Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2005., 00:51   #1
Orbitrek zbirna tema

Ciao ekipa!
Sorry ako je ova tema već bila...
Ovako, htjela bih nabaviti spravu sličnu Orbitreku (cross-trainer? Nisam sigurna u vezi naziva).
Ne znam ni gdje da počnem s potragom, a niti sam sigurna koji proizvod bi bio best buy. Znam da sam Orbitrek iz tv-prodaje vjerojatno nije nešt (mislim, koji od tih proizvoda "iz kauča" je kvalitetan?!), pa me zanima da li netko ima iskustva sa s tim spravama, tj., gdje ih naći, koliko koštaju, koje su ok itd.
Dakle, svaki savjet je dobrodošao!
Hvala unaprijed...
__________________
Hit me, you can't hurt me!
leilah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2005., 11:40   #2
Te sprave tipa Orbitrek su papilova tj. niškoristi.Pokreti koje na njima izvodiš nisu prirodni tako da i rezultat ne može biti bog zna što.Uhvati se bicikla,trčanja i yoge.
__________________
Mislim dakle jedva sam!
www.treningzasvakoga.com
Blandona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2005., 12:57   #3
Quote:
Blandona kaže:
Te sprave tipa Orbitrek su papilova tj. niškoristi.Pokreti koje na njima izvodiš nisu prirodni tako da i rezultat ne može biti bog zna što.Uhvati se bicikla,trčanja i yoge.
Bolje na orbitrek negu u fotelju.
-Shevchenko- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2005., 01:44   #4
Re: Orbitrek i tomu slično

Quote:
leilah kaže:
Ciao ekipa!
Sorry ako je ova tema već bila...
Ovako, htjela bih nabaviti spravu sličnu Orbitreku (cross-trainer? Nisam sigurna u vezi naziva).
Ne znam ni gdje da počnem s potragom, a niti sam sigurna koji proizvod bi bio best buy. Znam da sam Orbitrek iz tv-prodaje vjerojatno nije nešt (mislim, koji od tih proizvoda "iz kauča" je kvalitetan?!), pa me zanima da li netko ima iskustva sa s tim spravama, tj., gdje ih naći, koliko koštaju, koje su ok itd.
Dakle, svaki savjet je dobrodošao!
Hvala unaprijed...
Imam ti ja taj OrbiDrek

Prva namjena: One dvije ručke služe kao vješalica za odjeća..
I to bi bilo to
Druga: Skupljanje prašine

Svaka "ciklicka" sprava je dobra i daje rezultate ako je koristiš

Orbitreck mercatone oko 500kn !!!
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 20:26   #5
Jako dobra sprava. I nije loša zato jer je reklamiraju po trećerazrednim reklamama, jedino ti je povoljnija od većine sličnih. No u NAMI ti je posve jednaki orbitrek 900-i nešto kuna, u Merkatoneu 550. Kupila ja prije koji tjedan, ali moraš sam složiti - iskilavih se... Ali isplati se. Imala sam 4 godine orbitrek koji sam kupila preko oglasa, ali se zajebah - bio je u lošem stanju, no koristila sam ga 4 godine, izdržao je. Dakle, nadam se da će ovaj novi iz dućana - sklopljen od mojih ruku - izdržati i duuuužeee.
Orbitrek je zakon. Ja svaki dan 15-30min. I divotica!!
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2005., 22:56   #6
Quote:
Sopor kaže:
Jako dobra sprava. I nije loša zato jer je reklamiraju po trećerazrednim reklamama, jedino ti je povoljnija od većine sličnih. No u NAMI ti je posve jednaki orbitrek 900-i nešto kuna, u Merkatoneu 550. Kupila ja prije koji tjedan, ali moraš sam složiti - iskilavih se... Ali isplati se. Imala sam 4 godine orbitrek koji sam kupila preko oglasa, ali se zajebah - bio je u lošem stanju, no koristila sam ga 4 godine, izdržao je. Dakle, nadam se da će ovaj novi iz dućana - sklopljen od mojih ruku - izdržati i duuuužeee.
Orbitrek je zakon. Ja svaki dan 15-30min. I divotica!!
El ti se povečala kondicija i to?

Navodno za kondiciju treba konstantni 60 minuta NAJMANJE u aerobnom području
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2005., 12:40   #7
Pa da, imam kondicije, s tim da idem i 3x tjedno na step. Ne znam to za 60min. meni bi to bilo too much! Ja dosta zategnem, tako da osjetim kvadricepse dok pedaliram, s tim da i unatraške pedaliram (za ritnjake) i to skupa sa rukama - jako, jako dobro!! Pogotovo ako malo pripomognem rukama, osjetim i mišiće na rukama. Ma eto, meni je orbitrek zakon. Na monitoru nastojim održavati brzinu 1,90-2,20 - pa ti je i potrošnja veća. Ma nije bitno 60min. - to ti oduzima motivaciju, najvažnije je svaki dan po malo, pa makar 10min. ispočetka. Kao i priprema za jogging - isto ispočetka manje, pa postepeno povećavaš... Ako odmah zadaš gadan tempo i suludi cilj - ode motivacija...!!
Bitniji je kontinuitet!!
Sopor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 09:16   #8
orbitrek ili zvan Eliptični terner po novom

Pozdrav!

Ima li netko orbitrek kojem se može podešavati na šipki nagib pedala, kao što je ovaj na web stranici http://www.studioimago.hr/rogjoma/osobna.asp?sif=777. Mislim ga kupiti pa mi treba savjet.

Hvala
Larija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 20:00   #9
Question Orbitrek

Dobar dan!

Zanima me da li mi netko može preporučiti neki dobar orbitrek do 1000 kn po mogučnosti ako ga ima u ZG-u za kupiti ili u okolici... Molim vas da mi navedete proizvođača, model i dučan u kojem ga ima za kupiti, ili ako postoji direktan link...

Hvala svima unaprijed!
daniel2809 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 17:42   #10
Quote:
daniel2809 kaže: Pogledaj post
Dobar dan!

Zanima me da li mi netko može preporučiti neki dobar orbitrek do 1000 kn po mogučnosti ako ga ima u ZG-u za kupiti ili u okolici... Molim vas da mi navedete proizvođača, model i dučan u kojem ga ima za kupiti, ili ako postoji direktan link...

Hvala svima unaprijed!
Evo ti ga bio je u metrou na akciji oko 1000 i nesto kuna X-plorer Astra
http://www.xplorerlife.com/hrvatski/fitness/

Rekao mi je prodavac da ga dnevno prodaju na desetke komada i da nema problema s njime,zvao sam i servisera rekao je da je super samo mi je bilo skupo pa sam si kupio mehanicki ali sam zazalio magnetni je 100 puta bolji
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 00:13   #11
žali bože love, radije odi nekam na par dana...
tyn@zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 14:12   #12
Koji orbitrek?

Ja i cura razmisljamo uzeti orbitrek,ali koji???

Htio bi da mi netko predlozi neki solidan orbitrek,cijena oko 2000kn,a i da ima dobru nosivost (jer imam 110 kg). Par-100 kn gore dolje nisu problem,glavno da je kvalitetan,da ne skripi nakon nekog vremena,da se ne kvari,...

Svaki savjet dobrodosao.

Hvala!
Mago de Umago is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2009., 15:29   #13
Kupljen KETTLER model 500, nešto manje od 3000 kuna!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 04:05   #14
Quote:
Lee Champa kaže: Pogledaj post
Kupljen KETTLER model 500, nešto manje od 3000 kuna!
Gdje kupljen?

Edit: Je to nesto ovako? Tu pise da je to sobni bicikl,ali meni vise lici na orbitrek...snizen sa 5000kn na 3000kn...

Sta mislite o jednom od ovih?

Zadnje uređivanje Mago de Umago : 21.04.2009. at 04:18.
Mago de Umago is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 09:10   #15
Quote:
Mago de Umago kaže: Pogledaj post
Gdje kupljen?

Edit: Je to nesto ovako? Tu pise da je to sobni bicikl,ali meni vise lici na orbitrek...snizen sa 5000kn na 3000kn...

Sta mislite o jednom od ovih?

Bolje ne kettler u turbo sportu jedino ako hoces mozes uzeti kettler u rog joma ducanima oni imaju jedini kvalitetni kettler ali je sve preko 3000 kn
Sav ostali kettler kod nas je jako los

Sta se tice ovog drugog kaj si poslao Pro Form to ti je kao i sve ostalo proizvodnja kina i ne vrijedi te novce po meni ima puno boljih alternativa

Ja ti imam ovaj orbitrek X-plorer Astra i super sam zadovoljan cijena mu je negdje sada oko 1300 kn
http://www.xplorerlife.com/hrvatski/fitness/
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 13:13   #16
Quote:
fjonix kaže: Pogledaj post
Ja ti imam ovaj orbitrek X-plorer Astra i super sam zadovoljan cijena mu je negdje sada oko 1300 kn
http://www.xplorerlife.com/hrvatski/fitness/
Pise da je max tezina 100kg,pa ne znam koliko bi on dobro podnio mojih 110...
Mago de Umago is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 16:05   #17
Quote:
Mago de Umago kaže: Pogledaj post
Pise da je max tezina 100kg,pa ne znam koliko bi on dobro podnio mojih 110...
Onda bolje nista uzmi si kettler bolje
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:35   #18
https://www.forum.hr/showthread.php?t=168637&page=51

Evo pogledaj malo što sam napisala o tome, javi kad kupiš i kako služi!

Definitivno sljedeći orbitrek kupujem skuplji, ipak je kod ovoga, koliko para - toliko muzike
Ivana_ZD is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 12:54   #19
Evo i ja ozbiljno razmisljam o kupnji.
Vidila sam jucer ovog KETTLER Crosstrainer Calypso 600 u Hervisa.

Cijena 2500, to mi je nekakva cifra do koje sam spremna ici.
E sad, zanima me do te cifre ili eventualno parsto kuna vise moze li se uzest sta bolje i kvalitetnije.
TriviA is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 15:50   #20
Quote:
TriviA kaže: Pogledaj post
Evo i ja ozbiljno razmisljam o kupnji.
Vidila sam jucer ovog KETTLER Crosstrainer Calypso 600 u Hervisa.

Cijena 2500, to mi je nekakva cifra do koje sam spremna ici.
E sad, zanima me do te cifre ili eventualno parsto kuna vise moze li se uzest sta bolje i kvalitetnije.
Hervis ima losu kvalitetu kettlera i nema dijelova tako da oprezno s njima u kupovini
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.