Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2009., 21:11   #1021
Quote:
Lara 21 kaže: Pogledaj post
Kad si naručila?
Quote:
Lara 21 kaže: Pogledaj post
Ja sam naručila 15.6. mislim i još uvijek čekam... Ne znam što da mislim
Stvarno dugo čekaš, jesi slala mail?
Anesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 21:15   #1022
Pa nisam, jer u samoj narudžbi se oni odmah ograde i napišu delivery: before or on 15th of July.
Znači odmah napišu cca mjesec dana kasnije. gadovi.
A nemam ni tracking number.
Lara 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 21:24   #1023
Ja nikada nisam imala takvih problema. Onda ti ne preostaje nego čekati poštara još 5 dana, može biti da je negdje na carini,a tko će ga znati, držim ti fige da stigne do tebe što prije.
A za taj broj sam im slala mail ali se prave blesavi pa pišu gluposti da bi mi na kraju rekli da ih nazovem
Anesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 23:43   #1024
Quote:
Lara 21 kaže: Pogledaj post
Pa nisam, jer u samoj narudžbi se oni odmah ograde i napišu delivery: before or on 15th of July.
Znači odmah napišu cca mjesec dana kasnije. gadovi.
A nemam ni tracking number.
moje iskustvo je takvo da ukoliko ne dođe za 15 dana,neće ni doć..valjda se zagubi negdi na putu,a može i kod nas..meni se to par puta desilo,uglavnom kad su ove velike rasprodaje..
ako ti se to desi,a nadam se ipak da neće,obavezno im pošalji mejl..vratit će ti lovu na račun u roku od 3 dana il možeš naručit nešto drugo il isto to ako ima još..uglavnom neće ti pravit probleme..
__________________
You go down to the bottom of the sea, where the water isn't even blue anymore, where the sky is only a memory, and you float there, in the silence. And you stay there, and you decide, that you'll die for them. Only then do they start coming out. They come, and they greet you, and they judge the love you have for them. If it's sincere, if it's pure, they'll be with you, and take you away forever.
Oblica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 01:22   #1025
A joj
Hvala vam cure na odgovorima. Evo nadam se da će stić do sljedećeg četvrtka, jer tada idem na more.
Sva sreća da sam kupila još jedan badić u Zg...
I bolje im je da mi vrate pare.
Lara 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 22:43   #1026
jooooooooj cure pomoc, ja bi naručila 2 kupaća kostima...ali me strah da me to ne izadje vise od 400 kn i da ce mi stići do 11.8. jel to moguće...mislim sta mi vrijedi ako narucim, a ne dobijem prije mora
a iz osijeka sam.....sve postove sam procitala i nemogu se odluciti koji da kupim neznam ni kak se to narucuje,,,,jel moze netko objasniti...prvi put mi je pa ono ak nije problem


a naručila bi jedan od ova dva...pa eto ako neko ima neke prijedloge za jedan od ta dva dobro bi doslo ...hvala unaprijed

http://www2.victoriassecret.com/comm...ZZZ&rfnbr=1232

http://www2.victoriassecret.com/comm...ZZZ&rfnbr=1232

http://www2.victoriassecret.com/comm...ZZZ&rfnbr=1232
lela:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 23:55   #1027
Samo se registriraš za naručivanje.
Ak ćeš 2 naručit, sigurno će bit više od 400kn. Ja sam danas jedan naručila i poštarina mi je $28. A sigurno će ti još i carinu opalit. Eventualno da naručiš jedan od 20ak $ + poštarina + carina, pa će bit ispod 400kn.
Ne znam kad stiže, al meni je danas nakon što sam naručila pisalo: Expected Delivery Date: 08/13/2009
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 23:58   #1028
Meni je prošlo mjesec dana od narudžbe i još uvijek nije došlo.
Lara 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 00:13   #1029
Ajoj. Pošalji im mail pa pitaj.

Nego što se ovih kodova za dodatni popust tiče, ja ukucala, i sve super prihvatilo i smanjilo za 40% cijenu, tak je bilo do zadnjeg koraka, i onda kad sam kliknula za plaćanje mi poništilo to i naplatilo mi onu cijenu prije tog dodatnog popusta. Mamicu im.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 00:19   #1030
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Ajoj. Pošalji im mail pa pitaj.

Nego što se ovih kodova za dodatni popust tiče, ja ukucala, i sve super prihvatilo i smanjilo za 40% cijenu, tak je bilo do zadnjeg koraka, i onda kad sam kliknula za plaćanje mi poništilo to i naplatilo mi onu cijenu prije tog dodatnog popusta. Mamicu im.
To ti ne bi smjelo biti. Ja sam danas narucila 6 kom i na sve je normalno obracunalo 40% popust. Nazovi ih i pitaj. Ako ces zvati skypeom ima besplatni telefon.
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 00:40   #1031
Ma daj. Budem pitala onda.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 01:40   #1032
danas sam vidila jednu curu u ovom, prekrasno izgleda http://www2.victoriassecret.com/comm...ZZZ&rfnbr=1232
Tonkich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 01:45   #1033
Kolika je poštarina na jedan badić?
Naručila bi onaj crni sa leptirićem-kopčicom....
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 01:46   #1034
mislim da je oko 25 dolara, najbolje da se registriraš i provjeriš
Tonkich is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 01:47   #1035
Ufff...to mi je malo previše...toliko badić dođe....
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 02:54   #1036
Taj sam si ja naručila i poštarina je $28. A badić bi trebao biti s popustom oko $13. Al su meni računali $22. Poslala sam im mail, pa ću vidjet o čem se radi.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 02:56   #1037
Quote:
Tonkich kaže: Pogledaj post
danas sam vidila jednu curu u ovom, prekrasno izgleda http://www2.victoriassecret.com/comm...ZZZ&rfnbr=1232
jao meni je taj bas gadan...hehe,ma ja se jos premisljam,kontam si da onak ak se ne odlucim uskoro da cu ovo ljeto setat bez badica...
patkicaSlatkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 03:00   #1038
Još danas ti vrijedi dodatan popust, pa se brzo odluči.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 11:14   #1039
Quote:
Tonkich kaže: Pogledaj post
danas sam vidila jednu curu u ovom, prekrasno izgleda http://www2.victoriassecret.com/comm...ZZZ&rfnbr=1232
Krasan je. Slin. Slin.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 16:06   #1040
Quote:
Tonkich kaže: Pogledaj post
danas sam vidila jednu curu u ovom, prekrasno izgleda http://www2.victoriassecret.com/comm...ZZZ&rfnbr=1232
jel imala male ili velike ? meni je taj najljepši a ne mogu zamisliti kako bi stajao na majusnima
\mania/ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.