Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2017., 23:13   #5881
Pozdrav Nebu i od mene. MI smo se slagali oko Baškog polja, i razilazili oko Straška Ali ovaj PDF neće biti isti bez nje
Bankei is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 23:18   #5882
cvor i Bankei, hvala vam od srca!
Drago mi je da ste onomad prije par godina krenuli bas ovim putem sa Susretima kampera, pratim vas cesto na drugom mjestu na netu, iako na te susrete nisam dolazila zbog sprijecenosti!
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 10:42   #5883
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
cvor i Bankei, hvala vam od srca!
Drago mi je da ste onomad prije par godina krenuli bas ovim putem sa Susretima kampera, pratim vas cesto na drugom mjestu na netu, iako na te susrete nisam dolazila zbog sprijecenosti!
Evo ti šanse

vikend za 1. maj - kampiralište Tuhelj - susreti forumaša


56. Europa Rally u kampu Njivice na Krku početkom lipnja

http://www.europarally2017.hr/index-de.html

ili krajem lipnja

18. Adria Rally u kampu Čikat na Lošinju

http://www.camp-cikat.com/de/adria-c...ally-2017.aspx
__________________
Udruga kampista Hrvatske
cvor is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:11   #5884
Pozdrav svima!
Imao sam najbolju namjeru pretražiti forum i naći prijašnje postove vezane za moj 'problem' ali toga stvarno ima hrpa i puno toga ne odgovara na moje pitanje.

Žena, dvoje djece (11 i 2) i ja bi na more u šatoru. Imamo coleman coastline deluxe 8, ali zadnje šatore koje sam slagao je rat progutao prije 25g.

Mogu lii negdje na Jarunu, Bundeku ili sl isprobati podizanje šatora, dok djeca trču okolo, bez da se moram svađati s polcijom? Dakle, ne spavanje, samo izlet preko dana, u 1800 se kupimo i idemo kući?

Hvala
kulisleg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:20   #5885
Ako nije neki parti i sl u toku, mislim da te na jarunu, pogotovo na otoku mladeži nitko neće dirati. A i pobogu i murjaci su ljudi reci im u čemu je stvar i nemoj baš na Zrinjevcu i neće te zihar gnjaviti.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 06:45   #5886
A možeš oko ZG naći i neku manje eksponiranu livadu za probno dizanje šatora.. S manje promatrača, murije itd.. Da možeš na miru psovati onoga koji je sastavljao upute za šator

PS Zezam se, za većinu šatora postoje video-upute na jubito pa ne bi smjelo biti problema
Bankei is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 07:43   #5887
Haha, sad već treba skrovitu livadu s WiFi signalom.

Poslano sa mog kineza
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 07:44   #5888
Mene vise zanima kako ces ti po kampovima razvlaciti sator od skoro 7 metara
MoschuS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 08:08   #5889
A morat će u neki s manjr taslinja tipa onaj Galeb u Omišu i sl.

Poslano sa mog kineza
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 18:37   #5890
Filmić se može i spremit na mob, pa će moć i livada bez wifija A s tim šatorom će možda ići u UK, tamo su parcele 100+ kvadrata.. A ima i kod nas, samo se treba malo potrudit
Bankei is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 18:58   #5891
Provjereno ide u Omišu. Bio Njemac do mene prije dvije gidine s tim monstrom. Stao šator i terenac i to je to

Poslano sa mog kineza
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 19:49   #5892
adriatic primosten ima isto dosta dugacke parcele, jedino treba rezervirati dosta unaprijed. ok je sto imaju za svaku parcelu dimenzije i fotke, tako da se moze odmah vidjeti stane li sator ili ne
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 20:11   #5893
Mislim da sam čak i u Baškom polju vidio dosta velike parcele, ali naravno ako mu ne smeta duuuga šetnja do plaže a posebno natrag.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 12:30   #5894
Mene zanimaju mirni kampovi sa puno prirode i sto manje sadrzaja gdje nema djece. Recimo takvi su kamp Skriveni-Lastovo, Kamp Mungos-Mljet,naravno bilo bi dobro da nema kuce vlasnikove odmah do satora jer oni tako obicno iznajmljuju i sobe pa to bude neka mjesavina apartmana i kampova....
Gledam na Dugom Otoku jedan kamp pa me zanima da li je to sto trazim...na Rabu je bio nekakav robinzonski ali mislim da je sve osim robinzonski....ima li neko nekakvih prjedloga jos? mislm da je rijetkost to sto trazim, ali opet nije nemoguce pronaci...
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 03:16   #5895
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Mene zanimaju mirni kampovi sa puno prirode i sto manje sadrzaja gdje nema djece. Recimo takvi su kamp Skriveni-Lastovo, Kamp Mungos-Mljet,naravno bilo bi dobro da nema kuce vlasnikove odmah do satora jer oni tako obicno iznajmljuju i sobe pa to bude neka mjesavina apartmana i kampova....
Gledam na Dugom Otoku jedan kamp pa me zanima da li je to sto trazim...na Rabu je bio nekakav robinzonski ali mislim da je sve osim robinzonski....ima li neko nekakvih prjedloga jos? mislm da je rijetkost to sto trazim, ali opet nije nemoguce pronaci...
Mljet je savrsen, ima sve to sto trazis.
Mi smo bili u Mungosu ljetos i resetirali smo se psihicki i fizicki, savrseno.
Ovo ljeto idemo obavezno bar tjedan dana u Mungos isto.
Bili ste na Mljetu i Lastovu?
Kakav je taj na lastovu?

Jedna s Mljeta


Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
kantonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 15:40   #5896
Ako ti se svidja ovaj na Mljetu (u istom sam bila ljetos), taj na Lastovu bice vam jos ljepsi Atrakcija...masline, hlad, patke hodaju ujutro izmedju satora, pejre od patki posvuda...mirno, zrikavci zricu, ma....ljepota od zivota...
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:14   #5897
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Ako ti se svidja ovaj na Mljetu (u istom sam bila ljetos), taj na Lastovu bice vam jos ljepsi Atrakcija...masline, hlad, patke hodaju ujutro izmedju satora, pejre od patki posvuda...mirno, zrikavci zricu, ma....ljepota od zivota...
Mi smo bili od 2.8. tamo.

Ove godine i jesmo planirali tjedan dana Mljet opet i tjedan jos negdje na jako mirno mjesto.
Lastovo nam je svakako zelja ali malo nam preskup trajekt jer idemo automobilom, 700kn koliko sam vidjeo.. :S



Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
kantonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:31   #5898
Quote:
kantonac kaže: Pogledaj post
Mi smo bili od 2.8. tamo.

Ove godine i jesmo planirali tjedan dana Mljet opet i tjedan jos negdje na jako mirno mjesto.
Lastovo nam je svakako zelja ali malo nam preskup trajekt jer idemo automobilom, 700kn koliko sam vidjeo.. :S



Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
Pa idite bez auta. Putujte stopom po Lastovu i to je dozivljaj. Treba sve probati. Ako ste avanturisti svidjece vam se to.

P.S. Jos niko da se javi i napise neki kamp slican ovom dva sto sam navela?Itko?
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 22:52   #5899
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
Pa idite bez auta. Putujte stopom po Lastovu i to je dozivljaj. Treba sve probati. Ako ste avanturisti svidjece vam se to.

P.S. Jos niko da se javi i napise neki kamp slican ovom dva sto sam navela?Itko?
Jedino onda ostaviti negdje auto na obali na sigurnom. Jer do dole moramo svakako autom kad smo iz Slavonije

Ima li na Visu kakav kamp gdje ima malo ljudi u 8.mj i gdje je mir i tisina? .. Neka je samo sa dobrim sanitarijama

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
kantonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 16:12   #5900
Quote:
kantonac kaže: Pogledaj post
Jedino onda ostaviti negdje auto na obali na sigurnom. Jer do dole moramo svakako autom kad smo iz Slavonije

Ima li na Visu kakav kamp gdje ima malo ljudi u 8.mj i gdje je mir i tisina? .. Neka je samo sa dobrim sanitarijama

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
Nema. Bila sam na Visu 2008. Nema kampa nikako. Al lijep je Vis. Bio je neki kamp sad se sjetih na divlje, malo malo dolazila policija da ih opomene da se sklone odatle,oni se pokupe pa opet kad padne noc vrate se....I ja trazim isto, pa sam na Dugom otoku vidjela da ima neki robinzonski kamp...e sad ne znam da li je tu mirno i fino kao na Mljetu i Lastovu. Lastovo je ljepsi kamp, atraktivniji nego u Mungosu, ali za nijansu dvije
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:26.