Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2017., 00:51   #1
The Event

http://communityleadersbrief.org/

znaci gore je link, naletio sam na to na jubitu i ocito se radi o nekakvome planu u slucaju da se nesto financijski desi u bliskoj buducnosti.

ima neko ideju sto je ovo?
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 02:01   #2
Nibiru dolazi u banke.
Hloyge is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 09:20   #3
O zamjeni svjetske valute se govori godinama, s tim da se ovaj mjesec govori da je posao pri kraju i da se radi o danima. Pod "posao" se misli na totalno uklanjanja kabale koja vlada svjetskim financijama. Još se rješava nekoliko čelnika. Koliko sam shvatio dok se to ne riješi nije sigurno ići s globalnim događajem, ali izvještaji govore da je posao pri kraju. Sananda prati nekoliko web lokacija s tom temom.

Disclosure – Banking and Currency

Office of Poofness (Investigative Reporter)

Benjamin Fulford

COBRA
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 15:34   #4
Hehe, good luck u pokušaju uklanjanja svemoćnog dolara!
Mislim da nemaju baš neke prevelike šanse...
Wolfdale is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 16:12   #5
Quote:
Wolfdale kaže: Pogledaj post
Hehe, good luck u pokušaju uklanjanja svemoćnog dolara!
Mislim da nemaju baš neke prevelike šanse...
Tako je. Pokušali su već S.Husein i Gadafi, vidimo kako su prošli.
Možda kad naftni lobi nebude više tako moćan... a trese mu se tron zbog obnovljivih sve više.
Hloyge is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 18:55   #6
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
O zamjeni svjetske valute se govori godinama, s tim da se ovaj mjesec govori da je posao pri kraju i da se radi o danima. Pod "posao" se misli na totalno uklanjanja kabale koja vlada svjetskim financijama. Još se rješava nekoliko čelnika. Koliko sam shvatio dok se to ne riješi nije sigurno ići s globalnim događajem, ali izvještaji govore da je posao pri kraju. Sananda prati nekoliko web lokacija s tom temom.

Disclosure – Banking and Currency

Office of Poofness (Investigative Reporter)

Benjamin Fulford

COBRA
da medjutim svi ti linkovi ne vode bas previse necemu. nekako kao da govore nesto ali ne govore niista.

ne znam, cijeli taj sistem i sve to sto se nalazi na prvotnome linku je kao napravljeno kao sluzbeni proglas.

sad cijeli taj proglas je pomalo stufan, ne naocit i iako govori puno u sustini daje premalo informacija
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 20:19   #7
Upravo su objavili opširniji tekst na tu temu koji dolazi od izvora bližeg organizaciji događaja.
US surađuju i tamo se obavlja veliki dio posla, ali glavna organizacija dolazi iz Kine, s tim da je i Rusija duboko upletena, ali i mnogo drugih država. Globalni događaj. Sve relevantne vlade su u kontaktu s onima gore i cijeli posao se obavlja u suradnji s njima. Uostalom oni gore su ta glavna snaga koja je uklonila glavni dio globalno negativnih elemenata na razinama gdje je ljudska tehnika bila nemoćna, ali ljudske snage su obavile veliki dio posla u čišćenju podzemnih baza.
O financijskom resetu govore da je izgleda glavna preokupacija zapadnih izvora, međutim to nije glavni cilj i zbog toga neće ni previše žuriti s njegovom provedbom jer prije toga moraju obaviti organizacijske poslove važnijih prioriteta.
Reset neće biti samo financijski niti je to glavna promjena. Ide se u promjenu političke organizacije vlasti, i u ovom članku prvi put čitam nešto konkretnije, gdje se spominju komune i pravi komunizam, ne onaj tipa crvene diktature u crvenom SSSR, Kini, Kubi, Sjevernoj Koreji, nego tipa dobronamjernog socijalizma.
Način promjene je dobro analiziran, i razmotrene su blaže i grublje varijante. S grubim varijantama je problem što bi one mogle dodatno nahraniti s negativnom psihičkom energijom globalne negativne entitete, dakle ići će se s blažim varijantama koliko je to maksimalno moguće.
Naglašavaju koliko je u Kini naglasak stavljen na te monetarne promjene, opsjednutost golemim novčanim i vrijednosnim transakcijama, gdje se naglasak stavlja na velike materijalne vrijednosti, što više hrani stare negativne sustave vlasti i otežava promjene na novu paradigmu.
Fokus na financijske promjene dakle daje previše važnosti materijalnim vrijednostima i s te strane doprinosi jačanju starih negativnih elemenata koji još nisu dokrajčeni.
Reset je holistički fenomen, a globalni financijski reset je vrlo mali dio ukupnih promjena.

Moj kratki osvrt nije dostojan bogatstva informacija i važnih nijansi u originalnom tekstu, pa toplo preporučam pročitati original, jer je to s te strane najinformativniji tekst o tim događanjima na koji sam do sada naišao.

Message from the Chinese Elders for December 31, 2017

Ispada da najvredniji tekstovi koje Sananda prenosi nisu ove informacije taktičko-organizacijske prirode, nego njihovi drugi izvori koji nam šalju savjete o uzdizanju, dizanju frekvencija, o ljubavi i uzvišenim mislima i željama koje će nam najbolje pomoći u mirnom prijelazu na više razine.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 08:34   #8
Dobro, može mi netko kazati u koju valutu da prebacim ušteđevinu? Samo mi nemojte spominjati bitcoin, jebeš novac koji nestane kad nema struje.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 13:59   #9
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Dobro, može mi netko kazati u koju valutu da prebacim ušteđevinu? Samo mi nemojte spominjati bitcoin, jebeš novac koji nestane kad nema struje.
Kupuj konzerviranu hranu.
Osim ako ne primiš žig zvijeri, onda će ti biti dopušteno trgovanje.

Ali ne znam da li smo blizu toga.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 09:24   #10
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Dobro, može mi netko kazati u koju valutu da prebacim ušteđevinu? Samo mi nemojte spominjati bitcoin..
Drži nešto gotovine kod sebe za slučaj da sustav ne funkcionira 2-3 tjedna. Dolar i euro nemaju realnu zlatnu podlogu i tko zna kako će se to mijenjati. Za švicarce nisam siguran. Zlato i srebro su se dokazali kroz povijest.
Ovdje spominju vrijeme prije 15 siječnja kao 100 postotna mogućnost i potencijal revaluacije u americi. Ja ne mogu procijeniti koliko je to pouzdano. Oni su zapravo spomenuli riječ "redemption", što bi bilo "otkupljenje".
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 23:16   #11
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Dobro, može mi netko kazati u koju valutu da prebacim ušteđevinu? Samo mi nemojte spominjati bitcoin, jebeš novac koji nestane kad nema struje.
Mislim da je najsigurnije kupiti zlato ili srebro
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:55   #12
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Drži nešto gotovine kod sebe za slučaj da sustav ne funkcionira 2-3 tjedna. Dolar i euro nemaju realnu zlatnu podlogu i tko zna kako će se to mijenjati. Za švicarce nisam siguran. Zlato i srebro su se dokazali kroz povijest.
Ovdje spominju vrijeme prije 15 siječnja kao 100 postotna mogućnost i potencijal revaluacije u americi. Ja ne mogu procijeniti koliko je to pouzdano. Oni su zapravo spomenuli riječ "redemption", što bi bilo "otkupljenje".
Ha ha ha, pa to je sutra
"The event" je scam. Kako znam? Pratim to već nekoliko godina. Čitavo vrijeme je event "vrlo uskoro". Primijetite link za donacije na skoro svim ključnim sajtovima koji govore o eventu.
Hagstrom is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 13:59   #13
Quote:
Hagstrom kaže: Pogledaj post
Ha ha ha, pa to je sutra

"The event" je scam. Kako znam? Pratim to već nekoliko godina. Čitavo vrijeme je event "vrlo uskoro". Primijetite link za donacije na skoro svim ključnim sajtovima koji govore o eventu.


Komedija, danas svako govno žica lovu...da mi je vidit te likove kako u nekom sobičku pišu te pizdarije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 23:43   #14
Quote:
Hagstrom kaže: Pogledaj post
Ha ha ha, pa to je sutra
"The event" je scam. Kako znam? Pratim to već nekoliko godina. Čitavo vrijeme je event "vrlo uskoro". Primijetite link za donacije na skoro svim ključnim sajtovima koji govore o eventu.
Nekoliko godina? Djeca.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 18:40   #15
Ima li jučerašnji pad Dow Jones i S&P 500 indeksa veze s the Event-om?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 19:08   #16
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ima li jučerašnji pad Dow Jones i S&P 500 indeksa veze s the Event-om?
Ma mo'š mislit
Hagstrom is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 19:53   #17
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ima li jučerašnji pad Dow Jones i S&P 500 indeksa veze s the Event-om?


To nije pad već mala korekcija.


Sent from my iPhone using Tapatalk
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 10:52   #18
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ima li jučerašnji pad Dow Jones i S&P 500 indeksa veze s the Event-om?
Prema ovima ima.
Njihova je informacija da je novi financijski sistem postavljen online. Dodatna informacija od prije je da je sustav postavljen na kvantnom računalu radi veće sigurnosti.
Koliko sam shvatio kažu da je u tijeku izvlačenje novca iz starog financijskog sustava, koje je dozvoljeno pripadnicima kabale koji su pristali na uvjete predaje i amnestije.
To je izvlačenje novca bilo uzrok pada indeksa na burzama.
Njihova će sredstva biti zamijenjena s novom valutom koja ima podlogu u zlatu, unutar novog financijskog sustava. Na taj način Alijansa kontrolira financije kabale. Oni koji neće pristati na takve uvjete će izgubiti.
Očekuju da će burzovni indeksi nastaviti padati tijekom tog procesa.
Za obične smrtnike koliko vidim sustav će još pričekati.
Informacije iz drugih izvora ponavljaju da će se s izlaskom nove valute odnosno novog financijskog sustava pričekati do Događaja. Događaj bi trebao biti kada budu imali punu sigurnost da negativna kabala više ne može odgovoriti. U pitanju je vrlo opsežan posao. Trebat će uspostaviti mir, to jest prekinuti sva ratna djelovanja u čitavom svijetu, trebat će se maknuti svi negativni "elementi" koji neće surađivati.
To bi moglo potrajati još koji mjesec-dva ili više.
Tu ulazimo u vremenski okvir dolaska masivnog energetskog visoko vibracijskog vala iz samog Izvora, koji bi trebao podići vibracije čitavog čovječanstva i posljedično povećati sigurnost.
U sklopu tog Događaja spominje se i konačno spuštanje tog famoznog ET svemirskog broda i ET delegaciju pred kamerama, što će navodno obaviti Plejadijanci čiji je fizički izgled najbliže našem. Za to trebaju maksimalnu razinu sigurnosti. Prema tim izvorima dakle s novim financijskim sustavom se neće izaći masovno prije, nego tek nakon tog Događaja.
Odozgora nas uvjeravaju da se sve čini da promjene nemaju nikakvih negativnih posljedica, da sve prođe što mirnije i bezbolnije. Žele zadržati što pozitivniju atmosferu i visoke vibracije, jer je to najvažniji dio tih promjena.
Sve informacije i indicije govore da bi se te velike promjene mogle dogoditi "uskoro", već u prvom kvartalu 2018. Promjene se u svakom slučaju događaju, a koliko su točne prognoze o velikom događaju to ćemo tek vidjeti.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 12:02   #19
moze broj na pp?
fala unaprijed
Jo_Munja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 12:31   #20
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ima li jučerašnji pad Dow Jones i S&P 500 indeksa veze s the Event-om?
Drukčije objašnjenje dano je u izvještaju Benjamina Fulforda. Prema njegovim izvorima (informatori iz CIA) kabala svoju kontrolu nad računalima koja vrte bankovne sustave koristi u pokušaju da zatvori financijske sustave u sljedećim mjesecima, i postoji mogućnost da se zatvore ATM-ovi (bankovni automati) i s time (američkim) građanima pristup novcu, i vjerojatno i drugima koji koriste njihove bankovne račune. Naravno te informacije nikada ne treba uzimati kao 100% istinite.
Kad smo već kod njegovog teksta, osim nastavljanja pokušaja da se pokrene WW3, spominje i da je ekipa iz The City of London donjela odluku o zatvaranju projekta Israel, i o premještanju sustava u Ukrajinu, gdje će se pokušati organizirati "Nova Kazaria". No to su njihovi pokušaji. Njihovo se pitanje privodi kraju.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.