Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2018., 09:29   #1
Pomoć oko e-maila!

Znači ovako.
Na starom sam računalu imao e-mail na Windows live mailu, i super je funkcioniralo.. E sada sam uzeo novo računalo, stavio Windows 10, i taj sustav više ne podržava windows live mail.

Problem je sada što ne znam koji mail da skinem, a bome ne znam ni podatke za logiranje, niti korisničko ime niti lozinku.

Da se obratim t-comu ili?

mail je od firme, i jako mi je važno da ga nastavim dalje koristiti na novom računalu.
Zvonkecka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 11:55   #2
Ako je službeni mail onda bi trebao dobiti podatke od firme, pa ih unjeti u npr. Mail aplikaciju od Windowsa. HT nema nikakve veze s tim.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 16:29   #3
Sve što je vezano za firmu moraš pitati svog IT administratora u firmi, jer ti on može resetirati lozinku i reći kako ti glasi korisničko ime.
Windows 10 dolazi sa svojom email aplikacijom, vidi da li ti to odgovara. Ako ne, Internet je pun alternativnih rješenja.

Možeš usput pitati svog administratora u firmi da li kao zaposlenik imate pravo na kakav Office paket u sklopu kojeg se nalazi Outlook.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:59   #4
Pitanje za autora teme, što fali web rješenju maila, samo stavis u favorite ili u oznake adresu i imas izravan pristup mailu .
Meni je web rješenje bolje jer sve je na serveru bez obzira na kojem sam računalu.
msvijet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 11:17   #5
Dosta firmi nema web mail ili se forsira Outlook ili neki drugi program.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:33.