Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2015., 14:29   #1521
Znate li ima li kod nas za kupiti Cliven intimo gel? i ako da, gdje?
http://www.cliven.net/dettaglio_prodotto.php?prod=966

Znam da ga u Srbiji imaju u svim dućanima, čini mi se da je to neki talijanski proizvod.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2015., 09:04   #1522
je li netko možda probao acidosalus gel? zanimaju me iskustva
vioola is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 00:39   #1523


Želim pohvaliti ovaj gel za intimnu njegu. Koristim ga već neko vrijeme i sviđa mi se. Pakiranje mi je preslatko - ljubičasti tulipan , ima pumpicu što obožavam , doziranje je lako, prema potrebi. Mislim da ostale verzije (zelena, plava i original) nemaju pumpicu...

Ne izaziva mi nikakve probleme, ima neki cvjetni ili kakav već miris (ako ste probale original Lactacyd gel - jako mu je sličan).

Mliječno bijele je boje, nije prerijedak niti jako gust. Nisam imala neke teže probleme pa ne znam da li ublažava svrbež i peckanje.

Baš mi se jako sviđa i nastaviti ću ga koristiti.

Quote:
-anna- kaže: Pogledaj post
Baš sam nedavno i ja uzela taj ljubičasti. Ove verzije u dm-u imaju pumpicu, dok one u Mulleru nemaju. Plavi ima puno nježniji miris od ovog ljubičastog. Miris ljubičastog mi je skoro pa identičan originalu. Tekstura i boja su kod oba jednaka. Mislim da ću se, nakon što ovaj potrošim, vratiti plavoj verziji.
Ima li plava verzija iz DM-a pumpicu? Ne znam koja je kvaka, ja bih voljela da su na svima pumpice.
Znači plavi ima malo blaži miris, a ovako ti se čine jednaki? Sad me mamiš da probam taj plavi. Iako mi se u zadnje vrijeme sve manje eksperimentira sa ovim sapunčićima, sretna sam kad mi nešto odgovara. Baš super da si mogla usporediti ova dva, ja sam imala samo originalan i taj mi je bio onako, samo ok, još me i glupa ambalaža iritirala kod njega.

Znam da sam bila oduševljena Holyplantom i voljela bih se možda na njega vratiti, ali sad se dvoumim da ostanem kod ovog.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2015., 21:33   #1524
Jel netko koristio Chilly? Na njemu piše da ga preporučuje Hrvatski zavod ginekologije i mislim da piše isto da je pH 5
blue-jeans2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 11:49   #1525
Ja sam probala Chilly (probala sam rozi i zeleni) i pamtim ga kao jedan od najgorih intimnih sapuna, uopće više nemam želju išta njihovo probati. Ostala sam baš iznenađena zbog obećavajućih izjava na pakiranju (kao npr. ta preporuka). Rozi me peckao kod upotrebe, a zeleni hladi što mi je baš smetalo i osjećaj mi je bio neugodan.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 18:54   #1526
I ja sam prije kojih god dana uzela rozi i isto mi je bio jako neugodan, peckao, tako da sam ga bacila.
Zadnjih godina sam na avonovom gelu za intimnu negu i jako sam zadovoljna.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2015., 14:22   #1527
meni je odlican eucerin intimo
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 22:59   #1528
jesu li holyplant povukli sa trzista? ne mogu ga nigdi nac
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 07:58   #1529
holyplant je viđen po bipi koliko pamtim
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 09:50   #1530
teeja ja holyplant kupujem u bipi. Znam da ga sigurno ima bipa na Maksimirskoj (kod vojarne na prvoj tram stanici poslije Kvatrica ako ides prema Maksimiru)
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2016., 18:32   #1531
Tnx st mi treba. U dmu sam ga kupovala pa ga povukli...

Sent from my E560 using Tapatalk
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 21:04   #1532
Holyplant sapun za intimnu njegu

Trazila ga i ja danas u dva dm, jedan Kozmo i dvije ljekarne....nema nigdje...znaci da jos probam u Bipi..kako se krece cijena?
martos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 23:51   #1533
37kn mu je puna cijena, al sam ga ubola za 31 jer je bio na nekom popustu.
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2016., 21:27   #1534
Kupila Holyplant danas u Bipi na rotoru... skriven medu hrpom drugih intimnih gelova...bas tesko uocljiv, onako uguran...ali nasla ga ja....31 kn neko snizenje i bas ga isprobala, ugodan, neutralan, super
martos is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2017., 16:37   #1535
Svugdje pročitam drukčije pa da ovdje pitam: smiju li i muškarci koristiti intimne gelove koje koriste i žene? Mislim da sam do sada samo jedan brend vidjela (zaboravih sada ime, ali logo je neki pijetao, koliko se dobro sjećam), a koji je posvećen isključivo muškarcima...
Ja trenutno koristim Avonove i dobri su mi (svi osim onog rozog cvjetnog i zelenog od isto tako nečeg jer smrde k'o smrt), a i dragi si je uzeo jedan - kaže da mu odgovara. Međutim, ja sam ipak malo zabrinuta, jer ako se ne varam naš pH dolje uopće nije isti, bakterije su drukčije i tako neke logične stvari pa molim malu pomoć, da se (raz)uvjerim.
Blue Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 13:03   #1536
Ovaj mi je najbolji.

Asena is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2020., 21:18   #1537
Pozdrav svima!
Nije me jaaaaako dugo bilo na Kozmetici, ali to ce se bome promijeniti 😁 Ali ne mogu vjerovati da je ova tema, namijenjena intimnoj njezi, toliko zamrla 🤔 Zato ju podizem i pitam, eto, u zadnje 3 godine otkad je bio zadnji post, jel ima stagod novoga, novih proizvoda i, opcenito, koji proizvod za intimnu njegu vam je ovih dana najbolji?
Jer taman sam u potrazi za novim 😁
Eto, nadam se da ima zainteresiranih za temu 😉
thinkpinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2020., 21:51   #1538
Quote:
thinkpinky kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!
Nije me jaaaaako dugo bilo na Kozmetici, ali to ce se bome promijeniti 😁 Ali ne mogu vjerovati da je ova tema, namijenjena intimnoj njezi, toliko zamrla 🤔 Zato ju podizem i pitam, eto, u zadnje 3 godine otkad je bio zadnji post, jel ima stagod novoga, novih proizvoda i, opcenito, koji proizvod za intimnu njegu vam je ovih dana najbolji?
Jer taman sam u potrazi za novim 😁
Eto, nadam se da ima zainteresiranih za temu 😉
Meni broj 1 vec jakooo dugo vremena i koristim samo njega! https://www.notino.hr/lactacyd/femin...imnu-higijenu/
pathochick is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2020., 22:09   #1539
kakav pH trebaju da imaju te intimne perilice?
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2020., 22:23   #1540
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
kakav pH trebaju da imaju te intimne perilice?
Buduci da je normalni pH rodnice kiseo, oko 4 takvi trebaju biti i proizvodi za intimnu njegu. Ovaj kojeg ja koristim ima pH oko 5, dakle kiseli!
pathochick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:44.