Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Motori i skuteri

Motori i skuteri Vrum, vrum. Koji skuter! Zakon!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2017., 13:14   #441
hehehe .. tako nekako ..

http://www.motori.hr/emil-mokrovcak-isle-of-man-tt-97/
__________________
Ako vam nekim slučajem nisam odgovorio na post, to ne znači da ste upravu, već da mi se ne troši vrijeme na vaše gluposti ... ;)

Ja nabavio novi aparat ... Proinstal Dupli Pulsni Co2 aparat za varenje MIG TIG MMA 200A i baš mi dobro dođe .. :)
strasilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 09:36   #442
Koju flip up kacigu preporucate?
Ima Givi x16 voyager za malo ispod tisucu kn, i Airoh slicne cijene?
__________________
.
quadzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 16:13   #443
Schubert.... jer je najtiša
mack1 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 17:45   #444
Izgleda odlicno i cijena je odlicna, ja pak gledam socijalne do tisucu kuna
__________________
.
quadzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 18:46   #445
Pozdrav pitanje za nekoga ko zna moze li se power comander skinuti sa motora,te hoce li skidanje toga nastetiti motoru/jeli moglo biti osteceno motoru ista zbog toga ako je dobro napravljeno (isto pitanje ako je lose napravljeno jeli moglo ista nepovratnoo ostetiti) ,valja li ga ostaviti te cemu on sluzi,motor Honda cbr 600rr 2008 godina,prijatelj kupuje pa ga koci jer je vidio da ima neki power comander.
Officer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 10:38   #446
jel to spada u ovu temu? kako kupiti kacigu muzjaku kao poklon? normalno je glavat, ni previse ni premalo.
mislim kad oblaci majicu, ne treba ju natezati da prijedje preko glave. koju velicinu da trazim?
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:35   #447
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
jel to spada u ovu temu? kako kupiti kacigu muzjaku kao poklon? normalno je glavat, ni previse ni premalo.
mislim kad oblaci majicu, ne treba ju natezati da prijedje preko glave. koju velicinu da trazim?
Teško je to bez njega. Ipak ona glavu čuva. To se mora probati na licu mjesta. Kaciga ne smije stiskati ali ne smije niti plesati oko glave. Meni se čini da ipak mora on to sam isprobati. Moj muž nosi M. Visok 183 i ima oko 93 kg.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:56   #448
ako proba onda nije iznenadjenje
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 11:58   #449
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
ako proba onda nije iznenadjenje
Kužim ja to ali kaciga je najvažniji dio moto opreme tako da se ja ne bih usudila kupovati bez onoga kome je nemjenjena. Ja sam imala šansu pasti s motora i obzirom da mi je kaciga bila malo prevelika došlo je do frakture maksilarnog sinusa. Govorim vam iz iskustva. Kaciga mora biti po PSu, kak se ono veli.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 12:57   #450
aha, okej onda cemo po pravilima
hvala
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 13:01   #451
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
aha, okej onda cemo po pravilima
hvala
Nema na čemu. Možda se javi još koji forumaš pa me opovrgne ili potvrdi moju tezu. Ja iznosim svoje mišljenje koje proizlazi iz vlastitog iskustva.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 15:11   #452
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
jel to spada u ovu temu? kako kupiti kacigu muzjaku kao poklon? normalno je glavat, ni previse ni premalo.
mislim kad oblaci majicu, ne treba ju natezati da prijedje preko glave. koju velicinu da trazim?
Kacigu moras obavzezno probati jer ne pasu svima isti modeli, velicina je naravno jako bitna, ali model nije isti kod niti jednog proizvođaca

meni osobno nikako ne pase Schubert - zulja me u p.m. a nije mi ni IXS bolji.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 20:24   #453
Postoji jedan način za kupnju kacige osobi koja je nije probala - istu kacigu koju je imao/la i iste veličine.

Inače svaki proizvođač ima drukčiju unutrašnjost, nema iste kalupe i stvarno, kada se proba kaciga, obično je nosiš barem par minuta po trgovini. Čisto da dobiješ bolji dojam i da to sve sjedne, te da korisnik primjeti ako ga negdje stišće.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 17:42   #454
Quote:
Cvrcak i Mrav kaže: Pogledaj post
jel to spada u ovu temu? kako kupiti kacigu muzjaku kao poklon? normalno je glavat, ni previse ni premalo.
mislim kad oblaci majicu, ne treba ju natezati da prijedje preko glave. koju velicinu da trazim?
AUUUUU. znam da kasnim .. ali evo savjet za buduće generacije ..

Pokloniš mu "poklon bon" koji si prije dogovorila u nekoj od trgovina moto opreme i onda on dođe i proba kacigu i iskoristi poklon bon i to je to ....
__________________
Ako vam nekim slučajem nisam odgovorio na post, to ne znači da ste upravu, već da mi se ne troši vrijeme na vaše gluposti ... ;)

Ja nabavio novi aparat ... Proinstal Dupli Pulsni Co2 aparat za varenje MIG TIG MMA 200A i baš mi dobro dođe .. :)
strasilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 13:54   #455
Quote:
strasilo kaže: Pogledaj post
AUUUUU. znam da kasnim .. ali evo savjet za buduće generacije ..

Pokloniš mu "poklon bon" koji si prije dogovorila u nekoj od trgovina moto opreme i onda on dođe i proba kacigu i iskoristi poklon bon i to je to ....
I onda mu ne pase niti jedan model iz te trgovine pa je u k...u
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 15:52   #456
Lijepi pozdrav. Ima li netko da kaze; ako kupim rabljeni skuter od 49ccm; neko starije godiste tipa izmedju 2000 i 2010; koliko bi me godisnje izaslo davanja za taj skuter; znaci tehnicki, rega i ostale stvari; nikad nisam imao motor pa pitam. I dodatno pitanje, ako pozelim staviti elektronsku blokadu motora gore; koliko bi me to kostalo? Hvala unaprijed.
EarthExplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 19:34   #457
Kalkulator naknada za tehnički:
http://www.hak.hr/vozila/tehnicki-pregledi/kalkulator/

Osiguranje kontaktiraj direktno, ima kalkulatora po netu, ali bolje direkt... Blokada je 100-150kn, ugradnja još cca toliko.
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 14:21   #458
Hvala i samo da provjerim jos; skuter do 50ccm spada u AM kategoriju za kojeg je dovoljno B kategorija? .. i dodatno pitanje, ako kupujem skuter je li prerizicno ako se kupuje od nekoga tko nije 1.vlasnik i tko nema sve papire i servisnu knjizicu te ako skuter nije bio garaziran i do koliko km mi se isplati uzimati rabljenog te kako provjeriti stvarnu kilometrazu? Hvala.
EarthExplorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 17:58   #459
Da, B kategija je dovoljna za skuter od 50cc. U teoriji jedino nebi smio niti preko 50km/h...
Procjenu rizika preko foruma nećeš dobiti... milijun je tu faktora i nema jednog točnog odgovora.
Kilometražu bi trebalo biti moguće provjeriti na stanici za tehnički pregled.
wasx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 08:52   #460
Quote:
EarthExplorer kaže: Pogledaj post
Hvala i samo da provjerim jos; skuter do 50ccm spada u AM kategoriju za kojeg je dovoljno B kategorija? .. i dodatno pitanje, ako kupujem skuter je li prerizicno ako se kupuje od nekoga tko nije 1.vlasnik i tko nema sve papire i servisnu knjizicu te ako skuter nije bio garaziran i do koliko km mi se isplati uzimati rabljenog te kako provjeriti stvarnu kilometrazu? Hvala.
u AM kategoriju spada skuter do 4 kw, 50ccm i brzine do 45km/h

Kupovanje rabljenog je uvijek rizik, ali ne znaci i da ces pogrijesiti , u pregled skutera otiđi sa nekim tko se kuzi tako da kasnije ne bude kukanja.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.