Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2015., 22:50   #1001
Kakva su vam iskustva s Max Factorovim Colour Corrector stickovima? http://maxfactor-international.com/s...r+stick&l=grid
__________________
...and through it all...
Luna7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 23:11   #1002
Da malo podignem temu, je li tko kupio MF paletu sjenila? Iskustva? Koliko ste zadovoljne?
vragzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 01:59   #1003
Quote:
vragzg kaže: Pogledaj post
Da malo podignem temu, je li tko kupio MF paletu sjenila? Iskustva? Koliko ste zadovoljne?
Osobno nemam, ali sam naletila na ovaj review+swatches, možda ti bude od pomoći link

Navodno su sjenila jako dobar dupe za Urban Decay, samo što su manje pigmentirana (2 sloja MF:1UD) i ne stoje toliko dugo na očima kao UD.

P.S. video je o paletama marke Covergirl koja je u vlasništvu Procter & Gamble kao i Max Factor. U zadnje vrijeme koriste dosta MF formula za CG, tako da su palete identične CG MF
Lady Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2016., 14:40   #1004
Max Factor Miracle Touch

cure jel neko koristi puder Max Factor Miracle Touch ?

ne znam više di da tražim, jel moguće da su ga povukli iz prodaje?
plava90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2016., 21:06   #1005
Quote:
plava90 kaže: Pogledaj post
cure jel neko koristi puder Max Factor Miracle Touch ?

ne znam više di da tražim, jel moguće da su ga povukli iz prodaje?
ne koristim taj puder, al imaš ga u bipi u novo ambalaži. vjerojatno je bila trenutna nestašica zbog te promjene. sad ovako izgleda

__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 07:05   #1006
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ne koristim taj puder, al imaš ga u bipi u novo ambalaži. vjerojatno je bila trenutna nestašica zbog te promjene. sad ovako izgleda

joooj miss burleska, blesava sam krivi sam napisala...toliko ga nahvalim i onda krivo napišem :/

uglavnom ovaj bih htjela, imaš i o njemu neku dobru vijest? Max Faktor Whipped Creme
plava90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 17:04   #1007
Quote:
plava90 kaže: Pogledaj post
joooj miss burleska, blesava sam krivi sam napisala...toliko ga nahvalim i onda krivo napišem :/

uglavnom ovaj bih htjela, imaš i o njemu neku dobru vijest? Max Faktor Whipped Creme
pjenasti ne vidjeh odavno, al koliko znam, max factor mijenja ambalažu većine proizvoda sustavno već neko vrijeme pa je možda zbog toga trenutna nestašica.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 08:04   #1008
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
pjenasti ne vidjeh odavno, al koliko znam, max factor mijenja ambalažu većine proizvoda sustavno već neko vrijeme pa je možda zbog toga trenutna nestašica.
nadam se da je to, ali čini mi se da ih nema već mjesecima tak da možda su ga povukli

kad smo kod toga, imate preporuku za tako nešto slično? imam masnu kožu, poprilično dobar ten, tak da ne treba ništa teško i jako, samo podloga za matiranje...tnx
plava90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 10:22   #1009
Ja sam prije koji tjedan uzela Catrice Matt mousse čisto iz znatiželje, a i bio je 8 kn jer je ta jedna nijansa izlazila iz asortimana. Znam da sam jednom prilikom pročitala par dobrih iskustava pa da probam za te pare. Nijansa mi nije dobra više, ali tada je još bilo neke ljetne boje. Puder je stvarno ok! Lijepo zamatira facu, pogotovo u kombinaciji s transparentnim puderom u prahu i jedan je od rijetkih koji mi jednako dobro izgledaju i kada ga nakon 6-7 sati po potrebi dodatno blotam. Prekrivanje mu je više nego dobro, srednje rekla bih pa sad ne znam koliko ti to paše. Planiram jednom uzeti svoju nijansu za ostatak godine.
mirtochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 10:27   #1010
Quote:
plava90 kaže: Pogledaj post
kad smo kod toga, imate preporuku za tako nešto slično? imam masnu kožu, poprilično dobar ten, tak da ne treba ništa teško i jako, samo podloga za matiranje...tnx
ja koristim ovaj puder njihov već mjesecima, točnije od 4.mj, i to svakodnevno, na poslu ga svaki dan nosim, i nisam ga doživjela kao "teškim" puderom ili kao da masku imam na licu, dapače, i da, super matira, preživjela sam i ljetne mjesece s njime, od jutra do mraka je super postojan, ne masti se, imam mješovitu, osjetljivu kožu!
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 07:34   #1011
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
ja koristim ovaj puder njihov već mjesecima, točnije od 4.mj, i to svakodnevno, na poslu ga svaki dan nosim, i nisam ga doživjela kao "teškim" puderom ili kao da masku imam na licu, dapače, i da, super matira, preživjela sam i ljetne mjesece s njime, od jutra do mraka je super postojan, ne masti se, imam mješovitu, osjetljivu kožu!
imam i ja taj, ali sam fulala nijansu (pretamnu sam uzela) tak da sam ga stavljala mrvu dvije ak bi mi nešto baš izašlo na faci prek ljeta...u usporedbi s mousse mi je onak, li - la

ali u nedostatku boljeg, možda ga pomješam s nečim svjetlijim pa bude mi ok boja
plava90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 07:35   #1012
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Ja sam prije koji tjedan uzela Catrice Matt mousse čisto iz znatiželje, a i bio je 8 kn jer je ta jedna nijansa izlazila iz asortimana. Znam da sam jednom prilikom pročitala par dobrih iskustava pa da probam za te pare. Nijansa mi nije dobra više, ali tada je još bilo neke ljetne boje. Puder je stvarno ok! Lijepo zamatira facu, pogotovo u kombinaciji s transparentnim puderom u prahu i jedan je od rijetkih koji mi jednako dobro izgledaju i kada ga nakon 6-7 sati po potrebi dodatno blotam. Prekrivanje mu je više nego dobro, srednje rekla bih pa sad ne znam koliko ti to paše. Planiram jednom uzeti svoju nijansu za ostatak godine.
ajde baš ću probat uzet njih...nisu skupi pa aj za probu
plava90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2016., 16:13   #1013
Jel možda ko isprobao Miracle Match Foundation i Facefinity All Day Primer? Kakvi su, jel primer drži ko što tvrdi?


Možete usporediti Match Foundation s Miracle Touch?
__________________
...something wicked this way comes...
Lady_D is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 14:49   #1014
Max factor 2000 calorie

Pozdrav!
Već godinama koristim MF 2000 calorie maskaru, a u zadnje vrijeme sam primijetila da ju jako brzo potrošim. Dakle, nanosim ju u istim količinama kao i prije, ali mi se potroši za tipa mjesec dana, a prije mi je trajala po 3-4 mjeseca. Jesu to oni možda smanjili količinu???
sparky26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 07:05   #1015
Koje one njihove Lipfinity ruževe hvalite??? Jesu to ovi: https://i.ebayimg.com/images/g/UKwAA...cBX/s-l500.jpg ili ovi: http://chicprofile.com/wp-content/up...ous-040.jpg??? I koju nijansu crvene da uzmem za hladni podton i koje su ostale nijanse must have???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2018., 21:29   #1016
Jeli ovaj puder u kamenu creme puff komedogen
Dodojetu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2019., 06:30   #1017
Probao itko???

https://www.maxfactor.com/en/face/pr...tate=pg:3/ct:r
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.