Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2017., 18:06   #10081
Quote:
d2267 kaže: Pogledaj post
Ovaj PPD bez Vujovića je bez okusa,mirisa i krvi.Po imenima ništa slabija momčad od prošle sezone izgleda jadno.Kamenica me baš razočarao.
Mislim da je ovogodišnji PPD imenima sitno bolji nego prošle godine.
Kamenica koji je katastrofa i nedostatak golmana su najveći problemi.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 05.11.2017., 18:46   #10082
Quote:
jaky275 kaže: Pogledaj post
Za Noku imam respekt bio je veliki trener ali naglasak je na bio. Pojele ga godine ni prvi ni zadnji kojem se to dogodilo,a trebao je odavno dobit otkaz. Samo rijec Karabatica ima tezinu a on ga smatra drugim ocem i zeli u klubu pa je zbog toga prezivio europske neuspjehe
To potpisujem
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 05.11.2017., 19:22   #10083
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Potpuno logična odluka kad vidiš tko je sve porodefilirao repkom u zadnjim godina, a dečku nije dana ni mrvca šanse. Nek mu je sa srećom.
Mene ovakve stvari ne čude jer su onomad i Karabatići bili nepotrebni Gopcu i kliki. Vujić je znao odigrat izvrsne partije u Zagrebu, ali mu očito nisu dali dovoljno šanse u reprezentaciji. Iskreno se nadam da je problem bio u kratkovidnosti struke, a ne u srpskim korijenima.
Dečku želim puno sreće.
el Torro is offline  
Old 05.11.2017., 19:59   #10084
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Mislim da je ovogodišnji PPD imenima sitno bolji nego prošle godine.
Kamenica koji je katastrofa i nedostatak golmana su najveći problemi.
Pa na nekim utakmicama je Skok bio sasvim OK ali nitko ga nije pratio,naravno da onda i golman padne.
d2267 is offline  
Old 06.11.2017., 11:14   #10085
Ne kužim kaj vi neki pričate tu, pa Vujić će igrat za srbiju, a ne za Hrvatsku
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 06.11.2017., 12:45   #10086
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Ne kužim kaj vi neki pričate tu, pa Vujić će igrat za srbiju, a ne za Hrvatsku
To je jasno, nisam skuzio, šta je to netko doveo u pitanje
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 07.11.2017., 00:17   #10087
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
To je jasno, nisam skuzio, šta je to netko doveo u pitanje
Pa gle el Torrov post gore

Sliskovic nakon 15 mjeseci pauze natrag na terenu, potpisao za Celje
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 08.11.2017., 22:56   #10088
Nimes veceras skinuo pariza..
since1981 is offline  
Old 09.11.2017., 14:10   #10089
Quote:
since1981 kaže: Pogledaj post
Nimes veceras skinuo pariza..
Odlicna ekipa, stvarno izgledaju bolesno ove sezone. Imat ce Pariz posla s njima i Montpellierom u ligi
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Old 11.11.2017., 20:47   #10090
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
Pa gle el Torrov post gore
Drago mi je da sam te nasmijao. No bez da ulazimo u raspravu o smislu za humor, ne kužim što je to tebi u mom postu bilo smiješno ?



btw,
Ovaj nesretni Valčić da nije Gopčev zet, teško da bi bio i na klupi PPDa.
el Torro is offline  
Old 11.11.2017., 22:28   #10091
Jesmo li odgledali posljednu utakmicu kamenice na klupi zagreba?
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 11.11.2017., 22:42   #10092
Nadam se da je tako, no ne bih se začudio da ostane što je nepovoljan scenarij.
Slijedi teži niz tekmi i opravdanje da ostane čak i nakon toga makar sve laganini zduvaju.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 12.11.2017., 00:08   #10093
Ja mislim da ni onaj nakon Kamenice nece napraviti neki veci iskorak. Bojim se da je poprilican broj igraca PPD naprosto limitiran za niz uspjeha na ovoj razini. Tu i tamo koji bljesak, no kontinuitet u Europi, jako tesko.
el Torro is offline  
Old 12.11.2017., 10:20   #10094
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ni onaj nakon Kamenice nece napraviti neki veci iskorak. Bojim se da je poprilican broj igraca PPD naprosto limitiran za niz uspjeha na ovoj razini. Tu i tamo koji bljesak, no kontinuitet u Europi, jako tesko.
Koliko para, toliko muzike.... jučer je bila iz aviona primjetna ogromna razlika u kvaliteti..... Zagreb love nema a ne proizvode se novi kvalitetni grači i imamo što imamo.... tu je Kamenica najmanje kriv, sumnjam da bi netko mogao postići nešto više i bolje....
ULICA ULICE is offline  
Old 12.11.2017., 11:09   #10095
I što nakon Kamenice?

Trenera je najlakše smijenit, ali ja ne vidim rješenje poslije njega.

Ako ništa, Zagreb je još u igri za prolaz, Kristianstad je dobio Wislu, oni sad imaju 3 boda, Zagreb 2, Poljaci 1. Gotova je prva polovina grupne faze, do kraja godine još tri utakmice, gostovanje u Nantesu i domaće utakmice protiv Barce i Lowena. Doduše, Zagreb je s Vardarom odigrao obje tekme, s Nantesom još nijednom, možda tu izvuku nešto.

Nego, da spomenem još jedan odličan rezultat hrv rukometa:
Viborg - Podravka 32:17

Lokomotiva je na korak do osmine finala Challenge kupa, svladale su Mullner (Aut) 37:19 doma.
Luyindula is offline  
Old 12.11.2017., 11:21   #10096
Na stranu igrači, po meni zagreb ima bolje igrače nego prošle godine.
SEHA liga je oslabljena pa tu drže drugo mjesto.
No otkad Kamenica vodi uopće ne vidim neke ideje u napadu. Sve se svodi na puko zabijanje u sredinii nekakvi polušutevi s 9 metara, tu i tamo kontra. Zagrebu krila služe samo za kontre
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 12.11.2017., 19:56   #10097
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Na stranu igrači, po meni zagreb ima bolje igrače nego prošle godine.
SEHA liga je oslabljena pa tu drže drugo mjesto.
No otkad Kamenica vodi uopće ne vidim neke ideje u napadu. Sve se svodi na puko zabijanje u sredinii nekakvi polušutevi s 9 metara, tu i tamo kontra. Zagrebu krila služe samo za kontre
Kamenica je trener koji je prije 30 god radio strašne stvari, po nekima je i zaslužio bar jednu titulu s Pelisterom, no to je neka druga tema.
Svaka čast Goluži, Ivandiji i sličnima, no oni jednostavno ne mogu u istu rečenicu s njim glede rukometnog znanja. Ne znam koliko on može Markoviću išta više pokazati, ako se ovaj sam ne može sabrat. A što mu je alternativa, srednjak.
Moguće da je izgubio neku finu nit, nije više kao nekad, ali igrači ne smiju ostati amnestirani.
J. Valčić je valjda najlošiji srednjak koji je ikad igrao u Zagrebu. Čovjek nit diže ritam igre, nit prenosi brzo loptu, potpuno bezopasan izvana.
Jbt, pa jedan Cindrić, pa i nekad Perkovac, Vranješ ili Doder su se usudili šutnuti izvana i rasteretit pucače, od ovog panja ja to nikad vidio nisam. A za pola glave viši od njih. Pogledaj mu kretnje kad se radi prebrojavanje obrane, prenese je do beka i ostane zakopan na 7m ko drvena marija.
Pavlović i Mrakovčić su za njega T. Dushebajew u najboljim danima.
el Torro is offline  
Old 12.11.2017., 23:33   #10098
Quote:
el Torro kaže: Pogledaj post
Kamenica je trener koji je prije 30 god radio strašne stvari, po nekima je i zaslužio bar jednu titulu s Pelisterom, no to je neka druga tema.
Svaka čast Goluži, Ivandiji i sličnima, no oni jednostavno ne mogu u istu rečenicu s njim glede rukometnog znanja. Ne znam koliko on može Markoviću išta više pokazati, ako se ovaj sam ne može sabrat. A što mu je alternativa, srednjak.
Moguće da je izgubio neku finu nit, nije više kao nekad, ali igrači ne smiju ostati amnestirani.
J. Valčić je valjda najlošiji srednjak koji je ikad igrao u Zagrebu. Čovjek nit diže ritam igre, nit prenosi brzo loptu, potpuno bezopasan izvana.
Jbt, pa jedan Cindrić, pa i nekad Perkovac, Vranješ ili Doder su se usudili šutnuti izvana i rasteretit pucače, od ovog panja ja to nikad vidio nisam. A za pola glave viši od njih. Pogledaj mu kretnje kad se radi prebrojavanje obrane, prenese je do beka i ostane zakopan na 7m ko drvena marija.
Pavlović i Mrakovčić su za njega T. Dushebajew u najboljim danima.
Pa ne ulazim da nije dobar trener, ali ezultat u LP je kriminalan.
Znam tko je Kamenica.
A nije samo Valčić problem, kontrec nemre boga isusa pogodit.
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Old 13.11.2017., 08:03   #10099
Sve 5, rezultati i igra su kriminalni, trenerova je prva nanpladnju i to je tako.
Kad je Kontrec zabijao vise i bolje ? Zadnji put valjda na pionirskom prvenstvu Nasica. Momak je borac, jak je i explozivan ali mu je realizacija losa. Uz njega uzmes izgubljenog Dobrivoja i Josu Valcica koji ne moze/zna razigrati ekipu, dobis sto imas.
Dao Bog da ih neki trener bolje uigra i izvuce maximum iz svakog, ali se bojim da ce i to biti cisti prosjek za EL.
el Torro is offline  
Old 13.11.2017., 14:57   #10100
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Pa ne ulazim da nije dobar trener, ali ezultat u LP je kriminalan.
Znam tko je Kamenica.
A nije samo Valčić problem, kontrec nemre boga isusa pogodit.
Pa sta si ocekiva protiv nantesa, pick szegeda, vardara i lowena koj su svi 2 klase iznad zg???

Poslano sa mog ALE-L21 koristeći Tapatalk
Marin Mišura is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.