Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 01:13   #41
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Programirala si mozak da uvijek reagira kad je 11:11 na tvom satu. Ja sam jednom napravio mali eksperiment vezano za kreativnu vizualizaciju. Zamislio sam ona zadnja dva slova ( po mom izboru ) na automobilskim tablicama. Skoncentrirao sam se na njih da ću ih stalno vidjeti. Nakon nekog vremena stalno sam ih viđao po cestama i autoputu.
Znaš, ja kad cestom prebrojim par bandera, posle ih više ne moram ni gledat jer točno u sekundu znam koja je iduća i kolko ih treba do idućeg grada. Množi, mozgu, množi. E al ono z urom ti perfektno, to nikako da uspijem, navit si moždani sat u tu i tu uru a bez alarma, obično se probudim uru prije pa mi posle fali sat sna, a ak slučajno produžim uru/dve, čini mi se nikam zapravo ni nisam trebala otići. Radni dan zamijenim neradnim, i šta fali. Šef zove, rečem mu meni je danas nedjelja.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:38   #42
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Programirala si mozak da uvijek reagira kad je 11:11 na tvom satu. Ja sam jednom napravio mali eksperiment vezano za kreativnu vizualizaciju. Zamislio sam ona zadnja dva slova ( po mom izboru ) na automobilskim tablicama. Skoncentrirao sam se na njih da ću ih stalno vidjeti. Nakon nekog vremena stalno sam ih viđao po cestama i autoputu.
Ajd objasni meni zašto sam ja to vidjela skupa sa crvenom lampicom.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 16:38   #43
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Netko odozgora želi probuditi tvoju svijest. Nešto su svakako pokrenuli.
Ok, onda jos jedna "slucajnost", u 99% slucajeva, i to iskljucivo kad vjezbam, pri odbrojavanju vjezbi, preskacem broj 10.
Brojim 1....7,8,9,11...
Tu se bas moram napinjati svaki puta i bas svjesno brojati da ne preskocim broj 10.
Da sam ga preskocila, shvatim kad izgovorim 11 iza broja devet.
Di nestane ta desetka?

Sto se tice buđenja, vjerujem da je neko ucenje ili osvjescivanje u pitanju, puno razmisljam o tome u zadnje vrijeme, ima dosta stvari koje mi ukazuju na to da je vrijeme da izvucem.pouku iz ovog dijela zivota (zadnjih par godina) da bih mogla krenuti dalje.
Medutim osjecam se kao slijepac i imam nevjerojatan osjecaj da se vrtim u jednoj te istoj kasi upravo zato jer sam ili previse zatvorena da bih primila to nesto sto moram primiti, ili mi stoji pred nosom a ja jednostavno ne znam vidjeti ni shvatiti o cemu se radi...
Uglavnom,nije lijep osjecaj. Kao da vec treci puta ponavljas gradivo, a nikako ga savladati...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 16:42   #44
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Programirala si mozak da uvijek reagira kad je 11:11 na tvom satu. Ja sam jednom napravio mali eksperiment vezano za kreativnu vizualizaciju. Zamislio sam ona zadnja dva slova ( po mom izboru ) na automobilskim tablicama. Skoncentrirao sam se na njih da ću ih stalno vidjeti. Nakon nekog vremena stalno sam ih viđao po cestama i autoputu.
Jedno je kad ti nesto radis s paznjom i koncentracijom, a drugo kad je nesto jednostavno tako.
Eto, svaki dan bas u 11:11?
I danas i jucer, i svih onih dana ranije?
Obicno sam na poslu prilicno vezana uz vrijeme i cesto pogledam na sat. Ponekad, kad vidim da se blizi 11, pokzsavam da sto dulje ne pogledam na sat, onda zaboravim, pogledam i puf, evo ga opet.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 16:49   #45
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Jedno je kad ti nesto radis s paznjom i koncentracijom, a drugo kad je nesto jednostavno tako.
Eto, svaki dan bas u 11:11?
I danas i jucer, i svih onih dana ranije?
Obicno sam na poslu prilicno vezana uz vrijeme i cesto pogledam na sat. Ponekad, kad vidim da se blizi 11, pokzsavam da sto dulje ne pogledam na sat, onda zaboravim, pogledam i puf, evo ga opet.
Isto ti je kao i s mojim primjerom. Ja sam se također igrao s tim 11:11 na satu. Ni sam ne znam koliko puta sam pogledao na sat i bilo je 11:11. Mozak je zaista čudnovat.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 16:50   #46
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ajd objasni meni zašto sam ja to vidjela skupa sa crvenom lampicom.
Crvena lampica?
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 17:29   #47
Quote:
toma juda kaže: Pogledaj post
Crvena lampica?
Na rezervoaru. Nakon što mi je netko mučki i iz potaje isisao gorivo iz istog. To nisu čista posla.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 20:10   #48
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Na rezervoaru. Nakon što mi je netko mučki i iz potaje isisao gorivo iz istog. To nisu čista posla.
Ne znam što bih ti rekao. Radije ću šutjeti.
toma juda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 10:22   #49
Kako objasniti ovo?

Moj susjed vozi sivi Audi specifičnog oblika (nije baš uobičajen na našim cestama).
Kako susjed parkira blizu moje kuće, već mu znam registraciju napamet.
Jedan dan idem u dvorište i pored mene prođe isti auto kakav ima moj susjed (ista boja, oblik....), pogledam mu registraciju i shvatim da to nije moj susjed jer je drugi grad na registraciji.
Ulazim u kuću i mislim si kako tog susjeda već nisam dugo vidjela.
Nakon cca 5 min. u kući,sjetim se da moram do dućana, izađem na ulicu i eto mog susjeda, ide mi u susret.
Ispada da je auto kojeg sam prije vidjela zapravo bio znak da ću vidjeti tog susjeda.
Ivchy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2019., 20:11   #50
Sretna nova godina svima!
Samo da podijelim pričicu od jutros. Svaki dan pijem tursku kavu, a danas se talog kod zadnjeg gutljaja oblikovao u srce. Taj sam simbol vidjala u svakakvim situacijama i prije nekoliko godina o čemu sam pisala na jednoj drugoj temi (tad sam bila jako zaljubljena). Slučajno ili ne, jako lijep osjećaj!
__________________
Never give up, it's such a wonderful life
Pisces10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2019., 20:44   #51
Nisu Egipćani slijepo vjerovali i na hramovima pisali "Maktub, Maktub" "Zapisano, Zapisano" što znači da je veliki dio života scenario koji sami za sebe razrađujemo u životu između života, gledaj na to kao video igru sa scenariom koji se mora odigrati, ali za one sitne stvari i događaje je free-roam (slobodna igra- Slobodna volja). Niko drugi za nas ne piše scenario sudbine nego mi sami u među prostoru između dva života kada donesemo odluke o tome što ćemo od onog bitnog proživjeti u sledećem životu i na koji način ćemo se uklopiti u scenaria koje su druge duše pisale za sebe, onda praktički idemo da odsanjamo tu priču u 3d verziji realnosti.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2019., 20:57   #52
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Jedno je kad ti nesto radis s paznjom i koncentracijom, a drugo kad je nesto jednostavno tako.
Eto, svaki dan bas u 11:11?
I danas i jucer, i svih onih dana ranije?
Obicno sam na poslu prilicno vezana uz vrijeme i cesto pogledam na sat. Ponekad, kad vidim da se blizi 11, pokzsavam da sto dulje ne pogledam na sat, onda zaboravim, pogledam i puf, evo ga opet.
Iza broja 11:11 je skrivena riječ "Dove" na našem golubica, a iza majstorskog broja 11 riječ "Father" ili Otac.

22= Material- materijal
33= Roof, Top, Canopy- krov, vrh, baldahin (simbol za Nebo)
44= Sharpen- naoštriti, naoštren
55= High - visoko
66= Wall - zid
77= Move - kretati se
88= Go- ići
99= tact, music tempo, bit- takt, muzički tempo, muzički bit
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2019., 10:01   #53
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Bok bok

Nadam se da ne postam u krivom (p)PDF-u, ali nisam znala gdje smjestit.

Nisam vjernik, ali nisam ni ateist.
Vodim se raciom i najviše se volim u nešto uvjeriti vlastitim očima(/ušima/rukama/...).

Ipak, u zadnje vrijeme sam primjetila da tu i tamo na neke stvari gledam kao na "poruke svemira" (da ne ulazimo u točno koga/čega/kada/zašto).
Neke stvari vjerujem mogu biti slučajne, ali neke slučajnosti su toliko nevjerojatne da djeluje gotovo pa smješno ukoliko je stvarno slučajno.
U rangu onog da netko negdje gore (again, ne ulazimo u tko/...) radi foru skrivene kamere samnom .

Vjerujete li vi u to da se sve događa s razlogom i da na neki način tu i tamo dobijemo neki hint ili se stvari stvarno odvijaju sasvim slučajno i bez nekog smislenog patterna?
gdje si izgubila racio koji si spomenula?
Povratio racio, pa češ znat odgovor
mozzila1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2019., 21:42   #54
Meni se desilo nesto jos prije 20 godina sto i dan danas ne shvacam. Naime to je bilo vrijeme kada su mobiteli tek dolazili na trziste. Sjedim ja pred komp i upisujem neke sifre na komp onako iz dosade. Naime upisao sam broj fiksnog telefona jedne cure, prve tri znamenke i druge tri znamenke mog fiksnog telefona. I tako gledam ja u taj broj i padne mi na pamet jedan moj frend. dodje mi misao tako sanjareci pred kompom da kad taj prijatelj kupi mob imat ce taj broj kojeg sam ja sebi postavio za sifru. Prve tri znamenke jedne cure i druge tri znamenke mog fiksnog broja. I zaboravim ja to. Ali posto imam odlicno pamcenje svega se uvijek sjetim. I tako taj prijatelj me nazove za nekih pola godine a kad tamo on ima taj broj kojeg sam ja upisivao na komp i pomislio na njega. Nisam mogao vjerovati da se tako nesto dogodilo. Jer malo sam fiksnih brojeva znao na pamet, a njemu ova kombinacija dosla.

Ne izgleda mi kao slucajnost mada mi razum govori da je slucajnost. Imam dojam kao da sam ja mislima na to utjecao ili da je nesto utjecalo na to da se to dogodi. Kasnije sam radio pokuse tipa da zamislim neki broj i dogodi se da prvo sto vidim, recimo znamenke na youtubeu bude taj broj. Ili prvi proizvod koji uzmem u ruke, pogledam bar kod i tamo budu tri znamenke koje sam iamo na umu. Djeluje cudno ali to je slucajnost. Ali ovaj slucaj sa mobeitelom mi ne izgleda kao slucajnost, nego kao da je nesto metafizicko.


da dodam i ovo. Sad objavim post i idem ga citati a upaljen mi je youtube. Citajuci "Meni se desilo" kako pocinje moj post , na youtubeu koji mi radi u pozadini gost u jednoj emisiji upravo to govori sto ja citam. U isto vrijeme i on kaze "meni se desilo".
CBmag is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2019., 00:20   #55
Sve se događa s razlogom; znakovi/poruke ili slučajnosti

Onda pravac na rulet, udaraj po brojevima pa da unovcis to, inace ti ne sluzi za nista.


Sent from my iPhone using Tapatalk
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:15.