Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2016., 15:15   #141
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Nemre stvarno, čovjek otvori temu, al vi sve opet zaserete s glupim komentarima.
Malograđanski i bezobrazno.
Ja nisam nikakva mala građanka nego kršna seljanka, molit ću lijepo. :

Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
To je upravo jedna od njihovih najdražih metoda , pomiješati malo istine , malo laži , zapakirati i servirati ljudima , pa onda onaj koji nije upučen u metodologiju njihovu , sve to lijepo popije kao istinu ili sve odbaci kao laž .
E baš se tom tehnikom služi David Icke.


Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Rekoh, grdo bu pogledala one zaostale i nesposobne.
Smatraš li se jednom od takovih?
Pa nije važno kakvom se ja smatram, nego što njezino okato faraonsko veličanstvo misli o meni. A imam razloga vjerovati da mi ta sasušena mumija zavidi na zdravoj koži i grudima koje prkose gravitaciji.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
No opet svejedno, kako god okreneš, Nefertiti, Faraoni i novopostavljeni kristali na vrhovima piramida, će nam oduzeti i zadnju kap slobodne volje i misli, te nas pretvoriti u biološke automate, robove.
Da, to će se dogoditi. Ali bez tih tvojih nemrtvih faraona. Tehnike manipulacije masom dovedene su do savršenstva. Faraoni su udarili temelje, Crkva nastavila gdje su oni stali, a Orwell i Huxley su dali smjernice za daljnji razvoj, unatoč tome što im je namjera bila spriječiti takvu budućnost.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Faraoni inače imaju sposobnost da ožive i siluete, figurine, artefakte, neživu materiju.
Te da mentalno upravljaju sa drugim sisarima.
Nije to ništa posebno. Sjeti se samo židovskog Golema, tibetanskih Tulpi i haićanskih zombija. Ako želiš te priče uzimati doslovno, samo naprijed.

Mentalno upravljanje sisavcima je pizdin dim. To zna čak i Cezar Milan, o druidima da i ne govorimo.
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 00:20   #142
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Ako je to istina, statistički podaci govore kako najviše djece nestane na Dan vještica.
Na taj dan/datum u godini kada je svima poznati Halloween-Noć vještica , veo ili bolje rečeno barijera između ove naše 3 dimenzije i 4 astralne dimenzije je najtanja.

Tada mračnjaci-Elita-Orionci na ovom planetu obavezno rade svoje uhodane krvave rituale , koji obavezno uključuju ljudske žrtve i to je najcrnija magija u praksi.

To što statistički podaci govore da najviše djece nestane upravo tada , bio bih stvarno začuđen da to nije s njma povezano.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 00:25   #143
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
sisavcima je pizdin dim. To zna čak i Cezar Milan, .
Možeš li i meni objasniti taj fenomen, kad već znaju i Milan i Cezar? Radoznao sam, he, he.

Faraone i Nefertiti, najnapredniju mentalnu i tehnološku civilizaciju ikada, ne možeš uspoređivati, ma ni u kojem smislu sa npr. Zombijima sa Haitija i sl.

Anyway
Zombiji nisu onakvi, kakvima ih Holywood prikazuje, to izbrišite iz memorije

Zombiji su obični robovi na plantažama, dovedeni u stanje svijesti totalne potčinjenosti, na samoj ivici smrti, pothranjeni, i iscrpleni radom, radom i samo radom.
Njihovi "vlasnici" su ih u to stanje svijesti doveli jednostavno putem dve komponente, otrovne ribe koja se napuhuje, i biljke dature stramonium, naravno određenom ne pretjeranom dozom/količinom.
Evo ko su, odakle su, i kako napraviti zombija.
https://youtu.be/cXcjioLLvRQ
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 01:50   #144
Pitaj vidovitog Milana. Njegove moći nadmašuju čak i Cezarove.
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 02:59   #145
e sada sto ovaj drobi neznam mozd aje agernt Lucifera neznam
ali Bog je stvorio covjeka itd,ali da mnogi entiteti dakle demoni mogu zapostjesti covjekovo tijelo
pa i ja sam bio u slicnoms tanju recimo

dakle treba reci ropije takvih prica a ja volim takve price sto je istina
Bog je stvorio covjeka,ali pali anđeli,dakle demoni su puno jaci od covjeka i mgozu zapsojesti covjeka,naravno imaju i mMoci kojima mogu mijenjati razne stvarnosti tojest covjeka natjerati da vidi nesto drugo
a tim nibiru,sirijcima,orioncima neznam nsita,ali tko zna kasnije,mozda je sv elaz,a mozda nest i nije

inace bas bi volio skuziti demona u ljudskom tijelu,mozd aii mogu alis e ne trudim previse
ali ok bice bolje kasnije vjerojatno
moram prvo saznatis trukturu vladanja na ZEmlji,kje Moci imajus vaki pojedinacno,predsnosti i mane itd,sto im je aktualno pa nadalje
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 03:00   #146
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Možeš li i meni objasniti taj fenomen, kad već znaju i Milan i Cezar? Radoznao sam, he, he.

Faraone i Nefertiti, najnapredniju mentalnu i tehnološku civilizaciju ikada, ne možeš uspoređivati, ma ni u kojem smislu sa npr. Zombijima sa Haitija i sl.

Anyway
Zombiji nisu onakvi, kakvima ih Holywood prikazuje, to izbrišite iz memorije

Zombiji su obični robovi na plantažama, dovedeni u stanje svijesti totalne potčinjenosti, na samoj ivici smrti, pothranjeni, i iscrpleni radom, radom i samo radom.
Njihovi "vlasnici" su ih u to stanje svijesti doveli jednostavno putem dve komponente, otrovne ribe koja se napuhuje, i biljke dature stramonium, naravno određenom ne pretjeranom dozom/količinom.
Evo ko su, odakle su, i kako napraviti zombija.
https://youtu.be/cXcjioLLvRQ
daj en seri kakve naprredne faraone
Atlantis je bio najnapredniji,sve ostalo je VODA,a ova danasnja primitivna robovska civilizacija se neracuna jer je jako nisko
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 10:20   #147
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Pitaj vidovitog Milana. Njegove moći nadmašuju čak i Cezarove.
Ne pada mi na pamet.
Pitao sam tebe.
Tvoj odgovor.
Hvala na odgovoru.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 10:25   #148
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
e sada sto ovaj drobi neznam mozd aje agernt Lucifera neznam
ali Bog je stvorio covjeka itd,ali da mnogi entiteti dakle demoni mogu zapostjesti covjekovo tijelo
pa i ja sam bio u slicnoms tanju recimo

dakle treba reci ropije takvih prica a ja volim takve price sto je istina
Bog je stvorio covjeka,ali pali anđeli,dakle demoni su puno jaci od covjeka i mgozu zapsojesti covjeka,naravno imaju i mMoci kojima mogu mijenjati razne stvarnosti tojest covjeka natjerati da vidi nesto drugo
a tim nibiru,sirijcima,orioncima neznam nsita,ali tko zna kasnije,mozda je sv elaz,a mozda nest i nije

inace bas bi volio skuziti demona u ljudskom tijelu,mozd aii mogu alis e ne trudim previse
ali ok bice bolje kasnije vjerojatno
moram prvo saznatis trukturu vladanja na ZEmlji,kje Moci imajus vaki pojedinacno,predsnosti i mane itd,sto im je aktualno pa nadalje
Previše pravopisnih grešaka
Ne cugaj dok pišeš po forumu.

Koja si religija?
Protestant, pravoslavac, rimokatolik...?
Inače to ti nema sve skupa veze s temom, a da poživiš još sto života , ezoteriju i metafiziku ne bi shvatio nimalo.
:klap::klap:
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 10:29   #149
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
daj en seri kakve naprredne faraone
Atlantis je bio najnapredniji,sve ostalo je VODA,a ova danasnja primitivna robovska civilizacija se neracuna jer je jako nisko
NE PSUJ I NE PROSTAČI, U ŠKOLI BI DOBIL UKOR PRED ISKLJUČENJE
:t uctuc:

Opiši nam taj atlantis, ako nisi bez veze to spomenuo, kao tobože znaš nešto o tome.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 12:15   #150
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
e sada sto ovaj drobi neznam mozd aje agernt Lucifera neznam
ali Bog je stvorio covjeka itd,ali da mnogi entiteti dakle demoni mogu zapostjesti covjekovo tijelo
pa i ja sam bio u slicnoms tanju recimo

dakle treba reci ropije takvih prica a ja volim takve price sto je istina
Bog je stvorio covjeka,ali pali anđeli,dakle demoni su puno jaci od covjeka i mgozu zapsojesti covjeka,naravno imaju i mMoci kojima mogu mijenjati razne stvarnosti tojest covjeka natjerati da vidi nesto drugo
a tim nibiru,sirijcima,orioncima neznam nsita,ali tko zna kasnije,mozda je sv elaz,a mozda nest i nije

inace bas bi volio skuziti demona u ljudskom tijelu,mozd aii mogu alis e ne trudim previse
ali ok bice bolje kasnije vjerojatno
moram prvo saznatis trukturu vladanja na ZEmlji,kje Moci imajus vaki pojedinacno,predsnosti i mane itd,sto im je aktualno pa nadalje
Kad kažeš Bog je stvorio čovjeka , to jeste istina ali samo ako misliš na SVIJEST DUŠE koja je unutar i koja upravlja čovjekovim tijelom ,
a vanjski omotač/ljuštura/tijelo čovjeka je genetski modificirano od ranih neandertalaca još u pradavna vremena prije 300 000 godina ,
a kasnije , u vremenima bliže nama , prije i poslije Atlantide ,
dalje je modificirano s već postojećim genetskim materijalom i novim dodacima od strane mnogih vanzemaljskih vrsta ,
koje su živjele u doba Atlantide i prije nje , a od tih vanzemaljaca sa Plejada imamo danas bijelu rasu , miješanjem jedne vrste vanzemaljaca s Oriona imamo crnu rasu , a od vanzemaljaca s Vege imamo crvenu rasu.

Žuta rasa potječe iz "Šuplje Zemlje" i oni po tome jesu starosjedioci ove planete.

Opsjednutost ili zaposjednutost demonom nije ništa drugo nego zaposjednutost Orionskim Reptoidom , vanzemaljcem iz niže 4 astralne dimenzije , dimenzije kroz koju prolaziš i u kojoj boraviš svaku večer kad utoneš u san , kao SVIJEST se vineš u astralnu dimenziju dok ti se tijelo odmara.

Čovjek je sastavljen među ostalim od tri dijela.
PODSVIJEST , SVIJEST i NADSVIJEST. Čovjekova PODSVIJEST upravlja svim funkcijama u tijelu i ujedno je skladište sve memorije iz ove i svih prošlih inkarnacija.
Čovjekova SVIJEST jesi upravo ti koji se poistovječujući sa svojim vjerovanjima , razmišljanjima i mislima , sam sebi stvaraš svoju realnost ili sliku svijeta/percepciju.

Zaposjednutost Reptoidom s Astrala kojeg ljudi zovu Demon , jeste uvijek prihvačeno i odobreno od strane čovjekovih viših centara/NADSVIJESTI i to sve u svrhu iskustava duše čovjeka koja treba sva iskustva , mračna i svijetla , da bi prolazeći kroz njih evoluirala.

Tada SVIJEST Reptoida/Demona uđe u tijelo čovjeka , a SVIJEST čovjeka se "pomakne" u stranu , promatrajući bespomoćno kako Reptoid upravlja njegovim tijelom izvodeći razna čuda , koja on kao SVIJEST čovjeka nije nikako sposobna da uradi.

Kako Reptoid/Demon to radi?
On vrlo dobro zna da u PODSVIJESTI čovjeka leži ključ svega , jer sama podsvijest može izvoditi razna čuda u tijelu i sa tijelom ako je usmjerena i dirigirana od strane " znalca " , SVIJESTI koja zna šta da radi , a u ovom slučaju je to Reptoid/Demon iz oku nevidljive astralne dimenzije.

Čovjekova Svijest također može izvoditi čuda kroz svoju PODSVIJEST , ali pošto čovjek uglavnom ne vjeruje u ništa više od programiranih vjerovanja koja društvo ili kolektivna svijest prihvača , on ne može niti vidjeti , niti činiti ništa izvan ili iznad tih uspostavljenih normi.

Mnoge Holivudske zvijezde su zvijezde samo zbog toga što su one kao čovjekova SVIJEST dopustile da ponekad SVIJEST Reptoida/Demona uđe u njihova tijela i upravlja s njihovom PODSVIJESTI.
Jer da nisu na to pristale , ne bi nikada dobile medijsku pažnju(svi glavni mediji su u rukama Orionaca/Reptoida) i samim tim nikada zvijezde ne bi ni postale.
Ima mnogo intervjua s tim zvijezdama koje pričaju o nekom entitetu koji "odozgo" uđe u njih i upravlja s njihovim tijelom.

Također mnogi ljudi na visokim funkcijama , uglavnom u važnijim organizacijama gdje su centri moči , pojedini visoki političari , premijeri , predsjednici , su PRISTALI kao SVIJEST(poslije krvavih Reptoidnih/Sotonističkih rituala) da kroz njih djeluje Reptoid/Demon iz niže astralne dimenzije i zato na nekim snimkama možemo vidjeti kako im se oči u stotinki sekunde pretvore u reptilske(naravno neke su snimke lažne) jer u tim trenucima mnogo lukaviji Reptoid iz Astrala govori kroz njih , koristeći čovjekovu PODSVIJEST kao alat , da bi se izrazio kroz tijelo čovjeka u ovoj 3 dimenziji.

Sasvim druga stvar je sa Orionskim Reptoidnim Shapeshifterima/Elitom/Iluminatima koji kontroliraju i manipuliraju ovaj planet direktno.

Oni su rođene Reptoidne SVIJESTI u polu-ljudskim tijelima koja imaju više reptilskih gena i koji zbog tih gena mogu napraviti potpuni Shapeshifting tijela , pretvarajući se kompletno u Reptoida , jer PODSVIJEST sluša naredbe Reptoidne SVIJESTI i mijenja strukturu tijela na molekularno/atomskoj razini.

To ništa nije magično ako se prisjetimo da je sve ENERGIJA koja VIBRIRA na različitim FREKVENCIJAMA i onda ako imaš znanja i vješt si u tome , kao što su ovi Reptoidni Shapeshifteri , izvoditi će "čuda" u koja čovjek nikako "ne vjeruje" da su moguča.

Zadnje uređivanje Cosmic Wanderer : 31.12.2016. at 12:30.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 00:57   #151
Quote:
Cosmic Wanderer kaže: Pogledaj post
Ima mnogo intervjua s tim zvijezdama koje pričaju o nekom entitetu koji "odozgo" uđe u njih i upravlja s njihovim tijelom.
Nicki Minaj govori kako je u nju ušao "reptoid" iz astrala , koji neće nikako da izađe van , da je u njoj s razlogom i dala mu je ime Roman:

https://www.youtube.com/watch?v=uLsumHr_5Ic

https://www.youtube.com/watch?v=XF2ii7_wFVA

Beyonce govori o svom alter egu(reptoidu) , kojeg je nazvala Sasha Fierce i koji kod nastupa na pozornici , odozgo uđe u nju , a ona izađe iz tijela ili stoji sa strane , a ta Sasha ima nevjerovatnu energiju i snagu...još jedan primjer zaposjednutosti reptoidom iz astrala:

https://www.youtube.com/watch?v=OHnOKUTwinE

https://www.youtube.com/watch?v=vuTtu0yjYsI

https://www.youtube.com/watch?v=sH_FTcp-rkM

I onda se čovjek zapita što imaju Orionski reptoidi od toga što zaposjednu planetarno poznate pjevačice i glumice/glumce.

Mladi ljudi se poistovječuju sa svojim idolima/zvijezdama , a Reptoidi kroz ove "zvijezde" iskazuju jedan vid agresivnosti koja ulazi duboko u nesvjesno/podsvijesno tih mladih ljudi koji ih gledaju i slušaju i na jedan vrlo suptilan način utječe na samo njihovo ponašanje u životu , koje na kraju ulazi u kolektivnu svijest.

To je samo jedan mali djelić neprimjetne manipulacije koja se neprestano vrši nad ljudima , a njezin cilj je preusmjeravanje energije ili kolektivne svijesti ljudi ka onome što manipulatori žele.

Angelina Jolie govori o inicijaciji i ritualu:

https://www.youtube.com/watch?v=hi43MZ-DPH4


Pogledajte obavezno snimku od min. 2.17 do min. 3.15 , gdje tip zaposjednut Reptoidom iz astrala grize i guta drva žar , grize i guta staklo bez ikakvih posljedica.
To je upravo ono što sam pisao u zadnjem postu , kada reptilska svijest uđe u tijelo i zapovijeda ljudskoj podsvijesti , podsvijest može raditi "čuda" na atomsko/molekularnoj razini , a tijelo čovjeka neće imati nikakve posljedice.

Isto što je Beyonce govorila u gornjem intervjuu , kada Sasha Fierce(Reptoid) uđe odozgo u nju , može se bacati po pozornici bez ikakvih ozljeda-posljedica:


https://www.youtube.com/watch?v=XI8G9Z8tDlY
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 11:36   #152
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
e sada sto ovaj drobi neznam mozd aje agernt Lucifera neznam
ali Bog je stvorio covjeka itd,ali da mnogi entiteti dakle demoni mogu zapostjesti covjekovo tijelo
pa i ja sam bio u slicnoms tanju recimo

dakle treba reci ropije takvih prica a ja volim takve price sto je istina
Bog je stvorio covjeka,ali pali anđeli,dakle demoni su puno jaci od covjeka i mgozu zapsojesti covjeka,naravno imaju i mMoci kojima mogu mijenjati razne stvarnosti tojest covjeka natjerati da vidi nesto drugo
a tim nibiru,sirijcima,orioncima neznam nsita,ali tko zna kasnije,mozda je sv elaz,a mozda nest i nije

inace bas bi volio skuziti demona u ljudskom tijelu,mozd aii mogu alis e ne trudim previse
ali ok bice bolje kasnije vjerojatno
moram prvo saznatis trukturu vladanja na ZEmlji,kje Moci imajus vaki pojedinacno,predsnosti i mane itd,sto im je aktualno pa nadalje
I Lucifer je reptil jer ima rep.

Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Previše pravopisnih grešaka
Ne cugaj dok pišeš po forumu.

Koja si religija?
Protestant, pravoslavac, rimokatolik...?
Inače to ti nema sve skupa veze s temom, a da poživiš još sto života , ezoteriju i metafiziku ne bi shvatio nimalo.
:klap::klap:
nnnnnn...narkoman.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 11:47   #153
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
I :

nnnnnn...narkoman.
Ima nade i za takve.
Terapeutski ašov.
https://youtu.be/CIYP0k7w8GY
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 00:23   #154
BIJELA SVIJETLOST NAKON FIZIČKE SMRTI

Zemlja je PLANETA ZATVOR.

Možda će nekome ovo zvučati čudno , ali čak i ono " počivao u miru " je zapravo laž.
Nakon što svijest duše čovjeka napusti fizičko tijelo , nakon smrti fizičkog tijela , poslije određenog perioda ta svijest čovjeka ugleda bliještavu bijelu svijetlost , o kojoj su mnogi koji su imali kliničku smrt pričali.

I što mislite što je ta "bijela svijetlost"?
Bijela svijetlost je ustvari naprava , sofisticirani hologram kojeg su napravili kontrolori ovoga planeta , Orionci/Anunnakiji i Arhonci tisučama godina prije i to sve u svrhu da se svijest duše čovjeka uvijek iznova vrača i utjelovljuje/inkarnira na ovoj planeti.

4 astralna dimenzija u koju svijest čovjeka odlazi poslije smrti fizičkog tijela , je dom ovih Orionaca i Arhonaca i oni su u toj dimenziji majstori i zato se ne treba čuditi ovakvim zamkama koje služe da nitko ne napusti ovu PLANETU ZATVOR , niti fizički , niti duhom/sviješću.

Ako uzmemo u obzir da svijest duše treba mnogo , mnogo iskustava kroz koja prolazi inkarnirajući se u ljudskim tijelima , iskustava pomoću kojih sazrijeva ,
ta Orionska naprava ima svoju svrhu , ali kada ta ista svijest duše osjeća zasičenje tim iskustvima i želi se konačno spojiti sa svojom multidimenzionalnom dušom u visoko-vibracionoj 5 dimenziji , tada ta svijest više neće ići prema toj napravi/zamci bijele svijetlosti , nego će slijediti svoju unutarnju božansku iskru koja će je sigurno voditi izvan i iznad tih lukavih 4 dimenzionalnih prijevara , direktno u 5 dimenziju , gdje će se spojiti sa svojom nadsvijesti/višim ja , dušom i svojom duhovnom/duševnom obitelji u višim sferama svijesti.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 20:47   #155
Putin onda nije reptil, jel?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2017., 21:40   #156
Večini ljudi, ova tema bi izazvala smijeh.
No one koje stvarno zanima, više istraživački duh.

Osobno mislim(ne znači da je istina), da su ljudi-reptili, shapeshifteri i sl. namjerno plasirana laž, a npr. youtube ih je krcat, sa namjerom da se ljudi dovedu u još veću zabludu i neznanje, a labilniji i da opasno zabriju.
Ta se laž odlično nadovezuje na ljudsku slabost, mržnju, jal i zavist prema vrlo imućnima, kao oni su sad odjednom gušteri, klokani.

Slično je bilo i sa 21.12.2012. kada je Nibiru ili planet X trebao imati sudar sa Zemljom, a neki opasno izbrijali paniku, neki rasprodali stanove(u Americi)...

Nadam se da mi CosmicWonderer neće uzeti za zlo što iznosim mišljenje.

No, ipak, da se nešto odigravalo, i da su posljedice toga i dan danas prisutne je bliže istini.
Današnja službena znanost nezna niti zašto gravitacija uopće djeluje, niti znaju strukturu atoma, za Bohrov modrl se već zna da je totalno kriv, no i dalje ga poučavaju mladim studentima na faksu.
Sve zvanične analize piramida su krive, Holywod to još zapapri, i ljudima sve ispada smješno.

Pa neka meni odgovore kako su mogli prenijeti blokove od 20 do 120 tona 500 km preko brda i rijeka.
Za mnoge artefakte niti neznaju(čista nagađanja) čemu su služili.
Ljudska sposobnost intuicije, dalekovidnosti i telepatije se izgubila, samo izrazito rijetki je posjeduju.

Interakcija svemira i drugih planeta, sa Zemljom je dokazana i znanstveno.

A prošlost nam govori kako nismo bili sami. Posjete raznih vrsta kroz povijest su se događale, i događati će se ubuduće.

Genetske manipulacije kroz prošlost, danas se lako mogu dokazati, a to zasigurno nisu mogli izvoditi neuki tucači kamena i prerijski lovci, kakvima se danas opisuje ljude iz davnina.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 02:14   #157
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Večini ljudi, ova tema bi izazvala smijeh.
No one koje stvarno zanima, više istraživački duh.

Osobno mislim(ne znači da je istina), da su ljudi-reptili, shapeshifteri i sl. namjerno plasirana laž, a npr. youtube ih je krcat, sa namjerom da se ljudi dovedu u još veću zabludu i neznanje, a labilniji i da opasno zabriju.
Ta se laž odlično nadovezuje na ljudsku slabost, mržnju, jal i zavist prema vrlo imućnima, kao oni su sad odjednom gušteri, klokani.

Slično je bilo i sa 21.12.2012. kada je Nibiru ili planet X trebao imati sudar sa Zemljom, a neki opasno izbrijali paniku, neki rasprodali stanove(u Americi)...

Nadam se da mi CosmicWonderer neće uzeti za zlo što iznosim mišljenje.

No, ipak, da se nešto odigravalo, i da su posljedice toga i dan danas prisutne je bliže istini.
Današnja službena znanost nezna niti zašto gravitacija uopće djeluje, niti znaju strukturu atoma, za Bohrov modrl se već zna da je totalno kriv, no i dalje ga poučavaju mladim studentima na faksu.
Sve zvanične analize piramida su krive, Holywod to još zapapri, i ljudima sve ispada smješno.

Pa neka meni odgovore kako su mogli prenijeti blokove od 20 do 120 tona 500 km preko brda i rijeka.
Za mnoge artefakte niti neznaju(čista nagađanja) čemu su služili.
Ljudska sposobnost intuicije, dalekovidnosti i telepatije se izgubila, samo izrazito rijetki je posjeduju.

Interakcija svemira i drugih planeta, sa Zemljom je dokazana i znanstveno.

A prošlost nam govori kako nismo bili sami. Posjete raznih vrsta kroz povijest su se događale, i događati će se ubuduće.

Genetske manipulacije kroz prošlost, danas se lako mogu dokazati, a to zasigurno nisu mogli izvoditi neuki tucači kamena i prerijski lovci, kakvima se danas opisuje ljude iz davnina.
Rorion , naravno da mi je drago čuti mišljenja , razmišljanja i vjerovanja drugih ljudi , jer po njima se i vidi koliko im je uzdignuta/proširena svijest.

Sve je povezano , duhovnost i materijalnost , tu nema odvojenosti , pa tako i ovu temu ne može uzeti zaozbiljno nitko tko nije očistio svoje podsvijesno skladište od nakupljenih programiranih lažnih vjerovanja koja se čovjeku nameću od koljevke pa do groba , kroz cijeli niz inkarnacija.

Isto tako , ako se čovjek nije očistio od raznoraznih , jakih strahova , bijesa , ljutnje , srama...iz ove i iz prošlih inkarnacija , jakih negativnih emocija kojih čovjek nije ni svijestan da su u njemu , a koje on cijeli svoj život/živote , svijesno i nesvijesno potiskuje u svoje podsvijesno skladište , a koje izlaze na površinu čovjekove svijesti kada se nađu okidači poput ljudi , mjesta , situacija , događaja , nekog štiva....
...i tada te negativne emocije koje su bile potisnute duboko u čovjekovo podsvijesno , privlače po zakonu privlačnosti slična vjerovanja i razmišljanja koja na kraju kreiraju pecepciju kod čovjeka , a ta percepcija ili viđenje nije ništa drugo nego SPOJ onih potisnutih negativnih emocija straha sa sličnim " STRAŠLJIVIM" razmišljanjma i vjerovanjima , s kojima se TI kao SVIJEST poistovječuješ.

Ako čovjek nije očistio barem veči dio tog mentalno/emocionalnog taloga u sebi , tada ova i slične teme sigurno nisu za njega. Zašto?
Zato jer ova tema zaobilazi sve ono što čovjek smatra NORMALNIM , a pod normalno se smatra sve ono što je prihvačeno kao istina/realnost od večine ljudi - kolektivne svijesti , a upravo je ta večina/kolektiv prepun tog mentalno/emocionalnog taloga kroz koji vidi svoj iskrivljeni svijet/realnost , a koji je ustvari ogledalo Orionske manipulacije njihovog mentalnog i astralnog/emocionalnog tijela.

Kada sam napisao u jednom postu da stojim iza svake svoje riječi napisane , ja stojim iza njih zato jer ja "znam" da je sve ovo istina , za razliku kada čovjek kaže da on "vjeruje".
Vjerovati je odličan početak , ali on se može i promjeniti u ne-vjerovati.

Istina je da svuda i u svemu ima i laži i istine , i u laži ima istine , pa je pravi pothvat razdvojiti ih jedno od drugog i za to služi intuicija i intuitivna logika povezana s intelektom naravno.

Što se tiče Reptilskih Shapeshiftera , po netu ima i laži i istine , ima i pravih i lažnih snimki.
Imaš dvije vrste agenata dezinformatora. Prva vrsta su Orionski agenti-ljudi koji su plačeni da šire lažne informacije , montiraju lažne snimke i sve u svrhu da se ljudima koji su u početku i bili zainteresirani za nešto , kao npr. reptilske shapeshiftere , da im se sve to skupa zgadi i da sve to lijepo odbace kao laž , prijevaru ili zafrkanciju , jer ovi koji su mozgovi tih dezinformacija su ujedno vrhunski poznavatelji ljudske psihe i znaju vrlo dobro kako će večina ljudi reagirati ako ih se zatrpa "smečem".

Druga vrsta agenata ustvari i nisu agenti , to su ljudi koji nesvjesno igraju tu ulogu šireči dezinformacije iz raznih svojih razloga , a najveći među njima je strah da im netko ili nešto ne sruši iluziju koju žele vidjeti , pa je grčevito drže i spremni su je braniti na sve moguće načine...

Ista stvar je i sa popularnim " Ascension-om " koji ne da se trebao dogoditi 21.12.2012.god. već se i dogodio , ustvari od tog dana se tek počeo događati i događa se i u ovom trenutku dok tipkam ove riječi.
Ascension ili uzdizanje svijesti , uzdizanje vibracija i svijesti ove planete i vibracija i svijesti jednog velikog dijela ljudi na planeti , je ubrzano počeo negdje oko tog datuma.
Da li osječate kako vrijeme sve brže i brže prolazi?

Što misliš zašto ja neprestano govorim kako niskovibracionim Orioncima na Zemlji i u Astralu ponestaje vremena?
Ponestaje im vremena za ostvarivanje svojih mračnih planova upravo iz razloga što se planeta od 21.12.2012. vibraciono uzdiže i s njom se dio ljudi također vibraciono uzdiže i samim tim sve se više ljudi "budi " iz njihove nametnute iluzije , pa Orionci više nemaju mnogo vremena za svoje mračne planove , a koji uključuju kaos , ratove , destrukciju , mrak......

Otkrovenje u Novom Zavjetu , Nostradamus i sl. su upravo sredstva Orionaca da pomoću tih mračnih proročanstava , a koja su u stvari bila viđenja Jehovah Orionskih Anunnakija iz astralne dimenzije , koji su mogli jasno vidjeti "moguču" budučnost , vidjeli su sve moguče ishode svojih tadašnjih akcija u različitim budučim paralelnim dimenzijama.

Zatim su svom agentu tadašnje Elite Nostradamusu to prenijeli , a on je sam mogao vidjeti u neke od budučih paralelnih dimenzija u astralu , Orionci su čenelizirali kroz jedinu sestru Piso u otkrovenju koje je dodato Novom Zavjetu , koje je puno "mračnih" predskazanja , a koja sve vode u "smak svijeta".

Što mislite zašto je u tim proročanstvima sve samo mrak i ništa drugo?
Zato da bi ljudi koji budu to čitali u budučim vremenima , a koja su sadašnja vremena , to pročitano prihvatiti kao svoju realnost , vjerovali u to kao nešto što je nekakva Božja Sila/Bog odlučio , a dokazi da je to istina postoje svuda uokolo , ratovi , bolesti , potresi....
Ne sluteći da upravo Orionci koji su "izdiktirali" svojim agentima ta proročanstva , gledajući sve moguće ishode u budučnosti-budučim paralelnim dimenzijama , sada , u ovo vrijeme dolaze i rade/namještaju/proizvode preko današnje Elite na Zemlji , upravo ono što su sami "napisali" preko svojih agenata prije 500.god. i 2000.god.
Proizvode i namještaju ratove preko svojih Orionaca inkarniranih na Zemlji , proizvode bolesti u laboratorijama , proizvode potrese , poplave , tsunamije s HARP-om , namještaju terorističke napade , proizvode kaos......

Oni žele da čovjek vjeruje u mračni kraj i samim svojim vjerovanjem kreira sam sebi mračnu realnost koju će i živjeti , jer čovjek je kreator na taj način da privlači k sebi ljude , mjesta , događaje i situacije koje će odgovarati tim istim vjerovanjima i zato se oni toliko trude da okrenu kolektivnu svijest ljudi , njihova vjerovanja prema njihovoj mračnoj stvarnosti kao jedinoj mogučoj , dok je istina nešto sasvim drugo.

Postoji jedna mnogo svjetlija budučnost koju su Orionci također vidjeli kao moguću paralelnu dimenziju , a ona se odnosi na život na ovoj planeti upravo bez njih-Orionaca u jednom potpuno drugačijem ozračju koje krasi mir i veće poštovanje među ljudima , bez ikakvih ratova , bez vanzemaljskih manipulatora....
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 11:27   #158
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Putin onda nije reptil, jel?
Putin nije Orionac/Reptoidni Shapeshifter-pripadnik Elite , već jedini čovjek trenutno na planeti Zemlji koji ima snagu , volju , moč , hrabrost i znanje da se tim mračnjacima suprostavi.

Naravno nije ni on nevinašce , ima neke svoje osvajačke nagone , ali u ovom slučaju , u borbi protiv Orionskih okupatora iz sjene , okupatora koji se kriju iza Amerike , NATO-a , EU-a i dr. , on je pozitivac.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 00:02   #159
cosmic potpisujem svaku tvoju riječ i izražavam veliko divljenje na tolikoj količini info-a koji posjeduješ.i na tolikom trudu na ovoj temi
konačno na alternativi da netko kuži o čem se radi.prije sam znala posjetit alternativu,al kad vidim da se tu ljudi isćuđavaju na chamtrailse onda izgubim volju bit tu.
fakat posjeduješ visoku svijest i sve ovo što si postao tu, je u biti zaokružilo sva moja saznanja do sada.oduvijek sam osjećala da je ovaj planet u biti Prison planet i da tu nešto ne štima.
nego jesi čuo za Max Spiersa?ja trenutno slušam njegova videa na yt(još par mi je ostalo )lik je po meni najdalje otišao u "zečju rupu".naravno prije par mjeseci su ga ubili jer je dobio saznanja o Black Goo-u pa je htio to podijeliti sa svijetom.o tome sam dosta i od Harald Kautz Velle saznala(isto visokosvjesna duša a ujedno i znanstvenik).otkud crpiš tako visokosvjesne informacije??
što misliš o teoriji da zemlja ipak nije okrugla?
još jednom moj naklon
PS daj samo piši o svemu..gušt mi te čitat
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!

Zadnje uređivanje gradojev : 09.01.2017. at 00:57.
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 12:15   #160
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
cosmic potpisujem svaku tvoju riječ i izražavam veliko divljenje na tolikoj količini info-a koji posjeduješ.i na tolikom trudu na ovoj temi
konačno na alternativi da netko kuži o čem se radi.prije sam znala posjetit alternativu,al kad vidim da se tu ljudi isćuđavaju na chamtrailse onda izgubim volju bit tu.
fakat posjeduješ visoku svijest i sve ovo što si postao tu, je u biti zaokružilo sva moja saznanja do sada.oduvijek sam osjećala da je ovaj planet u biti Prison planet i da tu nešto ne štima.
nego jesi čuo za Max Spiersa?ja trenutno slušam njegova videa na yt(još par mi je ostalo )lik je po meni najdalje otišao u "zečju rupu".naravno prije par mjeseci su ga ubili jer je dobio saznanja o Black Goo-u pa je htio to podijeliti sa svijetom.o tome sam dosta i od Harald Kautz Velle saznala(isto visokosvjesna duša a ujedno i znanstvenik).otkud crpiš tako visokosvjesne informacije??
što misliš o teoriji da zemlja ipak nije okrugla?
još jednom moj naklon
PS daj samo piši o svemu..gušt mi te čitat
Mnogo hvala na lijepim riječima i mislima , drago mi je da ima budnih ovdje.

O Max Spiersu i Black Goo znam samo nešto površno , a što se tiče ubijanja , to mračnjaci rade konstantno , a potom naprave situaciju da to sve izgleda kao samoubojstvo.

Mnogi se onda pitaju , kako to da Davida Icke-a još uvijek nisu ubili i onda poslije toga ti isti dolaze do zaključka da je on sigurno njihov agent , pošto je još na životu , a toliko toga otvoreno govori.
Orionci vrlo dobro znaju da bi Ajkovom smrču od njega samo mučenika napravili i da bi njegovo upražnjeno mjesto odmah zauzelo deset novih Ajkova.
Drugi i glavni/pravi razlog što ga ne mogu ubiti je taj što je on kao zvijezdano biče/duša inkarnirana s misijom buđenja čovječanstva , zaštičen iz viših sfera/dimenzija od strane visokoevoluiranih vanzemaljskih entiteta , čuvara ovog planeta.

Zemlja je okrugla i šuplja. Masa energije se vrti oko centralne točke , ostavlja sredinu šuplju dok se čestice energije ujedinjuju i zgušnjavaju stvarajući omotač/sferu Zemlje. Tako je stvorena Zemlja.
Unutarnja/Šuplja Zemlja ima svoje unutarnje sunce koje obasjava žitelje unutarnje Zemlje.

Te priče o Zemlji kao ravnoj ploči , kod nekih današnjih ljudi , su ustvari podsvijena/duševna memorija iz nekih njihovih prošlih inkarnacija , pogotovo iz mračnog srednjeg vijeka kada bi samo luđak mogao i pomisliti da se uputi na kraj svijeta i strovali se u provaliju i još ga zmajevi pojedu.

Zemlja je hologram i to nije samo jedan hologram , isti prostor/vrijeme zauzimaju mnoge paralelne dimenzije , na istom mjestu su mnoge materijalne Zemlje kao što je ova , mnogi hologrami , samo što vibriraju na različitim frekvencijama , pa su zato nevidljive jedna drugoj , osim u pojedinim situacijama kada se isprepliču.

Tako neki kažu da se neko proročanstvo nije obistinilo , što ne mora biti istina.
Npr. oko 2000.god. je trebao biti nuklearni rat , a on se u ovoj našoj realnosti/dimenziji nije desio , ali se zato desio u jednoj drugoj paralelnoj dimenziji , na jednoj drugoj paralelnoj Zemlji koja je indentična ovoj na kojoj živimo i koja zauzima isti prostor/vrijeme kao i ova.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:33.