Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2003., 10:38   #1
Age of Empires (svi) [*]

Quote:
slafko kaže:
ISDN je sranje... ADSL

i ja bi htio igrat AoE2 TC, ali sam svjestan kak bi me počelo šorat da igram stalno, a ne mogu
hehe igral sam ga prije dva dana...
skuzio sam da mi je jebeno kad sam zivcan odem na zonu i lagano si nadjem neke rookie i ubijem boga u njima!!!

btw. sve to radim na 56k

dakle AOE ak imas dovoljno normalan komp bez problema radi na 56k ali pod uvijetom da ti je veza sa centralom stabilna...
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2003., 19:29   #2
Slazem se da je age of empires 2 (expanzija) najbolja igra za na zone, a i meni bez problema leti na 56 k.
Ako ima koga sa foruma ko hoce igrati AOE2 conquerrorse, neka se samo jevi na PM, pa ce mo i to rijesiti
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 08:32   #3
daj prvo reci u kojoj si kategoriji... da znam ima li smisla igrati s tobom?
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 10:26   #4
Vjerujem da sam u kategoriji "low expert"
Ali age nisam igrao vec 2-3 mjeseca, pa sada vise nisam siguran.
Koji to je zone nickname?
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 15:23   #5
uf. još ćete me natjerat da instaliram AoE2 i da se idem brukat...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 17:33   #6
grand_chero

ex nicks:
lucky_voyager
shipu_racku
shipu_r
great_chero

pa me mozda prepoznaju neki...

kazes low expert... kaj bi to trebalo bit? grook?

zaboravil sam sve te nazive... e da... ja sam ti recimo nes inter...

koje mape obicno igras?

ja obicno idem tam di ima puno rulje...
prije je to bio yucatan i BF... tu i tamo neka Real mapa... sa slafkom bi cesto igralo Real Italy jer se decko voli iskrcavat po italiji i jebat digicima mater!

sad najcesce igram Land Nomad i kak se zove nonforest ili kak zaboravil sam... ono kaj je suma izmedju likova... i to je uglavnom to... nevolim arabiu zato jer je preglupa i igra se najcesce 3v3.. dogovore se tri lika kaj se znaju i jebu ostalima mater... a ak ti njih pocnes jebat u mozak onda zblokaju igru ili neko sranje naprave... nekad sam se igrao i na Rated ali tam ljudi prozbiljno shvacaju neke stvari... pa mi je draze laganini odigrat koju partijicu sa normalnim ljudima!
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 21:08   #7
Do sada sam igrao age samo preko IP-a. Daj origigi pa cu moci igrati i na zoneu
Inace na zone igram star wars gallactic battlegrounds koja je napravljena u istome engineu kao i age, dakle sve je POTPUNO isto, samo sto su likovi iz star warsa.

Moj nickname ti je CIR_Rimmer , pa kada se logoras na zone javi se.
A, sto se tice tvojih imena kojih je preeevise (ti smurfu jedan), reci mi nickname na koji se najcesce spajas, a ne pod kojim pobjedjujes rookije

-.......jos samo da slafka nagovorimo da ponovno instalira age,
jer ako to uspjemo ne vjerujem da ce ga se vise ostaviti, a i dobili smo dobrog saveznika za 3v3.
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 21:14   #8
"dobrog saveznika" xexexexexe

tom savezniku treba negdi 20 minuta da uđe u castle age
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 21:19   #9
Pa, to je relativno dobar prosjek.
Jos ako imas i dovoljno seljaka, onda vrijeme opravdava dobru ekonomiju. I kako sam zakljucio ti kao jedan boomer volis biti u sredini na mapi izmedju dvojice svojih saveznika, pa dok ti boomas, mi rushamo. I sprecavamo druge da se razviju tako da saljemo napade u valovima. Dok se ti za to vrijeme lijepo razvijes ka prasac
...amo igrat..... ajde, ajde.
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 21:32   #10
meni je svejedno di igram. ali preferiram mape di ima borbe i na kopnu i na moru.
onda bizantska mornarica radi nered po moru, a precizna iskrcavanja i uspostava baze na samoj obali. uf. ne smijem se sjetit igranja mape "italy" s lakijem i još jednim frendom. to je znalo potrajat i po 3, 4 sata kad bismo naletili na sposobne protivnike
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2003., 21:48   #11
Ja ne volim pomorske bitke. To uvijek izbjegavam tako sto igram random LAND map. Ali zato volim napade udri i nestani sa konjanistvom po resourcima (pa ti ekonomija ide skroz u k**ac)
A, ako se pikemanima adaptiras protiv mojih vitezova, onda otvorim 2-3 fronte po rubovima tvoga grada.......pa se ti misli.
ako to ne uspije, onda zovem slafka u pomoc

Javi se kada instaliras age, ja sam ga instalirao prije nekoliko dana kada ste ga poceli spominjati, A, BOME CES I TI!
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2003., 22:22   #12
grand_chero mi je nick na zoni... a tebi?
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2003., 22:24   #13
Na zoneu sam poznat pod nicknameom CIR_Rimmer
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2003., 22:26   #14
kaj si u klanu?

kF nas je prebacio na AOE temu... mozemo tamo nastaviti...
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2003., 22:53   #15
Daj link ot te aoe teme,

usput....ja sam u klanu Crimson Imperium Reborn http://www.geocities.com/syndic_ce/
Vodja klana je nas covjek, na frumu poznat kao Syndic.
Imamo ove divizije :



CIR Legion - Gallactic Battlegrounds Division

CIR Legion - Age Of Kings Division

CIR Elite Task Forces - Jedi Knight: Outcast Division

CIR Elite Forces - TDZK Division
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 22:14   #16
Evo par rijeci o CIRu...

Stari smo 4 godine, poceli smo u AoE-u(obicnom) te smo migrirali preko razno-raznih igara, a za sada smo se smirili u GBG/JK2 Zone sektoru.

Klan je uredjen u stilu monarhije, sa Carom na celu legija sa Imperijalnim Centralnim Zapovjednistvom kao visokim tjelom koje provodi volju Cara kroz celicnu saku ratnika koji sluze u Legijama. Kao sto je Rimmer vec rekao, CIR je podjeljen na Legije, gdje svaki member bira u kojoj ce Legiji sluziti, a moguce je sluziti u vise legija.

Po cemu smo razliciti od toliko drugih klanova?

CIR se zasniva na elitizmu i RPG mitologijskoj religiji. Vecina membera prije ili poslije pocinje malo se zajebavat sa RPGom, tako da su fanaticni poklici cesti unutar igre.

RPG je obavezan, kao sistem odrzavanja reda i davanja dodatne dimenzije gejmanju. Tako NPR Clan Warove ne zovemo tako nego Krizarski pohodi(za sada smo uspjesno ostvarili 14 takvih pohoda u GBG/JKO areni), i tako dalje.

Svi Hrvati su dobrodosli u klanu, buduci da ja kao trenutacni vodja klana sam u svojoj 4 godisnjoj karijeri(note: poceo sam kao obicni Kadet pod vodstvom nezaboravnog Cara Travisa) tek vidio tri, cetiri ako brojite iz austrije, hrvata.
__________________
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.
Syndic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 23:02   #17
zanimljivo zvuci... kaj velis slafko?
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2003., 23:52   #18
Necu vam ljudi lagat, CIRova AoK/TC Legija je suspendirana, ali ako ste interesirani drage volje cu je ponovo otvorit, i vi mozete odabrati medju sobom predstavnika koji ce biti promaknut u odredjeni cin i predstavljati AoK/TC legiju u Imperijalnom Centralnom Zapovjednistvu. Znanje engleskog POZELJNO, buduci da ostali pripadnici rangiraju od Kanade do UKa.
__________________
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.
Syndic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2003., 18:24   #19
dakle... nick mi je grand_chero...
mozete se javit... veceras cu bit malo na zoni oko 11 sati pa mozda zaigramo...
laki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2003., 22:42   #20
Ja pilam RoN. Na MSN me mozete uvjek uhvatit na [email protected], na zone ne idem previse otkad sam otisao u penziju iz GBGa
__________________
There is no such thing as innocence, only degrees of guilt.
Syndic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:56.