Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2017., 09:59   #81
Ne znam sto bi drugo moglo biti, bas me zanima, ovo je bas uzas sto mi je izbilo. To Kemigovo ulje mozda ne valja (nije staro, rok trajanja je do 2019). Voljela bih cuti nekoga tko ga je koristio. Cini mi se da sam ovdje na temi procitala da nekada nekome ulje d. ruze izaziva probleme, ali ne bi trebalo na suhoj kozi.
UlanBator is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2017., 13:21   #82
Quote:
UlanBator kaže: Pogledaj post
Ne znam sto bi drugo moglo biti, bas me zanima, ovo je bas uzas sto mi je izbilo. To Kemigovo ulje mozda ne valja (nije staro, rok trajanja je do 2019). Voljela bih cuti nekoga tko ga je koristio. Cini mi se da sam ovdje na temi procitala da nekada nekome ulje d. ruze izaziva probleme, ali ne bi trebalo na suhoj kozi.
Ako stvara probleme, nije do brenda nego do ulja, onda će svako ulje ploda divlje ruže stvarati probleme. No moguće je da ricinus stvara probleme.
Laminaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 00:29   #83
Quote:
Laminaria kaže: Pogledaj post
Ne koristi se protiv akni, nego za tretman ožiljaka kod akni. Kod kože sklone aknama može se koristiti, ali u nižem postotku.

Isto tako se dermalno normalno može koristi u trudnoći.
Cijeli internet je u zabludi, a ti jedina znas istinu.
https://www.livestrong.com/article/1...-oil-for-acne/

google, rosehip oil acne
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 10:16   #84
Jer ako tako piše na livestrong, mora da je točno Osobno ovo ulje ne bih nikad stavljala na akne, već eventualno u nižem postotku nakon što akne prođu, da u sinergiji sa drugim stvarima pomogne kod ožiljaka.

google, rosehip oil scars
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 12:26   #85
Quote:
Satin Doll kaže: Pogledaj post
Jer ako tako piše na livestrong, mora da je točno Osobno ovo ulje ne bih nikad stavljala na akne, već eventualno u nižem postotku nakon što akne prođu, da u sinergiji sa drugim stvarima pomogne kod ožiljaka.

google, rosehip oil scars
Ne naravno, tocno je ono sta ti pises a ne tocan je cijeli google Ta stranica je samo jedan primjer, ne namjeravam linkat tisuce stranice. Jos jedan primjer

Znam da je jako dobro za scars, to sam napisao na postu #77. Kakve veze to ima sa aknama?

Zadnje uređivanje zemljanin80 : 04.12.2017. at 12:48.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 13:38   #86
Ako već linkaš, onda linkaj nešto s više kredibiliteta, npr http://plantagea.hr/prirodna-kozmeti...d-divlje-ruze/
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 15:06   #87
Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Ne naravno, tocno je ono sta ti pises a ne tocan je cijeli google Ta stranica je samo jedan primjer, ne namjeravam linkat tisuce stranice. Jos jedan primjer

Znam da je jako dobro za scars, to sam napisao na postu #77. Kakve veze to ima sa aknama?
Oprosti,ali Satin se itekako shvaca u prirodnu kozmetiku.Ona i Laminaria samo zele pomoci curi.Ne razumijem ovo bahacenje sa tvoje strane.

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
Hana67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 15:39   #88
U konačnici svatko može za sebe prosuditi iz kojih izvora će prikupljati informacije, ili jednostavno probati ulje pa vidjeti.
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:00   #89
Ja sam ga na temelju Striborove preporuke i uzela, zvucalo je kao ulje stvoreno za mene, za suhu kozu, anti age, protiv mrljica. Prije toga sam trackala suncokret, makadamiju i svasta nesto, nikad nisam imala problema. Bas sam tuzna, dala bih mu jos jednu sansu, ali strah me. Mislim da cu kao alternativu nabaviti pulpu pasjeg trna i dodati u makadamiju.
UlanBator is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 21:23   #90
Quote:
UlanBator kaže: Pogledaj post
Ja sam ga na temelju Striborove preporuke i uzela, zvucalo je kao ulje stvoreno za mene, za suhu kozu, anti age, protiv mrljica. Prije toga sam trackala suncokret, makadamiju i svasta nesto, nikad nisam imala problema. Bas sam tuzna, dala bih mu jos jednu sansu, ali strah me. Mislim da cu kao alternativu nabaviti pulpu pasjeg trna i dodati u makadamiju.
Da nije Kemig smuckao nesta? anyway mislim da cu ubuduce preko amazona narucivat, tamo bar mogu vidjet ocjene.
zemljanin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 22:13   #91
Ovo ulje je dosta teško i zna se desiti da začepi pore pa nastanu problemi. Čak nema ni veze je li koža suha ili normalna (masnoj sigurno neće biti dobro), jednostavno nekima ne odgovara.
satin doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 13:41   #92
Ako je netko u potrazi za kvalitetnim uljem divlje ruže i želi naručiti online, mogu preporučiti od Ordinarya, odlično je ,hladno prešano i organsko, nije premasno, baš je taman za lice i oko očiju.
dolcenera6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 00:02   #93
Kako nanijeti ulje? Prstima, vatom? Dermatologica mi je dala da stavljam par kapi predvecer, jel to malo? Imam hiperpigmentaciju na licu u jednom dijelu
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 10:01   #94
ja par kapi ulja nanosim na vlažnu kožu. Pošpricam lice s nekim tonikom i na vlažnu kožu 2-3 kapi ulja i to je to
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 14:29   #95
trenutno imam oshadijevo ulje od ploda divlje ruže..e sad, super me sluzi, dodam dvije kapi uobičajenoj kremi na vlažno lice i nekako mi je od onda koza elastičnija i mekana..me happy!

u medjuvremenu sam počela malo istraživati o uljima i cure ovdje jako hvale trilogy i pai ulje. da li da investiram u jedno od to dvoje? i kakva je kvaliteta oshadi ulja naspram toga?

isto tako m, mislila sam kupiti još i nocurak..da li ga mogu miksati a uljem divlje ruže i čiji kupiti, oshadi, pranarom ili nešto treće?
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 21:59   #96
Nemam nikakav tonik.. Samo ovo oshadhi ulje.. Znam da je ovo kozmetika topik, al ja sam to nabavio u zdravstvene svrhe.
__________________
Rađe nabroj koncerte i što se po diskačima svira
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 07:48   #97
Quote:
darkilla kaže: Pogledaj post
trenutno imam oshadijevo ulje od ploda divlje ruže..e sad, super me sluzi, dodam dvije kapi uobičajenoj kremi na vlažno lice i nekako mi je od onda koza elastičnija i mekana..me happy!

u medjuvremenu sam počela malo istraživati o uljima i cure ovdje jako hvale trilogy i pai ulje. da li da investiram u jedno od to dvoje? i kakva je kvaliteta oshadi ulja naspram toga?

isto tako m, mislila sam kupiti još i nocurak..da li ga mogu miksati a uljem divlje ruže i čiji kupiti, oshadi, pranarom ili nešto treće?
E ovo i mene zanima-koje je bolje-Oshadi ili Pai? Ima li razlike?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 08:41   #98
Je li pai uopce cisto ulje ruze? Znam da Trilogy nije. Koristim oshadhi godinama i ne vjerujem previse komercijalnim uljima. Najbolje ikad ulje ploda divlje ruze mi je bilo jedne australske marke Kosmea samo je skupa postarina, njega sam i nasla kao preporuku za najbolje ulje ploda divlje ruze malo je crvenije boje nego Oshadhi.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2018., 10:11   #99
Pozdrav curke!
Ima li neko da sam radi macerat ulja od smilja?
Ili bar da mi da preporuku na nekog?
Hvala
moonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2018., 01:16   #100
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Je li pai uopce cisto ulje ruze? Znam da Trilogy nije. Koristim oshadhi godinama i ne vjerujem previse komercijalnim uljima. Najbolje ikad ulje ploda divlje ruze mi je bilo jedne australske marke Kosmea samo je skupa postarina, njega sam i nasla kao preporuku za najbolje ulje ploda divlje ruze malo je crvenije boje nego Oshadhi.
ja sam ovako nasla:
Rosa Canina Seed Extract* - Rosehip Seed Extract
Rosa Canina Fruit Extract* - Rosehip Fruit Extract
Tocopherol - Natural Vitamin E
Rosmarinus Officinalis Leaf Extract* - Rosemary Extract

Certified Organic by the Soil Association (*Organically produced 99% of product).
darkilla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:44.