Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2017., 12:41   #1
'Sređujem se zbog sebe' šema

Napucala se, šta oće reć da si je podigla guzicu, instalirala silikone, napumpala usta, odrezala nos, stavila ekstenzije, obukla minjak i štike od 12 centi.... i kaže da se sredila ili se sređuje zbog sebe..?
Molim objašnjenje..?! Što to uopće znači sređujem se zbog sebe?
Mislim meni je to u kurcu skroz, ono, žena se sredi i kažeš joj mala bomba si, to si se kao za mene sredila, kaže nisam, ja se za sebe sređujem da sebi budem lijepa, zgodna, kurac, palac..? Wtf, mislim se onda najbolje da sama sa sobom piješ piće pa se sama sebi divi..?
Što vi mislite o ovom modernom izrazu koje žene koriste kada kažu - sređujem se zbog sebe?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 12:49   #2
moska nema totje to
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 12:52   #3
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
moska nema totje to
Pusta investicija onda zakurac..?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 12:54   #4
pa ne laze, sredjuje se da se proda
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 12:55   #5
dobro za privatne plasticare
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:00   #6
Sređuje se da bude privlačna i lijepa drugima (i muškarcima i ženama).
Samim time se ona osjeća bolje, prema tome na kraju dođeš do toga da se ipak sredila zbog sebe.

Nemam niš protiv toga, dapače.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:09   #7
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Sređuje se da bude privlačna i lijepa drugima (i muškarcima i ženama).
Samim time se ona osjeća bolje, prema tome na kraju dođeš do toga da se ipak sredila zbog sebe.

Nemam niš protiv toga, dapače.
ae noseve usi sise rezat toj bas normala neka

a katju malo povuces zausi ajme zla harasment pickematerine gore neg das ubija cili razred osmoskolaca
bolestno to sveje
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:11   #8

Pročitao sam samo naslov i zadnju rečenicu...

Povlačim što sam napisao
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 13:33   #9
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Napucala se, šta oće reć da si je podigla guzicu, instalirala silikone, napumpala usta, odrezala nos, stavila ekstenzije, obukla minjak i štike od 12 centi.... i kaže da se sredila ili se sređuje zbog sebe..?
Molim objašnjenje..?! Što to uopće znači sređujem se zbog sebe?
Mislim meni je to u kurcu skroz, ono, žena se sredi i kažeš joj mala bomba si, to si se kao za mene sredila, kaže nisam, ja se za sebe sređujem da sebi budem lijepa, zgodna, kurac, palac..? Wtf, mislim se onda najbolje da sama sa sobom piješ piće pa se sama sebi divi..?
Što vi mislite o ovom modernom izrazu koje žene koriste kada kažu - sređujem se zbog sebe?
Istina je, sređuje se zbog sebe. Svi mi se uređujemo primarno zbog sebe, s nekakvim vlastitim interesima na umu.

Kao sa svime u životu, odlaziti u naizgled neobjašnjive ekstreme jednostavno znači da u toj osobi čuči nekakav psihološki kompleks ili poremećaj. Takvo iracionalno ponašanje je posljedica jednog od dva moguća scenarija: hiperrazmaženo dijete kojoj se od malena govorilo da je predobra za ovaj svijet ili pak zlostavljano dijete kojoj se od malena govorilo da nije dovoljno dobra za ovaj svijet.

Meni je jedino žao kaj umjesto psihoterapije biraju autodestruktivno samounakaživanje i misle da su zbog toga ljepše. Stvar dodatno pogoršavaju drugi koji ih ohrabruju zbog takvog ponašanja (i izgleda) jer generalno ne znaju kakva tjeskoba leži sakrivena iza sve te odjeće, šminke i kirurških zahvata.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 17:50   #10
Žene lažu po difoltu, dobro jutro.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 20:08   #11
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Napucala se, šta oće reć da si je podigla guzicu, instalirala silikone, napumpala usta, odrezala nos, stavila ekstenzije, obukla minjak i štike od 12 centi.... i kaže da se sredila ili se sređuje zbog sebe..?
Molim objašnjenje..?! Što to uopće znači sređujem se zbog sebe?
Mislim meni je to u kurcu skroz, ono, žena se sredi i kažeš joj mala bomba si, to si se kao za mene sredila, kaže nisam, ja se za sebe sređujem da sebi budem lijepa, zgodna, kurac, palac..? Wtf, mislim se onda najbolje da sama sa sobom piješ piće pa se sama sebi divi..?
Što vi mislite o ovom modernom izrazu koje žene koriste kada kažu - sređujem se zbog sebe?
Pa za sebe kurac traži, pička mu materina, ne valjda za tebe?!

Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Sređuje se da bude privlačna i lijepa drugima (i muškarcima i ženama).
Samim time se ona osjeća bolje, prema tome na kraju dođeš do toga da se ipak sredila zbog sebe.

Nemam niš protiv toga, dapače.
No dobro, možda posreduje, možda ga traži za ovoga...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 21:31   #12
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Pa za sebe kurac traži, pička mu materina, ne valjda za tebe?!

Nema tu logike, jer gledaj ako se sredila za sebe onda bi obukla ono sto se samo njoj svidja zar ne, ako tko pritom uleti to je samo plus. Ako trazi kurca onda se oblaci za druge inace nece dobit kurca. To je ka da ja ljeti prodajem spakere, jer eto gust mi prodavat spakere, ko ce to kupit, moram prodavat luftmadrace ili ne znam jebeni sladoled. Ili ono hoces uhvatit trebu pa si kupis dobra kola i kazes kupio si ih za sebe, ma jesi kurac. Elementarna logika. Zena koja se sredjuje za sebe je ka da ti pusi kitu onako kako njoj pase a ne tebi? Mislim wtf. Da li sredjivanje za sebe i pusenje kite uopce mogu ici skupa, to te ja pitam?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 21:39   #13
Ma seru čim zinu. Bed im je priznat da se sređuju zbog drugih pa bacaju floskule. Sređuju se da se svide drugim muškarcima i da se u što boljem svjetlu pokažu konkurenciji, znači drugim ženama. Amen

Kurac se ja kad idem van sređujem zbog sebe. Sredim se da zapnem pičkama za oko i da ostavim bolji vizualni dojam od konkurencije.
__________________
Sa mnom si najbolje kolutala očima !
psytrance is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:01   #14
Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
Kurac se ja kad idem van sređujem zbog sebe. Sredim se da zapnem pičkama za oko i da ostavim bolji vizualni dojam od konkurencije.
Motivi su ti sebični ergo sređuješ se zbog sebe. Kao i svi ostali.

Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nema tu logike, jer gledaj ako se sredila za sebe onda bi obukla ono sto se samo njoj svidja zar ne.
Inače odrasli ljudi kupuju i odijevaju isključivo ono što se njima sviđa. Kaj tebe mama još uvijek oblači da nisi to naučio?

Zadnje uređivanje LongSinceDark : 23.11.2017. at 22:14.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:26   #15
Najbolje su mi ove izreckane po glavi, sisama i gdjesvene.
Nakon Glumičića aj zgodne slatke. I onda rode dijete ne znaš je l dijete ili nosorog.
A onda siroti muž nađe fotku žene iz 'Before Glumičić' faze. Ne zna je l to ona ili njen pokojni stric dok je imao gubu.


Nemam ništa protiv sređivanja dama.
A to 'Sređujem se za sebe' je staro ko i najstariji posao na svijetu, no za razliku od njega izreka je barem u jednom (nemalom) dijelu neistinita.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:32   #16
To ti je isto kad krkan kaže kupio sam mercedesa za sebe, ka za dušu, plazma ekran, slonove kosti ovo ono a onda uživa gledati kako drugi pate i parkiraju škode kraj njega... Žene su ti pogan ljudska, ako je bar netko nije taj dan nahranio pogledom popizdit će, dobit će instant pms i još će ti doci doma kvocati cilu noc jel debela, jel je voliš, imaš li drugu...i opet ces ti biti kriv za to.
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:36   #17
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nema tu logike, jer gledaj ako se sredila za sebe onda bi obukla ono sto se samo njoj svidja zar ne, ako tko pritom uleti to je samo plus. Ako trazi kurca onda se oblaci za druge inace nece dobit kurca. To je ka da ja ljeti prodajem spakere, jer eto gust mi prodavat spakere, ko ce to kupit, moram prodavat luftmadrace ili ne znam jebeni sladoled. Ili ono hoces uhvatit trebu pa si kupis dobra kola i kazes kupio si ih za sebe, ma jesi kurac. Elementarna logika. Zena koja se sredjuje za sebe je ka da ti pusi kitu onako kako njoj pase a ne tebi? Mislim wtf. Da li sredjivanje za sebe i pusenje kite uopce mogu ici skupa, to te ja pitam?
E, jesi naivac... Evo je mali odgovorio umjesto mene:

Quote:
psytrance kaže: Pogledaj post
Ma seru čim zinu. Bed im je priznat da se sređuju zbog drugih pa bacaju floskule. Sređuju se da se svide drugim muškarcima i da se u što boljem svjetlu pokažu konkurenciji, znači drugim ženama. Amen

Kurac se ja kad idem van sređujem zbog sebe. Sredim se da zapnem pičkama za oko i da ostavim bolji vizualni dojam od konkurencije.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 11:52   #18
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Motivi su ti sebični ergo sređuješ se zbog sebe. Kao i svi ostali.



Inače odrasli ljudi kupuju i odijevaju isključivo ono što se njima sviđa. Kaj tebe mama još uvijek oblači da nisi to naučio?
Crtam ti dvaput, dakle ako izadjes vanka pokusat ces ne izgledat kao zadnji seljo, vec ostaviti pozitivan dojam na zene i druge ljude. Sredjujes se zbog drugih. Inace kad si doma mozes navuc bilo sto na sebe, ne znam trenirku recimo. Nije bas da ljudi upicanjeni setaju po stanovima. Zakljucak biseru je da se sredimo zbog drugih kako bi ostavili dobar dojam ili privukli nekoga. Naravno da ces pri tome odabrati kombinaciju koja se tebi svidja i u kojoj se dobro osjecas. Izraz srediti se za sebe su iskovale feminiskinje kako bi skinule sexualni akcent sa dopicnjaka, tipa ako sam pokazala picku u dopicnjaku radila sam to zbog sebe jer meni tako pase sto posljedicno znaci da gola picka i dopicnjak nemaju nikakve veze sa tvrdom kitom muskaraca u blizini. Sad glupe zene mogu to celofanit do mile volje no ostaje cinjenica da si izazvala reakciju kod drugih jer te drugi gledaju kroz vlastitu prizmu. Ukratko nitko se ne sredjuje zbog sebe vec zbog drugih jer tvoj izbor odjece proizlazi kroz drustvenu prizmu. Samo glupa zena moze obuci dopicnjak i cuditi se sto bere muske pozudne poglede razmisljajuci da je samo htjela pokazat gole noge i biti si sexy. Biti sexy znaci biti privlacna drugima, da nije tako ne bi bilo ni dopicnjaka, cemu?
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:04   #19
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Napucala se, šta oće reć da si je podigla guzicu, instalirala silikone, napumpala usta, odrezala nos, stavila ekstenzije, obukla minjak i štike od 12 centi.... i kaže da se sredila ili se sređuje zbog sebe..?
Molim objašnjenje..?! Što to uopće znači sređujem se zbog sebe?
Mislim meni je to u kurcu skroz, ono, žena se sredi i kažeš joj mala bomba si, to si se kao za mene sredila, kaže nisam, ja se za sebe sređujem da sebi budem lijepa, zgodna, kurac, palac..? Wtf, mislim se onda najbolje da sama sa sobom piješ piće pa se sama sebi divi..?:misli:
Što vi mislite o ovom modernom izrazu koje žene koriste kada kažu - sređujem se zbog sebe?
još jedna tema o kurvama koje ti ne daju pizde. Brate mili kolko takvih tema ćeš pootvarat. Bogami radikal ti si u jebeno krizi a da si platis jednu pa izađeš iz krize
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 13:12   #20
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
ae noseve usi sise rezat toj bas normala neka

a katju malo povuces zausi ajme zla harasment pickematerine gore neg das ubija cili razred osmoskolaca
bolestno to sveje
Jebomajku stvarno bolesna to feministicka drustva. Pipneš ju koda si počinio genocid. Š druge strane, putin ide u druge extreme.... opalis joj šamar prvi put, dobijes samo kaznu ko za parking. Tek drugi put ideš u cuzu. Šta izvuć iz toga: ne ženiti se u Rusiji za babu veću od sebe.
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger