Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2018., 10:04   #321
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
jel imate preporuke za gel za obrve? da nije proziran i da super fiksira obrve? essence mi nije dobar, slabo ih ucvrsti. prije sam koristila lorealov koji su, naravno, povukli.
znam da bug hvali she, ali taj je proziran.

i kakva bi nirvanesque linija bila za masnu kozu? kao nocna njega.
Čekaj, šta nisam ja po tvojoj preporuci uzela onaj od wnw? Ugl, najprije obojam trepuše s ovim golden rose pa prođem sa voskom u chubby olovci od wnw.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 16.01.2018., 10:08   #322
nisi, nisam ja to nikad imala
forzaMILAN is offline  
Old 16.01.2018., 11:34   #323
Što mi je najbolje koristiti za popunjavanje obrva?
Koji tip proizvoda?
Imam crne obrve, fali ih malo više na nekim mjestima.
Nisu neposlušne, tako da mislim da mi fiksatori ne trebaju, ali ne znam dal uzeti neku olovku ili sjenilo ili što već.
anđeo tame is offline  
Old 16.01.2018., 13:08   #324
Preporuka za onu crnu masku sto cisti pore? Koristio netko? Hvala
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 16.01.2018., 16:26   #325
Quote:
elly kaže: Pogledaj post
Curaprox + parandotax = pobjednička kombinacija za osjetljive desni.
Probat ću ovu Jordanicu ali po slici mi ne obećava Glavni adut curaproxice je upravo broj/gustoća vlakana četkice, a ove jordanice mi izgledaju na parove razbroj se Ne znam... nekako na sam izgled kužim da su curaprox posve drugačije četkice od drugih i doslovce se ne vidi plastična drška od gustoće čekinja
Baš sam ovo isto htjela napisati, ali dobro da sam ipak išla pročitati unatrag. Meni je ovo miješanje krušaka i jabuka. Curaprox (mekana) ima 5460 vlakana i baš po tome je posebna. Ovako naoko, ova Jordanica ima bar 5x manje. Poanta kod Curaproxice i je u svim tim silnim vlaknima i zato (bar ja mislim) dobro opere zube. Al to je samo moje mišljenje
Tallyy is offline  
Old 16.01.2018., 16:36   #326
Preporuka za neko sredstvo koje bi malo smanjilo pore i očistilo mitesere? Pretpostavljam neka kiselina al tu sam slaba pa ne znam šta bi bilo ok. Koristila sam Clearisil blazimice al nije bilo nekog učinka.
__________________
no rest for wicked
teodora15 is offline  
Old 16.01.2018., 16:48   #327
Quote:
teodora15 kaže: Pogledaj post
Preporuka za neko sredstvo koje bi malo smanjilo pore i očistilo mitesere? Pretpostavljam neka kiselina al tu sam slaba pa ne znam šta bi bilo ok. Koristila sam Clearisil blazimice al nije bilo nekog učinka.
Pore ti ništa ne može smanjiti, takve su kakve su. Meni Garnier 3u1 odlično čisti pore kad ga stavim kao masku, svima ga hvalim.
https://shop.lilly.rs/uploads/store/...e_lica_141.jpg

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Old 16.01.2018., 17:12   #328
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Preporuka za onu crnu masku sto cisti pore? Koristio netko? Hvala
Ja sam uzela neku iz bipe, uz nju je pisalo "novo", tj da je nova u ponudi. Peel off princip. Bjezi od nje - ja sam ju skidala dobrih dvadeset minuta. Sva je nekakva ljepljiva, peel off my ass. Na kraju sam s rucnikom ribala i sve zacrnila okolo. Uzas.
Efekt je ok, ucinilo mi se da dosta hidratizira. Ali zbog procesa gore ju ne bih vise nikad kupila.
__________________
Ljubav je samo riječ dok ne dođe netko tko joj pruži značenje.
khm khm is offline  
Old 16.01.2018., 17:33   #329
Quote:
khm khm kaže: Pogledaj post
Ja sam uzela neku iz bipe, uz nju je pisalo "novo", tj da je nova u ponudi. Peel off princip. Bjezi od nje - ja sam ju skidala dobrih dvadeset minuta. Sva je nekakva ljepljiva, peel off my ass. Na kraju sam s rucnikom ribala i sve zacrnila okolo. Uzas.
Efekt je ok, ucinilo mi se da dosta hidratizira. Ali zbog procesa gore ju ne bih vise nikad kupila.
Tnx, nije to za mene, za prijateljicu je. Ok, mislim da ce cura odustati.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 16.01.2018., 17:45   #330
Povlacim izjavu. Prije se smatralo da H2O2 usporava zarastanje, al izgleda da noviji podaci ne podupiru to misljenje.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23507692

Ja u labu sa H2O2 dekontaminiram opremu od vrlo tvrdokornih enzima pa je meni u glavi on prejak za otvorenu ranu.


Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Old 16.01.2018., 18:58   #331
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Pore ti ništa ne može smanjiti, takve su kakve su. Meni Garnier 3u1 odlično čisti pore kad ga stavim kao masku, svima ga hvalim.
https://shop.lilly.rs/uploads/store/...e_lica_141.jpg

Via Tapatalk
tnx...budem probala i to, probala sam svakakve maske al sve je to bilo slabog učinka
__________________
no rest for wicked
teodora15 is offline  
Old 16.01.2018., 18:59   #332
s čim skidati šminku? micelarne me isusuju, gelovi uzasno, a mlijeka nisam nikada niti probala.
__________________
Dok god ima mraka, biće i svanuća.

Ain't Got No... I Got Life.
Jess22 is offline  
Old 16.01.2018., 19:56   #333
Quote:
Jess22 kaže: Pogledaj post
s čim skidati šminku? micelarne me isusuju, gelovi uzasno, a mlijeka nisam nikada niti probala.
Uljem a onda opereš gelom. Od gelova znam da Neutrogena sigurno ne isušuje ali spominjala se i neka CV pjena iz Mullera i Ziaja neki sa kozjim mlijekom.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 16.01.2018., 20:10   #334
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Tnx, nije to za mene, za prijateljicu je. Ok, mislim da ce cura odustati.
Ja sam koristila baleinu u vrecici i novu farmasi. Nikakvih problema sa skidanjem nisam imala
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Old 16.01.2018., 20:52   #335
Quote:
pssst12 kaže: Pogledaj post
Ja sam koristila baleinu u vrecici i novu farmasi. Nikakvih problema sa skidanjem nisam imala
A jel ti radila posao?
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 16.01.2018., 20:54   #336
Quote:
angel_w kaže: Pogledaj post
^meni se mixa baby pokazala boljom od AB
Ali ona ne skine šminku pretpostavljam?
voldie is offline  
Old 16.01.2018., 21:49   #337
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Preporuka za onu crnu masku sto cisti pore? Koristio netko? Hvala
Nije crna maska, ali meni je za pore odlicna Innisfree jeju volcanic pore clay mask. Super ocisti, a ne isusuje. Mogu se naruciti i testeri, dosta je povoljna, jako dugo traje.

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Catrice is offline  
Old 16.01.2018., 21:53   #338
Quote:
Catrice kaže: Pogledaj post
Nije crna maska, ali meni je za pore odlicna Innisfree jeju volcanic pore clay mask. Super ocisti, a ne isusuje. Mogu se naruciti i testeri, dosta je povoljna, jako dugo traje.

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
A dal je to ista stvar ko i njihova super volcanic maska ili su to dvije različite maske?

edit: ima i neka volcanic melting clay
anđeo tame is offline  
Old 16.01.2018., 21:57   #339
Quote:
Catrice kaže: Pogledaj post
Nije crna maska, ali meni je za pore odlicna Innisfree jeju volcanic pore clay mask. Super ocisti, a ne isusuje. Mogu se naruciti i testeri, dosta je povoljna, jako dugo traje.

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Tih testera nema već neko vrijeme. Možda se varam
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 16.01.2018., 22:15   #340
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
A jel ti radila posao?
Baleina mi je bolja od farmasi, ona vise izvuce. Ali generalno, ne volim bas te peel off maske cesto koristiti zbog puno alkohola u sastavu
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.