Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 09:37   #2601
Quote:
Lynch fan kaže: Pogledaj post
Sto sam se ja ovih dana navukao na My Immortal. Ta mi pesma bukvalno u glavi. Zanimljivo da Amy ne voli tu pesmu sto ja ne razumem, jer je pesma savrsena.
Ne voli ju najvjerojatnije jer je prvu verziju napisao Ben Moody, tj. to je originalno bila "njegova pjesmaj. Pjesma je o njegovom pokojnom djedu. On ima svoju verziju na svom kanalu inace.
WinterSadness is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 02:50   #2602
Danas je Amyn 36 rodjendan

__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 11:47   #2603
Evanescence je meni odličan bend no nakon prvog albuma koji je imao dva velika hita (Bring me to life i My Immortal) nisu uspjeli ponoviti taj uspjeh.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 21:54   #2604
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Evanescence je meni odličan bend no nakon prvog albuma koji je imao dva velika hita (Bring me to life i My Immortal) nisu uspjeli ponoviti taj uspjeh.
Fallen mozda jeste njihov komercijalno najuspesniji album, ali po kvalitetu pesama, The Open Door je mnogo, mnogo bolji. Lithlum i Lacrymosa su mi njihove najsnaznije pesme.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 10:15   #2605
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Evanescence je meni odličan bend no nakon prvog albuma koji je imao dva velika hita (Bring me to life i My Immortal) nisu uspjeli ponoviti taj uspjeh.
Ja bi još dodala i Going Under.
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.
Nella5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:21   #2606
Quote:
Lynch fan kaže: Pogledaj post
Fallen mozda jeste njihov komercijalno najuspesniji album, ali po kvalitetu pesama, The Open Door je mnogo, mnogo bolji. Lithlum i Lacrymosa su mi njihove najsnaznije pesme.
Nažalost je komercijalna strana priče ona koja se pamti a samo najzagriženiji fanovi su čuli nove pjesme.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Ingvar25 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:05   #2607
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Nažalost je komercijalna strana priče ona koja se pamti a samo najzagriženiji fanovi su čuli nove pjesme.
Imas pravo nazalost. Ali mislim da upravo zato i toliko volim Evanescence. Jer ne idu na to da se svide sirokoj masi, vec na to da im pesme budu kvalitetne. Takvi bendovi danas su retkost.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 18:25   #2608
Vidim ne piše se baš. Evo izbacili su nedavno Synthesis. Kakvi su vam dojmovi? Sviđa mi se što su Lacrymosu preinačili u još bolju verziju.
krypteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 02:17   #2609
Ja ne vjerujem da ova tema još postoji xD Tj. da ljudi postaju.

Synthesis nisam poslušala osim nekoliko pjesama. BMTL me se i nije pretjerano dojmio pa se iskreno nisam ni trudila pretjerano. Bila sam malo i razočarana jer sam uvijek imala u glavi da bi s orkestrom zvučali savršeno, a onda me BMTL razočara. Ali dobro, nisam realno dala još šansu cijelom albumu, vidjet ćemo. Samo ne još, kad sam već do sada čekala, pričekat ću do 3. mjeseca da sve vidim/čujem live.

I veselim se novom "pravom" albumu, navodno neće tako dugo trebati da ga snime.
__________________
~Bitte bitte, gib mir Gift~
milas_lacrymosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2018., 23:49   #2610
Da podsetim samo zasto je Evanescence moj omiljeni bend, Amy Lee moja omiljena pevacica.

__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2018., 01:58   #2611
Quote:
milas_lacrymosa kaže: Pogledaj post
Ja ne vjerujem da ova tema još postoji xD Tj. da ljudi postaju.

Synthesis nisam poslušala osim nekoliko pjesama. BMTL me se i nije pretjerano dojmio pa se iskreno nisam ni trudila pretjerano. Bila sam malo i razočarana jer sam uvijek imala u glavi da bi s orkestrom zvučali savršeno, a onda me BMTL razočara. Ali dobro, nisam realno dala još šansu cijelom albumu, vidjet ćemo. Samo ne još, kad sam već do sada čekala, pričekat ću do 3. mjeseca da sve vidim/čujem live.

I veselim se novom "pravom" albumu, navodno neće tako dugo trebati da ga snime.
Dokle god ima nas obozavaoca grupe i Amy, nece tema zamreti.
Meni se Synthesis kao eksperimentalni album bas dopao. Posebno je sa Imperfection pokidala.

Ali svakako jedva cekam njihov "pravi" album sa onim njihovim karakteristicnim zvukom.
__________________
Pridružite se forumu!
https://movietalks.org/?fbclid=IwAR2ApW4ipe_-nfcyCP30e1GJikf6r5goLLZOR3P8_3b-4nsYLEIgow2mG90
Lynch fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2019., 01:33   #2612
https://www.newshub.co.nz/home/enter...m-in-2020.html

It's been 84 yeaaaaars!
Charmbracelet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2021., 11:41   #2613
Napokon je stigao
https://open.spotify.com/album/1Z6rv...QaC41aAawNpLGg
__________________
All the king's horses, all the king's men couldn't put me together again 'cause all of my enemies started out friends, help me hold onto you
I've been the archer, I've been the prey, who could ever leave me, darling? But who could stay?
PamSwynford is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2021., 15:46   #2614
DoktorNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2021., 18:42   #2615
Iz djetinstva pamtim njihovu vrhunsku stvar Bring me to life!! U to nekadašnje vrijeme to se non stop vrtilo na Ö3 (austrijska radio stanica) i VIVA programu.
Zelenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2021., 20:41   #2616
Njihova dva zadnja albuma (Synthesis, The Bitter Truth) su meni fenomenalni. Nazalost prosli ispod radara potpuno.
Aporia94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2021., 21:53   #2617
Smile

Obožavala,i još su divni
Ovo zadnje moram propratiti,ali Lies i Whisper su mi najsuper pjesmice,My Last Breath,Tourniquet,i sve...slične isto.Volim i The Open Door,extra little album,mada malo ima neku ČISTO sotonističku vibru...ne samo depresivnu.
U Going Under vokal dolazi do...izražaja ponajviše.S tog albuma...The Open Door
All that I'm living for je def. jedna evo bolja pjesma...njihova njezina što god
Volim sve što je odjekuje tihom paranojom kao Hello također.Ma sve
__________________
Svatkojenečijaigračka.
Nera99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2022., 14:36   #2618
bio sam u Pragu na koncertu predobrooooooooooo......Amy rocks
ekonomist715 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2022., 19:40   #2619
Da probam da podignem ovu temu. Meni najdraži rok - metal bend!! Obožavam ih

Ne mogu a da ne primetim koliko Ejmi zvuči bolje nego ranije. Kad se setim samo Rock Am ring 2007, iako je to moj najomiljeniji Evanescence koncert ikada, ali vokalno je tu Ejmi zvučala baš loše. Sada, ne znam da li je negde uzela časove pevanja, ali u novim koncertima zvuči savršeno! Kao da slušaš opersku divu na sceni

Ovaj nastup je najbolji primer onoga što govorim.

Balkanski paša is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.