Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2018., 21:32   #1
min. upload speed za strimanje

Caoo, dosad sam se malo zafrkavao sa OBS-om kako bi poboljso kvalitetu strima, naime upload speed mi je samo 2mbps i to je naravno najveci problem. Sto se tice kompjutera imam i7 6700 i 1070gtx i primarno bi htio pokusat strimat -csgo pa onda -pubg -singleplayer igre (indi ili AAA) -neke manje mp igre kao speedruneri ili rocket league. Dosad mi je najveci problem bio pikselizacija slike kod agresivnijih pokreta narocito na FPS igricama i to bi htio rijesit u bilo kojem slucaju. Normalno, htio bi da mi neko pomogne malo oko ovoga, eventualno da mi linka neke dobre tutorijale jer ja sam presušio više tražeci; idealno bi bilo kad bi mi se neko javio sa slicnom situacijom i pojasnio malo kako da optimiziram strim. Hvala.
illemental is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 23:31   #2
Tako da nazoves sluzbu za korisnike svog internet provajdera i trazis povecanje brzine uploada.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 22:27   #3
Quote:
Osmi kaže: Pogledaj post
Tako da nazoves sluzbu za korisnike svog internet provajdera i trazis povecanje brzine uploada.
hvala ti velika, nije mi to palo na pamet! hvala jos jednom na pomoci! zlatni clan formuma!
illemental is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 11:05   #4
Quote:
illemental kaže: Pogledaj post
hvala ti velika, nije mi to palo na pamet! hvala jos jednom na pomoci! zlatni clan formuma!
Kako je to lijepo kad se zahvali na pruženoj pomoći. Sve mi je toplo oko srca.
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:02   #5
Mislim da je to bio više sarkazam nego zahvala.. To je isto ko da ja trazim tutorial kako da moj auto ide 200km/h a maximalno moze ici 150.
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.