Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2013., 21:42   #1
Gdje jeftino kupiti sportsku opremu?

Ovo sam zamislio kao zbirni topic gdje bi dijelili savjete gdje i kako naci povoljnu kupnju.
poticaj mi je bio ovaj clanak: http://www.spreha.net/kako-do-jeftin...odjece-i-obuce
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 22:12   #2
opreme u smislu odjece i obuce ili i ostalih stvari kao sto su skije, reketi, klupe za vjezbanje... ?
__________________
moja kućna teretana
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 23:55   #3
Quote:
drasko2002 kaže: Pogledaj post
opreme u smislu odjece i obuce ili i ostalih stvari kao sto su skije, reketi, klupe za vjezbanje... ?
pa zapravo sve. moja osobna iskustva se u neku ruku poklapaju s člankom gore s tim da bi dodao da u Inter Sportu budu dobre cijene za opremu za kampiranje dva puta godišnje kad imaju popuste vezane uz dotičnu opremu
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 00:04   #4
onda ja ovdje stavim da ako nekome trebaju jeftino odlicne sprave za vjezbanje, nek mi se javi... a imat cu uskoro i ploca po 11kn/kg
__________________
moja kućna teretana
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 14:17   #5
trenutno startfitness ima aktivan akcijski kod za dodatnih 15% dolje ak nekog zanima. samo upišite SAVE15
__________________
がんばれ
Kronični Vlado is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2013., 17:42   #6
Quote:
Kronični Vlado kaže: Pogledaj post
trenutno startfitness ima aktivan akcijski kod za dodatnih 15% dolje ak nekog zanima. samo upišite SAVE15
Vise manje svi ti web-shopovi non-stop imaju slicne akcije tako da preporucujem prije kupovine provjeriti koji su aktualni kodovi.
Inace, uz startfitness.co.uk trenutno mi je omiljen shop sportsshoes.com. Nade se jako povoljna brendirana oprema. Zadnje sam uzeo Asics, Nike, Adidas, Under Armour, New Balance, Inov-8, Garmin. Imaju i Salomon i Gore i tak. Npr., Asics duge majice se nadju za 50-ak kn i sl. Postarina je bila besplatna i jos sam nasao kod za popust od 20%
Osim njih sam jos neke sitnice narucivao sa sportsdirect.com no dojma sam da se radi o nesto manje kvalitetnoj robi.
no!name is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 10:36   #7
pozdrav, zna li neko može li se u lidlu nać prostirka za vježbanje? nekako mi se čini da sam je jednom vidila, al se ne sićam baš

inače znam da im je oprema super, al za svaki slučaj.. ako je neko uzima pa da može reć jel kvalitetna?
__________________
Don't make me Avada kedavra you
Luna Lovegood is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 22:25   #8
Ima li ovdje iskusnih, da mi kažete je li 40 funti dobra cijena za set ručnih utega (štange na koje se stavljaju utezi) od 18 kg? I kakva je poštarina kad se naručuje sa sports directa?
LostForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 19:01   #9
Ja ogromno kupujem na Sports direct.
Nicholas- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 18:55   #10
imaju sad neku brutalnu akciju muskih baselayera, jel netko vec narucivao, kakva je kvaliteta?
http://www.sportsdirect.com/pricecra...0&OrderBy=rank
nvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 00:32   #11
Ovaj je vikend u Technomarketu na popustu Garmin. I to, koliko sam vidjela na njihovom webu cijeli program. Ali samo do 17.1.


Ja sam, pak u potrazi za skijaškim jaknama, ako netko zna Colman, Spyder..ili sl, ako je snižen negdje.
micamaca2525 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2016., 10:33   #12
Ne mora biti jeftino, ali vas molim da me informirate gdje kupiti kvalitetan hula hoop. Ne želim onaj dječji plastični, već onaj teži, masivniji.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2018., 00:23   #13
Može neki info/preporuka gdje u Zagrebu kupiti vezove za snowboard za što manje para, a da valjaju. Ne očekujem pritom da ću ih naći za 200 kn, al ne dam ni 2000 kn. Htio bih izbjeći dućane koji drže isključivo hipstersku opremu s bespotrebno visokim cijenama i otići u neki dućan gdje ću kao rekreativac kupiti komad opreme koji mi treba, a ne komad opreme koji mi paše uz hipstersku torbicu i "gugle"...
mario_bla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2021., 23:01   #14
Šteta je da ova tema propadne

Zatekoh se danas u outletu u Rugvici, pored IKEA-e Zagreb, i vidjela sam da u Regattinom dućanu ima dobrih sniženja, posebno za jakne i šuškavce, nešto i za hlače, a i dry fit majice. Ostalo nisam proučavala, mislim da ima nešto sitno ruksaka, ali u svakom slučaju preporučila bih tu trgovinu, pogotovu sad kad su ta neka dodatna sniženja!
regresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2021., 16:42   #15
Da li netko radi sprave da mi napravi ovaj držač?

Počinje nakon 1 minute

Pony Rider is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:57.