Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2018., 20:01   #8541
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
moja koža je normalna, eventualno u ljetnim mjesecima masnija t zona i svejedno setiram sve,ne izgledam praškasto
ovisi šta se stavlja i u kojoj količini
I meni isto.
Setiram sa Coty loose transluscent puderom i beauty blenderom.
Nema praškastog finiša nego baš prirodno izgleda.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 14.01.2018., 21:11   #8542
Ja sam suha i grozim se setiranja, čak i s obzirom da stavim sprej na kraju. Taj puder u kamenu mi se nikad ne nosi dobro, tokom dana kad se šminka prirodno krene malo skidati nos mi izgleda onak popucalo. Bez toga sam si uvijek svježa.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 14.01.2018., 21:36   #8543
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ja sam suha i grozim se setiranja, čak i s obzirom da stavim sprej na kraju. Taj puder u kamenu mi se nikad ne nosi dobro, tokom dana kad se šminka prirodno krene malo skidati nos mi izgleda onak popucalo. Bez toga sam si uvijek svježa.

Via Tapatalk
I meni ovako.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 14.01.2018., 21:41   #8544
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ja sam suha i grozim se setiranja, čak i s obzirom da stavim sprej na kraju. Taj puder u kamenu mi se nikad ne nosi dobro, tokom dana kad se šminka prirodno krene malo skidati nos mi izgleda onak popucalo. Bez toga sam si uvijek svježa.

Via Tapatalk

ovo boldano pa sve ispadne besprijekorno i onda kako imam crtu od loma nosa i tu koža čudno raste plus suha koža i da ga ne znam kak namaljam on krene pucati, još da ga setiram mislim da bi samo flaster mogla zaljepit preko svega
maslelu is offline  
Old 14.01.2018., 23:50   #8545
je, to je razlika između suhih i masnih. mi slaninaste da ne setiramo praškastim (ja koristim catrice nude illusion, bipin kabuki ili fluffy kist za puder), sve bi otklizalo s lica u roku od sat vremena. i nema da izgleda suho ili praškasto, za maksimalno dva i po-tri sata si dewy, za četiri sata blistaš, za pet sati špahtlom stružeš masnoću i kuhaš od nje domaći sapun.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 14.01.2018., 23:54   #8546
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
je, to je razlika između suhih i masnih. mi slaninaste da ne setiramo praškastim (ja koristim catrice nude illusion, bipin kabuki ili fluffy kist za puder), sve bi otklizalo s lica u roku od sat vremena. i nema da izgleda suho ili praškasto, za maksimalno dva i po-tri sata si dewy, za četiri sata blistaš, za pet sati špahtlom stružeš masnoću i kuhaš od nje domaći sapun.
ahahahahahahahaha top opis

al stvarno je tako
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Old 15.01.2018., 07:34   #8547
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
ahahahahahahahaha top opis

al stvarno je tako
+1
Al zato nitii jedna bora u kasnim tridesetima!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Old 15.01.2018., 10:48   #8548
Gdje kupovati Kiehl's kozmetiku? Online ili drogerija/ljekarna nebitno. Nisam iz Zg i nezgodno mi je do Arene samo zbog kreme (ako uopće još rade).
Nabokova3 is offline  
Old 15.01.2018., 19:18   #8549
Quote:
Nabokova3 kaže: Pogledaj post
Gdje kupovati Kiehl's kozmetiku? Online ili drogerija/ljekarna nebitno. Nisam iz Zg i nezgodno mi je do Arene samo zbog kreme (ako uopće još rade).
Samo u Kiehls dućanu (Arena centar i CityCentar West)

ili online, npr. feelunique -> besplatna poštarina iznad 40Eur. Ispod tog iznosa je 5 E.
nateee is offline  
Old 15.01.2018., 21:49   #8550
Nisam uspjela nać neki pametni odgovor na netu pa da tu probam

Imam već 10ak dana bijeli gel na noktima i pri vrhovima je promijenio boju na rozo. Pretpostavljam od ruža. Ima tko ideju kako da očistim to ili ako se ne moze, kako da spriječim takva prljanja svijetlih nijansi?
Zodi is offline  
Old 15.01.2018., 22:32   #8551
Quote:
Zodi kaže: Pogledaj post
Nisam uspjela nać neki pametni odgovor na netu pa da tu probam

Imam već 10ak dana bijeli gel na noktima i pri vrhovima je promijenio boju na rozo. Pretpostavljam od ruža. Ima tko ideju kako da očistim to ili ako se ne moze, kako da spriječim takva prljanja svijetlih nijansi?
Sorry, ali moram pitat, kako si uspjela uprljat to ruzem? Osim acetona nemam nikakvu drugu ideju.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 15.01.2018., 23:22   #8552
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
+1
Al zato nitii jedna bora u kasnim tridesetima!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Koliko sam te vidjela ono nakratko,jako lijepo izgledaš

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Old 15.01.2018., 23:22   #8553
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Sorry, ali moram pitat, kako si uspjela uprljat to ruzem? Osim acetona nemam nikakvu drugu ideju.
Pojma nemam, možda kad jedem prstima dodirnem slučajno. Ne grizem nokte nit išta slično.

Probala sam i aceton i micelarnu. Nema efekta.
Zodi is offline  
Old 16.01.2018., 00:02   #8554
Quote:
Zodi kaže: Pogledaj post
Pojma nemam, možda kad jedem prstima dodirnem slučajno. Ne grizem nokte nit išta slično.

Probala sam i aceton i micelarnu. Nema efekta.
Ja ne vjerujem da ti je to od toga.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 16.01.2018., 13:44   #8555
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
Samo u Kiehls dućanu (Arena centar i CityCentar West)

ili online, npr. feelunique -> besplatna poštarina iznad 40Eur. Ispod tog iznosa je 5 E.
E feel sam zaboravila. Hvala
Nabokova3 is offline  
Old 16.01.2018., 16:32   #8556
Quote:
Zodi kaže: Pogledaj post
Nisam uspjela nać neki pametni odgovor na netu pa da tu probam

Imam već 10ak dana bijeli gel na noktima i pri vrhovima je promijenio boju na rozo. Pretpostavljam od ruža. Ima tko ideju kako da očistim to ili ako se ne moze, kako da spriječim takva prljanja svijetlih nijansi?
Meni su znali poplavit od traperica kad bi nosila bijeli gel onak ne vjeruješ dok ne vidiš...ja bi prelakirala friške nokte sa prozirnim lakom pa se nije toliko primalo a i ak bi primilo samo bi skinula taj sloj laka i ispod bi ostali bijeli.
__________________
no rest for wicked
teodora15 is offline  
Old 16.01.2018., 18:21   #8557
Quote:
makicho5 kaže: Pogledaj post
Koliko sam te vidjela ono nakratko,jako lijepo izgledaš

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
Hvala ti!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Old 17.01.2018., 12:54   #8558
Cure, pukla mi je staklena rašpica, kupljena u Lidlu, savršena, Solingenova.
Znam da se pisalo da se kupovalo sa jednog sajta kvalitetne staklene. Netko zapamtio koja stranica? Ili neke druge kvalitetne?
bubily:) is offline  
Old 17.01.2018., 13:11   #8559
Quote:
bubily:) kaže: Pogledaj post
Cure, pukla mi je staklena rašpica, kupljena u Lidlu, savršena, Solingenova.
Znam da se pisalo da se kupovalo sa jednog sajta kvalitetne staklene. Netko zapamtio koja stranica? Ili neke druge kvalitetne?
Izvoli
ElsaStarfire is offline  
Old 20.01.2018., 10:12   #8560
Koji postotak alkohola ide kad se sjenila rastepu u komadiće??? 70 % i u kojoj je ljekarni ga najbolje uzeti???
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:39.