepit ću do kraja života na bilo što što mi može izazvati dodatnu hp. Uzet ću ovu od Ordinary - organska, hladno prešana (30 ml za 85 kn plus dostava 35 kn). Na Terra organica, baš sad gledam, imaju Ulje ploda divlje ruže, Rosa canina, hladno prešano, ali ne piše organsko (30 ml 79 kn plus dostava 29 kn).
Mislim da ima u Tvornici zdrave hrane, onaj njihov brend Nutrigold.
Bea28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2019., 21:40   #106
Bas cu pogledat. Hvala ti.
Creamastique is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2020., 11:22   #107
Pozdrav svima,
zanima me da li postoji prirodna krema, ili ulje koje bi uklonilo ili barem ublažilo crvene mrlje po licu nastale od prijašnjih akni. Mrlje su dosta stare, 10-tak godina.
hvala
dre01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2020., 17:01   #108
hm, tešto da se to može nekim preparatom, možda da proguglaš microneedling i mikrodermoabrazija
imaš baš uređaje za to at home, a imaš i profi
Artan Lili is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:15.