Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2017., 17:37   #1341
Nauka o epilatorima je ozbiljna znanstvena disciplina i njoj treba pristupiti sustavno i sistematski. Ne pridaji mojim rijecima znacenje koje mi nije bilo ni na kraj pameti pri pisanju posta, molim lijepo. Pa tko bi imalo normalan kupio seriju 7 (ili bilo koju seriju, bilo kojeg proizvodjaca) kad bi baterija trajala svega 20min, a rad s ustekanim punjacem nije moguc iz sigurnosnih razloga jer uredjaj moze raditi i pod vodom. Nitko ne bere novac na smokvi da plati nesto 500-700kn (ili vise), a proizvod je prakticki neupotrebljiv ( odnosno, upotrebljiv je 20min).

I u seriji 7 baterija traje duze, nego sto je navedeno u uputama, a najbolje skida dlake kad se skinu kapice/nastavci i radi na 'golo'.
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 22:39   #1342
Pomoć molim ! Koliko sam shvatila Braun epilator Silk-épil 7 - 7175 nema nastavke? Da li tko koristi ovaj i za bikini zonu, jer sam gledala recenzije da boli već na nogama i ispod pazuha, pa me zanima pošto većina tu priča o sedmici s nastavcima?!Hvala...
gabolinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 11:08   #1343
Utopila sam svoj Braun 7

Piše na njemu da može na suho i na mokro, ali ne može. Probala sam ga sada prvi puta na mokro i krepao je

Sreća da je već bio pri kraju kao što sam gore i pisala. Pitam se ima li smisla uzimati 9-tku
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 09:15   #1344
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Utopila sam svoj Braun 7

Piše na njemu da može na suho i na mokro, ali ne može. Probala sam ga sada prvi puta na mokro i krepao je

Sreća da je već bio pri kraju kao što sam gore i pisala. Pitam se ima li smisla uzimati 9-tku
Evo da dodam update na ovo. Nije voda bila problem, može slobodno na mokro. Imala sam drugi problem sa njim i to sam uspješno popravila
Epilator opet radi kako treba
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 09:55   #1345
Angry

Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Evo da dodam update na ovo. Nije voda bila problem, može slobodno na mokro. Imala sam drugi problem sa njim i to sam uspješno popravila
Epilator opet radi kako treba
Čestitam. Uštedila si 100€
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 11:35   #1346
Da, već me bilo štrecnulo da ću morat uzeti novi. Srećom, dobro je ispalo

Kako si ti zadovoljna svojom devetkom?
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 13:16   #1347
7ica ima nastavke. Ovisi u kakvom ju paketu kupujes. Ako ces jedan nastavak, platit ces ju manje. Ako ces 3-4 nastavka, vise.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 19:36   #1348
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Da, već me bilo štrecnulo da ću morat uzeti novi. Srećom, dobro je ispalo

Kako si ti zadovoljna svojom devetkom?
Obrijala se dan prije nwgo što je stigla jer sam išla na bazen pa je nisamni probala još.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 20:57   #1349
9ka provjereno ide pod vodu, isprobano vec vise puta. Vidim da nije u vodi bio problem sa spomenutom 7micom, ali za svaki slucaj da napisem.
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 17:18   #1350
cisto info ako netko planira u shopping da elipso ima ovaj vikend black friday i da ima par modela braun 9 na 50% tj za 750kn.
ja ubola onaj s cetkicom za ciscenje lica
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 11:55   #1351
Zanima me ima li u razlike u ova dva modela u jačini čupanja dlačica tj. boli prilikom rada?


SE 7175 WD GDM 559,99 kn


SE 9-579 999,99 kn


Nastavci i širina samog uređaja mi nisu toliko važni, važna mi je samo jačina jer imam problema s jako tankom kožom i popucanim kapilarama...
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2019., 06:28   #1352
Question Epilator plis help

Ima li tko iskustva o epilatoru Philips Trio Smooth set hp6549/01? Htjela bi kupiti a ne znam da li se isplati?
Jele198 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2019., 07:21   #1353
Question

Ima tko iskustva sa epilatorom hp6549/01?
Jele198 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2019., 09:59   #1354
Quote:
Jele198 kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva o epilatoru Philips Trio Smooth set hp6549/01? Htjela bi kupiti a ne znam da li se isplati?
jesi ikad cupala dlake s epilatorom? ja imam 3 komada (imam oba ta gore sa slika iz posta pre tvog), i koliko god da je noviji i bolji model bio, uvek me je bolelo do ludila to cupanje, al to traje nekih 5min, posle se naviknes na tu gadnu bol. bikini zonu nije bilo sanse da cupam a da ne umrem od bolova i odustanem, ispod pazuha isto boli kao sam vrag. bar su takva moja iskustva. i najgora stvar od svega sto su pocele da mi rastu po 2,3 dlake umesto jedne na milion mesta, bas zbog epilatora..predivno,da ja bih na tvom mestu radije ulozila u IPL nego bacala pare na epilator (imas citavu temu na preparativnoj kozmetici o IPL), uopste ti ne treba najskuplji model, samo neki da radi na kabal.
sad epilator koristim da pocupam nausnice ponekad jer ne smem voskom zbog retinola, al boli upm
uglavnom ja bih preskocila, posebno ako si osetljiva na bol
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2019., 22:36   #1355
Pre tanke dlačice

Cure,ima li koja od vas problem da su joj dlačice previše tanke pa ih epilator jednostavno ne može uloviti. Koristim epilatore godinama,ovo mi je već treći po redu i baš sam bila happy šta mi je stari crknuo da mogu uzeti novi ali sam se totalno razočarala. I stari je slabije cupao ali sam mislila da je to zbog toga jer je star, ali ovaj novi mi čupa još slabije,zapravo djeluje mi da ih uopće ne čupa nego lomi jer me skoro ništa ne boli.
Nije baš da sam ga jeftino platila pa ne znam sad kako da sama sebi pomognem.
Uzela sam ovaj:
https://www.elipso.hr/mali-kucanski/...20e67186c0e127
"Jače" dlačice na bikini zoni čupa bez problema, ali noge nikako
tukolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2019., 23:33   #1356
Braun epilator za lice

Pozdrav,
Ima li itko iskustvo s Braunovim epilatorom za lice da, nakon kratkog vremena korištenja, jednostavno uspori, čim ga malo jače pritisne uz kožu stane se vrtiti. Ono, dok tek stavim novu bateriju- super, brzo vrti i čupa. Nakon minute depiliranja, usporava i mogu staviti opet novu bateriju i tako u krug.
Mislila sam da je do baterija, kupila nove Duracel, opet ista stvar.
Ne znam bi li ga reklamirala ili što...
Hvala.
__________________
"For what shall it profit a man if he shall gain the whole world, and lose his own soul?"
mimi_2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2019., 07:19   #1357
Na akciji u Elipsu: https://www.elipso.hr/rezultati/?q=Epilator
babysittingnatalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2019., 10:18   #1358
Quote:
mimi_2311 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Ima li itko iskustvo s Braunovim epilatorom za lice da, nakon kratkog vremena korištenja, jednostavno uspori, čim ga malo jače pritisne uz kožu stane se vrtiti. Ono, dok tek stavim novu bateriju- super, brzo vrti i čupa. Nakon minute depiliranja, usporava i mogu staviti opet novu bateriju i tako u krug.
Mislila sam da je do baterija, kupila nove Duracel, opet ista stvar.
Ne znam bi li ga reklamirala ili što...
Hvala.
Braun ima jednu ajmo to tako reci "manu" tj. da mu se ispod rotirajuceg dijela (onaj dio gdje su pincete) na donjem uglu sakupjaju iscupne dlacice i one usporavaju i blokiraju pravilan rad... nije to nista strasno, treba izvaditi valjak da bi te nakupljene dlacic mogla ispast i sve ce raditi kako treba.
To i moj napravi, doslovno odjednom pokaze da je baterija slaba i stane zato sto te nakupljene dlacice uspore rad valjka i istrose bateriju.

Ovo gore napisano je za klasicni epilator al vjerujem da je ista stvar i sa ovim malim za lice.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2019., 15:20   #1359
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
jesi ikad cupala dlake s epilatorom? ja imam 3 komada (imam oba ta gore sa slika iz posta pre tvog), i koliko god da je noviji i bolji model bio, uvek me je bolelo do ludila to cupanje, al to traje nekih 5min, posle se naviknes na tu gadnu bol. bikini zonu nije bilo sanse da cupam a da ne umrem od bolova i odustanem, ispod pazuha isto boli kao sam vrag. bar su takva moja iskustva. i najgora stvar od svega sto su pocele da mi rastu po 2,3 dlake umesto jedne na milion mesta, bas zbog epilatora..predivno,da ja bih na tvom mestu radije ulozila u IPL nego bacala pare na epilator (imas citavu temu na preparativnoj kozmetici o IPL), uopste ti ne treba najskuplji model, samo neki da radi na kabal.
sad epilator koristim da pocupam nausnice ponekad jer ne smem voskom zbog retinola, al boli upm
uglavnom ja bih preskocila, posebno ako si osetljiva na bol
Slažem se sa svime. Prije godinu dana sam kupila IPL i prezadovoljna sam. Dlaka skoro pa više ni nemam.
Imam epilator star skoro 20 godina, od njega su mi strašno urastale dlake i rasle također po dvije iz jedne rupe. Imam visoki prag boli i njime sam tretirala sve dlakave dijelove tijela od vrata naniže. Sad prijeđem njime dva tjedna nakon blicanja, dlaka ima jako malo i tanke su i jedva vidljive. Blicam jednom mjesečno. Pre pre prezadovoljna.
mariane engel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2020., 16:45   #1360
Molim preporuku za epilator do cca 100€. Uvjeti su da je žični i da ima nastavak za brijanje/trimanje. Zadnjih pet godina drljam Braun Silk-Epil 5, a budući da nema dodatne nastavke, kombiniram ga s njegovim starijim poluraspadnutim bratom koji bruji kao traktor. Htjela bih, dakle, nešto malo bolje i novije, ali da ima kabl i konkretniji broj pinceta. Pomagajte!
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:26.