Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2016., 08:52   #121
Melmac je namjerno zaboravljen?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 11:23   #122
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Melmac je namjerno zaboravljen?
Planeta mačkoždera. A mačke su dlakave i umiljate zmije. A zmije su reptili.
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 17:57   #123
Prema toj teoriji najviśe vanzemaljaca je u vladama zemalja
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 18:18   #124
Kaj je i pokojni bil Orionac?
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 22:29   #125
Quote:
Biljka112 kaže: Pogledaj post
Kaj je i pokojni bil Orionac?
Nemre stvarno, čovjek otvori temu, al vi sve opet zaserete s glupim komentarima.
Malograđanski i bezobrazno.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 23:16   #126
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Iluminati i masoni će nas i odvesti u ludilo zvano WW3...
To je njihova namjera ali im neće uspjeti.
Orionski mračnjaci koji usput sami sebe nazivaju Iluminati-prosvjetljeni , su upravo ti entiteti koji su izazvali 1. i 2. svjetski rat , a mnogi ljudi i znaju da su Rothschildi financirali sve strane u sukobu.

Sada je situacija skroz drugačija.
U igri je Rusija na čelu s Putinom , koji podjednako voli vlast-moć i svoju zemlju.

Putin je itekako svijestan s kim ima posla.
Zna vrlo dobro da iza Amerike , koja je ustvari nacija-taoc i Obame-marionete , stoje pravi vladari u sjeni , Orionski Reptoidni Shapeshifteri(Elita) , koji manipuliraju svijetskom ekonomijom kroz odavno propali dolar , truju ljude na svirepe načine , proizvode ratove po svijetu i ujedno su vlasnici svih glavnih svjetskih-mainstream medija , s kojima bez prestanka , lažnim i iskrivljenim informacijama , izvrču percepciju ljudi.

Svijestan je da su ljudi , uglavnom u zapadnim zemljama , dugi niz godina , medijima i drugim sredstvima izmanipulirani , tako da vide samo ono što im manipulatori nameću.

On zna da ljudi nisu svijesni tih Orionskih entiteta , pa iz tog razloga mora oprezno , kao šahovski majstor , povlačiti prave poteze , a da u isto vrijeme ljudima predstavlja istinu samo u onoj mjeri , u kojoj su je mnogo godina lažima manipulirani ljudi , spremni primiti.

Ne može on sada doći i reči : " Ovi entiteti iz sjene , što stoje iza američke administracije i što neprestano provociraju i proizvode ratove i koji hoće izazvati 3. svjetski rat , oni su vam ustvari vanzemaljci , Orionski Reptoidni shapeshifteri ".

Što mislite zašto je Putin onako samouvjeren?
Rusija ima najnoviju Topol raketu koja može letjeti brzinom od Mach 4 i to samo 3metra udaljenosti od zemlje , može uništavati mete do 3 000 km udaljenosti i ima veliku razornu moč tako da u vrlo kratkom vremenu može cijelu američku flotu i vojsku neutralizirati i toga su svijesni neki u američkoj vojsci i to znaju Orionci , ali ih to ne zaustavlja da kroz taoca-naciju Ameriku , provociraju mnoge sukobe koji bi eventualno doveli do nuklearnog rata s Rusima.

Ne zanima njih ni Amerika ni Rusija , bitan im je jedino kaos i što više mrtvih , a pošto su oni sami vanzemaljska , reptoidna vrsta , ljude ne vide kao bića. To su za njih robovi kojih trenutno ima višak na zemlji i kojima reduciraju broj neprestanim ratovima koje su inicirali kroz povijest ove planete i koje proizvode do dana današnjeg , te ostalim metodama , naravno

Putin sigurno nije med i mlijeko , kako se kaže , ali on trenutno surađuje i ima punu podršku pozitivnih visokoevoluiranih vanzemaljskih entiteta , koji su cijelo vrijeme bili i još su uvijek anđeli čuvari ovog planeta , ali koji se također moraju držati nekih pravila koja uključuju nemiješanje , ali tu su da pomognu Putinu u neutraliziranju i raskrinkavanju mračnih entiteta s Oriona.

Zato ljudi u zadnje vrijeme vide sve više i više NLO-a , koji su među ostalim svemirski intergalaktički brodovi Čuvara ovog planeta , koji inače vibriraju na višim frekvencijama 5 dimenzije , a kada spuste svoju frekvenciju vidljivi su ljudskom oku. Ostali NLO-i su zemaljski , koje imaju vojske više zemalja ili su od Orionaca-Greyeva.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 23:40   #127
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
To je njihova namjera ali im neće uspjeti.
Orionski mračnjaci koji usput sami sebe nazivaju Iluminati-prosvjetljeni , .
Tako je

I oni dolaze
Faraoni dolaze


:afr o:

https://youtu.be/SDfdcRMb5mQ

Svi ljudi, zaostalog čeonog režnja, slabe intuicije i mentalnih sposobnosti, . . . .zatim trolovi i krpelji
biti će dovedeni pred najstrašniji entitet, najzlokobnije biće, zlo oko ili Nefertiti, simbol ljepote i smrti ujedno.
Koja će da ih ošine talasom mentalne smrti.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 00:00   #128
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Koja će da ih ošine talasom mentalne smrti.[/B]
Mentalno "mrtvih" je barem 70% ljudi.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 00:03   #129
Tema je "Vanzemaljci koji manipuliraju čovječanstvom".
Ako tko ima nešto pametno za napisati vezano za temu bilo bi odlično , ali ako nema i samo se želi prepucavati, prepirati i zabavljati , imate privatne poruke ili chat negdje drugdje.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 00:13   #130
Napisao sam u temi.
Prema internetu (YT na primjer) mnogi politićari su vanzemaljci -zajedno sa Putinom.

Da li je to istina ne znam jer ga nisam vidjeo lićno, pa da mu probam stati na rep, tzn da ga probam mentalno razśifrirati
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 00:23   #131
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Napisao sam u temi.
Prema internetu (YT na primjer) mnogi politićari su vanzemaljci -zajedno sa Putinom.

Da li je to istina ne znam jer ga nisam vidjeo lićno, pa da mu probam stati na rep, tzn da ga probam mentalno razśifrirati
To je upravo jedna od njihovih najdražih metoda , pomiješati malo istine , malo laži , zapakirati i servirati ljudima , pa onda onaj koji nije upučen u metodologiju njihovu , sve to lijepo popije kao istinu ili sve odbaci kao laž .

Jedina metoda je intuicija-pronicljivost u svemu što se gleda i čita , pa opet nije u svakoga ni intuicija uključena.

Pokušavaju Putina na sve moguče načine diskreditirati , prikazati ga kao demona , što mainstream mediji i rade , a u pozadini je priča potpuno suprotna.

Ukratko Putin ima ulogu good guya , a ovi drugi , Orionci , znamo već.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 00:31   #132
Andjeo sigurno nije.
Ali niti se może ustvrditi da je lośiji od mnogih vodja na svijetu.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 00:44   #133
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Andjeo sigurno nije.
Ali niti se może ustvrditi da je lośiji od mnogih vodja na svijetu.
Upravo tako , Putin voli vlast i moč koju mu sama vlast pruža , ego-orijentiran čovjek , voli svoju zemlju , a u ovom slučaju on je svijetli pozitivac , najviše iz razloga što su Orionci/Reptoidi jako mračni i niskoevoluirani entiteti ove galaksije , pa je kontrast preveliki.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2016., 21:35   #134
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Tako je

I oni dolaze
Faraoni dolaze



https://youtu.be/SDfdcRMb5mQ

Svi ljudi, zaostalog čeonog režnja, slabe intuicije i mentalnih sposobnosti, . . . .zatim trolovi i krpelji
biti će dovedeni pred najstrašniji entitet, najzlokobnije biće, zlo oko ili Nefertiti, simbol ljepote i smrti ujedno.
Koja će da ih ošine talasom mentalne smrti.
Sam nek me grdo pogleda i zabit ću joj vilicu u oko pa makar me to koštalo parcijale na gastronomiji.
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 00:29   #135
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Sam nek me grdo pogleda i zabit ću joj vilicu u oko pa makar me to koštalo parcijale na gastronomiji.
Rekoh, grdo bu pogledala one zaostale i nesposobne.
Smatraš li se jednom od takovih?

No opet svejedno, kako god okreneš, Nefertiti, Faraoni i novopostavljeni kristali na vrhovima piramida, će nam oduzeti i zadnju kap slobodne volje i misli, te nas pretvoriti u biološke automate, robove.
Faraoni inače imaju sposobnost da ožive i siluete, figurine, artefakte, neživu materiju.
Te da mentalno upravljaju sa drugim sisarima.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 02:14   #136
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
...Nefertiti, Faraoni i novopostavljeni kristali na vrhovima piramida, će nam oduzeti i zadnju kap slobodne volje i misli, te nas pretvoriti u biološke automate, robove.
Nisu li ih preduhitrili politićari, medija i informatićko-mobilna tehnologija?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 10:09   #137
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Nisu li ih preduhitrili politićari, medija i informatićko-mobilna tehnologija?
Nije li sve poetski-personificirano već objašnjeno
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 22:47   #138
Reptilska kraljica Elizabeta i princ Filip izvode reptilske rituale u kojima su obavezno uključena nevina mala djeca:

https://mainerepublicemailalert.com/...-incarcerated/

Svjedoka , koji je kao dječak prisustvovao događaju i koji je vidio kako Elizabeta i Filip odvode desetoro djece-njegovih malih prijatelja , a koji se više nikada nisu vratili , ubijen je injekcijom da ne može svjedočiti:


http://itccs.org/2011/02/28/star-eye...uver-hospital/


https://www.youtube.com/watch?v=wGITRe1sJtQ

Zadnje uređivanje Cosmic Wanderer : 29.12.2016. at 23:04.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 23:48   #139
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Reptilska kraljica Elizabeta i princ Filip izvode reptilske rituale u kojima su obavezno uključena nevina mala djeca:

https://mainerepublicemailalert.com/...-incarcerated/

Svjedoka , koji je kao dječak prisustvovao događaju i koji je vidio kako Elizabeta i Filip odvode desetoro djece-njegovih malih prijatelja , a koji se više nikada nisu vratili , ubijen je injekcijom da ne može svjedočiti:


http://itccs.org/2011/02/28/star-eye...uver-hospital/


https://www.youtube.com/watch?v=wGITRe1sJtQ
Ako je to istina, statistički podaci govore kako najviše djece nestane na Dan vještica.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 01:10   #140
Napisao sam u jednom od prijašnjih postova da je planet Nibiru u ožujku 2016.god. zaustavljen na svojoj putanji koja prolazi jako blizu naše planete.
Mnogi astronomi , amaterski i profesionalni su tome svjedočili , snimili fotografije jedne velike eksplozije koja je zaustavila jednu planetu- Nibiru na svojoj putanji prema Zemlji:

https://www.youtube.com/watch?v=XkVSlwe2Emo

Posvuda ima fotografija Nibirua , on jeste trenutno u Sunčevom sistemu ali je zaustavljen na svojoj putanji.

Što se ustvari desilo?
Orionci , ovi na planeti i ovi u astralnoj dimenziji , su planirali napraviti namještaljku koja uključuje hologramski dolazak vanzemaljaca(zato su papa , ovaj zadnji i predzadnji , odjedanput počeli govoriti o postojanju vanzemaljaca i kako bi ih oni rado primili) na Zemlju , dolazak koji bi promjenio cijelu ovu realnost/iluziju koju živimo i naglo izmjenio percepciju kod ljudi.

Taj dolazak bi uključivao , naravno , drugi Kristov dolazak , dolazak lažnog mesije kojeg su odavno propagirali isti ovi Orionci koji i rade sve ove namještaljke. Mnogi su čuli za nešto slično pod imenom "Projekt Blue Beam".

Planet Nibiru koji je zaustavljen u našem Sunčevom sistemu , pun je Anunnaki/Reptoida , Orionaca u 3 dimenzionalnim fizičkim tijelima(kao što je naše tijelo) i plan im je bio prvo iscenirati dolazak lažnog mesije , kojeg bi Papa odmah prihvatio kao Krista , mesije koji bi uvjerio ljude da je on Krist kojega su čekali i onda bi predstavio izabran narod kojega bi ljudi kao trebali prihvatiti , a to su upravo Anunnaki/Reptoidi s Nibirua , koji je trebao na svojoj putanji proći bliže Zemlji.

Plan im je također bio destrukcija Zemlje samim prolaskom Nibirua , jaki potresi , tsunamiji...

Međutim taj plan im je propao , jer je neka vrlo močna sila , jakom eksplozijom zaustavila kretanje Nibirua. Koja bi to močna sila mogla biti?
To su upravo visokoevoluirani - vanzemaljski anđeli čuvari čovječanstva i našeg planeta koji neprimjetno rade sve ono što je neophodno u spriječavanju Orionaca u njihovim mračnim planovima.

Kao što je oduvijek i bilo , postojali su i postoje dobri i loši , svijetli i tamni , visokoevoluirani i niskoevoluirani entiteti.

A ovi mračnjaci uvijek imaju dva rezervna plana za jedan neuspjeli , pa smo mogli vidjeti što se sve dešavalo od trećeg mjeseca pa do sada , koliko njihovih namještaljki , lažnih terorističkih napada , provokacija.....
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:28.