Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2012., 15:45   #141
jel imaju u kemijskoj i obično pranje...jer na mojoj piše da je kemijsko zabranjeno...imate preporuku u koju keimisjku da nosim....mislila sam u one lemia kemijske....te su mi najbliže...

evo oznaka kod mene...jel točno objašenjenje

--> Machine Wash, Cold --> Initial water temperature should not exceed 30C or 65 to 85F.

--> Do Not Bleach --> No bleach product may be used. The garment is not colorfast or structurally able to withstand any bleach.

--> Tumble Dry, Normal, Low Heat --> A machine dryer may be regularly used at a maximum of Low Heat setting.

--> Do Not Iron --> Item may not be smoothed or finished with an iron.

--> Do Not Dryclean --> Garment may not be commercially drycleaned.
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 16:51   #142
to sve isto i meni pise....aj pliz ljudi pomagajte!
ja svoju nosila danas i umrla kak mi smrdi...onak,po ducanu..jos se onaj "vanjski" miris uvukao u nju...fuj! a krasna mi je necem da zima prode dok ja skuzim kak da ju pofriskam bar

edit<: evo nasla sam nesto na netu http://www.lemia.hr/kemijske/index.p...d=66&Itemid=80

kolko to kosta?

Zadnje uređivanje kokoshka : 04.01.2012. at 17:10.
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2012., 17:45   #143
nema cjenika, al sad imaju akciju --> 20 % popusta na čišćenje pernatih jakni --> akcija 3

jednom sam odnijela običnu jaknu i bilo je 60 kn....pretpostavljam da pernata nije više od 80 kn....još s tom akcijom od 20 %....s tim da su moje obje jakne kratke...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 10:16   #144
tnx na info. moja je duga, al da je i 100kn nema veze, samo nek joj se nis ne dogodi. da ti prvo odneses svoju pa javis jel sve ok s njom nakon pranja?
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 11:02   #145
Quote:
kokoshka kaže: Pogledaj post
hvala svima na odgovorima

...e da, ako mi netko moze dati savjet u vezi te jakne i pranja - naime, jana je od perja i strah me oprati ju da mi se to perje u pranju ne premjesti na jednu stranu, ne znam objasniti, ali to se dogada s pernatim jaknama. prodavacica mi je rekla da je ona svoju oprala i da joj se to dogodilo tak da mi je savjetovala da ju ne perem, al opet...rado bi ju oprala. spomenula je pranje s kuglama nekim, to bi kao moglo pomoci..pa ako netko zna...


ja svo svoje perje, i hilfijevo i espritovo i bandoleru, perem u masini s teniskom lopticom da izlupa perje..
sve 5, kao nove, samo mirise.

u pocetku me bilo strah pa sam je nosila na kemijsko prije prvog nosenja i svako malo poslije toga... precesto ja to imam potrebu oprat, tako da mi se ne da cekat. bubnem u masinu na najmanju temperaturu i drugi dan je suha.
napomena, naravno, uz lopticu, strpat jaknu u vrecicu za pranje u masini, da ciferslusi i gumbi ne nastradaju, zapnu za bubanj ili ostete jaknu.
meni je lemia super, ona u merkatoru na zagrebackoj cesti. tete su genijalne i jako paze na stvari.
cipelitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 11:14   #146
ja isto jako volim TH.
imam nekoliko njhovih suknji,
baletanke obavezno njihove, nema šanse da više uzimam druge
samo nisam probala njihove traperice,
od vas što govore da ne valjaju, u čemu je točno problem?
u sastavu?
__________________
dani30 Foto
dani30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 18:50   #147
Imam njihove crne traperice i užasno puštaju boju. Ostavljaju dlačice po drugoj odjeći i po rukama. Nikad ih nisam prala u mašini jer na etiketi piše da se peru u hladnoj vodi, ručno. A nisam ih stavljala u mašinu jer me strah za drugu odjeću... Uz to se sve više i više otežu i velike su mi. Pa sam mislila dal da ih stavim u mašinu, jer neka odjeća nakon što se opere u mašini više ne pušta boju i dlačice, a možda se malo i utegnu. Šta vi mislite?
walk_of_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 19:01   #148
Quote:
walk_of_life kaže: Pogledaj post
Imam njihove crne traperice i užasno puštaju boju. Ostavljaju dlačice po drugoj odjeći i po rukama. Nikad ih nisam prala u mašini jer na etiketi piše da se peru u hladnoj vodi, ručno. A nisam ih stavljala u mašinu jer me strah za drugu odjeću... Uz to se sve više i više otežu i velike su mi. Pa sam mislila dal da ih stavim u mašinu, jer neka odjeća nakon što se opere u mašini više ne pušta boju i dlačice, a možda se malo i utegnu. Šta vi mislite?
Nitko ništa?
walk_of_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 21:00   #149
stavi ih s crnom robom na 60...tako moja sestra svoje pere čim se razvuku...nakon pranja su opet kao nove...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 11:57   #150
Jučer sam se tako iznervirala. Dođem u AM, i kao popust od 50 do 70% , dođem tamo da ću kupit majicu od 650 kn na popustu.....kao ono popust opće nije na cijelu basic kolekciju. Poludila sam. Gdje osim AM-a u Zagrebu još ima robe TH ?
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 12:20   #151
Quote:
Lakonoga777 kaže: Pogledaj post
Jučer sam se tako iznervirala. Dođem u AM, i kao popust od 50 do 70% , dođem tamo da ću kupit majicu od 650 kn na popustu.....kao ono popust opće nije na cijelu basic kolekciju. Poludila sam. Gdje osim AM-a u Zagrebu još ima robe TH ?
Cvjetni
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 20:48   #152
TH drži i Sportina. On je snižen 40-50%, ali je ponuda katastrofalna. Sve je probrano i prodano, a ako se i nađe odgovarajući model, onda nema broja. Ali opet, možda ipak netko i nađe nešto za sebe, jer svatko nosi drugačiju velićinu
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 21:19   #153
Mene zanima kakva je kvaliteta muške TH odjeće? Posebice džempera i ljetne odjeće (hlače, t-shirts, polo...). Nisam nikad ništa kupovao od njih, ali sam blago razočaran i drugim brendovima čije se dugserice bez problema izližu nakon par mjeseci korištenja, recimo Esprit i s.Oliver.
realistični is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 21:40   #154
Quote:
realistični kaže: Pogledaj post
Mene zanima kakva je kvaliteta muške TH odjeće? Posebice džempera i ljetne odjeće (hlače, t-shirts, polo...). Nisam nikad ništa kupovao od njih, ali sam blago razočaran i drugim brendovima čije se dugserice bez problema izližu nakon par mjeseci korištenja, recimo Esprit i s.Oliver.
Moja iskustva sa espritom i soliverom su skroz drugačija... Imam dosta espritove i s.oliver odjeće i stvarno se na kvalitetu ne mogu požaliti. Dok s druge strane, s hilfigerom i nisam baš zadovoljna. Platiš više, za ime i na kraju paziš kako šta nosiš da se ne ošteti, a kvaliteta nije ništa posebno...
walk_of_life is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 14:56   #155
Quote:
realistični kaže: Pogledaj post
Mene zanima kakva je kvaliteta muške TH odjeće? Posebice džempera i ljetne odjeće (hlače, t-shirts, polo...). Nisam nikad ništa kupovao od njih, ali sam blago razočaran i drugim brendovima čije se dugserice bez problema izližu nakon par mjeseci korištenja, recimo Esprit i s.Oliver.
Ja sam jako zadovoljan što se tiče kvalitete. Prošle godine sam kupio traperice kod nas i polo majicu kratkih rukava u Grazu i nemam nikakvih prigovora. Također, frend je prošle godine uzeo duksericu i ne skida se iz nje. Kaže da kod slijedeće kupnje ide prvo u TH, pa tek onda drugdje.
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 08:33   #156
Tommy Hilfiger

Molim vas informaciju koliko se krecu cijene tommy h.balerinki u Zg?
Hvala!
nelica985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 09:41   #157
Oko 600-700 kn. Ja kupila ove neki dan, 660 kn



Uploaded with ImageShack.us
Peitha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 10:05   #158
Imaju li ovako nesta?

http://static01.miinto.dk/photos/pro...47-600x600.jpg
nelica985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 10:06   #159
Ili?
http://www.google.dk/search?q=tommy+...20&bih=416#i=1
nelica985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 09:08   #160
Drugi link ne mogu otvoriti. A ove zlatne sam vidjela, al ne mogu se sjetiti gdje i da li je bilo na sniženju ili sad u novoj kolekciji
Peitha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:40.