Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2018., 15:25   #41
ja patim otkako je povučen aussie luscious long, i nikako mu naći dostojnu zamjenu.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 04.01.2018., 18:03   #42
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
molim Vas preporuku za neki blagi piling za lice...
dosad sam imala od formule 10.0.6, al kako ih više nema u HR, moram naći zamjenu. dehidrirana koža, osjetljivija... cijena nebitna
tog brenda ima u dm-u, jedino ako nisu u međuvremenu povukli
voldie is offline  
Old 04.01.2018., 18:05   #43
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
tog brenda ima u dm-u, jedino ako nisu u međuvremenu povukli
Povukli su ih negdje ljetos, nema ih vise.
Moja preporuka za blagi piling za lice je Natura Siberica gentle peeling.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Old 04.01.2018., 18:24   #44
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Preporuka za kist za blendanje kremaste konture? Znaci ne nanosenje (to imam) nego blendanje. S kistovima koje imam je ili patchy ili se obrise sve, sa bb-om isto.
Probaj RT bockalicom ako imas, nista mi bolje ne funkcionira za kremasta rumenila od toga pa mozda bude ok i za konture.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
sobarica is offline  
Old 04.01.2018., 19:52   #45
Arrow

Quote:
sobarica kaže: Pogledaj post
Probaj RT bockalicom ako imas, nista mi bolje ne funkcionira za kremasta rumenila od toga pa mozda bude ok i za konture.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Bockalicu imam, ali ne rt. Hvala. Probat cu!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 04.01.2018., 19:59   #46
Kako zapravo koristite kremaste rumenila ili ona u sticku? Idem sad prije skidanja makeupa probat stavit malo ruža
Uvijek mi izgleda super takvo rumenilo na licu, osvježavajuće ful, ali ne znam bi li ga znala koristit. Izgleda mi kao za napredne korisnike.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 04.01.2018., 20:05   #47
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Kako zapravo koristite kremaste rumenila ili ona u sticku? Idem sad prije skidanja makeupa probat stavit malo ruža
Uvijek mi izgleda super takvo rumenilo na licu, osvježavajuće ful, ali ne znam bi li ga znala koristit. Izgleda mi kao za napredne korisnike.

namrljam direktno iz sticka i malo zblendam bb-om i to je to ja sam suha ko barut tako da mi se drže i sa podlogom i bez podloge
maslelu is offline  
Old 04.01.2018., 20:24   #48
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
namrljam direktno iz sticka i malo zblendam bb-om i to je to ja sam suha ko barut tako da mi se drže i sa podlogom i bez podloge
Eto skinula makeup, zaboravila testirat s nekim ružom. Imam goldenfish memoriju. Niš, sutra ujutro u pol 7 ću imat generalnu probu i u 7 nastup direktno. Šta bude - bit će
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 04.01.2018., 20:25   #49
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Kako zapravo koristite kremaste rumenila ili ona u sticku? Idem sad prije skidanja makeupa probat stavit malo ruža
Uvijek mi izgleda super takvo rumenilo na licu, osvježavajuće ful, ali ne znam bi li ga znala koristit. Izgleda mi kao za napredne korisnike.


Nemam trenutno nijedno, ali da imam what she said (maslelu). Tako blendam i kremastu konturu, ali mi se cini da mi nekad bb pojede sav proizvod.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 04.01.2018., 20:29   #50
Meni treba preporuka za kist za nanosenje tekuceg pudera i cc kreme. Voljela bih neki drogerijski jer mi se ne da cekati da stigne. Hvala
Maria Flores is offline  
Old 04.01.2018., 20:35   #51
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
Meni treba preporuka za kist za nanosenje tekuceg pudera i cc kreme. Voljela bih neki drogerijski jer mi se ne da cekati da stigne. Hvala
Svi koji su mi dobri su naruceni. Meni RT ne valja, ali hvale neki NYX-ov, 02 ja mislim. Nisam probala, ali cini mi se da,bi mogao biti dobar.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 04.01.2018., 21:46   #52
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Kako zapravo koristite kremaste rumenila ili ona u sticku? Idem sad prije skidanja makeupa probat stavit malo ruža
Uvijek mi izgleda super takvo rumenilo na licu, osvježavajuće ful, ali ne znam bi li ga znala koristit. Izgleda mi kao za napredne korisnike.
Uzmem ga malo s bockalicom i nanesem kruzno, pa izblendam kistom za rumenilo.
Nije savrseno al ne znam bolje

Poslano sa mog SM-N9100 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 04.01.2018., 22:12   #53
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
i zahvaljujem onome tko mi je preporučio sleek pixie pink rumenilo. kupila ga jučer. bojom je točno ono što sam tražila, a pigmentacija je luda. postojanost ćemo još utvrditi, ali kako su mi rose gold i suede skroz ok, ne vjerujem da će i ovaj zakazati.
nas par je na temi rumenila doslovno teralo Nikitu i još par žena da kupe to rumenilo kao i maslelu proviziju za essence tuš, tako i mi od sleeka čekamo proviziju za rumenilo

@Hell Blonde ima super bockalica u bipi, oni njihovi bijelo rozi kistovi. i mislim da je cca 30ak kuna
__________________
Moj mali blogić
BlaGal is offline  
Old 04.01.2018., 23:06   #54
Quote:
Angelsss kaže: Pogledaj post
Povukli su ih negdje ljetos, nema ih vise.
nisam u toku

Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Svi koji su mi dobri su naruceni. Meni RT ne valja, ali hvale neki NYX-ov, 02 ja mislim. Nisam probala, ali cini mi se da,bi mogao biti dobar.
pretpostavljam da misliš na NYX 03, ja ga imam, ali ga još nisam stigla probati kako spada, ono što potvrđujem da je najmekši kist za tekući koji imam. al mislim da je dovoljna i preporuka Pale Canvas ako je Maria Flores spremna izdvojiti te novce za kist


meni bi trebala preporuka za neki relativno jeftin, a kvalitetan serum jer bih ga koristila za vrat i dekolte. idealno bi bilo da ga ima u Bipi ovo više ne viđam po drogerijama, jesu taj fluid povukli?

voldie is offline  
Old 04.01.2018., 23:33   #55
E taj, da. Koliko dodje, oko 100 kn ako se ne varam? Ili 200?

Hvala cure, pokusat cu s ovom koju imam doma pa cu vidjet.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Old 04.01.2018., 23:56   #56
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
E taj, da. Koliko dodje, oko 100 kn ako se ne varam? Ili 200?
piše u postu 115kn, al koliko su mi rekli sad je 130kn
voldie is offline  
Old 05.01.2018., 07:40   #57
A gdje ima nyx kistova za kupiti? Mislim da cu za pocetak probat s nekim bipinim da vidim kako funkcionira pa onda lako odrijesim kesu za neki skuplji i kvalitetniji
Maria Flores is offline  
Old 05.01.2018., 08:09   #58
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
A gdje ima nyx kistova za kupiti? Mislim da cu za pocetak probat s nekim bipinim da vidim kako funkcionira pa onda lako odrijesim kesu za neki skuplji i kvalitetniji
U Zagrebu u Nyxu u Arena centru
voldie is offline  
Old 05.01.2018., 08:13   #59
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
A gdje ima nyx kistova za kupiti? Mislim da cu za pocetak probat s nekim bipinim da vidim kako funkcionira pa onda lako odrijesim kesu za neki skuplji i kvalitetniji
ima u zagrebu i na ilici
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 05.01.2018., 09:45   #60
Molim preporuku za dobro siljilo. Imam mullerovo koje mi ne daje onaj lijep spicast zavrsetak okolvke za obrve ili usne.
putovanježivota is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.